Įvadas
Išorės
Matmenys
Salonas
Įrangos
Video
Kontaktas
  Jupiter Tourer
  Steel Blue
  Pebble Grey
  Arctic White
  Granite Green
  Light Ivory
  Graphite Grey Metallic
  Hyacinth Red Metallic
  Rock Crystal White Metallic
  Obsidian Black Metallic
  Brilliant Silver Metallic
  Selenite Grey Metallic
  Išorė Patraukli išvaizda. „Mercedes-Benz“ dizaino kalba
  LeftRight

  Išorės akcentai

  Close X
  Kitas
  Perž.
   Išorės sportinis paketas Išorės sportinis paketas suteikia automobiliui sportišką išvaizdą ir papildomą individualumą.
   Papildoma įranga.
   Chromu dengtos radiatoriaus grotelės Patrauklūs chromo sprendimai suteikia radiatoriaus grotelėms įspūdingą išvaizdą.
   Papildoma įranga.
   Išmanioji LED žibintų sistema Adaptyvieji LED priekiniai žibintai automatiškai pasukami vertikaliai ir horizontaliai, priklausomai nuo važiavimo situacijos.
   Papildoma įranga.
   Prekės ženklo logotipo projekcija Kad atrodytų ypač stilingai ir išskirtinai, šalia atidarytų šoninių durų ant grindų projektuojamas prekės ženklo logotipas.
   Papildoma įranga.
   „Vito“ veidrodėlių paketas Galite padidinti vairavimo saugumą naudodami pritemdomus vidaus ir išorės veidrodėlius bei elektra užlenkiamus išorės veidrodėlius.
   Papildoma įranga.
   Stogo bėgeliai Juodi stogo bėgeliai leidžia vežti papildomus krovinius virš automobilio stogo ir suteikia automobiliui individualią išvaizdą. Didžiausia stogo turėklų keliamoji galia 100 kg, o aukštis 48 mm. Atitinkamus bazinius laikiklius ir derančius priedus galima užsisakyti per „Mercedes-Benz“ priedus.
   Papildoma įranga.

   Įlipimas ir pakrovimas

   Close X
   Kitas
   Perž.
    Elektra valdomos stumdomosios durys Elektrinis valdymas leidžia atidaryti ir uždaryti stumdomąsias duris vienu mygtuko paspaudimu, vairuotojui nereikia išlipti, o keleiviams nereikia liesti stumdomųjų durų. Tai reiškia, kad gerokai padidėja komfortas, ypač kai stumdomosiomis durimis naudojamasi dažnai.
    Papildoma įranga.
    Stumdomos durys kairėje Kairės pusės stumdomos durys
    Galinės durelės Dėl didelės bagažinės angos pro galines duris taip pat galima lengvai pakrauti ir iškrauti didelių gabaritų krovinius ir bagažą. Galinių durelių centre esanti chromuota „Mercedes“ žvaigždė papildo galinės dalies dizainą.
    Dvivėrės galinės durelės, atidaromos iki pat šoninės sienelės Dvivėres galines dureles galima atidaryti iki pat šoninės sienelės ir jos užfiksuojamos magnetiniais laikikliais. Kai manevravimo erdvė yra ribota, transporto priemone galima privažiuoti atbulomis tiesiai prie pakrovimo rampos arba prie vežamo krovinio visiškai atidarius galines duris.
    Papildoma įranga.
    Priekabos prikabinimo įtaisas su fiksuota rutuline galvute Priekabos prikabinimo įtaisas su standžiu vilkimui skirtu rutuliu leidžia vilkti priekabas su rutuliniais sukabinimo įtaisais, kurių priekabos apkrova neviršija 2000 kg. Į įrangos komplektą įeina 13-os kontaktų priekabos lizdas ir standus vilkimo rutulys.
    Papildoma įranga.
    Priekabos prikabinimo įtaisas su nuimama rutuline galvute Priekabos prikabinimo įtaisas su nuimama rutuline galvute ypač tinka retkarčiais naudojamoms priekaboms. Jūsų automobilis gali vilkti iki 2000 kg priekabos krovinį. Į įrangos specifikaciją įeina nuimama ir užrakinama rutulinė galvutė, 13-os kontaktų priekabos lizdas ir galinis skersinis.
    Papildoma įranga.

