Įvadas
Išorės
Matmenys
Salonas
Įrangos
Video
Kontaktas
  Lorándite red
  Arctic white
  Nosean Blue
  Magnetic Grey
  Limonite Yellow Metallic
  Loparite Black Metallic
  Chromite Gray Metallic
  Helvite Silver Metallic
  Cavansite Blue Metallic
  Išorė Patrauklus naujokas
  LeftRight

  Išorės akcentai

  Close X
  Kitas
  Perž.
   LED didelio efektyvumo priekiniai žibintai LED didelio efektyvumo priekiniai žibintai užtikrina didesnį saugumą tamsoje ir išskirtinę išvaizdą.
   Papildoma įranga.
   Elektra valdomi užsilenkiantys išoriniai veidrodėliai Elektra reguliuojami, užsilenkiantys ir šildomi išoriniai veidrodėliai gali apsaugoti korpusą nuo pažeidimų.
   Papildoma įranga.
   Išorės dinaminis paketas Naudodami išorės dinaminį paketą galite suteikti savo automobiliui individualų, dinamišką charakterį.
   Papildoma įranga.
   Automobilio spalvos buferiai Transporto priemonės spalvą atitinkantys priekiniai ir galiniai buferiai suteiks jūsų transporto priemonei dar geresnę išvaizdą.
   Papildoma įranga.
   Priekiniai rūko žibintai su LED technologija Priekiniai rūko žibintai su LED technologija gali padėti pagerinti matomumą prastomis oro sąlygomis.
   Papildoma įranga.
   Užpakalinių ir (arba) galinių durelių langas su valymo sistema Per galinių durelių langą arba galinių durelių langus su valymo sistema geriau matosi galinis vaizdas, todėl lengviau manevruoti ir važiuoti atbuline eiga.
   Papildoma įranga.

   Įlipimas ir pakrovimas

   Close X
   Kitas
   Perž.
    Stumdomosios durys kairėje ir dešinėje Stumdomosios durys abiejose transporto priemonės pusėse užtikrina didesnį lankstumą pakraunant ir iškraunant. Stumdomosioms durims atidaryti nereikia daug vietos, todėl vairuotojas gali įvažiuoti net į siauresnes stovėjimo vietas.
    Papildoma įranga.
    Galinės durys Automobilio galines dureles galima atidaryti į viršų maždaug 90° kampu. Tai suteikia daugiau vietos kroviniui pakrauti ir iškrauti. Integruotas langas pagerina gale matomą vaizdą.
    Papildoma įranga.
    Dvivėrės galinės durys, atsidarančios 180 laipsnių kampu, su langu Plačiai atsidarančios dvivėrės galinės durys su asimetriniu padalijimu palengvina nepatogių ir didelių daiktų pakrovimą ir iškrovimą. Be to, į saloną patenka daugiau šviesos, todėl pagerėja matomumas važiuojant atbuline eiga ir manevruojant.
    Papildoma įranga.
    Dvivėrės galinės durys, atsidarančios 180° kampu, be lango Dvivėrės galinės durys su asimetrišku padalijimu užtikrina didelį atidarymo kampą ir palengvina didelių gabaritų krovinių pakrovimą ir iškrovimą, net ir ankštose erdvėse, ant pakrovimo rampų ar naudojant krautuvą.
    Priekabos prikabinimo įtaisas su fiksuota rutuline galvute Gamykloje iš anksto sumontuotas priekabos prikabinimo įtaisas leidžia vilkti krovinius su transporto priemone iki nurodyto didžiausio svorio. Siekiant dar didesnio saugumo, į standartinę ESP sistemą taip pat integruota priekabos stabilumo pagalbinė sistema.
    Papildoma įranga.
    Priekabos prikabinimo įtaisas su žemai esančia rutuline galvute Naudodami gamykloje iš anksto sumontuotą priekabos jungtį su žemai esančia rutuline galvute, galite atidaryti automobilio galines dureles net ir tada, kai prikabinta priekaba. Siekiant dar didesnio saugumo, į standartinę ESP sistemą integruota ir priekabos stabilumo pagalbinė sistema.
    Papildoma įranga.
    Priekabos prikabinimo įtaiso skersinė atrama Dėl priekabos prikabinimo įtaiso skersinės atramos rutulinį prikabinimo įtaisą galima pritaikyti taip, kaip reikia.
    Papildoma įranga.

