Citan furgonas

Naujasis Citan furgonas.

Citan furgonas.

Mercedes-Benz Citan furgonas stebina savo plačiomis galimybėmis: kompaktiški išorės matmenys, erdvus krovinių skyrius ir vairuotojo kabina. Jame suderinta didelė naudingoji apkrova ir manevringumas. Ergonomiška vairuotojo sėdynė ir daugybė galimybių automobilį pritaikyti transportavimo užduotims palengvina darbą.

Akcentai.

  1. Kokybė
  2. Funkcionalumas
  3. Saugumas
  4. Patikimumas
Prekės ženklui būdinga kokybė, kurią galite matyti ir jausti.

Akį traukianti išvaizda ir aukšto lygio komfortas Citan automobilyje dera tarpusavyje. Savitas eksterjero dizainas išsiskiria iš kitų. Įsėdus viduje jus pasitinka stilingas salonas. Naujasis Citan yra tikras Mercedes-Benz furgonas taip pat ir dėl daugybės šiam prekės ženklui būdingų komforto funkcijų, kurios jau pažįstamos iš kitų modelių serijų.

Padeda išspręsti taip pat ir Jūsų transporto uždavinius.

Naujajame Citan furgone yra daug gerų idėjų, kurios palengvina Jūsų darbą: pritaikomas krovinių skyrius yra didelės talpos ir pasižymi didele naudingąja apkrova. Salonas yra ypač ergonomiškas: nuo tvirtų sėdynių ir paprasto valdymo iki praktiškų vietų daiktams susidėti.

Profesionalus taip pat ir saugumo srityje.

Citan furgone Jūs ir Jūsų keleiviai būsite sugūs kelyje. Salone yra standartinė visapusiška keleivių apsauga, įskaitant 6 oro pagalves. Jei norite, Jums gali padėti daugybė aktyvių pagalbos sistemų.

Jums padės, kai to reikės.

Naujasis Citan furgonas, kaip ir tikitės iš kiekvieno Mercedes-Benz automobilio, yra patikimas ir įtikina dėl patvarių medžiagų bei aukštos apdirbimo kokybės. Prieš pasiekdamas Jus savo patvarumą jis įrodė sudėtinguose Mercedes-Benz bandymuose vasaros ir žiemos sąlygomis bei korozijos testuose.

Kompaktiškos erdvės stebuklas.

Citan furgono krovinių skyriaus pakrovimo slenkstis yra nedideliame aukštyje, todėl automobilį galite dar lengviau pakrauti ir iškrauti: dėl didelio krovinių skyriaus pločio tarp ratų arkų galite lengviau perkrauti, pvz., paletes. Įprastai Citan furgonas pakraunamas pro nesimetriškas dvivėres galines duris. Jei pageidaujate, galite užsisakyti kairėje ir dešinėje pusėse stumdomas duris ir galines duris su langu bei galinį dangtį su langu.
Krovinių skyriaus paviršiai
Krovinių skyriaus talpa
Krovinių skyriaus ilgis
Maks. apkrova
2,35 m2
2,5–2,9 m3
1806 mm
782 kg

Daug gerų idėjų lengvam darbui.

Naujojo Citan furgono lankstaus naudojimo galimybes patvirtina jo priekinio keleivio zona: jei planuojate dažniau važiuoti tryse, užsisakykite dvivietį priekinių keleivių sėdimąjį suolelį. Jei kartais prireikia daugiau vietos kroviniui, atlenkę pasirenkamą atlenkiamą priekinio keleivio sėdynę ir krovinį apsaugančias groteles, galite pakrauti taip pat ir ilgus daiktus. Taip pat be jokio vargo galite valdyti savo furgoną dėl intuityvios Mercedes-Benz valdymo ir rodinių koncepcijos.

Perkelia skaitmeninį pasaulį į transporto priemonę.

Norite, kad Jūsų darbo dienos būtų kuo labiau produktyvesnės ir be streso bei išlikti pasiekiami kelyje? Su moduline informacijos ir pramogų sistemos įranga naujajame Citan galėsite naudotis būtent Jums svarbiomis funkcijomis. Automobilio akcentas – MBUX multimedijos sistema su galimybe integruoti navigaciją ir išmanųjį telefoną.

Mercedes-Benz User Experience

MBUX leidžia Jums patirti naujoviškas multimedijos galimybes transporto priemonėje. Tai taikoma plačioms funkcijoms ir įtinklinimo galimybėms, taip pat įvairiems multimedijos sistemos valdymo būdams.

Jutiklinis ekranas

Multimedijos sistemą galite valdyti didelės skiriamosios gebos, 17,8 cm (7 col.) įstrižainės lietimui jautriame ekrane, kaip esate įpratę savo mobiliuosiuose galiniuose įrenginiuose. Kitas įvesties variantas: daugiafunkcio vairo mygtukai.

„Sveikas, Mercedes.“

„Sveikas, Mercedes“ pakanka, norint pradėti įvairiapusį valdymą balsu ir taip patogiai valdyti multimedijos sistemą.

Dirbkite produktyviau – su išmaniojo prijungimo sistema.

Informacijos ir pramogų sistemos įranga naujajame Citan siūlo sprendimą beveik visais atvejais. Norite esamomis eismo sąlygomis greičiau pasiekti kelionės tikslą arba įkrauti savo mobilųjį galinį įrenginį be laido? O gal norite valdyti pasirenkamą MBUX multimedijos sistemą per didelės skiriamosios gebos jutiklinį ekraną, daugiafunkcio vairo mygtukais arba balso komandomis? Viskas įmanoma. Naujovė yra taip pat ir Mercedes me ryšio paslaugos, kurios suteikia beveik neribotas informacijos ir pramogų galimybes bei pagerina Jūsų mažo furgono saugą.

Citan automobilis uždaru kėbulu

MBUX multimedijos sistema

Citan automobilis uždaru kėbulu

Mercedes me connect paslaugos

Citan automobilis uždaru kėbulu

Belaidė įkrovimo sistema mobiliesiems galiniams įrenginiams

Susipažinkite su Citan furgonu.

Citan furgono kainoraštis

Citan furgono kainoraštis

Atsisiųsti kainoraštį
Registruotis bandomajam važiavimui

Registruotis bandomajam važiavimui

Registracijos forma
Ieškoti pardavėjo

Ieškoti pardavėjo

Paieška