Įvadas
Išorės
Matmenys
Salonas
Įrangos
Video
Kontaktas
  Lorándite Red
  Arctic White
  Nosean Blue
  Magnetic Grey
  Limonite Yellow Metallic
  Loparite Black Metallic
  Chromite Gray Metallic
  Helvite Silver Metallic
  Cavansite Blue Metallic
  Išorė Tinkamas kiekvienam darbui.
  LeftRight

  Išorės akcentai

  Close X
  Kitas
  Perž.
   Šildomi ir elektra valdomi užsilenkiantys išoriniai veidrodėliai Elektra reguliuojami, užsilenkiantys ir šildomi išoriniai veidrodėliai gali apsaugoti korpusą nuo pažeidimų.
   LED didelio efektyvumo priekiniai žibintai LED didelio efektyvumo priekiniai žibintai tolygiai apšviečia kelią ir vizualiai išryškina priekinės dalies dizainą.
   Papildoma įranga.
   Išorės dinaminis paketas Naudodami išorinį dinaminį paketą galite suteikti savo automobiliui individualų, dinamišką charakterį.
   Papildoma įranga.
   Priekiniai rūko žibintai su LED technologija Priekiniai rūko žibintai su LED technologija gali padėti pagerinti matomumą prastomis oro sąlygomis.
   Papildoma įranga.
   Automobilio spalvos buferiai Transporto priemonės spalvą atitinkantys priekiniai ir galiniai buferiai suteiks jūsų transporto priemonei dar geresnę išvaizdą.
   Papildoma įranga.
   Langas bagažinėje/galinėse duryse su valytuvu ir purkštuku Langas bagažinėje arba galinių durų langai su valytuvu ir purkštuku leidžia geriau matyti vaizdą gale, todėl manevruoti ir važiuoti atbuline eiga yra lengviau.

   Įlipimas ir pakrovimas

   Close X
   Kitas
   Perž.
    Stumdomos durys kairėje ir dešinėje Stumdomos durys abiejose transporto priemonės pusėse užtikrina didesnį lankstumą pakraunant ir iškraunant. Slankiojančioms durims atidaryti nereikia daug vietos, todėl vairuotojas gali įvažiuoti net į siauresnes stovėjimo vietas.
    Papildoma įranga.
    Galinės durys Automobilio galines dureles galima atidaryti į viršų maždaug 90° kampu. Tai suteikia daug vietos kroviniui pakrauti ir iškrauti. Integruotas langas pagerina gale matomą vaizdą.
    Papildoma įranga.
    Dvivėrės galinės durys, 180 laipsnių kampu, su langu Plačiai atsidarančios dvivėrės galinės durys su asimetriniu padalijimu palengvina nepatogių ir didelių daiktų pakrovimą ir iškrovimą. Be to, į saloną patenka daugiau šviesos, todėl pagerėja matomumas važiuojant atbuline eiga ir manevruojant.
    Papildoma įranga.
    Dvivėrės galinės durys, atsidaro 180° kampu, be lango Dvivėrės galinės durys su asimetrišku padalijimu užtikrina didelį atidarymo kampą ir palengvina didelių gabaritų krovinių pakrovimą bei iškrovimą net ir ankštose erdvėse, ant krovimo rampų ir naudojant krautuvus.
    Užpakalinių ir (arba) galinių durelių langas su valytuvu Per galinių durelių langą arba galinių durelių langus su valytuvu geriau matosi galinis vaizdas, todėl lengviau manevruoti ir važiuoti atbuline eiga.
    Papildoma įranga.
    Priekabos prikabinimo įtaisas su fiksuota rutuline galvute Gamykloje iš anksto sumontuotas priekabos prikabinimo įtaisas leidžia vilkti krovinius su transporto priemone iki nurodyto didžiausio svorio. Siekiant dar didesnio saugumo, į standartinę ESP sistemą taip pat integruota priekabos stabilumo pagalbinė sistema.
    Papildoma įranga.
    Priekabos prikabinimo įtaisas su žemai esančia rutuline galvute Naudodami gamykloje iš anksto sumontuotą priekabos jungtį su žema rutuline galvute, galite atidaryti automobilio galines dureles net ir tada, kai prikabinta priekaba. Siekiant dar didesnio saugumo, į standartinę ESP sistemą integruota ir priekabos stabilumo pagalbinė sistema.
    Papildoma įranga.
    Priekabos prikabinimo įtaiso skersinė atrama Dėl priekabos prikabinimo įtaiso skersinės atramos rutulinį prikabinimo įtaisą galima pritaikyti taip, kaip reikia.
    Papildoma įranga.