    Įrangos linijos

    Close X
    Kitas
    Perž.
     BASE[1] • 40,6 cm (16 colių) plieniniai ratlankiai su stebulės dangteliais
     • Dinamiškai suprojektuotos radiatoriaus grotelės su „Mercedes“ žvaigžde centre ir 3 plokštelėmis
     • Halogeniniai priekiniai žibintai su LED dienos žibintais
     • Dvivėrės galinės durys, atsidarančios 180° kampu, be lango
     PRO[1] • 40,6 cm (16 colių) penkių dvigubų stipinų dizaino ratlankiai
     (standartinis automobilio ilgis) arba 40,6 cm (16 colių) plieniniai ratlankiai su stebulės dangteliais (ilgasis automobilio variantas)
     • Automobilio spalva dažytos durų rankenos ir stumdomųjų durų bėgių dangtelis
     Techniniai duomenys ir matmenys Techniniai „eCitan Panel Van“ duomenys ir matmenys
     LeftRight
     LeftRight
     Kitas
     Perž.
      Krovinių skyriaus ilgis 717 mm
      Sub Title Strapline
      Didž. krovinių skyriaus tūris 2.9 m³
      Didž. naudingoji apkrova 520 kg
      LeftRight
      Kitas
      Perž.
       Krovinių skyriaus ilgis 1715 mm
       Sub Title Strapline
       Krovinių skyriaus tūris 3.7 m³
       Didž. naudingoji apkrova 722 kg
       Salonas Pažįstama aplinka, nauja patirtis
       LeftRight

       Salono akcentai

       Close X
       Kitas
       Perž.
        Odinis vairas Odinis vairas pagerina kabinos išvaizdą. Maloni odos danga užtikrina gerą sukibimą, o ergonomiškos formos vairo apvadas apčiuopiamai padidina komforto lygį.
        Papildoma įranga.
        THERMOTRONIC automatinė klimato kontrolė Naudodami 2 klimato kontrolės zonas, THERMOTRONIC galite pasirinkti individualius vairuotojo ir keleivio pusės klimato kontrolės nustatymus. Temperatūrą, oro srautą ir oro paskirstymą galima automatiškai reguliuoti vienu mygtuko paspaudimu.
        Papildoma įranga.
        MBUX multimedijos sistema su navigacija ir skaitmeninė garso transliacija (angl. DAB) Intuityviai valdoma ir išplečiama MBUX multimedijos sistema: su išmaniosiomis navigacijos funkcijomis, valdymu balsu per „Hey Mercedes“, įvairiomis sąsajomis ir plačiu informacijos ir pramogų spektru: nuo išmaniojo telefono integracijos iki DAB skaitmeninio radijo priėmimo.
        Papildoma įranga.
        Belaidė mobiliųjų įrenginių įkrovimo sistema Naudodami belaidę mobiliųjų įrenginių įkrovimo sistemą, kelionės metu galite patogiai įkrauti indukcinį įkrovimą palaikančius išmaniuosius telefonus: be specialių kabelių, jungčių ar laikiklių, nepriklausomai nuo prekės ženklo ir modelio.
        Papildoma įranga.
        Salono dizaino paketas Patrauklios blizgios juodos ir chromo spalvos detalės patobulina jūsų automobilio saloną ir savitai sujungia funkcionalumą su puikia išvaizda.
        Papildoma įranga.

