Miesto herojus: Citan automobilis su uždaru kėbulu.

Citan automobilis su uždaru kėbulu: gamintojas. Iš gamintojų. Gamintojams.

Konfigūravimo priemonė

Citan: miesto herojus.

Citan - miestui skirtas mikroautobusas, kompaktiškas, su dideliu krovinių skyriumi, - puikiai tiks miesto iššūkiams.

Ekonomiškumo atveju Citan visada neša pelną: Efektyvūs varikliai su BlueEFFICIENCY ir SCR technologija, pasižymintys žemomis degalų sąnaudomis, saugo jūsų piniginę, išsiskiria dideliu prieinamumu, ilgesniu techninės priežiūros intervalu1 bei patraukliomis sąlygomis ir paslaugomis2. Kad saugiai pasiektumėte savo tikslą, mes Citan įtraukėme ADAPTIVE ESP® su vertingomis papildomomis funkcijomis ir jautriais diskiniais stabdžiais.

Dėl patogių sėdynių, paprasto valdymo ir tiksliai pritaikomos pakabos Citan važiuoja labai minkštai ir lengvai manevruoja miesto gatvėmis. Sukraudami ir iškraudami krovinius tikrai įvertinsite didelę krovinių skyriaus talpą ir patogumą dėl didelių durų ir žemo pakrovimo borto. Individualumui užtikrinti, be kita, galima įsigyti dizaino paketą RED ir Night apdailos paketą.

Citan turi viską, ko tikitės iš mikroautobuso su Mercedes žvaigžde. Atraskite jo privalumus bandomajame važiavime. Mercedes-Benz furgonai. Sukurti judėti.

 

 

 

1

Aptarnavimo intervalai net iki 40 000 km.

2

Pavyzdžiui, Mercedes-Benz MobiloVan, visam eksploatavimo laikotarpiui teikiama Mercedes-Benz mobilumo garantija. Ji galioja iki maks. 30 metų, kai aptarnavimas reguliariai atliekamas įgaliotojo Mercedes-Benz įgaliotojo partnerio. Transporto priemonėms su pirmąja registracija po 2012.10.01.

Akcentai.

 1. Patogumas
 2. Vairavimo malonumas
 3. ekonomiškumas
 4. Lankstumas
 5. Bagažo skyrius
 6. Saugumas
Citan automobilis su uždaru kėbulu: mes žinome, kad svarbu tai, kas viduje.

Citan dera patogumas ir naudingumas - jie puikiai dera tarpusavyje patogiame salone. Funkcionalumas ir komfortas - nuo patogios aukštos sėdėjimo padėties vairuojant iki žemų durelių ir pakrovimo bortų, kurie palengvina krovinių sukrovimą ir iškrovimą.

Patogi vairuotojo sėdynė su patogiu šoniniu fiksavimu yra patvari, iš kvėpuojančių medžiagų, rankiniu būdu pritaikoma pagal vairuotojo poreikius, reguliuojamo aukščio vairas. Visi valdikliai išdėstyti patogiai ir paprasti naudoti. Paprastai peržiūrimas kombinuotasis prietaisų skydelis. Standartinė šildymo ir vėdinimo sistema, patogios dėtuvės - tai sudaro malonią darbinę aplinką.

Citan automobilis su uždaru kėbulu: net ir dirbant vairuoti turi būti malonu.

Citan vairuoti tikras malonumas bet kokioje aplinkoje: ir sudėtingose eismo sąlygose mieste, užmiestyje ir greitkeliuose transporto priemonė yra labai manevringa ir galinga.

Vienas iš galingų variklių tikrai atitiks jūsų poreikius. Moderni BlueEFFICIENCY technologija mažina sąnaudas ir gali prisidėti prie įmonės pelningumo didinimo. Priklausomai nuo variklio, 5 arba 6 pavarų dėžė veiksmingai paverčia pavaros galią į varomąją galią.

Visi techniniai komponentai yra tiksliai koordinuojami tarpusavyje - nuo vairo su stiprintuvu ir nepriklausomos važiuoklės pakabos su spyruokliniu amortizavimu ir stabdžių sistema. Taigi visada galite mėgautis nepriekaištingu Citan manevringumu.