    Įrangos linijos

    Close X
    Kitas
    Perž.
     BASE[1] • 38,1 cm (15 colių) plieniniai ratlankiai su stebulių dangteliais
     • Stumdomų durų bėgių dangtelis iš juodo grūdėto plastiko
     • Halogeniniai priekiniai žibintai su LED dienos žibintais
     • Dvivėrės galinės durys, atsidarančios 180° kampu, be lango
     PRO[1] • 40,6 cm (16 colių) dizaino ratlankiai su 5 dvigubais stipinais
     • Automobilio spalva nudažytos durų rankenos ir stumdomų durų bėgių dangtelis
     Techniniai duomenys ir matmenys „Citan Panel Van“ techniniai duomenys ir matmenys
     LeftRight
     LeftRight
     Kitas
     Perž.
      Krovinių skyriaus plotas 2.35 m²
      Krovinių skyriaus tūris 2.5 - 2.9 m³
      Krovinių skyriaus ilgis 1806 mm
      Didž. naudingoji apkrova 782 kg
      LeftRight
      Kitas
      Perž.
       Krovinių skyriaus plotas 2.9 m²
       Krovinių skyriaus tūris 3.24 m³
       Krovinių skyriaus ilgis 1903 mm
       Didž. naudingoji apkrova 860 kg
       Kitas
       Perž.
        Kitas
        Perž.
         Salonas Patobulintas salono dizainas: funkcionalumas atitinka jūsų poreikius.
         LeftRight

         Salono akcentai

         Close X
         Kitas
         Perž.
          Odinis vairas Odinis vairas pagerina kabinos išvaizdą. Maloni odos danga užtikrina gerą sukibimą, o ergonomiškos formos vairo apvadas apčiuopiamai padidina komforto lygį.
          Papildoma įranga.
          THERMOTRONIC automatinė klimato kontrolė Naudodami 2 klimato kontrolės zonas, THERMOTRONIC galite nustatyti individualius vairuotojo ir keleivio pusės klimato kontrolės nustatymus. Temperatūrą, oro srautą ir oro paskirstymą galima automatiškai reguliuoti vienu mygtuko paspaudimu.
          Papildoma įranga.
          MBUX multimedijos sistema su navigacija ir skaitmeninė garso transliacija (angl. DAB) Intuityviai valdoma ir išplečiama MBUX multimedijos sistema: su išmaniosiomis navigacijos funkcijomis, valdymu balsu per „Hey Mercedes“, įvairiomis sąsajomis ir plačiu informacijos ir pramogų spektru: nuo išmaniojo telefono integracijos iki DAB skaitmeninio radijo priėmimo.
          Papildoma įranga.
          Belaidė mobiliųjų įrenginių įkrovimo sistema Naudodami belaidę mobiliųjų įrenginių įkrovimo sistemą, kelionės metu galite patogiai įkrauti indukcinį įkrovimą palaikančius išmaniuosius telefonus: be specialių kabelių, jungčių ar laikiklių, nepriklausomai nuo prekės ženklo ir modelio.
          Papildoma įranga.
          Salono dizaino paketas Patrauklios blizgios juodos ir chromo spalvos detalės vizualiai patobulina jūsų automobilio saloną ir savitai sujungia funkcionalumą su puikia išvaizda.
          Papildoma įranga.