    Įrangos linijos

    Close X
    Kitas
    Perž.
     Vito Tourer Base „Vito Tourer BASE“ – tvirtas ir patikimas partneris. Jis padeda taupyti, o pats yra itin dosnus. Tai ypač pasakytina apie jo erdvę, nes jame telpa iki devynių žmonių.
     Medinės grindys yra tvirtos, taip pat šoninių sienų ir stogo medžio plaušo plokštės, kurios atlaiko net ir sunkius darbus.
     Vito Tourer Pro Standartinėje „Vito Tourer PRO“ versijoje jau yra aštuonios sėdimos vietos keleiviams ir vairuotojui.
     Dėl universalios sėdynių konfigūracijos, naudojant greitai nuimamus sėdynių laikiklius, jį taip pat galima paversti 5, 4 arba 2 vietų automobiliu.
     Jei reikia vežti didelių gabaritų daiktus, nuėmus suolelius, keleivio saloną galima greitai paversti erdviu krovinių skyriumi.
     Vito Tourer Select Patraukli išorė su lengvojo lydinio ratlankiais ir automobilio spalva nudažytais buferiais kviečia įlipti į automobilį.
     Daugiafunkcinis vairas su kelionės kompiuteriu ir prietaisų skydeliu patogiai pateikia informaciją ir leidžia valdyti automobilio funkcijas.
     TEMPMATIC oro kondicionavimo sistema padeda vairuotojams išlaikyti koncentraciją.
     Vito Line Sport Sportiško stiliaus priekinis bamperis, variklio dangtis, šonai ir galinio bamperio šonas padengti aliuminiu.
     Chromuotos radiatoriaus grotelės, lengvojo lydinio ratlankiai, tamsinti langai ir šoninis aptakas palaiko sportišką išvaizdą.
     Dėl odinio vairo ir pavarų perjungimo svirties bei chromu dengtų elementų salonas atrodo itin rafinuotai.
     Techniniai duomenys ir matmenys Techniniai „Vito Tourer“ duomenys ir matmenys
     LeftRight
     LeftRight
     Kitas
     Perž.
      Didž. krovinių skyriaus ilgis 4895 mm
      Didž. krovinių skyriaus aukštis 1883 mm
      Didž. krovinių skyriaus plotas 4.38 m²
      Didž. krovinių skyriaus tūris 6.3 m³
      Sub Title Strapline
      Sub Title Strapline
      Sub Title Strapline
      Sub Title Strapline
      Sub Title Strapline
      Sub Title Strapline
      Sub Title Strapline
      Sub Title Strapline
      Technical Data
      LeftRight
      Sub Title Strapline
      Sub Title Strapline
      Sub Title Strapline
      Sub Title Strapline
      Sub Title Strapline
      Sub Title Strapline
      Sub Title Strapline
      Sub Title Strapline
      Technical Data
      LeftRight
      Kitas
      Perž.
       Didž. krovinių skyriaus ilgis 5140 mm
       Didž. krovinių skyriaus aukštis 1888 mm
       Didž. krovinių skyriaus plotas 4.38 m²
       Didž. krovinių skyriaus tūris 6 m³
       Kitas
       Perž.
        LeftRight
        Kitas
        Perž.
         Didž. krovinių skyriaus ilgis 5370 mm
         Didž. krovinių skyriaus aukštis 1893 mm
         Didž. krovinių skyriaus plotas 4.76 m²
         Didž. krovinių skyriaus tūris 6.6 m³
         Kitas
         Perž.
          Kitas
          Perž.

           *Compact is not available in GCC.