Citan automobilis su uždaru kėbulu: atsiperkantis efektyvumas. Trumpas ir ilgas.

Mercedes-Benz prekės ženklui tai yra įsipareigojimas ir toliau formuoti atsakomybės ir tvarumo kultūrą bei ateities mobilumą. Citan tai įgyvendina - ypač sudėtingomis miesto eismo sąlygomis. Dėl modernaus variklio ir novatoriškos BlueEFFICIENCY technologijos CO2 emisijos ir sąnaudos yra ypač mažos.

Citan visada neša pelną. Dėl patrauklios kainos ir dėl nedidelių eksploatacijos kaštų, nedidelių kuro sąnaudų ir priežiūros intervalų iki 40 000 km.

Ir jums, ir Mercedes-Benz Vans būtina užtikrinti geriausią prieinamumą. Tai pabrėžia ir visam eksploatavimo laikotarpiui teikiama Mercedes-Benz MobiloVan mobilumo garantija1, 2. Citan įneša svarų indėlį į ilgalaikį tvarų eksploatavimą. Kiekvienoje kelionėje.

Modernūs varikliai, vairas su stiprintuvu ir pavarų perjungimo indikatorius leidžia važiuoti ypač ekonomiškai. Su BlueEFFICIENCY paketu transporto priemonės efektyvumas dar padidėja.

Citan automobilis su uždaru kėbulu: pasiruošęs bet kokioms užduotims.

Citan kiekvienoje situacijoje išsiskiria ypatingu lankstumu. Jis negali atlikti darbo atlikti už jus, tačiau jums darbą atlikti bus gerokai paprasčiau ir lengviau. Išmani krovinių išdėstymo sistema ir žemas kėlimo bortas užtikrina patogumą ir lankstumą. Paprastas sukrovimas, iškrovimas bei pritaikymo lankstumas ir didelė kroviniams skirta talpa: iki dviejų stumdomųjų durų ir dvivėrės galinės durys, atsidarančios iki 180° kampu užtikrina patogią prieigą.

Citan automobilis su uždaru kėbulu: pirmasis 3 ilgių modelis.

Su Citan automobiliu su uždaru kėbulu galite pasiekti labai daug: kaip pramonės lyderiui jam būdingas lankstumas ir orientavimasis į tikslą. Galite rinktis iš 3 konstrukcinių variantų: kompaktiškas, ilgas ir labai ilgas. Maksimalus krovinių skyriaus ilgis 2137 mm itin ilgame variante su atlenkta priekinio keleivio sėdyne pailgėja iki 2937 mm. Krovinių skyriuje, siekiančiame 1258 mm aukštį, jūsų Citan automobilyje su uždaru kėbulu tilps iki 3,8 m3 krovinių. Krovinių skyriuje galima pakrauti iki 768 kg svorį. Dėl įvairių konstrukcinių variantų savo Citan galite pritaikyti būtent pagal savo poreikius.

Citan automobilis su uždaru kėbulu: neprilygstamas saugumas.

Citan išsiskiria ir saugumo funkcijomis: su ADAPTIVE ESP®, stabdymo asistentu ir antiblokavimo sistema ABS bei gerą sukibimą užtikrinantys stabdžiai užtikrina ypač mažą stabdymo kelią – net ant šlapios dangos. Važiuoklė su atskiromis ratų pakabomis užtikrina patikimą sukibimą su keliu. Jei važiuojate per sniegą, purvą ar smėlį, ASR galite išjungti.

Reguliuojamo aukščio trijuose taškuose tvirtinami saugos diržai su diržo įtempikliais ir įtempimo ribotuvais užtikrina gerą ir stabilų prilaikymą. Avarinio stabdymo atveju automatiškai įjungiamas mirksintis avarinių šviesų indikatorius.

Serijinėje Citan komplektacijoje rasite vairuotojo oro pagalvę, dienos šviesas ir pagalbinę pajudėjimo pradžios įkalnėje sistemą. Pasirinktinės keleivių oro pagalvės ir krūtinės ląstą apsaugančios oro pagalvės3 gali padėti sumažinti sužalojimo pavojų avarijos atveju. Be to, pagal poreikį galima papildomai naudotis tokiomis priemonėmis kaip apšvietimo ir lietaus jutiklis, padangų slėgio stebėjimo jutiklis ir atbulinės eigos vaizdo kamera, leidžianti matyti vaizdą už transporto priemonės galinėje pusėje per vidinį veidrodėlį.