          Skyrius ir vairuotojo erdvė

          Close X
          Kitas
          Perž.
           Krovinių skyriaus LED apšvietimas Krovinių skyriaus apšvietimui naudojama LED technologija ir užtikrinamas geras krovinių skyriaus apšvietimas, todėl galima geriau orientuotis tamsoje ir užtikrinti geresnį matomumą pakraunant ir iškraunant transporto priemonę.
           Papildoma įranga.
           Medinės grindys 9 mm storio medinės grindys, pagamintos iš kelių klijuotos ir presuotos faneros sluoksnių, apsaugo automobilio bagažinės grindis nuo pažeidimų. Ją lengva valyti, ji pagerina šilumos izoliaciją ir garso izoliaciją.
           Papildoma įranga.
           Krovinių skyriaus vidaus apdaila dailylentėmis iki stogo (mediena) Medinė krovinių skyriaus apdaila apsaugo skardos paviršius iki stogo rėmo nuo pažeidimų, pavyzdžiui, dėl pasislinkusių krovinių. Be to, apdaila palengvina krovinių skyriaus valymą ir pagerina šilumos bei garso izoliaciją. Apdailos yra ant šoninių sienelių, taip pat ant stumdomųjų ir galinių durų.
           Papildoma įranga.
           Aukščiausios kokybės salono apdaila Aukščiausios klasės salono apdailos versija gali apsaugoti vidines bagažinės ar keleivių salono sieneles nuo pažeidimų ir vizualiai patobulinti saloną.
           Papildoma įranga.
           Sintetinės bagažo skyriaus / krovinių skyriaus grindys Krovinių skyriaus grindys apsaugotos matinės juodos spalvos tekstūriniu sintetiniu kilimėliu, kuris taip pat izoliuoja garsą ir šilumą. Dėl sintetinio paviršiaus krovinių skyriaus grindis ypač lengva valyti.
           Papildoma įranga.
           Ištraukiamos krovinio apsaugos grotelės, antrojo vairuotojo pusėje Plieninės krovinio apsaugos grotelės gali apsaugoti vairuotoją ir keleivį nuo krovinio. Jei reikia vežti ypač ilgus daiktus, groteles galima paslinkti 90° kampu į vairuotojo pusę. Pasukama krovinio apsaugos grotelių dalis atkabinama, pasukama 90° kampu link vairuotojo sėdynės ir užfiksuojama.
           Papildoma įranga.
           Viso pločio pertvara Ištisinė pertvara tarp vairuotojo vietos ir krovinių skyriaus jūsų automobilyje palengvina tinkamą krovinio tvirtinimą kartu su krovinių skyriaus grindyse esančiomis tvirtinimo kilpomis. Pertvara gali apsaugoti jus ir jūsų bendrakeleivį vairuotoją nuo pasislinkusio krovinio, taip pat yra barjeras nuo triukšmo ir purvo.
           Viso pločio pertvara su langu Viso pločio pertvara tarp vairuotojo ir krovinių skyriaus su dviem langais suteikia galimybę matyti galinę dalį ir vizualiai patikrinti krovinį. Kartu su krovinių skyriaus grindyse esančiomis tvirtinimo kilpomis padeda tinkamai pritvirtinti krovinį.
           Papildoma įranga.
           Antrojo vairuotojo suolelio tipo sėdynė Pirmoje eilėje yra vietos trims asmenims. Vairuotojo sėdynė suteikia papildomą vidurinę sėdynę. Abiejose antrojo vairuotojo sėdynėse įrengti trijų taškų saugos diržai ir reguliuojamos galvos atramos. Vidurinį atlošą taip pat galima nulenkti atskirai ir naudoti kaip lentyną arba kaip darbo paviršių, kai automobilis stovi.
           Papildoma įranga.
           Atlenkiama vairuotojo sėdynė Dėl atlenkiamos antrojo vairuotojo sėdynės automobilis tampa dar universalesnis. Taip yra todėl, kad šios sėdynės atlošą galima nulenkti žemyn ir taip padidinti bagažinės erdvę.
           Papildoma įranga.
           Porankis su daiktadėže Porankis su daiktadėže po juo yra tarp vairuotojo ir antrojo vairuotojo sėdynių ir suteikia papildomos praktinės vietos daiktams susidėti.
           Papildoma įranga.
           Daiktadėžė prietaisų skydelyje Daiktadėžė su dangčiu suteikia praktinę galimybę daiktus sudėti tiesiai ant prietaisų skydelio. Jame integruotas USB-C prievadas, kuriuo galite įkrauti mobiliuosius įrenginius.
           Papildoma įranga.
           Išmaniojo telefono laikiklis Virš prietaisų skydelio esantis išmaniojo telefono laikiklis užtikrina fiksuotą vietą jūsų mobiliajam telefonui vairuojant, be to, gerai matote savo išmanųjį telefoną ir neatitraukia jūsų dėmesio nuo eismo.
           Papildoma įranga.

