„Mercedes-Benz“ atsarginės dalys. Kad jūsų „Mercedes-Benz“ išliktų tikras „Mercedes-Benz“.

„Mercedes-Benz" originalios dalys. Dalis jūsų sėkmės.

„Mercedes-Benz" originalios dalys pasižymi puikia kokybe, įrodyta sauga ir dideliu patikimumu.

Tai visa mūsų, kaip transporto priemonių gamintojo, praktinė patirtis: originalios dalys, specialiai sukurtos ir intensyviai išbandytos, „Mercedes-Benz“ transporto priemonėms ir jų sudedamosioms dalims. Juk kiekvienas furgonas sudarytas iš tūkstančių tarpusavyje tiksliai suderintų „Mercedes-Benz“ originalių dalių. Tai reiškia, kad jos užtikrina optimalią visų komponentų sąveiką.

Atliekant išsamius bandymus realiomis važiavimo sąlygomis, originalioms dalims teko išbandyti savo patikimumą ir kokybę – taip pat ir ekstremaliomis sąlygomis. Tik jei atitinka griežtus „Mercedes-Benz“ reikalavimus, dalys patvirtinamos kaip tinkamos parduoti.

5 priežastys, dėl kurių „Mercedes-Benz“ originalios restauruotos dalys yra ekonomiškesnės:

 • nedidelės atsarginių dalių sąnaudos,
 • garantuota „Mercedes-Benz“ kokybė,
 • patikimas prieinamumas,
 • energiją taupantis ir aplinkai nekenksmingas gamybos procesas,
 • 2 metų garantija „ReMan“ dalims, jei jos surinktos įgaliotose MB dirbtuvėse.

Kodėl turėtumėte rinktis kainą arba kokybę?

Juk tikitės, kad „Mercedes“, net ir su didele rida, ir toliau dirbs ekonomiškai, tačiau išliks originalus.

Būtent toks yra „Mercedes-Benz“ originalių dalių principas: tai dalys, kurios sumažina išlaidas, neaukojant patikrintos „Mercedes-Benz“ kokybės. Kiekviena detalė restauruojama, tikrinama ir bandoma pagal „Mercedes-Benz“ kokybės standartus, taikant išteklius taupantį ir efektyvų gamybos procesą. Rezultatas – nuolat plečiamas originalių restauruotų dalių už prieinamą kainą pasirinkimas.

Mūsų „Mercedes-Benz“ atstovybių tinklas patikimai užtikrina greitą prekių gavimą vietoje.

"Mercedes-Benz" originalios dalys
Title
Strapline Content
Title
Strapline Content
Title
Strapline Content
Originalios dalys prieš neoriginalias Apgaulingai tikroviškas.
Iš pirmo žvilgsnio originalios ir suklastotos atsarginės dalys labai dažnai atrodo beveik identiškos. Todėl kartais suklastotą atsarginę dalį sunku atskirti nuo originalios „Mercedes-Benz“ atsarginės dalies, tačiau ji gali kelti didelį pavojų. Nes tai, kuo jos skiriasi, gali turėti rimtų pasekmių jūsų saugumui. Tai akivaizdžiai įrodo išsamūs produktų bandymai, kuriuos „Daimler“ reguliariai atlieka su įvairiais padirbtais produktais. Rezultatai šokiruoja. Štai kodėl visame pasaulyje veikianti „Mercedes-Benz“ komanda imasi veiksmų prieš produktų piratus ir suseka jų falsifikatus.
Button
Title
LeftRight

Originalios dalys prieš neoriginalias.

Apgaulingai tikroviškas.

Iš pirmo žvilgsnio originalios ir suklastotos atsarginės dalys labai dažnai atrodo beveik identiškos. Todėl kartais suklastotą atsarginę dalį sunku atskirti nuo originalios „Mercedes-Benz“ atsarginės dalies, tačiau ji gali kelti didelį pavojų. Nes tai, kuo jos skiriasi, gali turėti rimtų pasekmių jūsų saugumui. Tai akivaizdžiai įrodo išsamūs produktų bandymai, kuriuos „Daimler“ reguliariai atlieka su įvairiais padirbtais produktais. Rezultatai šokiruoja. Štai kodėl visame pasaulyje veikianti „Mercedes-Benz“ komanda imasi veiksmų prieš produktų piratus ir suseka jų falsifikatus.