        Skyrius ir vairuotojo erdvė

        Close X
        Kitas
        Perž.
         Ištraukiamos krovinio apsaugos grotelės, antrojo vairuotojo pusėje Plieninės krovinio apsaugos grotelės gali apsaugoti vairuotoją ir keleivį nuo krovinio. Jei reikia vežti ypač ilgus daiktus, groteles galima paslinkti 90° kampu į vairuotojo pusę. Pasukama krovinio apsaugos grotelių dalis atkabinama, pasukama 90° kampu link vairuotojo sėdynės ir užfiksuojama.
         Papildoma įranga.
         Krovinių skyriaus LED apšvietimas Krovinių skyriaus apšvietimui naudojama LED technologija ir užtikrinamas geras krovinių skyriaus apšvietimas, todėl galima geriau orientuotis tamsoje ir užtikrinti geresnį matomumą pakraunant ir iškraunant transporto priemonę.
         Papildoma įranga.
         Medinės grindys 9 mm storio medinės grindys, pagamintos iš kelių klijuotos ir presuotos faneros sluoksnių, apsaugo automobilio bagažinės grindis nuo pažeidimų. Ją lengva valyti, ji pagerina šilumos izoliaciją ir garso izoliaciją.
         Papildoma įranga.
         Krovinių skyriaus vidaus apdaila dailylentėmis iki stogo (mediena) Medinė krovinių skyriaus apdaila apsaugo skardos paviršius iki stogo rėmo nuo pažeidimų, pavyzdžiui, dėl pasislinkusių krovinių. Be to, apdaila palengvina krovinių skyriaus valymą ir pagerina šilumos bei garso izoliaciją. Apdailos yra ant šoninių sienelių, taip pat ant stumdomųjų ir galinių durų.
         Papildoma įranga.
         Aukščiausios kokybės salono apdaila Aukščiausios klasės salono apdailos versija gali apsaugoti vidines bagažinės ar keleivių salono sieneles nuo pažeidimų ir vizualiai patobulinti saloną.
         Papildoma įranga.
         Sintetinės bagažo skyriaus / krovinių skyriaus grindys Krovinių skyriaus grindys apsaugotos matinės juodos spalvos tekstūriniu sintetiniu kilimėliu, kuris taip pat izoliuoja garsą ir šilumą. Dėl sintetinio paviršiaus krovinių skyriaus grindis ypač lengva valyti.
         Papildoma įranga.
         Viso pločio pertvara Ištisinė pertvara tarp vairuotojo vietos ir krovinių skyriaus jūsų automobilyje palengvina tinkamą krovinio tvirtinimą kartu su krovinių skyriaus grindyse esančiomis tvirtinimo kilpomis. Pertvara gali apsaugoti jus ir jūsų bendrakeleivį vairuotoją nuo pasislinkusio krovinio, taip pat yra barjeras nuo triukšmo ir purvo.
         Viso pločio pertvara su langu Viso pločio pertvara tarp vairuotojo ir krovinių skyriaus su dviem langais suteikia galimybę matyti galinę dalį ir vizualiai patikrinti krovinį. Kartu su krovinių skyriaus grindyse esančiomis tvirtinimo kilpomis padeda tinkamai pritvirtinti krovinį.
         Papildoma įranga.
         Antrojo vairuotojo suolelio tipo sėdynė Pirmoje eilėje yra vietos trims asmenims. Vairuotojo sėdynė suteikia papildomą vidurinę sėdynę. Abiejose antrojo vairuotojo sėdynėse įrengti trijų taškų saugos diržai ir reguliuojamos galvos atramos. Vidurinį atlošą taip pat galima nulenkti atskirai ir naudoti kaip lentyną arba kaip darbo paviršių, kai automobilis stovi.
         Papildoma įranga.
         Atlenkiama vairuotojo sėdynė Dėl atlenkiamos antrojo vairuotojo sėdynės automobilis tampa dar universalesnis. Taip yra todėl, kad šios sėdynės atlošą galima nulenkti žemyn ir taip padidinti bagažinės erdvę.
         Papildoma įranga.
         Porankis su daiktadėže Porankis su daiktadėže po juo yra tarp vairuotojo ir antrojo vairuotojo sėdynių ir suteikia papildomos praktinės vietos daiktams susidėti.
         Papildoma įranga.
         Daiktadėžė prietaisų skydelyje Daiktadėžė su dangčiu suteikia praktinę galimybę daiktus sudėti tiesiai ant prietaisų skydelio. Jame integruotas USB-C prievadas, kuriuo galite įkrauti mobiliuosius įrenginius.
         Papildoma įranga.
         Išmaniojo telefono laikiklis Virš prietaisų skydelio esantis išmaniojo telefono laikiklis užtikrina fiksuotą vietą jūsų mobiliajam telefonui vairuojant, be to, gerai matote savo išmanųjį telefoną ir neatitraukia jūsų dėmesio nuo eismo.
         Papildoma įranga.

         Įrangos linijos

         Close X
         Kitas
         Perž.
          BASE[1] • Prietaisų skydelis su pikselių matricos ekranu
          • Priekiniai elektra valdomi langai
          • Iš anksto sumontuotas radijas, su įdiegta tiesioginės garso transliacijos (angl. DAB) funkcija
          • Prieš įlipant į automobilį nustatoma klimato kontrolė
          • Centrinė konsolė su dviem puodelių laikikliais ir daiktadėže su nuo slydimo apsaugančiu ir triukšmą mažinančiu pamušalu
          • Viso pločio pertvara
          PRO[1] • MB Garso sistema su tiesiogine garso transliacija (DAB)
          • THERMOTRONIC automatinė klimato kontrolė
          • Priekiniai elektra valdomi langai su patogaus valdymo funkcija
          • Porankis su daiktadėže
          • Daiktadėžė priekyje sėdinčio keleivio pusėje, uždaroma
          • Plastikinės bagažinės grindys
          • Salono apšvietimas ir bagažinės apšvietimas su LED technologija
          • Viso pločio pertvara.
          Įranga Pagrindiniai „eCitan Panel Van“ įrangos akcentai
          LeftRight