           Salonas Funkcionalumas ir patogumas
           LeftRight

           Salono akcentai

           Close X
           Kitas
           Perž.
            Odinis vairas Odinis vairas suteikia salonui išskirtinumo ir suteikia kabinai vizualinės vertės. Maloni odinė danga užtikrina gerą sukibimą, o ergonomiškos formos vairo apvadas apčiuopiamai padidina komforto lygį.
            Papildoma įranga.
            Dviejų puodelių laikiklis kabinos centre Dviejų puodelių laikiklis – praktiškas būdas laikyti gėrimus. Jis yra kabinos centre ir yra lengvai pasiekiamas vairuotojui ir priekyje sėdinčiam keleiviui.
            Papildoma įranga.
            "THERMOTRONIC" automatinė klimato kontrolė THERMOTRONIC automatinė klimato kontrolė pagerina komfortą automobilyje ir padeda vairuotojui jaustis geriau, ypač važiuojant esant aukštai lauko temperatūrai. Ji automatiškai reguliuoja temperatūrą, oro srautą ir oro paskirstymą 2 klimato zonose, kad vairuotojas ir priekyje sėdintis keleivis galėtų vienodai patogiai jaustis skirtingose, jiems patinkančiose klimato zonose. Papildoma įranga.
            Skaitmeninis vidinis galinio vaizdo veidrodis Dėl daug didesnio skaitmeninio vidinio galinio vaizdo veidrodėlio matymo lauko, vairuojant galima geriau apžvelgti eismą už jūsų automobilio, o vaizdo į galą neužstoja daiktai ar keleiviai.
            Papildoma įranga.
            Oro ventiliacijos angos su chromuotais apvadais kartu su "Chrome" salono paketu Chromo ir blizgios juodos spalvos chromuoto salono paketas vizualiai išryškina ir pagerina jūsų automobilio vairuotojo ir keleivio erdvės išvaizdą.
            Papildoma įranga.