           Įrangos linijos

           Close X
           Kitas
           Perž.
            BASE[1] •Salono apšvietimas su halogenine technologija
            • Priekyje esantys elektra valdomi langai
            • Iš anksto įrengtas radijo imtuvas su skaitmeninės garso transliacijos (DAB) funkcija
            • Šildymas
            • Viso pločio pertvara
            PRO[1] •Salono apšvietimas su LED technologija
            •MB garso sistema su skaitmenine garso transliacija (DAB)
            • Oro kondicionierius
            • Priekiniai elektra valdomi langai
            • Porankis su daiktadėže
            •Daiktadėžė vairuotojo pusėje su durelėmis
            • Plastikinės bagažinės ir (arba) krovinių skyriaus grindys
            • Krovinių skyriaus apšvietimas su LED technologija
            Įranga Pagrindiniai „Citan Panel Van“ įrangos akcentai
            LeftRight

            Technologija

            Close X
            Kitas
            Perž.
             Strapline Content
             Strapline Content
             Strapline Content
             Strapline Content

             Skaitmeniniai priedai

             Close X
             Kitas
             Perž.
              MBUX multimedijos sistema su navigacija ir skaitmeninė garso transliacija (angl. DAB) Intuityviai valdoma ir išplečiama MBUX multimedijos sistema: su išmaniosiomis navigacijos funkcijomis, valdymu balsu per „Hey Mercedes“, įvairiomis sąsajomis ir plačiu informacijos ir pramogų spektru: nuo išmaniojo telefono integracijos iki DAB skaitmeninio radijo priėmimo.
              Papildoma įranga.
              Išplėstinės funkcijos – MBUX Laiką, kurį praleidžiate automobilyje, išnaudokite efektyviau nei anksčiau. Dėl dirbtinio intelekto ir pažangių MBUX („Mercedes-Benz User Experience“) funkcijų multimedijos sistema pati prisitaiko prie jūsų asmeninių poreikių ir pageidavimų. Tereikia pasakyti „Hey Mercedes“ ir MBUX laukia jūsų nurodymų.
              Papildoma įranga.
              MBUX multimedijos sistema su skaitmenine garso transliacija (angl. DAB) Naudodami MBUX („Mercedes-Benz User Experience“) mėgausitės skaitmeninės, intuityviai valdomos ir išplečiamos multimedijos sistemos grožiu ir išmone. Dėl skirtingų sąsajų ir didelio jutiklinio ekrano ji siūlo daugybę komunikacijos ir informacijos ir pramogų funkcijų, pradedant išmaniųjų telefonų integracija ir baigiant skaitmeniniu radiju (DAB).
              Papildoma įranga.
              Navigacijos paketas Su navigacijos paketu[1] MBUX multimedijos sistemą automobilyje galima paversti visaverte navigacijos sistema, kad kiekviena kelionė būtų ramesnė dėl išmaniųjų maršruto nuorodų. Naudojant greitą navigaciją kietajame diske ir naujausius internetinius duomenis, greitai pasieksite kelionės tikslą.