          Technologija

          Close X
          Kitas
          Perž.
           90 kW elektrinis variklis Labai efektyvus elektrinis variklis, išvystantis maksimalią 90 kW (122 AG) galią ir iki 245 Nm sukimo momentą, sužavės pastebima traukos galia ir maloniai sklandžiu veikimu.
           Aukštos įtampos akumuliatorius (45 kWh) Aukštos įtampos 45 kWh talpos akumuliatorių sistema užtikrina didelį nuvažiuojamą atstumą, tačiau neriboja automobilio erdvės.
           Rekuperacijos lygių pasirinkimas Naudodamiesi dviem važiavimo programomis ir trimis rekuperacijos lygiais, kelionės metu nustatysite, kiek vairavimo režimas turi būti suderintas su efektyvumu ir kaip smarkiai automobilis turi lėtėti, kai nuimate koją nuo akceleratoriaus pedalo.
           Automatinė elektrinės pavaros pavarų dėžė Automatinės pavarų dėžės nereikia perjungti rankiniu būdu, ji specialiai pritaikyta taupiam važiavimui ir efektyviam rekuperacijos lygiui.
           Klimato kontrolė prieš įlipant Prieš įlipant į automobilį įrengta išankstinė klimato kontrolė užtikrina malonią temperatūrą salone dar prieš pradedant kelionę. Pastebimai padidėja komfortas, ypač jei lauke itin karšta arba šalta.
           Papildoma įranga.

           Skaitmeniniai priedai

           Close X
           Kitas
           Perž.
            Nuotolinių ir navigacijos paslaugų išankstinis diegimas Nuotolinių ir navigacinių paslaugų [4] išankstinis diegimas sudaro technines sąlygas naudoti tik „eVans“ sukurtus skaitmeninius priedus. Į jas taip pat įeina išankstinė įvažiavimo klimato kontrolė, kurios dėka kelionę galite pradėti maloniai kontroliuojamoje temperatūroje.
            Papildoma įranga.
            Išankstinis „Remote Services Plus“ diegimas Iš anksto įdiegus „Remote Services Plus“[4], galėsite dar geriau ir lanksčiau naudotis savo transporto priemone. Nes galite naudotis įvairiomis skaitmeninėmis papildomomis funkcijomis, kurios kasdienį gyvenimą su transporto priemone padaro saugesnį, patogesnį, lengviau planuojamą ir todėl efektyvesnį.
            Papildoma įranga.
            Išankstinis tiesioginės eismo informacijos diegimas Nenorite gaišti laiko spūstyse ir norite pasirinkti geriausią maršrutą, kad atvyktumėte kuo greičiau? Išankstinis tiesioginės eismo informacijos diegimas[4] užtikrina techninius reikalavimus, kad būtų galima gauti naujausią ir tikslią eismo informaciją, kad būtų galima optimaliai dinamiškai orientuotis pagal maršrutą ir tiksliai apskaičiuoti atvykimo laiką.
            Papildoma įranga.
            Išankstinis „Mercedes me connect“ diegimas Iš anksto įdiegus „Mercedes me connect“[4] galima naudotis daugeliu paslaugų: nuo naudingų saugos ir techninės priežiūros paslaugų iki įvairių navigacijos funkcijų. Jos užtikrina didesnį saugumą, aukštesnį komforto lygį ir dar daugiau jungiamumo, todėl kasdienis gyvenimas su automobiliu tampa dar lengvesnis.
            Papildoma įranga.
            MBUX multimedijos sistema su navigacija ir skaitmeninė garso transliacija (angl. DAB) Intuityviai valdoma ir išplečiama MBUX multimedijos sistema: su išmaniosiomis navigacijos funkcijomis, valdymu balsu per „Hey Mercedes“, įvairiomis sąsajomis ir plačiu informacijos ir pramogų spektru: nuo išmaniojo telefono integracijos iki DAB skaitmeninio radijo priėmimo.
            Papildoma įranga.
            Išplėstinės MBUX funkcijos Laiką, kurį praleidžiate automobilyje, išnaudokite efektyviau nei anksčiau. Dėl dirbtinio intelekto ir pažangių MBUX („Mercedes-Benz User Experience“) funkcijų multimedijos sistema pati prisitaiko prie jūsų asmeninių poreikių ir pageidavimų. Tereikia pasakyti „Hey Mercedes“ ir MBUX laukia jūsų nurodymų.
            Papildoma įranga.
            MBUX multimedijos sistema su skaitmenine garso transliacija (angl. DAB) Naudodami MBUX („Mercedes-Benz User Experience“) mėgausitės skaitmeninės, intuityviai valdomos ir išplečiamos multimedijos sistemos grožiu ir išmone. Dėl skirtingų sąsajų ir didelio jutiklinio ekrano ji siūlo daugybę komunikacijos ir informacijos ir pramogų funkcijų, pradedant išmaniųjų telefonų integracija ir baigiant skaitmeniniu radiju (DAB).
            Papildoma įranga.
            Navigacijos paketas Su navigacijos paketu[4] MBUX multimedijos sistemą automobilyje galima paversti visaverte navigacijos sistema, kad kiekviena kelionė būtų ramesnė dėl išmaniųjų maršruto nuorodų. Naudojant greitą navigaciją kietajame diske ir naujausius internetinius duomenis, greitai pasieksite kelionės tikslą.
            Papildoma įranga.
            Navigacija „Plus“ „Navigation Plus“ paketas išplečia navigacijos sistemą, įtraukdamas naudingas navigacijos paslaugas[4], kurios kelionės metu suteikia vertingos informacijos ir supaprastina navigaciją. Tarp svarbiausių jo funkcijų yra, pavyzdžiui, laisvų automobilių stovėjimo aikštelių netoliese rodymas arba aktualių orų rodymas multimedijos sistemos jutikliniame ekrane.
            Papildoma įranga.
            Navigacija Į MBUX multimedijos sistemą integruota navigacijos sistema leidžia lengvai pasiekti kelionės tikslą. Taupykite laiką, nes „Mercedes-Benz“ navigacijos sistema veikia greitai ir lanksčiai, ją galima įvesti jutikliniu valdymu arba balsu. Ši išmanioji sistema patikimai nukreips jus į kelionės tikslą, remdamasi tiek vietine, tiek naujausia internetine informacija.
            Papildoma įranga.
            3 metų nemokami žemėlapių atnaujinimai 3 metus teikiami nemokami žemėlapių atnaujinimai[4] užtikrina, kad navigacijos sistema galėtų išnaudoti visas savo galimybes. Be to, atnaujintuose žemėlapiuose galėsite geriau orientuotis transportuojant. Ši paslauga teikiama konkrečiai transporto priemonei ir galioja 3 metus nuo pirminės registracijos.
            Papildoma įranga.
            Išmaniųjų telefonų integracija Išmaniųjų telefonų integracija sujungia jūsų mobilųjį telefoną su multimedijos sistema per „Apple CarPlay®“ arba „Android Auto®“. Taip galėsite patogiai naudotis svarbiausiomis išmaniojo telefono programėlėmis. Be to, galite greitai ir lengvai naudotis trečiųjų šalių programėlėmis, pavyzdžiui, „Spotify“.
            Papildoma įranga.