            Skyrius ir vairuotojo erdvė

            Close X
            Kitas
            Perž.
             Sėdynių komforto paketas Sėdynių komforto paketas leidžia keliauti dar patogiau, ypač ilgesnėse kelionėse: tiek vairuotojo, tiek priekyje sėdinčio keleivio sėdynė turi sėdynės pagalvės gylio reguliavimo funkciją ir 4 kryptimis reguliuojamą juosmens atramą, o dėl puikios ergonomikos atitinka sveikesnėms nugaroms skirtos kampanijos „Aktion Gesunder Rücken“ (AGR), kriterijus.
             Papildoma įranga.
             Priekyje sėdinčio keleivio suolelio tipo sėdynė Ant priekinės keleivio sėdynės suolelio galima įrengti papildomą vietą vairuotojo salone. Kiekvienoje iš dviejų vietų ant suolelio sėdynės yra įrengti trijų taškų saugos diržai, saugos diržų įspėjamasis įtaisas ir reguliuojamo aukščio galvos atrama. Sėdynėje yra nuimama vientisa sėdynės pagalvėlė.
             Papildoma įranga.
             „Tourer“ salono ir aplinkos apšvietimas Išplėtus apšvietimo diapazoną, salono ir aplinkos apšvietimas pagerina komfortą ir saugumą automobilyje ir jo tiesioginėje aplinkoje. Automobilio viduje priekinės kojų erdvės apšvietimas ir skaitymo lemputės keleivių salone dar labiau pagerina apšvietimo kokybę.
             Papildoma įranga.
             Centrinė konsolė su 1-DIN jungtimi Centrinėje konsolėje yra 1-DIN lizdas, į kurį galima įmontuoti tokius elementus kaip tachografas, kompaktinių diskų laikiklis ar bet koks kitas 1-DIN įrenginys. Virš 1-DIN lizdo esančioje atviroje centrinės konsolės daiktadėžėje vairuotojui ir priekiniam keleiviui pasiekiamoje vietoje galima pasidėti, pavyzdžiui, dokumentus ar raktus.
             Papildoma įranga.
             Centrinė konsolė su daiktadėže Tokius daiktus, kaip dokumentai ar raktai, galima laikyti atviroje centrinės konsolės daiktadėžėje, kuri yra tiesiogiai pasiekiama vairuotojui ir priekyje sėdinčiam keleiviui.
             Papildoma įranga.
             Daiktadėžės tinklelis vairuotojo ir priekyje sėdinčio keleivio sėdynės atloše Ant vairuotojo arba priekinio keleivio sėdynės galinės dalies esantis daiktadėžės tinklelis suteikia galimybę už vairuotojo arba priekinio keleivio sėdynės sėdinčiam keleiviui papildomai susidėti, pavyzdžiui, žurnalus, žemėlapius ar panašius daiktus.
             Papildoma įranga.
             Rakinama daiktadėžė Užrakinamoje daiktadėžėje galima saugiai laikyti asmeninius daiktus ar dokumentus. Ji užrakinama mechaniniu avariniu rakteliu, integruotu į elektroninį automobilio raktelį. Papildoma įranga.
             2 sėdimų vietų suoliuko tipo sėdynė Pirmoje arba antroje keleivių salono eilėje esančiame dviviečiame suole patogiai įsitaisys 2 žmonės. Sėdynėse integruoti trijų taškų saugos diržai ir reguliuojamo aukščio galvos atramos, be to, po sėdyne įrengta daiktadėžė.
             Papildoma įranga.
             2 sėdimų vietų „Comfort“ suolelis Ant 2 sėdimų vietų „Comfort“ suolelio, esančio 1-oje arba 2-oje eilėje keleivių salone, itin patogiai gali sėdėti 2 žmonės. Sėdynių atlošus galima individualiai reguliuoti pagal pageidavimą. Sėdynės turi porankius ir reguliuojamo aukščio galvos atramas, taip pat integruotus trijų taškų saugos diržus ir po sėdyne esančią daiktadėžę. Abiejose sėdynėse yra ISOFIX vaikų sėdynių tvirtinimo įtaisai.
             Papildoma įranga.
             3 sėdimų vietų suolelio tipo sėdynė Pirmoje, antroje arba trečioje eilėje esančiame 3 sėdimų vietų suole yra 3 patogios vietos. Visose sėdynėse integruoti trijų taškų saugos diržai, reguliuojamo aukščio galvos atramos ir ISOFIX vaikų sėdynių tvirtinimo taškai kairėje ir vidurinėje sėdynėse. Po sėdyje įrengta daiktadėžė.
             Papildoma įranga.
             3 vietų suolelis su atlenkiama išorine sėdyne Dėl 3 keleivių suolelio su atlenkiama išorine sėdyne pirmąją salono sėdynių eilę galima naudoti lanksčiau. Atlenkiama išorinė sėdynė su EASY-ENTRY funkcija palengvina patekimą į automobilio galą, todėl galima įrengti 2-ąją sėdynių eilę. Papildoma įranga.
             3 vietų „Comfort“ suolelis, atlenkiama išorinė sėdynė Ant 3 sėdimų vietų „Comfort“ suolelio, esančio 1-oje arba 2-oje salono eilėje, itin patogiai gali sėdėti 3 žmonės. Sėdynės atlošo atlenkimo kampą ir galvos atramos aukštį galima reguliuoti pagal individualius poreikius. Išoriniuose suolo sėdynės šonuose yra porankiai. Keleiviai gali prisisegti visose sėdynėse integruotais trijų taškų saugos diržais.
             Papildoma įranga.
             3 sėdimų vietų suolelis kaip patogus gultas Trijų sėdimųjų vietų suolelis, kaip patogus gultas, yra pakankamai didelis, kad galėtumėte maloniai ilsėtis automobilyje. Vos keliais veiksmais galima reguliuoti vientisus sėdynių atlošus nuo vertikalios iki visiškai atloštos padėties. Kartu su atskiru, juodo audinio lovos prailginimu taip sukuriama patogi, lygi zona. Jis yra maždaug 1,35 m pločio ir maždaug 2,00 m ilgio.
             Papildoma įranga.
             Gulto paketas Su gulto paketu 3-vietė suolelio sėdynė 2-oje galinių sėdynių eilėje akimirksniu virsta patogiu miegamuoju, pavyzdžiui, spontaniškoms išvykoms ar nakvynei.
             Papildoma įranga.
             Sėdynių bėgelių sistema Dėl kreipiamųjų bėgelių sistemos su greito tvirtinimo sistema sėdynes ir suolus galima lanksčiau išdėstyti. Pavyzdžiui, jos gali būti pastatytos taip, kad būtų patogioje padėtyje veidu į veidą kitų sėdynių eilių keleivių atžvilgiu.
             Papildoma įranga.
             Stalo paketas Stalo pakete yra daugybė funkcinių priedų, kurie leidžia maloniau leisti laiką galinių keleivių salone. Sulankstomą, kilnojamą staliuką galima naudoti užkandžiaujant, dirbant ar žaidžiant. Šoninėse sienelėse esantys puodelių laikikliai saugiai laiko gėrimus. Be to, mobiliuosius įrenginius galima prijungti ir įkrauti per 12 V lizdą.
             Papildoma įranga.
             Panoraminis stumdomas stoglangis Aukštos kokybės panoraminis stumdomas stoglangis per didelį stiklinį paviršių į automobilio saloną praleidžia daug šviesos ir suteikia automobiliui šviesią, draugišką ir gerą atmosferą. Stumdomąjį stoglangį galima elektra atidaryti priekyje, todėl atsiranda papildoma galimybė į automobilį įleisti oro. Papildoma įranga.

