Citan krovininio furgono techniniai duomenys, matmenys ir svoriai.

Matmenys ir svoriai.

Transporto priemonės ilgis
Leistina bendroji masė(kg)
Atsisiųsti Citan brošiūrą

Ekonomiškumas ir važiavimo dinamika. Ilgalaikiam važiavimo komfortui.

Galingas ir ekonomiškas.

Citan siūlome su tokiais varikliais: 4 cilindrų benzininiu ir 4 cilindrų dyzeliniu varikliu su 3 galios variantais. 4 varikliams būdingos didelės apsukos, visi jie turi sumažintų sąnaudų technologiją BlueEFFICIENCY. 55 kW variantas1 [Citan automobilis su uždaru kėbulu 108 CDI su BlueEFFICIENCY paketu, 5 pavarų dėžė ir komercinio automobilio leidimas (N1). Degalų sąnaudos mišriomis sąlygomis: 4,6–4,3 l/100 km; kombinuotos CO2 emisijos: 119–112 g/km.] [*] išsiskiria pavyzdinėmis eksploatavimo charakteristikomis. Mažos degalų sąnaudos taip pat reiškia ilgesnį kelią: su 60 l dyzelino degalų bake, priklausomai nuo nustatyto eigos profilio ir važiavimo stikliaus, galima nuvažiuoti iki 1000 km, o benzininiais varikliais - iki 800 km, iki kol degalų reikės įsipilti vėl.

1

Citan krovininis furgonas 108 CDI su BlueEFFICIENCY paketu, 5 pavarų dėžė ir komercinio automobilio leidimas (N1). Degalų sąnaudos mieste/užmiestyje/mišriomis sąlygomis: 5,0–4,7/4,4–4,2/4,6–4,3 l/100 km; kombinuotos CO2 emisijos: 119–112 g/km [*]. Faktinės sąnaudos yra priklausomos ir nuo tokių faktorių kaip transporto priemonės svoris ar papildoma įranga.

Varikliai ir sąnaudos.

Transporto priemonės tipas

* Pateiktos vertės nustatytos pagal atitinkamus dokumentuose nurodytus matavimo metodus. Jos atitinka šiuo metu galiojančio Reglamento dėl lengvųjų automobilių energijos vartojimo charakteristikų išmatuoto parametro NEFZ-CO2 vertės pagal 2 str. 2 dalies (direktyva 2017/1152/ES). Degalų sąnaudos skaičiuojamos pagal šias vertes. Dėl juridinių pokyčių atitinkamuose testavimo metoduose transporto priemonės atitikties sertifikate, reikalingame transporto priemonės registracijai, ir, jei taikoma, variklinės transporto priemonės mokesčiams apskaičiuoti reikalingos nurodytos vertės gali būti didesnės. Vertės netaikomos konkrečiam automobiliui ir nėra pasiūlymo dalis, jos skirtos naudoti kaip skirtingų tipų automobilių charakteristikų palyginimas.

Daugiau informacijos apie oficialias kuro sąnaudas ir oficialias konkrečių modelių CO2 emisijas naujosioms keleivinėms transporto priemonėms rasite visose pardavimo vietose, lankstinuke Degalų sąnaudos, CO2 emisijos ir elektros sąnaudos - naujųjų keleivinių transporto priemonių vadovas.

Lorem Ipsum