Mercedes-Benz Citan | Mercedes-Benz transporteris

Naująjį Citan bus galima užsisakyti nuo 2021 m. rugsėjo mėn. vidurio.

Naujasis Citan furgonas ir Tourer.

Jei ieškote erdvaus transporterio, su kuriuo galėtumėte ramiai bei manevringai važiuoti ir miesto centre, naujasis Citan – kaip tik Jums. Būdamas kompaktiškų išorinių matmenų jis daro įspūdį, nes viduje yra daug vietos. Naujajam Citan būdinga nepriekaištinga išvaizda, aukštas saugumo lygis ir tvirtumas.

eCitan: naujas elektrinių furgonų šeimos narys.

Elektrinis visose transporterių klasėse

eCitan - visiškai elektrinis Citan modelio variantas - bus pristatytas 2022 m. antroje pusėje. Pagal WLTP duomenis nuvažiuojama nuo 285 iki 300 km - tai atitinka komercinių naudotojų, kurie šiuos modelius dažnai naudoja kaip kurjerių ir pristatymo transporto priemones mieste, poreikius. Greito įkrovimo įrenginiuose akumuliatorių galima įkrauti iki 80 procentų per 40 minučių. Didelis privalumas yra tai, kad nereikia daryti jokių kompromisų dėl krovinių skyriaus ir naudingosios apkrovos matmenų, palyginus su įprastais modeliais. Taip pat galima bus įsigyti eCitan skirtą priekabos sukabinimo įtaisą.

Naujoji MBUX.

MBUX reiškia „Mercedes-Benz User Experience“ ir leidžia Jums patirti naujoviškas multimedijos galimybes transporto priemonėje.
Citan, MBUX
 • MBUX multimedijos sistema, 7 col.

  MBUX multimedijos sistema, 7 col.

  Multimedijos sistemą galite valdyti didelės skiriamosios gebos 17,8 cm (7 colių) įstrižainės lietimui jautriame ekrane, kaip esate įpratę savo mobiliuosiuose įrenginiuose. Kitas įvesties variantas: daugiafunkcio vairo mygtukai.
 • Išmaniųjų telefonų integravimas

  Išmaniųjų telefonų integravimas

  Integravę išmanųjį telefoną galite patogiai naudotis pasirinktomis Jūsų mobiliojo galinio įrenginio programėlėmis per multimedijos sistemą.
 • C tipo USB jungtis

  C tipo USB jungtis

  C tipo USB jungtis suteikia integruotą Media Interface, su kuria transporto priemonėje galite, pavyzdžiui, klausytis muzikos iš savo išmaniojo telefono.
 • Valdymas balsu

  Valdymas balsu

  „Hey, Mercedes“ pakanka, norint pradėti įvairiapusį valdymą balsu ir taip patogiai valdyti multimedijos sistemą.