              Papildoma įranga.
              Navigacija „Plus“ Paketas „Navigation Plus“ išplečia navigacijos sistemą, įtraukdamas naudingas navigacijos paslaugas[1], kurios suteikia vertingos informacijos kelyje ir supaprastina navigaciją. Tarp svarbiausių jo funkcijų yra, pavyzdžiui, laisvų automobilių stovėjimo aikštelių, esančių netoliese, rodymas daugialypės terpės sistemos jutikliniame ekrane.
              Papildoma įranga.
              3 metų nemokami žemėlapių atnaujinimai 3 metus teikiami nemokami žemėlapių atnaujinimai[1] užtikrina, kad navigacijos sistema galėtų išnaudoti visas savo galimybes. Be to, atnaujintuose žemėlapiuose galėsite geriau orientuotis transportuojant. Ši paslauga teikiama konkrečiai transporto priemonei ir galioja 3 metus nuo pirminės registracijos.
              Papildoma įranga.
              Smartphone Išmaniųjų telefonų integracija Išmaniųjų telefonų integracija sujungia jūsų mobilųjį telefoną su multimedijos sistema per „Apple CarPlay®“ arba „Android Auto®“. Taip galėsite patogiai naudotis svarbiausiomis išmaniojo telefono programėlėmis. Be to, galite greitai ir lengvai naudotis trečiųjų šalių programėlėmis, pavyzdžiui, „Spotify“.
              Papildoma įranga.
              Išankstinis „Remote Services Plus“ diegimas Iš anksto įdiegus „Remote Services Plus“[1], galėsite dar geriau ir lanksčiau naudotis savo transporto priemone. Nes galite naudotis įvairiomis skaitmeninėmis papildomomis funkcijomis, kurios kasdienį gyvenimą su transporto priemone padaro saugesnį, patogesnį, lengviau planuojamą ir todėl efektyvesnį.
              Papildoma įranga.
              Išankstinis tiesioginės eismo informacijos diegimas Nenorite gaišti laiko spūstyse ir norite pasirinkti geriausią maršrutą, kad atvyktumėte kuo greičiau. Išankstinis tiesioginės eismo informacijos diegimas[1] užtikrina techninius reikalavimus, kad būtų galima gauti naujausią ir tikslią eismo informaciją, kad būtų galima optimaliai dinamiškai orientuotis pagal maršrutą ir tiksliai apskaičiuoti atvykimo laiką.
              Papildoma įranga.
              Išankstinis „Mercedes me connect“ diegimas Iš anksto įdiegus „Mercedes me connect“[1] galima naudotis daugeliu paslaugų: nuo naudingų saugos ir techninės priežiūros paslaugų iki įvairių navigacijos funkcijų. Jos užtikrina didesnį saugumą, aukštesnį komforto lygį ir dar daugiau jungiamumo, todėl kasdienis gyvenimas su automobiliu tampa dar lengvesnis.
              Papildoma įranga.

