Citan furgonas | Mercedes-Benz

Naujasis Citan furgonas.

Puikiai tinka Jūsų transportavimo užduotims.

Naujasis Citan furgonas stebina savo plačiomis galimybėmis: kompaktiški išorės matmenys, erdvus krovinių skyrius ir vairuotojo kabina. Jame suderinta didelė naudingoji apkrova ir manevringumas. Darbą palengvina ergonomiška vairuotojo sėdynė ir daugybė galimybių automobilį pritaikyti transportavimo užduotims.

Saugumas kelyje.

Salone yra standartinė visapusiška keleivių apsauga, įskaitant 6 oro pagalves. Jei norite, Jums gali padėti daugybė aktyvių pagalbos sistemų.

Didelis, labai naudingas krovinių skyrius.

Naujajame Citan furgone yra daug gerų idėjų, kurios palengvina Jūsų darbą: pritaikomas krovinių skyrius yra didelės talpos ir pasižymi didele naudingąja apkrova.

Tvirta ir ergonomiška darbo vieta.

Salonas yra ypač ergonomiškas: nuo tvirtų sėdynių ir paprasto valdymo iki praktiškų vietų daiktams susidėti.

Manevringas ir saugus važiuoti net ir esant dideliam apkrovimui.

Manevringas miesto eisme, saugus važiuojant tolimus atstumus: su naujuoju Citan furgonu važiuosite manevringai, patogiai ir ekonomiškai.

Mažas furgonas su didelėmis galimybėmis.

  

Matmenys ir svoriai. Kompaktiškos erdvės stebuklas.

Naujasis Citan furgonas atveria plačias vežimo galimybes ir palengvina Jūsų darbą dėl didelio krovinių skyriaus tūrio ir didelės naudingosios apkrovos. Su pasirenkamu priekabos sukabinimo įtaisu galite vilkti iki 1500 kg svorį.
Krovinių skyriaus paviršiai
Krovinių skyriaus talpa
Krovinių skyriaus ilgis
 Maks. apkrova
2,35 m²
2,5 - 2,9 m³
1 806 mm

782 kg

 

Tipiškas Mercedes-Benz: išorės dizainas.

Tipiškas Mercedes-Benz: naujojo Citan furgono dizainas iš pirmo žvilgsnio parodo, kad jis giminingas didesniems Mercedes-Benz furgonams.

Charakteringas priekinės dalies dizainas

Akį patraukia būdingas priekinės dalies dizainas - išraiškingos formos, gražaus dizaino žibintai ir Mercedes-Benz būdingi radiatoriaus dangalai su centre įmontuota Mercedes žvaigžde.

Įspūdingas šoninės dalies dizainas

Įspūdingas šoninės dalies dizainas pabrėžia naujojo Citan furgono manevringumą. Be kitų dalykų, nauji yra 40,6 cm (16 colių) ratai su lengvojo lydinio ratlankių dangteliais.

Funkcionalus galinės dalies dizainas

Funkcionali galinė konstrukcija su asimetriškai atsidarančiomis ir besisukančiomis galinėmis durimis sukuria didelę krovinių skyriaus angą, kurią papildo elegantiški galiniai išoriniai žibintai.