             Įrangos linijos

             Close X
             Strapline Content
             Įranga Svarbiausi „Vito Tourer“ įrangos akcentai
             LeftRight

             Technologija

             Close X
             Kitas
             Perž.
              "AIRMATIC" Nesvarbu, ar važiuojate greitkeliu, ar duobėtais keliais: su AIRMATIC pneumatine pakaba galėsite mėgautis ypač patogiu ir saugiu važiavimu, geresnėmis bekelės galimybėmis ir dar didesniu sportiškumu važiuojant didesniu greičiu.
              Papildoma įranga.
              "9G-TRONIC" „9G-TRONIC“ automatinė pavarų dėžė turi devynias pavaras, kurios užtikrina kuo mažesnį variklio sūkių dažnį bet kokioje važiavimo situacijoje. Platus transmisijos perjungimo laipsnių diapazonas optimizuoja automobilio veržlumą ir traukos jėgą bet kokiomis eksploatavimo būsenomis ir pagerina pajudėjimą iš vietos.
              Papildoma įranga.
              4x4 visų varomųjų ratų pavara Nuolatinė visų varomųjų ratų pavara 4x4 pagerina vairavimo dinamiką ir valdymo savybes, ypač sudėtingomis važiavimo sąlygomis. Galios paskirstymas tarp priekinės ir galinės ašies vyksta santykiu 45:55.
              Papildoma įranga.
              Komfortiška pakaba Komforto pakaba užtikrina išskirtinį važiavimo komfortą praktiškai bet kokioje važiavimo situacijoje ir pateisina aukščiausius lūkesčius. Ji stebina nedideliu dėl lietimosi su kelio danga kylančiu triukšmu ir padangų vibracijos charakteristikomis, be vargo amortizuoja kelio dangos nelygumų ir iškilimų sukeliamus smūgius.
              Papildoma įranga.
              Sportinė pakaba Sportinė pakaba sukurta taip, kad užtikrintų aukštą automobilio dinamikos lygį ir džiugintų standžiu reguliavimu, apčiuopiamu veržlumu ir dinamiškumu posūkiuose. Kadangi automobiliai su sportine pakaba yra pažeminti 15 mm, jų svorio centras yra žemesnis, o sukibimas su keliu optimizuotas.
              Papildoma įranga.
              Bazinė pakaba „Plus“ Bazinė pakaba „Basic Suspension Plus“ suderina geras valdymo savybes ir puikią važiavimo dinamiką su tyliu važiavimu, taip padidindama keleivių komfortą.
              Nelygaus kelio versija Sustiprinti plieniniai ratai montuojami transporto priemonėse, kurios reguliariai važinėja neasfaltuotais keliais ar trasomis. Nelygaus kelio versija skirta eksploatuoti prastos kokybės keliais, pavyzdžiui, žvyrkeliais ar duobėtais keliais. Tačiau ji nėra skirta naudoti bekelėje. Papildoma įranga.
              Didelis degalų bakas Didelis maždaug 70 litrų talpos degalų bakas užtikrina didesnį nuvažiuojamą atstumą ir padeda taupyti laiką, nes reikia rečiau sustoti papildyti degalų atsargas. Šią įrangą ypač rekomenduojama naudoti transporto priemonėms, kuriomis dažnai tenka įveikti didelius atstumus.
              Papildoma įranga.