            Charging

            Close X
            Kitas
            Perž.
             Kintamosios srovės įkrovimas 22 kW / nuolatinės srovės įkrovimas 75 kW Dėl didžiausios nuolatinės srovės įkrovimo galios iki 75 kW[3] ir kintamosios srovės įkrovimo galios iki 22 kW, galite labai lanksčiai įkrauti aukštos įtampos akumuliatorių. Naudodami CCS transporto priemonės lizdą (Combo 2), galite įkrauti savo „Mercedes“ tiek ant sienos montuojamose dėžutėse ir įkrovimo stotelėse su kintamosios srovės įkrovimo sistemomis, tiek ir nuolatinės srovės greitojo įkrovimo stotelėse.
             Papildoma įranga.
             Kintamosios srovės įkrovimas 11 kW Naudodami kintamosios srovės įkrovimo sistemą galite greitai ir lengvai įkrauti savo transporto priemonę iki 11 kW (3 fazių) galia. Tai leidžia įkrauti transporto priemonę ant sienos montuojamose dėžutėse, įvairiose viešose įkrovimo stotelėse ir buitiniuose kištukiniuose lizduose. Įkrovimo lizdas yra už „Mercedes“ žvaigždės, radiatoriaus grotelių centre.
             "Mercedes-Benz Wallbox Home" „Mercedes-Benz Wallbox Home“ [4][5], kurios įkrovimo galia siekia iki 22 kW[6], įkrauna „eCitan“ akumuliatorių maždaug 4 kartus greičiau, nei tai būtų įmanoma padaryti prie buitinio elektros lizdo. Ji suderinama su visais elektromobiliais, turinčiais 2 tipo jungtį.
             Lanksti įkrovimo sistema Patogus, saugus ir efektyvus įkrovimas: bet kur ir bet kada. Su šiuo patogiu rinkiniu, kurį sudaro tik vienas kabelis ir keli adapteriai, visada turėsite tinkamą įkrovimo sprendimą[5].
             Ir visai nesvarbu, ar norite naudotis elektros tinklo lizdu, ar viešąja įkrovimo stotele. Daugiau informacijos teiraukitės įgaliotoje „Mercedes-Benz“ atstovybėje.
             Programėlė „Electric Ready“ Ar esate pasirengę elektromobilumui? Sužinokite tai patys. Nemokama išmaniojo telefono programėlė parodo, ar jums būtų tikslinga persėsti į elektromobilį. Šiuo tikslu programėlė, naudodama išmanųjį telefoną, stebi jūsų kasdienes keliones transporto priemone, nepriklausomai nuo transporto priemonės markės.