Nepaisant to, kad Citan yra visų geidžiamas, su pasirinktine apsauga nuo įsilaužimo ir signalizacija būsite tikri, kad transporto priemonė nepaklius į piktas rankas.

1

Iki maks. 30 metų, kai aptarnavimas reguliariai atliekamas įgaliotojo Mercedes-Benz įgaliotojo partnerio.

2

Transporto priemonėms su pirmąja registracija po 2012.10.01.

3

Keleiviui prie vairuotojo ir vairuotojui galima rinktis tik krūtinės ląstos apsauginė oro pagalvę.

Patvarus pritaikomas pagrindas.

Citan gali būti furgonas arba vienatūris ir, priklausomai nuo kėbulo konstrukcijos, yra 2 transporto priemonės ilgiai. Jis turi laikančiosios konstrukcijos kėbulą, kurio nepriekaištingas ilgaamžiškumas buvo išbandytas kompleksiniuose ir patvarumo bandymuose, todėl atitinka aukščiausius Mercedes-Benz standartus. Kasdieniame gyvenime kėbulas išsiskiria itin geru visapusišku matomumu ir efektyvia triukšmo izoliacija.
Transporto priemonės ilgis
Ilgas
Itin ilgas
Ratų bazė
Maks. krovinių skyriaus ilgis
Krovinių skyriaus talpa
Maks. apkrova
2 697 mm
1 753 mm
3,1 m³
735 kg
3 081 mm
2 137 mm
3,8 m³
770 kg

Mobilus erdvės stebuklas miestui.

Erdvus automobilis su uždaru kėbulu, 2 konstrukciniai ilgiai.

Citan furgonas išsiskiria dviem konstrukciniais ilgiais, erdviu krovinių skyriumi ir dideliu lankstumu. Priklausomai nuo varianto, vairuotojo kabinoje gali tilpti iki 3 žmonių.

Pagrindiniai furgonų privalumai:

 • Universalumas su 2 kėbulo ilgio variantais – ilgas ir itin ilgas, skirtingiems krovinių skyriaus poreikiams
 • Didelė krovinių skyriaus talpa – itin ilgas variantas iki 3,8 m³
 • Krovinių skyrius vienam išilgai sudėtam europadėklui ir 2 skersai sudėtiems europadėklams
 • Patogios sėdynės iki 3-ių žmonių kabinoje su pasirinktiniu 2 vietų priekinių keleivių sėdimuoju suoleliu
 • Didelis lankstumas pakraunant – net didelių gabaritų daiktus – dėl įvairios pasirinktinės įrangos arba sulenkiamos priekinio keleivio sėdynės

Patikimas saugumas ir krovinių skyriuje.

Net ir saugiausias krovinių transportavimo būdas - ne problema Mercedes-Benz miesto furgonui. Dėl šios priežasties Citan furgonas idealiai tinka patikimam krovinių tvirtinimui ir užtikrina geriausią įmanomą vairuotojo bei priekinio keleivio apsaugą nuo krovinio.

Ištisinė skiriamoji sienelė, su langu

Atlenkiamos apsauginės krovinių skyriaus grotelės, iš keleivio pusės

Medinės grindys

Nesupainiosi su niekuo kitu: tai Mercedes-Benz Van.

Tipiškas rinkoje išorės dizainas.

Dėl patrauklios Mercedes-Benz Vans būdingos išvaizdos ir atitinkamų gabaritų Citan puikiai pritaps prie mažųjų mikroautobusų segmento transporto priemonių. Unikalus Citan dizainas išsiskiria dideliu tikslumu: sujungimai ir paviršių plokštumos yra suformuotos ir suleistos tiksliai, sudarydamos aukštos kokybės įspūdį.


4 paprastos spalvos ir 6 pasirinktiniai metaliniai dažai išryškina gerai prižiūrimą išorę. Pasirinktiniai paketai - išorės bekelės optinės apdailos paketas, dizaino paketas RED, nakties paketas, išorės apdailos chromuotų apdailos detalių paketas ir dažų paketas - suteiks Citan dar didesnę vertę.

Lorem Ipsum