Daug vietos viskam ir visiems: Citan Mixto.

Citan Mixto: gamintojas. Iš gamintojų. Gamintojams.

Citan Mixto: miesto herojus.

Citan - miestui skirtas mikroautobusas, kompaktiškas, su dideliu krovinių skyriumi, - puikiai tiks miesto iššūkiams.

Citan yra ekonomiškas sprendimas - didelio našumo varikliai su BlueEFFICIENCY technologija1 ir iki 4,3 l/100 km2 sąnaudomis, dideliu techninės priežiūros intervalu3 ir patraukliomis įsigijimo sąlygomis bei naudingomis paslaugomis4 mažina jūsų išlaidas. Kad saugiai pasiektumėte kelionės tikslą, mes Citan įtraukėme ADAPTIVE ESP® su vertingomis papildomomis funkcijomis bei jautriais stabdžiais.

Dėl patogių sėdynių, paprasto valdymo ir tiksliai pritaikomos pakabos Citan važiuoja labai minkštai ir lengvai manevruoja miesto gatvėmis. Pasirinktinai galima užsisakyti ir dvigubos sankabos pavarų dėžę 6G-DCT5. Sukraudami ir iškraudami krovinius tikrai įvertinsite didelę krovinių skyriaus talpą ir patogumą dėl didelių durų ir žemo pakrovimo borto.

Citan turi viską, ko tikitės iš mikroautobuso su Mercedes žvaigžde. Atraskite jo privalumus bandomajame važiavime. Mercedes-Benz Vans. Born to run.

1

BlueEFFICIENCY paketas įeina į serijinę įrangą visų variklių ir ilgių variantuose, išskyrus variantą su dvigubos sankabos pavarų dėže 6G-DCT.

2

Citan krovininis furgonas 108 CDI su BlueEFFICIENCY paketu, 5 pavarų dėžė ir komercinio automobilio leidimas (N1). Degalų sąnaudos mieste/užmiestyje/mišriomis sąlygomis: 5,0–4,7/4,4–4,2/4,6–4,3 l/100 km; kombinuotos CO2 emisijos: 119–112 g/km [*]. Faktinės sąnaudos yra priklausomos ir nuo tokių faktorių kaip transporto priemonės svoris ar papildoma įranga.

3

Aptarnavimo intervalai net iki 40 000 km.

4

Pavyzdžiui, Mercedes-Benz MobiloVan, visam eksploatavimo laikotarpiui teikiama Mercedes-Benz mobilumo garantija. Ji galioja iki maks. 30 metų, kai aptarnavimas reguliariai atliekamas įgaliotojo Mercedes-Benz įgaliotojo partnerio. Transporto priemonėms su pirmąja registracija po 2012.10.01.

5

Dvigubos sankabos pavarų dėžė 6G-DCT pasirinktinė įranga Citan 112 [Citan krovininis furgonas u 112 CDI su BlueEFFICIENCY paketu, 6G-DCT ir lengvojo automobilio leidimas (N1). Degalų sąnaudos mieste/užmiestyje/mišriomis sąlygomis: 8,1–7,9/5,6–5,5/6,5–6,4 l/100 km; kombinuotos CO2 emisijos: 147–144 g/km [*]. Faktinės sąnaudos yra priklausomos ir nuo tokių faktorių kaip transporto priemonės svoris ar papildoma įranga]. Nėra su Citan Mixto.

Akcentai.

  1. Patogumas
  2. Vairavimo malonumas
  3. ekonomiškumas
  4. Lankstumas
  5. Sauga
Citan Mixto: mes žinome, kad svarbu tai, kas viduje.

Citan patogumas ir naudingumas - jie puikiai dera tarpusavyje patogiame salone. Funkcionalumas ir komfortas - nuo patogios aukštos sėdėjimo padėties vairuojant iki žemų durelių ir pakrovimo bortų, kurie palengvina krovinių sukrovimą ir iškrovimą.

Patogi vairuotojo sėdynė su patogiu šoniniu fiksavimu yra patvari, iš kvėpuojančių medžiagų, rankiniu būdu pritaikoma pagal vairuotojo poreikius, reguliuojamo aukščio vairas. Visi valdikliai išdėstyti patogiai ir paprasti naudoti. Paprastai peržiūrimas kombinuotasis prietaisų skydelis. Standartinė šildymo ir vėdinimo sistema, patogios dėtuvės - tai sudaro malonią darbinę aplinką.

Citan Mixto: net ir dirbant vairuoti turi būti malonu.