             Pagalba vairuotojui

             Close X
             Kitas
             Perž.
              Aktyviosios saugos paketas Į aktyviosios saugos paketą [7] įtrauktos keturios pagalbinės sistemos, kurios gali sumažinti jums tenkančią įtampą ir padaryti vairavimą saugesnį. Tai aktyvioji stabdymo sistema, aklosios zonos pagalbinė sistema, aktyvioji eismo juostos palaikymo sistema ir greičio ribojimo sistema. Kartu su navigaciniu paketu į jį taip pat įeina pagalbinė kelio ženklų sistema.
              Papildoma įranga.
              Aktyvioji pagalbinė stabdymo sistema Aktyvioji stabdžių pagalbinė sistema[7] gali padėti išvengti avarijų, pavyzdžiui, su priekyje važiuojančiomis transporto priemonėmis, priešpriešiais važiuojančiomis transporto priemonėmis ir pėsčiaisiais, arba sumažinti tokių avarijų pasekmes. Tai gali padidinti tiek jūsų, tiek kitų eismo dalyvių saugumą.
              Papildoma įranga.
              Pagalbinė aklosios zonos sistema Su pagalbine aklosios zonos sistema[7] esate tiesiog saugesni kelyje, ypač keisdami eismo juostas. Naudodama radaro technologiją, ji stebi sritį, kurios neapima išoriniai veidrodėliai. Vaizdiniais ir garsiniais įspėjamaisiais signalais ji gali jus įspėti apie galimą šoninį susidūrimą su kitais eismo dalyviais.
              Papildoma įranga.
              Aktyvioji eismo juostos palaikymo sistema Pagalbinė eismo juostos palaikymo sistema[7] gali padėti išvengti nelaimingų atsitikimų dėl netyčinio išvažiavimo iš eismo juostos, kuria važiuoja transporto priemonė. Jei sistema nustato, kad transporto priemonė netyčia išvažiavo iš savo eismo juostos, ji įspėja vairuotoją pulsuojančia vairo vibracija. Tai paskatina vairuotoją grįžti į reikiamą eismo juostą.
              Papildoma įranga.
              Pagalbinė greičio ribojimo funkcija Pagalbinė greičio ribojimo sistema [7] padeda lengviau laikytis greičio ribojimų. Jei įmanoma, sistema rodo, kas leidžiama: naudodama kamerą ji nustato esamą greičio ribojimą ir rodo jį prietaisų skydelyje.
              Papildoma įranga.
              Pagalbinė kelio ženklų sistema Pagalbinė kelio ženklų sistema[7] padeda lengviau laikytis greičio ribojimų ir kitų nurodymų. Tai padidina saugumą.
              Papildoma įranga.
              Pagalbinė tolimųjų šviesų sistema Pagalbinė tolimųjų šviesų sistema[7] automatiškai įjungia ir išjungia ilgąsias šviesas, atsižvelgdama į eismo situaciją, todėl vairuotojui nereikia rankiniu būdu perjunginėti tolimųjų ir artimųjų šviesų. Sistemą valdo už priekinio stiklo esanti kamera, kuri nuolat fiksuoja eismo situaciją priešais transporto priemonę.
              Papildoma įranga.
              Pagalba pučiant šoniniam vėjui Pagalbinė sistema „Crosswind Assist“[7] gali laiku nustatyti eismo juostos nuokrypį dėl stipraus šoninio vėjo gūsių ir padėti vairuotojui išlikti eismo juostoje. Staigus transporto priemonės nukrypimas nuo eismo juostos gali sukelti netinkamą vairuotojo reakciją į vairo pasukimą.
              ATTENTION ASSIST ATTENTION ASSIST[7] gali laiku įspėti vairuotoją apie nuovargį ir mikromiegą. Sistema padeda užtikrinti eismo saugumą, ypač važiuojant naktį ir ilgų kelionių metu. ATTENTION ASSIST ekranas rodomas prietaisų skydelyje tarp apsukų skaitiklio ir spidometro.
              Užvedimo stovint įkalnėje pagalbinė sistema Pagalbinė sistema „Hill Start Assist“[7] gali palengvinti pajudėjimą esant įkalnėje, laikinai neleisdama automobiliui riedėti atgal.

