Citan furgonas | Mercedes-Benz transporteris

Miesto herojus: Citan furgonas

Citan: miesto herojus.

Citan - miestui skirtas mikroautobusas, kompaktiškas, su dideliu krovinių skyriumi, - puikiai tiks miesto iššūkiams. Su efektyviais varikliais, ilgais techninės priežiūros intervalais1 ir patraukliomis paslaugomis2 kelyje esate ekonomiškas. Kalbant apie važiavimo ir darbo komfortą, Citan stebina patogiomis sėdynėmis ir žemais pakrovimo slenksčiais. O daugiau individualumo gali suteikti patraukli pasirenkama įranga.
1

Aptarnavimo intervalai net iki 40 000 km.

2

Pavyzdžiui, Mercedes-Benz MobiloVan, visam eksploatavimo laikotarpiui teikiama Mercedes-Benz mobilumo garantija. Ji galioja iki maks. 30 metų, kai aptarnavimas reguliariai atliekamas įgaliotojo Mercedes-Benz įgaliotojo partnerio. Transporto priemonėms su pirmąja registracija po 2012.10.01.

Akcentai.

  1. Patogumas
  2. Vairavimo malonumas
  3. Ekonomiškumas
  4. Lankstumas
  5. Bagažo skyrius
  6. Saugumas
Citan automobilis su uždaru kėbulu: mes žinome, kad svarbu tai, kas viduje.

Citan dera patogumas ir naudingumas - jie puikiai dera tarpusavyje patogiame salone. Funkcionalumas ir komfortas - nuo patogios aukštos sėdėjimo padėties vairuojant iki žemų durelių ir pakrovimo bortų, kurie palengvina krovinių sukrovimą ir iškrovimą.

Patogi vairuotojo sėdynė su patogiu šoniniu fiksavimu yra patvari, iš kvėpuojančių medžiagų, rankiniu būdu pritaikoma pagal vairuotojo poreikius, reguliuojamo aukščio vairas. Visi valdikliai išdėstyti patogiai ir paprasti naudoti. Paprastai peržiūrimas kombinuotasis prietaisų skydelis. Standartinė šildymo ir vėdinimo sistema, patogios dėtuvės - tai sudaro malonią darbinę aplinką.

Citan automobilis su uždaru kėbulu: net ir dirbant vairuoti turi būti malonu.

Citan vairuoti tikras malonumas bet kokioje aplinkoje: ir sudėtingose eismo sąlygose mieste, užmiestyje ir greitkeliuose transporto priemonė yra labai manevringa ir galinga.

Vienas iš galingų variklių tikrai atitiks jūsų poreikius. Moderni BlueEFFICIENCY technologija mažina sąnaudas ir gali prisidėti prie įmonės pelningumo didinimo. Priklausomai nuo variklio, 5 arba 6 pavarų dėžė veiksmingai paverčia pavaros galią į varomąją galią.

Visi techniniai komponentai yra tiksliai koordinuojami tarpusavyje - nuo vairo su stiprintuvu ir nepriklausomos važiuoklės pakabos su spyruokliniu amortizavimu ir stabdžių sistema. Taigi visada galite mėgautis nepriekaištingu Citan manevringumu.

Citan automobilis su uždaru kėbulu: atsiperkantis efektyvumas. Trumpas ir ilgas.

Mercedes-Benz prekės ženklui tai yra įsipareigojimas ir toliau formuoti atsakomybės ir tvarumo kultūrą bei ateities mobilumą. Citan tai įgyvendina - ypač sudėtingomis miesto eismo sąlygomis. Dėl modernaus variklio ir novatoriškos BlueEFFICIENCY technologijos CO2 emisijos ir sąnaudos yra ypač mažos.

Citan visada neša pelną. Dėl patrauklios kainos ir dėl nedidelių eksploatacijos kaštų, nedidelių kuro sąnaudų ir priežiūros intervalų iki 40 000 km.