              Skaitmeniniai priedai

              Close X
              Kitas
              Perž.
               "Audio 40" Multimedijos sistema „Audio 40“ su jutikliniu ekranu ir integruota navigacijos funkcija jus sužavės įvairiomis komunikacijos ir informacijos ir pramogų galimybėmis. Navigacijos sistemos su 3D vaizdu rodmenys ir ekranai yra patrauklūs ir lengvai suprantami. Naudodamiesi 17,8 cm (7 colių) jutikliniu ekranu visas funkcijas galite valdyti pažįstamu būdu.
               Papildoma įranga.
               "Audio 30" Greitai įvertinsite daugialypės terpės sistemą „Audio 30“ su įvairiomis komunikacijos ir informacijos ir pramogų funkcijomis. Išskirtiniai sistemos akcentai – išmaniojo telefono integracija, taip pat garso transliacija ir laisvų rankų įranga per „Bluetooth®“. Naudodamiesi 17,8 cm (7 colių) jutikliniu ekranu visas funkcijas galite valdyti pažįstamu būdu. Papildoma įranga.
               "Audio 10" Naudodami „Audio 10“ galite klausytis ne tik radijo, bet ir naudotis kitomis funkcijomis, pavyzdžiui, skambinti laisvų rankų įranga arba klausytis muzikos iš mobiliojo įrenginio. Be to, viengubo DIN įrenginyje taip pat yra „Bluetooth®“ sąsaja ir USB C jungtis su įkrovimo funkcija.
               Papildoma įranga.
               Išankstinis „Remote Services Plus“ diegimas Iš anksto įdiegus „Remote Services Plus“[1], galėsite dar geriau ir lanksčiau naudotis savo transporto priemone. Naudodamiesi juo galite naudotis įvairiomis „Mercedes me connect“ paslaugomis, kurios kasdienį gyvenimą su automobiliu padaro saugesnį, patogesnį, lengviau suplanuojamą, o kartu ir efektyvesnį. Papildoma įranga.
               Išankstinis tiesioginės eismo informacijos diegimas Nenorite gaišti laiko spūstyse ir norite pasirinkti geriausią maršrutą, kad atvyktumėte kuo greičiau. Išankstinis tiesioginės eismo informacijos diegimas [1] užtikrina techninius reikalavimus, kad būtų galima gauti naujausią ir tikslią eismo informaciją, kad būtų galima optimaliai dinamiškai orientuotis pagal maršrutą ir tiksliai apskaičiuoti atvykimo laiką.
               Papildoma įranga.
               Skaitmeninių priedų ryšio modulis (LTE) Turint nuolat įdiegtą eSIM, skaitmeninių priedų ryšio modulis (LTE) sudaro technines skaitmeninių priedų naudojimo sąlygas [1] ir užtikrina papildomą saugumą, patogumą ir ryšį.
               Papildoma įranga.