              Saugumas

              Close X
              Kitas
              Perž.
               Apsaugos nuo vagystės įspėjimo sistema Apsaugos nuo vagystės signalizacijos sistema (ATA) užtikrina aukštą transporto priemonės ir krovinio apsaugą nuo vagystės. Apsaugos nuo vagystės signalizacija įjungiama automatiškai, kai įjungiamas centrinio užrakto nuotolinio valdymo pultelis. Įjungus signalizaciją, ji įsijungia, kai tik atidaromos arba iš vidaus atrakinamos vienos iš durų.
               Papildoma įranga.
               Priekinės ir galinės ašies padangų slėgio stebėjimo sistema, belaidė Jūsų transporto priemonės įspėjimo apie sumažėjusį slėgį padangose sistema gali padėti pagerinti vairavimo saugumą, sumažinti padangų nusidėvėjimą ir optimizuoti nuvažiuojamą atstumą. Ji stebi visų keturių ratų padangų slėgį. Minimalaus slėgio sumažėjimo arba didesnio slėgio skirtumo atveju sistema pateikia vaizdinį įspėjimą.
               Papildoma įranga.
               „Mercedes-Benz“ pagalbos iškvietimo sistema „Mercedes-Benz“ pagalbos iškvietimo sistema gali padėti sutaupyti daug laiko avarijos atveju. Naudojant ryšio modulį su atskira SIM kortele, po avarijos automatiškai inicijuojamas pagalbos skambutis, todėl gali sutrumpėti laikas, kol pagalbos tarnybos atvyks į įvykio vietą. Arba pagalbos skambutį galima įjungti rankiniu būdu ir paprašyti pagalbos.
               Papildoma įranga.
               Šešios oro pagalvės Susidūrimo atveju priekinės oro pagalvės gali apsaugoti vairuotojo ir priekyje sėdinčių keleivių galvą ir viršutinę kūno dalį. Jos taip pat padeda stabilizuoti visą kūną. Taigi jos užtikrina aukšto lygio apsaugą, sumažina galvos, veido ir krūtinės sužalojimų riziką ir sunkumą.

               Komfortas

               Close X
               Kitas
               Perž.
                KEYLESS-GO Naudodami KEYLESS-GO, automobilio raktelį galite pasilikti kišenėje. Jūsų automobilis atpažįsta jus kaip savininką pagal išsaugotą važiavimo leidimą ir atrakina jį jums priartėjus arba paspaudus mygtuką ant durų rankenos. Raktelio nereikia laikyti rankoje.
                Papildoma įranga.
                Žibintų paketas Žibintų paketas pastebimai pagerina vairavimo saugumą tamsoje ir esant blogam matomumui. Be to, jis suteikia automobilio išorei dar patrauklesnę ir įspūdingesnę išvaizdą.
                Papildoma įranga.
                Parkavimo paketas Būtų sunku įsivaizduoti saugesnį ir patogesnį automobilio statymą. Parkavimo paketas sujungia aktyviosios parkavimo pagalbos sistemos pranašumus ir papildomą vietos apžvalgą, kurią suteikia atbulinės eigos vaizdo kamera.
                Papildoma įranga.
                Atbulinės eigos vaizdo kamera Atbulinės eigos vaizdo kamera padeda parkuotis ir manevruoti. Ji užtikrina didesnį saugumą važiuojant atbuline eiga ir gali padėti išvengti pažeidimų parkuojant ir manevruojant.
                Papildoma įranga.
                Atbulinės eigos vaizdo kameros vaizdas vidiniame galinio vaizdo veidrodėlyje Kai įjungta atbulinės eigos pavara, vidiniame galinio vaizdo veidrodėlyje esančiame ekrane matoma už transporto priemonės esanti zona, kuri be vaizdo kameros tiesiogiai nematoma.
                Papildoma įranga.
                Sėdynių komforto paketas Su šiuo paketu jūs ir jūsų keleiviai galėsite mėgautis ypač patogia kelione. Paketą sudaro daugybė įrangos elementų, įskaitant sėdynių šildymą, vairuotojo ir antrojo vairuotojo sėdynių aukščio reguliavimą bei vairuotojo sėdynės juosmens atramą.
                Papildoma įranga.
                Vairuotojo ir priekyje sėdinčio keleivio sėdynių šildymas Elektra valdomas sėdynių šildymas pagerina komfortą šaltesniais metų mėnesiais, nes vos įjungus variklį sušildo šaltas sėdynes.
                Papildoma įranga.
                Vairuotojo reguliuojamo aukščio sėdynių juosmens atrama Reguliuojamo aukščio vairuotojo sėdynė su juosmens atrama leidžia užimti ergonomišką, nugarai patogią sėdėjimo padėtį. Be sėdynės ilgio ir atlošo kampo, dabar taip pat galite individualiai reguliuoti sėdynės aukštį ir juosmens atramą pagal savo poreikius.
                Papildoma įranga.
                Pastovaus greičio palaikymo sistema Pastovaus greičio palaikymo sistema[7] gali sumažinti jums tenkančią įtampą, nes palaiko iš anksto pasirinktą automobilio greitį, o jums nereikia spausti akceleratoriaus pedalo. Važiavimas pastoviu greičiu palengvina ekonomišką vairavimą ir gali padėti taupyti degalus.
                Papildoma įranga.
                Vairo šildytuvas Maloni šiluma iki pat pirštų galiukų, ypač šaltomis dienomis. Vairas greitai įšyla, todėl vairuojant padidėja komfortas ir saugumas. Be to, taškinis šildymas gali turėti teigiamą poveikį ridai, palyginti su oro šildymu.
                Papildoma įranga.