Ir jums, ir Mercedes-Benz Vans būtina užtikrinti geriausią prieinamumą. Tai pabrėžia ir visam eksploatavimo laikotarpiui teikiama Mercedes-Benz MobiloVan mobilumo garantija1, 2. Citan įneša svarų indėlį į ilgalaikį tvarų eksploatavimą. Kiekvienoje kelionėje.

Modernūs varikliai, vairas su stiprintuvu ir pavarų perjungimo indikatorius leidžia važiuoti ypač ekonomiškai. Su BlueEFFICIENCY paketu transporto priemonės efektyvumas dar padidėja.

Citan automobilis su uždaru kėbulu: pasiruošęs bet kokioms užduotims.

Citan kiekvienoje situacijoje išsiskiria ypatingu lankstumu. Jis negali atlikti darbo atlikti už jus, tačiau jums darbą atlikti bus gerokai paprasčiau ir lengviau. Išmani krovinių išdėstymo sistema ir žemas kėlimo bortas užtikrina patogumą ir lankstumą. Paprastas sukrovimas, iškrovimas bei pritaikymo lankstumas ir didelė kroviniams skirta talpa: iki dviejų stumdomųjų durų ir dvivėrės galinės durys, atsidarančios iki 180° kampu užtikrina patogią prieigą.

Citan automobilis su uždaru kėbulu: pirmasis 3 ilgių modelis.

Su Citan automobiliu su uždaru kėbulu galite pasiekti labai daug: kaip pramonės lyderiui jam būdingas lankstumas ir orientavimasis į tikslą. Galite rinktis iš 3 konstrukcinių variantų: kompaktiškas, ilgas ir labai ilgas. Maksimalus krovinių skyriaus ilgis 2137 mm itin ilgame variante su atlenkta priekinio keleivio sėdyne pailgėja iki 2937 mm. Krovinių skyriuje, siekiančiame 1258 mm aukštį, jūsų Citan automobilyje su uždaru kėbulu tilps iki 3,8 m3 krovinių. Krovinių skyriuje galima pakrauti iki 768 kg svorį. Dėl įvairių konstrukcinių variantų savo Citan galite pritaikyti būtent pagal savo poreikius.

Citan automobilis su uždaru kėbulu: neprilygstamas saugumas.

Citan išsiskiria ir saugumo funkcijomis: su ADAPTIVE ESP®, stabdymo asistentu ir antiblokavimo sistema ABS bei gerą sukibimą užtikrinantys stabdžiai užtikrina ypač mažą stabdymo kelią – net ant šlapios dangos. Važiuoklė su atskiromis ratų pakabomis užtikrina patikimą sukibimą su keliu. Jei važiuojate per sniegą, purvą ar smėlį, ASR galite išjungti.

Reguliuojamo aukščio trijuose taškuose tvirtinami saugos diržai su diržo įtempikliais ir įtempimo ribotuvais užtikrina gerą ir stabilų prilaikymą. Avarinio stabdymo atveju automatiškai įjungiamas mirksintis avarinių šviesų indikatorius.

Serijinėje Citan komplektacijoje rasite vairuotojo oro pagalvę, dienos šviesas ir pagalbinę pajudėjimo pradžios įkalnėje sistemą. Pasirinktinės keleivių oro pagalvės ir krūtinės ląstą apsaugančios oro pagalvės3 gali padėti sumažinti sužalojimo pavojų avarijos atveju. Be to, pagal poreikį galima papildomai naudotis tokiomis priemonėmis kaip apšvietimo ir lietaus jutiklis, padangų slėgio stebėjimo jutiklis ir atbulinės eigos vaizdo kamera, leidžianti matyti vaizdą už transporto priemonės galinėje pusėje per vidinį veidrodėlį.

Nepaisant to, kad Citan yra visų geidžiamas, su pasirinktine apsauga nuo įsilaužimo ir signalizacija būsite tikri, kad transporto priemonė nepaklius į piktas rankas.

1

Iki maks. 30 metų, kai aptarnavimas reguliariai atliekamas įgaliotojo Mercedes-Benz įgaliotojo partnerio.