Citan vairuoti tikras malonumas bet kokioje aplinkoje: ir sudėtingose eismo sąlygose mieste, užmiestyje ir greitkeliuose transporto priemonė yra labai manevringa ir galinga.
Dyzeliniai didelių apsukų varikliai su 55 kW1 (75 PS), 66 kW2 (90 PS) ir 81 kW3 (110 PS) bei benzininiai 84 kW4 (114 PS) varikliai tikrai atitiks jūsų darbo profilį. Moderni BlueEFFICIENCY technologija5 mažina sąnaudas ir gali prisidėti prie įmonės pelningumo didinimo. Priklausomai nuo variklio, 5 arba 6 pavarų dėžė veiksmingai paverčia pavaros galią į varomąją galią. Pasirinktinai įsigyjama dvigubos sankabos pavarų dėžė 6G-DCT6 leidžia sujungti rankinės pavarų dėžės vairavimo dinamiškumą su automatinės pavarų dėžės komfortu.
Visi techniniai komponentai yra tiksliai koordinuojami tarpusavyje - nuo vairo su stiprintuvu ir nepriklausomos važiuoklės pakabos su spyruokliniu amortizavimu ir stabdžių sistema. Taigi visada galite mėgautis nepriekaištingu Citan manevringumu.

Citan Mixto: atsiperkantis efektyvumas. Trumpas ir ilgas.

Mercedes-Benz prekės ženklui tai yra įsipareigojimas ir toliau formuoti atsakomybės ir tvarumo kultūrą bei ateities mobilumą. Citan tai įgyvendina - ypač sudėtingomis miesto eismo sąlygomis. Dėl modernaus variklio ir novatoriškos BlueEFFICIENCY technologijos5 CO2 emisijos ir sąnaudos yra ypač mažos. Citan duoda gerą pavyzdį - nuo 4,3 l/100 km1.
Citan visada neša pelną. Dėl patrauklios kainos ir dėl nedidelių eksploatacijos kaštų, nedidelių kuro sąnaudų ir priežiūros intervalų iki 40 000 km.

Ir jums, ir Mercedes-Benz Vans būtina užtikrinti geriausią prieinamumą. Tai pabrėžia ir visam eksploatavimo laikotarpiui teikiama Mercedes-Benz MobiloVan mobilumo garantija7, 8. Citan įneša svarų indėlį į ilgalaikį tvarų eksploatavimą. Kiekvienoje kelionėje.

Modernūs varikliai, vairas su stiprintuvu ir pavarų perjungimo indikatorius leidžia važiuoti ypač ekonomiškai. Su BlueEFFICIENCY paketu5 transporto priemonės efektyvumas dar padidėja.

Citan Mixto: pasiruošęs bet kokioms užduotims.

Citan kiekvienoje situacijoje išsiskiria ypatingu lankstumu. Jis negali atlikti darbo atlikti už jus, tačiau jums darbą atlikti bus gerokai paprasčiau ir lengviau. Išmani krovinių išdėstymo sistema ir žemas kėlimo bortas užtikrina patogumą ir lankstumą. Paprastas sukrovimas, iškrovimas bei pritaikymo lankstumas ir didelė kroviniams skirta talpa: iki dviejų stumdomųjų durų ir dvivėrės galinės durys, atsidarančios iki 180° kampu užtikrina patogią prieigą.

Citan Mixto: neprilygstamas saugumas.

Citan išsiskiria ir saugumo funkcijomis: su ADAPTIVE ESP®, stabdymo asistentu ir antiblokavimo sistema ABS bei gerą sukibimą užtikrinantys priekinės ir galinės ašies stabdžių diskai užtikrina ypač mažą stabdymo kelią – net ant šlapios dangos. Važiuoklė su atskiromis ratų pakabomis užtikrina patikimą sukibimą su keliu. Jei važiuojate per sniegą, purvą ar smėlį, ASR pagalbinę funkciją galima išjungti.

Reguliuojamo aukščio trijuose taškuose tvirtinami saugos diržai su diržo įtempikliais ir įtempimo ribotuvais užtikrina gerą ir stabilų prilaikymą. Avarinio stabdymo atveju automatiškai įjungiamas mirksintis avarinių šviesų indikatorius.

Serijinėje Citan komplektacijoje rasite vairuotojo oro pagalvę, dienos šviesas ir pagalbinę pajudėjimo pradžios įkalnėje sistemą. Pasirinktinės keleivių oro pagalvės ir krūtinės ląstą apsaugančios oro pagalvės9 gali padėti sumažinti sužalojimo pavojų avarijos atveju. Be to, pagal poreikį galima papildomai naudotis tokiomis priemonėmis kaip apšvietimo ir lietaus jutiklis, padangų slėgio stebėjimo jutiklis ir atbulinės eigos vaizdo kamera, leidžianti matyti vaizdą už transporto priemonės galinėje pusėje per vidinį veidrodėlį.