                Bendrieji pareiškimai dėl atsakomybės atsisakymo

                - Nuvažiuojamas atstumas nustatytas remiantis Direktyva (ES) 2017/1151. Jis priklauso nuo transporto priemonės konfigūracijos.
                - Įkrovimo trukmė atitinka 10–80 % pilną įkrovimą naudojant nuolatinės srovės greitojo įkrovimo stotelę, kurios maitinimo įtampa 400 V, mažiausia srovė 500 A
                - Nominaliosios galios ir nominaliojo sukimo momento skaičiai pagal Reglamentą (EB) Nr. 715/2007 su pakeitimais.


                [1] Atvaizduose gali būti pavaizduoti papildomi specialios įrangos elementai.
                [2] Pažymėti komponentai yra skaitmeniniai priedai. Norėdami naudotis šiais skaitmeniniais priedais, turite turėti asmeninį „Mercedes me“ ID ir taip pat sutikti su skaitmeninių priedų naudojimo sąlygomis. Be to, automobilis turi būti susietas su atitinkama naudotojo paskyra. Pasibaigus pradiniam terminui, skaitmeninius priedus galima atnaujinti už tam tikrą mokestį, jei tuo metu jie vis dar siūlomi atitinkamai transporto priemonei. Pirmą kartą aktyvuoti skaitmeninius priedus galima per 1 metus nuo pirminės registracijos arba kliento atlikto naudojimo, atsižvelgiant į tai, kas įvyks anksčiau.
                [3] Didžiausia nuolatinės srovės įkrovimo galia.
                Didžiausia įkrovimo galia nuolatinės srovės įkrovimo stotelėje, kai maitinimo įtampa 400 V, srovė 300 A; didžiausia įkrovimo galia priklauso nuo įvairių veiksnių, pavyzdžiui, aplinkos ir akumuliatoriaus temperatūros bei akumuliatoriaus įkrovos būklės įkrovimo pradžioje.
                [4] Norint naudotis nuotolinėmis „Mercedes Benz“ ant sienos montuojamos dėžutės funkcijomis ir gauti atnaujinimus nuotoliu, reikia turėti „Mercedes me“ programėlę, asmeninį „Mercedes me“ ID ir sutikti su skaitmeninių priedų naudojimo sąlygomis. Kad gautumėte atnaujinimus nuotoliu, turite sutikti su atitinkamu atnaujinimu „Mercedes me“ programėlėje arba „Mercedes me“ programėlėje duoti bendrą sutikimą gauti visus būsimus atnaujinimus.
                [5] Į pristatymą neįeina.
                [6] Priklausomai nuo gamintojo ir automobilio, 22 kW įkrovimui gali prireikti atitinkamos specialios įrangos „Kintamosios srovės įkrovimo sistema“ (kintamos stovės įkrovimas 22 kW galia)“. Jei taip nėra, transporto priemonė automatiškai įkraunama iš sieninės dėžutės arba lanksčios įkrovimo sistemos, naudojant didžiausią galimą įkrovimo galią. Didžiausia įkrovimo stotelės įkrovimo galia turi būti pritaikyta prie prieš srovę esančio įrenginio (kabelio skerspjūvis ir apsauga).
                [7] Mūsų pagalbos vairuotojui ir saugos sistemos yra tik pagalbinės priemonės ir neatleidžia jūsų, kaip vairuotojo, nuo atsakomybės. Atkreipkite dėmesį į naudotojo vadove pateiktą informaciją ir jame aprašytas sistemos ribas.

                Pajauskite, ką reiškia jį vairuoti. Išbandykite "eCitan Panel Van" bandomojo važiavimo metu. Atsiųskite mums užklausą dėl bandomojo važiavimo ir mes netrukus su jumis susisieksime.