2

Transporto priemonėms su pirmąja registracija po 2012.10.01.

3

Keleiviui prie vairuotojo ir vairuotojui galima rinktis tik krūtinės ląstos apsauginė oro pagalvę.

Patvarus pritaikomas pagrindas.

Citan furgonas yra 2 transporto priemonės ilgių - ilgas ir padidinto ilgumo. Jis turi laikančiosios konstrukcijos kėbulą, kurio nepriekaištingas ilgaamžiškumas buvo išbandytas kompleksiniuose ir patvarumo bandymuose, todėl atitinka aukščiausius Mercedes-Benz standartus. Kasdieniame gyvenime kėbulas išsiskiria itin geru visapusišku matomumu ir efektyvia triukšmo izoliacija.
Transporto priemonės ilgis
Ilgas
Itin ilgas
Ratų bazė
Maks. Krovinių skyriaus ilgis
Krovinių skyriaus talpa
Maks. apkrova
2 697 mm
1 753 mm
3,1 m³
735 kg
3 081 mm
2 137 mm
3,8 m³
770 kg

Mobilus erdvės stebuklas miestui.

Erdvus furgonas, 2 konstrukciniai ilgiai.

Citan furgonas išsiskiria dviem konstrukciniais ilgiais, erdviu krovinių skyriumi ir dideliu lankstumu. Priklausomai nuo varianto, vairuotojo kabinoje gali tilpti iki 3 žmonių.

Pagrindiniai furgonų privalumai:

  • Universalumas su 2 kėbulo ilgio variantais – ilgas ir itin ilgas, skirtingiems krovinių skyriaus poreikiams
  • Krovinių skyrius vienam išilgai sudėtam europadėklui ir 2 skersai sudėtiems europadėklams
  • Patogios sėdynės iki 3-ių žmonių kabinoje su pasirinktiniu 2 vietų priekinių keleivių sėdimuoju suoleliu
  • Didelis lankstumas pakraunant – net didelių gabaritų daiktus – dėl įvairios pasirinktinės įrangos arba sulenkiamos priekinio keleivio sėdynės

Gali tinkamai sujungti. Ir paskirstyti.

Tas, kas savo krovinų skyriuje gali tiek daug patalpinti, taip pat turi pasirūpinti, kad medžiagos ir įrankiai yra tinkamai sudėti. Dėl to Citan automobilyje uždaru kėbulu už vairuotojo ir priekinio keleivio sėdynės mes įrengėme skiriamąją sienelę. Ji apsaugo vairuotojo erdvę nuo krovinio ir papildomai saugo jį nuo dulkių bei triukšmo. Tam, kad krovinių skyriuje viskas saugiai liktų savo vietoje, krovinys profesionaliai pritvirtinamas įtempiamais diržais ir standartinėmis pririšimo ąselėmis - pasirinktinai ir prie šoninės sienos. Tokiu būdu ir jautrios prekės atvežamos saugiai.

Citan automobilis su uždaru kėbulu, ištisinė skiriamoji sienelė, su langu

Ištisinė skiriamoji sienelė, su langu

Citan automobilis su uždaru kėbulu, atlenkiamos apsauginės krovinių skyriaus grotelės, iš keleivio pusės

Atlenkiamos apsauginės krovinių skyriaus grotelės, iš keleivio pusės

Citan automobilis su uždaru kėbulu, medinės grindys

Medinės grindys

Nesupainiosi su niekuo kitu: tai Mercedes-Benz furgonas.

Tipiškas rinkoje išorės dizainas.

Dėl Mercedes-Benz furgonams būdingos išvaizdos ir gabaritų, Citan išlaiko puikų įvaizdį, lyginant su kitomis furgonų gaminių grupėmis Small Vans segmente. Unikalaus dizaino transporto priemonė gali būti nudažyta vienspalviais dažais, o pageidaujant, galima įsigyti ir metallic dažais nudažytą furgoną, ir paskui pritaikyti savo poreikiams su pasirinktinai įsigijamais eksterjero paketais.

Lorem Ipsum