Nepaisant to, kad Citan yra visų geidžiamas, su pasirinktine apsauga nuo įsilaužimo ir signalizacija būsite tikri, kad transporto priemonė nepaklius į piktas rankas.

1

Citan krovininis furgonas 108 CDI su BlueEFFICIENCY paketu, 5 pavarų dėžė ir komercinio automobilio leidimas (N1). Degalų sąnaudos mieste/užmiestyje/mišriomis sąlygomis: 5,0–4,7/4,4–4,2/4,6–4,3 l/100 km; kombinuotos CO2 emisijos: 119–112 g/km [*]. Faktinės sąnaudos yra priklausomos ir nuo tokių faktorių kaip transporto priemonės svoris ar papildoma įranga.

2

Citan krovininis furgonas 109 CDI ir Citan Mixto 109 CDI su BlueEFFICIENCY paketu, 5 pavarų dėžė ir komercinio automobilio leidimas (N1). Degalų sąnaudos mieste/užmiestyje/mišriomis sąlygomis: 5,2–4,7/4,5–4,2/4,7–4,3 l/100 km; kombinuotos CO2 emisijos: 123–112 g/km [*]. Faktinės sąnaudos yra priklausomos ir nuo tokių faktorių kaip transporto priemonės svoris ar papildoma įranga.

3

Citan krovininis furgonas 111 CDI ir Citan Mixto 111 CDI su BlueEFFICIENCY paketu, 6 pavarų dėžė ir komercinio automobilio leidimas (N1). Degalų sąnaudos mieste/užmiestyje/mišriomis sąlygomis: 4,9–4,8/4,3–4,2/4,5–4,4 l/100 km; kombinuotos CO2 emisijos: 119–115 g/km [*]. Faktinės sąnaudos yra priklausomos ir nuo tokių faktorių kaip transporto priemonės svoris ar papildoma įranga.

4

Citan krovininis furgonas 112 su BlueEFFICIENCY paketu, 6 pavarų dėžė ir komercinio automobilio leidimas (N1). Degalų sąnaudos mieste/užmiestyje/mišriomis sąlygomis: 7,4–7,3/5,8–5,6/6,4–6,2 l/100 km; kombinuotos CO2 emisijos: 143–140 g/km [*]. Faktinės sąnaudos yra priklausomos ir nuo tokių faktorių kaip transporto priemonės svoris ar papildoma įranga.

Citan kroviniis furgonas 112 CDI su BlueEFFICIENCY paketu, 6G-DCT ir lengvojo automobilio leidimas (N1). Degalų sąnaudos mieste/užmiestyje/mišriomis sąlygomis: 8,1–7,9/5,6–5,5/6,5–6,4 l/100 km; kombinuotos CO2 emisijos: 147–144 g/km [*]. Faktinės sąnaudos yra priklausomos ir nuo tokių faktorių kaip transporto priemonės svoris ar papildoma įranga.

5

BlueEFFICIENCY paketas įeina į serijinę įrangą visų variklių ir ilgių variantuose, išskyrus variantą su dvigubos sankabos pavarų dėže 6G-DCT.

6

Dvigubos sankabos pavarų dėžė 6G-DCT pasirinktinė įranga Citan 112 [Citan krovininis furgonas u 112 CDI su BlueEFFICIENCY paketu, 6G-DCT ir lengvojo automobilio leidimas (N1). Degalų sąnaudos mieste/užmiestyje/mišriomis sąlygomis: 8,1–7,9/5,6–5,5/6,5–6,4 l/100 km; kombinuotos CO2 emisijos: 147–144 g/km [*]. Faktinės sąnaudos yra priklausomos ir nuo tokių faktorių kaip transporto priemonės svoris ar papildoma įranga]. Nėra su Citan Mixto.

7

Iki maks. 30 metų, kai aptarnavimas reguliariai atliekamas įgaliotojo Mercedes-Benz įgaliotojo partnerio.

8

Transporto priemonėms su pirmąja registracija po 2012.10.01.

9

Keleiviui prie vairuotojo ir vairuotojui galima rinktis tik krūtinės ląstos apsauginė oro pagalvę.

Kai žmonės ir kroviniai yra patikimose rankose.

Mixto su lanksčiai pritaikomų keleivių ir krovinių erdvių koncepcija.

Citan Mixto patogiai iki 5-ių žmonių ir tilps nemažai krovinių. Galima rinktis tik labai ilgą variantą (A3). Stiklas, kuris tęsiasi už pirmosios keleivių salono galinės sėdynių eilės, įeina į komplektaciją, kaip ir 2 stumdomosios durys, pro kurias paprasta įlipti į vidų ant 3 sėdynių sėdimojo suolelio. Galima atlenkti 1/3 arba 2/3 galinio suolelio sėdynes, taip pagal poreikį padidinant erdvę kroviniams. Kai ir kiti mikroautobusai, Mixto užsakomas pagal kodą ir nesudaro atskiro modelio.