              Charging

              Close X
              Strapline Content

              Pagalba vairuotojui

              Close X
              Kitas
              Perž.
               Aktyviosios saugos paketas Į aktyviosios saugos paketą [1] įtrauktos keturios pagalbinės sistemos, kurios gali sumažinti jums tenkančią įtampą ir padaryti vairavimą saugesnį. Tai aktyvioji stabdymo sistema, aklosios zonos pagalbinė sistema, aktyvioji eismo juostos palaikymo sistema ir greičio ribojimo sistema. Kartu su navigaciniu paketu į jį taip pat įeina pagalbinė kelio ženklų sistema.
               Papildoma įranga.
               Aktyvioji pagalbinė stabdymo sistema Aktyvioji stabdžių pagalbinė sistema[1] gali padėti išvengti avarijų, pavyzdžiui, su priekyje važiuojančiomis transporto priemonėmis, priešpriešiais važiuojančiomis transporto priemonėmis ir pėsčiaisiais, arba sumažinti tokių avarijų pasekmes. Tai gali padidinti tiek jūsų, tiek kitų eismo dalyvių saugumą.
               Papildoma įranga.
               Pagalbinė aklosios zonos sistema Su pagalbine aklosios zonos sistema[1] esate tiesiog saugesni kelyje, ypač keisdami eismo juostas. Naudodama radaro technologiją, ji stebi sritį, kurios neapima išoriniai veidrodėliai. Vaizdiniais ir garsiniais įspėjamaisiais signalais ji gali jus įspėti apie galimą šoninį susidūrimą su kitais eismo dalyviais.
               Papildoma įranga.
               Aktyvioji eismo juostos palaikymo sistema Pagalbinė eismo juostos palaikymo sistema[1] gali padėti išvengti nelaimingų atsitikimų dėl netyčinio išvažiavimo iš eismo juostos, kuria važiuoja transporto priemonė. Jei sistema nustato, kad transporto priemonė netyčia išvažiavo iš savo eismo juostos, ji įspėja vairuotoją pulsuojančia vairo vibracija. Tai paskatina vairuotoją grįžti į reikiamą eismo juostą.
               Papildoma įranga.
               Pagalbinė greičio ribojimo funkcija Pagalbinė greičio ribojimo sistema [1] padeda lengviau laikytis greičio apribojimų. Jei įmanoma, sistema rodo, kas leidžiama: naudodama kamerą ji nustato esamą greičio apribojimą ir rodo jį prietaisų skydelyje.
               Papildoma įranga.
               Pagalbinė kelio ženklų sistema Pagalbinė kelio ženklų sistema[1] padeda lengviau laikytis greičio apribojimų ir kitų nurodymų. Tai padidina saugumą.
               Papildoma įranga.
               Pagalbinė tolimųjų šviesų sistema Pagalbinė tolimųjų šviesų sistema[1] automatiškai įjungia ir išjungia ilgąsias šviesas, atsižvelgdama į eismo situaciją, todėl vairuotojui nereikia rankiniu būdu perjunginėti tolimųjų ir artimųjų šviesų.
               Pagalba pučiant šoniniam vėjui Pagalbinė sistema „Crosswind Assist“[1] gali laiku nustatyti eismo juostos nuokrypį dėl stipraus šoninio vėjo gūsių ir padėti vairuotojui išlikti eismo juostoje. Staigus transporto priemonės nukrypimas nuo eismo juostos gali sukelti netinkamą vairuotojo reakciją į vairo pasukimą.
               "ATTENTION ASSIST" "ATTENTION ASSIST"[3] gali laiku įspėti vairuotoją apie nuovargį ir mikromiegą. Sistema padeda užtikrinti eismo saugumą, ypač važiuojant naktį ir ilgų kelionių metu. ATTENTION ASSIST ekranas rodomas prietaisų skydelyje tarp apsukų skaitiklio ir spidometro.
               Papildoma įranga.
               Užvedimo stovint įkalnėje pagalbinė sistema Pagalbinė sistema „Hill Start Assist“[1] gali palengvinti pajudėjimą esant įkalnėje, laikinai neleisdama automobiliui riedėti atgal.

