„eSprinter Panel Van“ Sužinokite pirmuosius faktus apie universaliausią visų laikų „Mercedes-Benz“ elektrinį komercinį automobilį.

Įspūdinga įvairovė.


Du galios lygiai, trys aukštos įtampos akumuliatoriaus variantai ir du ilgio variantai. Iki 500 km[1][2][3] nuvažiuojamas atstumas (WLTP). Elektra varomo automobilio rida, remiantis modeliavimu pagal WLTP ciklą, sieks iki 400 km. Važiuojant mieste, remiantis modeliavimu, atliktu pagal WLTP miesto ciklą, galima nuvažiuoti iki 500 kilometrų.

Išorė

Galingas pagrindas su daugybe skirtingų galimybių.

Susikomplektuokite naująjį „eSprinter“ pagal savo veiklą ir reikiamą paskirtį. Tokių galimybių yra daugiau nei buvo bet kuriame kitame elektriniame „Mercedes-Benz“ furgone iki šiol. Dėl dviejų ilgių, trijų akumuliatorių dydžių ir didelės naudingosios apkrovos naujasis „eSprinter“ – patrauklus pasirinkimas įvairioms užduotims atlikti.

3 aukštos įtampos baterijų talpos

Galite rinktis iš trijų akumuliatorių variantų su 56, 81 arba 113 kWh naudingąja talpa ir rasti geriausią nuotolio, naudingosios apkrovos ir kainos santykį pagal savo poreikius.

Klimato kontrolė prieš įlipant

Pradėdami kelionę mėgaukitės malonia temperatūra salone. Jei pageidaujate, prieš įlipant į automobilį klimato kontrolė gali tiek atvėsinti, tiek pašildyti transporto priemonę įkrovimo metu, kad prasidėjus kelionei būtų visiškai įkrautas akumuliatorius.

115 kW galios nuolatinės srovės įkrovimas

Įkraukite savo transporto priemonės aukštos įtampos akumuliatorių ypač greitai, naudodami iki 115 kW galią[1], ir ilgai nelaukdami vėl keliaukite.

Salonas

Atraskite MBUX privalumus.

Naujasis „eSprinter“ taip pat įspūdingas skaitmenizavimo ir informacinių ir pramoginių technologijų požiūriu: jame įdiegta naujoviška „Mercedes-Benz User Experience“ (MBUX) su naujausios kartos programine įranga, kuri anksčiau buvo žinoma tik iš „Mercedes-Benz“ lengvųjų automobilių. Daugybė funkcijų ir paslaugų padeda jums kasdieniniame gyvenime su elektra varoma transporto priemone.

Navigacija su elektrine išmaniąja sistema


Elektra varomam automobiliui optimizuotos maršruto gairės: apskaičiuojant maršrutą atsižvelgiama į dabartinį elektros suvartojimą bei maršrutą ir protingai apskaičiuojamos įkrovimo stotelės maršrute.[1]

Daugiafunkcis vairas

Naudojant daugiafunkcinį vairą, borto kompiuterį, transporto priemonės funkcijas ir multimedijos sistemas galima patogiai valdyti  liečiamaisiais „Touch Control“ mygtukais arba įprastais mygtukais, neatitraukiant rankų nuo vairo.

MBUX multimedijos sistema su 10,25 colių jutikliniu ekranu

Naudodami MBUX gausite išmaniąją daugialypės terpės sistemą, kurią galite valdyti jutikliniu ekranu, „Touch Control“ mygtukais ant daugiafunkcinio vairo arba balsu, naudodami „Hey Mercedes“.

Sukurta siekiant efektyvumo.

Naujasis „eSprinter“ sukurtas taip, kad energija būtų naudojama kelyje. Jo naujai sukurta elektrinė transmisija su sinchronine (traukos) mašina užtikrina didelį galios tankį ir efektyvumą. Galinga atkūrimo („rekuperacijos“) sistema atkuria energiją atleidus akceleratoriaus pedalą.

Atkūrimo lygis DAUTO

Esant atkūrimo lygiui DAUTO, transporto priemonė automatiškai ir dinamiškai reguliuoja „rekuperacijos“ lygį, atsižvelgdama į esamą eismo situaciją.

Electros variklis 100 kW[1]

Didelis efektyvumas kasdieniam naudojimui: būtent toks yra elektrinis variklis su
100 kW (136 AG) didžiausia galia.


Electros variklis 150 kW[1]

Naudokitės ypač galinga elektrine automobilio pavara.