  „Mercedes-Benz“ originalūs stabdžiai: trumpas stabdymo kelias. Ilgas tarnavimo laikas Jei nutiktų blogiausia, būtina greitai sustoti: „Mercedes-Benz“ originalios stabdžių sistemos yra optimaliai suderintos tarpusavyje ir su jūsų automobilio saugos sistemomis, tokiomis kaip ABS ar ESP. Jos buvo specialiai sukurtos jūsų automobiliui. Tai užtikrina stiprią stabdymo galią ir trumpą stabdymo kelią – be ilgos įjungimo fazės ir net esant itin didelei apkrovai. Be to, dėl aukštos kokybės medžiagų stabdžiai mažiau dėvisi ir yra labiau apsaugoti nuo korozijos. Tai jums tik į naudą – mažos išlaidos ir aukštas saugumo lygis. Button
  „Mercedes-Benz“ originalūs oro filtrai: švarus oras nepriekaištingam variklio veikimui Švarus oras leidžia varikliui dirbti ypač efektyviai ir taupiai: „Mercedes-Benz“ originalūs oro filtrai pasižymi stipriu filtravimo poveikiu ir dideliu oro pralaidumu. Tai reiškia, kad purvas ir dulkės neturi galimybės patekti į degimo kamerą. O jūsų variklis gali jus nustebinti galingu veikimu ir mažomis degalų sąnaudomis. Dėl didelio oro filtro sugėrimo pajėgumo taip pat galimi ilgesni techninės priežiūros intervalai. Taip saugote savo piniginę ir aplinką. Button
  „Mercedes-Benz“ originalūs alyvos filtrai: jūsų variklio apsauga „Mercedes-Benz“ originalūs alyvos filtrai turi didelę filtravimo talpą, kad priemaišos būtų patikimai išfiltruotos iš alyvos. Taip išvengiama didelės žalos jūsų furgono įpurškimo sistemai ir varikliui. Aukšta kokybė užtikrina ilgą filtro tarnavimo laiką. Dėl to jūsų variklis visada bus optimaliai našus, o tai lems mažas degalų sąnaudas. Button
  Originalūs „Mercedes-Benz“ buferiai: optimalus matmenų tikslumas optimaliai apsaugai Greitai įveikite ir pamirškite nelaimingą atsitikimą: „Mercedes-Benz“ originalūs bamperiai nustebins optimaliu matmenų tikslumu. Originalus „Mercedes-Benz“ buferis yra esminė jūsų furgono dalis priekinio susidūrimo metu ir apsaugo variklius, vairuotojus ir pėsčiuosius. Originalus priekinis „Mercedes-Benz“ buferis yra suprojektuotas taip, kad užtikrintų maksimalų saugumą, aerodinamiką ir efektyvumą, ir buvo specialiai sukurtas priekinės dalies komponentų apsaugai. Button
  Originalūs „Mercedes-Benz“ amortizatoriai: saugus važiavimo komfortas net ir prastuose keliuose Švarus oras leidžia varikliui dirbti ypač efektyviai ir taupiai: „Mercedes-Benz“ originalūs oro filtrai pasižymi stipriu filtravimo poveikiu ir dideliu oro pralaidumu. Tai reiškia, kad purvas ir dulkės neturi galimybės patekti į degimo kamerą. O jūsų variklis gali jus nustebinti galingu veikimu ir mažomis degalų sąnaudomis. Dėl didelio oro filtro sugėrimo pajėgumo taip pat galimi ilgesni techninės priežiūros intervalai. Taip saugote savo piniginę ir aplinką. Button
  Unikalios formulės "Premium" originali variklio alyva. Mercedes-Benz originalią variklio alyvą specialiai sukūrė mūsų ekspertai, kurie taip pat sukonstravo jūsų variklį. Su juo renkatės alyvą, kuri vienija novatorišką galią ir ilgametę mūsų mokslininkų bei inžinierių patirtį.

  Mercedes-Benz originali variklinė alyva gaminama iš ypač galingų komponentų ir priedų ir netgi viršija standartinius kokybės reikalavimus. Mūsų alyva užtikrina, kad jūsų Mercedes-Benz furgono variklis veiktų patikimai.