               Saugumas

               Close X
               Kitas
               Perž.
                Apsaugos nuo vagystės įspėjimo sistema Apsaugos nuo vagystės signalizacijos sistema (ATA) užtikrina aukštą transporto priemonės ir krovinio apsaugą nuo vagystės. Apsaugos nuo vagystės signalizacija įjungiama automatiškai, kai įjungiamas centrinio užrakto nuotolinio valdymo pultelis. Įjungus signalizaciją, ji įsijungia, kai tik atidaromos arba iš vidaus atrakinamos vienos iš durų.
                Papildoma įranga.
                Priekinės ir galinės ašies padangų slėgio stebėjimo sistema, belaidė Jūsų transporto priemonės padangų slėgio kontrolės sistema gali padėti padidinti vairavimo saugumą, sumažinti padangų nusidėvėjimą ir degalų sąnaudas.
                Papildoma įranga.
                „Mercedes-Benz“ pagalbos iškvietimo sistema „Mercedes-Benz“ pagalbos iškvietimo sistema gali padėti sutaupyti daug laiko avarijos atveju. Naudojant ryšio modulį su atskira SIM kortele, po avarijos automatiškai inicijuojamas pagalbos skambutis, todėl gali sutrumpėti laikas, kol pagalbos tarnybos atvyks į įvykio vietą. Arba pagalbos skambutį galima įjungti rankiniu būdu ir paprašyti pagalbos.
                Papildoma įranga.
                Šešios oro pagalvės Susidūrimo atveju priekinės oro pagalvės gali apsaugoti vairuotojo ir priekyje sėdinčių keleivių galvą ir viršutinę kūno dalį. Jos taip pat padeda stabilizuoti visą kūną. Taigi jos užtikrina aukšto lygio apsaugą; sumažina galvos, veido ir krūtinės sužalojimų riziką ir sunkumą.

                Komfortas

                Close X
                Kitas
                Perž.
                 "KEYLESS-GO" Naudodami berakčio užvedimo sistemą "KEYLESS-GO", automobilio raktelį galite pasilikti kišenėje. Jūsų automobilis atpažįsta jus kaip savininką pagal išsaugotą važiavimo leidimą ir atrakina jį jums priartėjus arba paspaudus mygtuką ant durų rankenos. Raktelio nereikia laikyti rankoje.
                 Papildoma įranga.
                 Žibintų paketas Žibintų paketas pastebimai pagerina vairavimo saugumą tamsoje ir esant blogam matomumui. Be to, jis suteikia automobilio išorei dar patrauklesnę ir įspūdingesnę išvaizdą.
                 Papildoma įranga.
                 Parkavimo paketas Saugiau ir patogiau statyti automobilį būtų sunku - parkavimo paketas sujungia aktyviosios parkavimo pagalbos sistemos pranašumus ir papildomą bendrą vaizdą, kurį susidaryti padeda atbulinės eigos vaizdo kamera. Ji netgi gali padėti jums ieškoti stovėjimo vietos, taip pat optimaliai padėti įvažiuoti į ją ar išvažiuoti iš jos.
                 Papildoma įranga.
                 Atbulinės eigos vaizdo kamera Atbulinės eigos vaizdo kamera padeda parkuotis ir manevruoti. Ji užtikrina didesnį saugumą važiuojant atbuline eiga ir gali padėti išvengti pažeidimų parkuojant ir manevruojant. Priklausomai nuo automobilio įrangos, didelės raiškos vaizdai iš atbulinės eigos kameros rodomi multimedijos sistemos ekrane arba vidiniame galinio vaizdo veidrodėlyje.
                 Papildoma įranga.
                 Atbulinės eigos vaizdo kameros vaizdas vidiniame galinio vaizdo veidrodėlyje Ši atbulinės eigos vaizdo kamera vidiniame galinio vaizdo veidrodėlyje esančiame ekrane rodo už automobilio esančią erdvę. Tai padidina saugumą statant automobilį ir manevruojant, ypač ankštoje eismo aplinkoje, ir gali padėti išvengti automobilio apgadinimo.
                 Papildoma įranga.
                 Sėdynių komforto paketas Su šiuo paketu jūs ir jūsų keleiviai galėsite mėgautis ypač patogia kelione. Paketą sudaro daugybė įrangos elementų, įskaitant sėdynių šildymą, vairuotojo ir antrojo vairuotojo sėdynių aukščio reguliavimą bei vairuotojo sėdynės juosmens atramą. Tai gali padėti padidinti sėdėjimo ir važiavimo komfortą, ypač ilgesnėse kelionėse.
                 Papildoma įranga.
                 Vairuotojo ir antrojo vairuotojo sėdynių šildymas Geros savijautos pojūtis, ypač šaltesniais mėnesiais: sėdynių šildymas greitai sušildo šaltus sėdynių paviršius, kad vos įlipę į automobilį galėtumėte mėgautis malonia sėdynių temperatūra.
                 Papildoma įranga.
                 Vairuotojo reguliuojamo aukščio sėdynių juosmens atrama Reguliuojamo aukščio vairuotojo sėdynė su juosmens atrama leidžia užimti ergonomišką, nugarai patogią sėdėjimo padėtį. Be sėdynės ilgio ir atlošo kampo, dabar taip pat galite individualiai reguliuoti sėdynės aukštį ir juosmens atramą pagal savo poreikius.
                 Papildoma įranga.
                 Pastovaus greičio palaikymo sistema Pastovaus greičio palaikymo sistema[1] gali sumažinti jums tenkančią įtampą, nes palaiko iš anksto pasirinktą automobilio greitį, o jums nereikia spausti akceleratoriaus pedalo. Važiavimas pastoviu greičiu palengvina ekonomišką vairavimą ir gali padėti taupyti degalus.
                 Papildoma įranga.