Patikimas saugumas ir krovinių skyriuje.

Lanksčios galimybės pritvirtinti krovinius.

Net ir saugiausias krovinių transportavimo būdas - ne problema Mercedes-Benz miesto furgonui. Todėl Citan Mixto sudaro geriausias sąlygas pritvirtinti krovinius ir geriausiai apsaugo vairuotoją bei priekyje sėdinčius keleivius, kad ant jų neužkristų kroviniai.

Krovinių saugumas užtikrinamas tokiomis priemonėmis:

  • 8 pririšimo ąselės grindyse, leidžiančios saugiai pritvirtinti pervežamą objektą
  • Skiriamoji sienelė prie C kolonos atskiria vairuotoją nuo krovinių skyriaus, pasirinktinė funkcija
  • Galinis sėdimasis suolelis FOLD & LOAD su apsauginėmis grotelėmis, leidžia patogiai pertvarkyti sistemą iš konstrukcijos su 3-ia sėdimųjų suolelių eile
  • Pririšimo ąselės priklausomai nuo stumdomųjų durų kiekio: jos gali turėti 2 arba 3, tvirtinimo taškus

Mercedes-Benz sėdynių komfortas – ir keleivių zonoje.

Patogiai važiuos iki penkių žmonių.

Jauku ir patogu ir Citan Mixto salone: 3 vietų sėdimasis suolelis su 3 reguliuojamo aukščio atramomis galvai ir trijų kontaktinių taškų saugos diržai prie kiekvienos sėdynės. Jei reikia daugiau vietos kroviniams, galima padidinti krovinių skyrių atlenkiant 1/3 ar 2/3 sėdynių. Mixto išsiskiria lanksčiomis krovinių krovimo galimybėmis, jį galima eksploatuoti su 2 arba su 5 sėdynėmis.

Pagal poreikį galima įsigyti 3 vietų sėdimąjį suolelį su integruotomis apsauginėmis grotelėmis. Dėl praktiškos greitojo pritaikymo sistemos suolelį keliais veiksmais galima transformuoti į skiriamąją sienelę. Padidėja krovinių skyrius, o apsauginės krovinių skyriaus grotelės apsaugo vairuotoją ir priekyje sėdintį keleivį nuo krovinių.

Pasiruošęs bet kokioms užduotims.

Citan kiekvienoje situacijoje išsiskiria ypatingu lankstumu. Jis negali atlikti darbo atlikti už jus, tačiau jums darbą atlikti bus gerokai paprasčiau ir lengviau. Išmani krovinių išdėstymo sistema ir žemas kėlimo bortas užtikrina patogumą ir lankstumą. Paprastas sukrovimas, iškrovimas bei pritaikymo lankstumas ir didelė kroviniams skirta talpa: iki dviejų stumdomųjų durų ir dvivėrės galinės durys, atsidarančios iki 180° kampu užtikrina patogią prieigą.

Galinis sėdimasis suolelis FOLD & LOAD su apsauginėmis grotelėmis

Pririšimo ąselės šoninėje sienoje

Krovinių skyrius su plastikinėmis grindimis

* Pateiktos vertės nustatytos pagal atitinkamus dokumentuose nurodytus matavimo metodus. Jos atitinka šiuo metu galiojančio Reglamento dėl lengvųjų automobilių energijos vartojimo charakteristikų parametro „Išmatuotos NEFZ-CO2 vertės“ pagal 2 str. 2 dalies (direktyva 2017/1152/ES). Degalų sąnaudos skaičiuojamos pagal šias vertes. Dėl juridinių pokyčių atitinkamuose testavimo metoduose transporto priemonės atitikties sertifikate, reikalingame transporto priemonės registracijai, ir, jei taikoma, variklinės transporto priemonės mokesčiams apskaičiuoti reikalingos nurodytos vertės gali būti didesnės. Vertės netaikomos konkrečiam automobiliui ir nėra pasiūlymo dalis, jos skirtos naudoti kaip skirtingų tipų automobilių charakteristikų palyginimas.

Daugiau informacijos apie oficialias kuro sąnaudas ir oficialias konkrečių modelių CO2 emisijas naujosioms keleivinėms transporto priemonėms rasite visose pardavimo vietose, lankstinuke Degalų sąnaudos, CO2 emisijos ir elektros sąnaudos - naujųjų keleivinių transporto priemonių vadovas.