  Reguliariai tikrinkite alyvos lygį ir įsitikinkite, kad automobilio bagažinėje visada yra pakankamai originalios Mercedes-Benz variklio alyvos, kad galėtumėte ją papildyti. Mercedes-Benz originalios variklio alyvos galite įsigyti iš savo Mercedes-Benz techninės priežiūros partnerio.
  Button
  Du viename: Mercedes-Benz ratų ir padangų komplektai. Originalių Mercedes-Benz ratų ir padangų komplektai yra sudaryti iš ratų ir atitinkamų padangų derinio. Naudodami ratų ir padangų komplektus, kurie tiksliai suderinti su jūsų furgono dinamiškumu ir pavaros sistema, jūs gaunate aukšto lygio saugumą, patikimumą, ilgaamžiškumą ir važiavimo komfortą.

  Susikoncentruojate į savo darbo reikalavimus. Mes užtikriname, kad jūsų furgonas važiuotų tinkamais ratais ir padangomis.
  Button
  Title
  Test 1 Content Button
  Originalių dalių portfolio. Tinkama dalis kiekvienam Mercedes-Benz. Nesvarbu, ar jums reikia atsarginės dalies senesniam Mercedes modeliui, ar atitinkamos techninės priežiūros dalies naujam automobiliui, platus Mercedes-Benz dalių asortimentas turi galimybę pritaikyti kiekvienai transporto priemonei ir kiekvienam biudžetui. Žinoma, su visomis mūsų dalių linijomis galite būti tikri, kad kiekviena dalis atitinka mūsų griežtas specifikacijas.
  Mercedes-Benz originalios dalys Ar savo Mercedes-Benz norėtumėte naudoti tik sertifikuotas naujas dalis, kai reikia atlikti techninę priežiūrą arba keisti susidėvėjusias dalis? Tada rekomenduojame naudoti originalias Mercedes-Benz dalis. Jie sujungia visas Mercedes-Benz, kaip transporto priemonių gamintojo, žinias, yra specialiai sukurti jūsų automobiliui ir optimaliai pritaikyti prie kitų jūsų transporto priemonės komponentų.

  Jūsų pranašumai iš pirmo žvilgsnio:
  - Puiki kokybė, tikslumas ir ilgaamžiškumas
  - Išbandyta ir patikrinta pagal griežtas Mercedes-Benz specifikacijas, užtikrinančias aukštą saugumą ir patikimumą
  - Specialiai sukurta atitinkamai transporto priemonei
  - Visame pasaulyje, greitas prieinamumas

  Norėdami gauti daugiau informacijos apie originalias Mercedes-Benz dalis, susisiekite su vietiniu Mercedes-Benz techninės priežiūros partneriu.
  Button
  Originalios Mercedes-Benz perdirbtos dalys „Mercedes-Benz“ originalių restauruotų dalių asortimentas siūlo platų atsarginių dalių pasirinkimą visoms populiariausioms transporto priemonių klasėms – nuo starterio variklio ir vairo iki variklio ir elektros pavaros sistemų. Kiekviena dalis yra kruopščiai atkuriama, tikrinama ir išbandoma pagal griežtus Mercedes-Benz standartus. Rezultatas – originalios restauruotos dalys už palankią kainą ir naujos dalies kokybė.

  Jūsų pranašumai iš pirmo žvilgsnio:
  - Naujos detalės kokybė atitinka Mercedes-Benz kokybės standartus
  - Patrauklus kainos ir kokybės santykis dėl perdirbimo
  - Originalių dalių garantija 24 mėn
  - Patikimas prieinamumas ir trumpas pakeitimo laikas
  - Tvarus, nes taupomi ištekliai, energija ir išmetamas CO2 kiekis

  Originalių Mercedes-Benz atsarginių dalių galite įsigyti iš vietinio Mercedes-Benz serviso partnerio.
  Button
  Strapline Content Button
  Originalios dalys prieš neoriginalias. Iš pažiūros originalus: ieškokite neoriginalių dalių. Jūsų "Mercedes-Benz" serviso partneris apsaugo jus nuo padirbtų gaminių. Nes, deja, ten, kur parašyta „Mercedes-Benz“ išorėje, ne visada parašyta „Mercedes-Benz“ viduje. Padirbinėtojai vis labiau specializuojasi kopijuodami transporto priemonių atsargines dalis. Šio proceso metu vis dažniau kopijuojamos saugai svarbios dalys, tokios kaip stabdžių diskai ir trinkelės, stiklo valytuvai, priekiniai stiklai, važiuoklės dalys ar filtrai. Padirbtos dalys dažnai atrodo apgaulingai tikros, todėl net ekspertai negali lengvai jų atpažinti iš pirmo žvilgsnio.