                 Bendrieji pareiškimai dėl atsakomybės atsisakymo

                 - Nurodytos vertės gautos laikantis nustatyto matavimo proceso. Tai „WLTP CO₂ duomenys“ pagal Įgyvendinimo reglamento (ES) 2017/1153 2 straipsnio 3 dalį. Degalų sąnaudų duomenys apskaičiuoti remiantis šiuo pagrindu. Šie duomenys nėra taikytini konkrečiai transporto priemonei ir nėra produkto pasiūlymo dalis; jie pateikiami tik siekiant palyginti skirtingus transporto priemonių modelius. Skaičiai skiriasi priklausomai nuo pasirinktos specialiosios įrangos.
                 - Nominaliosios galios ir nominaliojo sukimo momento vertės atitinka Reglamentą (EB) Nr. 715/2007 su pakeitimais.

                 [1] Paveikslėliuose gali būti pavaizduoti papildomi specialios įrangos elementai.
                 [2] Pažymėti komponentai yra skaitmeniniai priedai. Norėdami naudotis šiais skaitmeniniais priedais, turite turėti asmeninį „Mercedes me“ ID ir taip pat sutikti su skaitmeninių priedų naudojimo sąlygomis. Be to, automobilis turi būti susietas su atitinkama naudotojo paskyra. Pasibaigus pradiniam terminui, skaitmeninius priedus galima atnaujinti už tam tikrą mokestį, jei tuo metu jie vis dar siūlomi atitinkamai transporto priemonei. Pirmą kartą aktyvuoti skaitmeninius priedus galima per 1 metus nuo pirminės registracijos arba kliento atlikto naudojimo, atsižvelgiant į tai, kas įvyks anksčiau.
                 [3] Mūsų pagalbos vairuotojui ir saugos sistemos yra tik pagalbinės priemonės ir neatleidžia jūsų, kaip vairuotojo, nuo atsakomybės. Atkreipkite dėmesį į naudotojo vadove pateiktą informaciją ir jame aprašytus sistemos apribojimus.

                 Pajauskite, ką reiškia jį vairuoti. Išbandykite "Citan Panel Van" bandomojo važiavimo metu. Atsiųskite mums užklausą dėl bandomojo važiavimo ir mes netrukus su jumis susisieksime.