               Charging

               Close X
               Strapline Content

               Pagalba vairuotojui

               Close X
               Kitas
               Perž.
                Pagalbos paketas Pagalbos paketas[1] – tai išmanus 4 pagalbinių sistemų derinys, kuris sumažina kelionės metu patiriamą įtampą ir užtikrina saugesnį vairavimą. Jos taip par padeda išlaikyti minimalų atstumą iki priekyje važiuojančios transporto priemonės, atkreipti dėmesį į aklojoje zonoje esančias transporto priemones ir išvengti netyčinio išvažiavimo iš eismo juostos.
                Papildoma įranga.
                Eismo juostos sekimo paketas Juostos sekimo paketas[1] gali padėti išlikti eismo juostoje ir persirikiuoti keliuose su keliomis eismo juostomis. Jį sudaro juostos palaikymo pagalbinė sistema ir aklosios zonos pagalbinė sistema. Šių dviejų pagalbinių sistemų derinys gali duoti akivaizdžią naudą vairavimo saugumo ir streso sumažinimo požiūriu.
                Papildoma įranga.
                Aktyvioji atstumo palaikymo sistema DISTRONIC Radarais pagrįsta aktyvioji atstumo palaikymo pagalbos sistema DISTRONIC[1] automatiškai palaiko nustatytą atstumą iki priekyje važiuojančių transporto priemonių, todėl greitkeliuose ar stovinčiame ir važiuojančiame eisme jums tenka mažesnė našta.
                Papildoma įranga.
                Pagalbinė aklosios zonos sistema Aklosios zonos sistemas[1] su galinio skersinio eismo įspėjimo sistema gali naudoti vaizdinius ir garsinius įspėjimus, kad padėtų išvengti nelaimingų atsitikimų keičiant eismo juostą ir važiuojant atbuline eiga. Jei ši pagalbinė sistema aptinka transporto priemonę aklojoje zonoje, ji atitinkamame išoriniame veidrodėlyje parodo įspėjimą su raudonu trikampiu. Papildoma įranga.
                Aktyvioji pagalbinė stabdymo sistema Aktyvioji stabdžių pagalbinė sistema[1] gali padėti išvengti avarijų, pavyzdžiui, su priekyje važiuojančiomis transporto priemonėmis ar per kelią einančiais pėsčiaisiais ar važiuojančiais dviratininkais, arba sumažinti tokių avarijų pasekmes.
                Papildoma įranga.
                Automatiniai tolimųjų šviesų žibintai Naudojant automatines tolimąsias šviesas[1], priekiniai žibintai automatiškai įsijungia arba išsijungia priklausomai nuo apšvietimo sąlygų. Sistema gali padėti vairuotojui ir padidinti vairavimo saugumą, ypač kai šviesos sąlygos greitai keičiasi, pavyzdžiui, važiuojant tuneliu.
                Papildoma įranga.
                Pagalbinė tolimųjų šviesų sistema „Plus“ Dėl pagalbinės tolimųjų šviesų sistemos [1]visada galėsite kuo geriau apšviesti važiuojamąją kelio dalį, neakindami kitų eismo dalyvių tolimosiomis šviesomis. Dėl to varginantis perjungimas iš artimųjų į tolimąsias šviesas ir atgal – jau praeitis, todėl galite visiškai susikoncentruoti į vairavimą ir eismo situaciją.
                Papildoma įranga.
                "PRE-SAFE®" Iš anksto numatoma keleivių apsaugos sistema PRE-SAFE®[1] gali anksti nustatyti galimai kritines vairavimo situacijas ir inicijuoti apsaugos priemones. Šios priemonės apima grįžtamąjį vairuotojo ir priekinio keleivio saugos diržų įtempimą ir, jei reikia, atvirų langų ir stogo sistemų uždarymą.
                Papildoma įranga.
                Pagalba pučiant šoniniam vėjui „Crosswind Assist“[1] gali laiku nustatyti kelio nuokrypį dėl stipraus šoninio vėjo gūsių ir padėti vairuotojui išlikti eismo juostoje. Staigus transporto priemonės vėžės nuokrypis gali sukelti netinkamą vairuotojo reakciją į vairo pasukimą.
                "ATTENTION ASSIST" ATTENTION ASSIST [1] gali padėti išvengti trumpalaikio užmigimo ir taip užtikrinti didesnį saugumą, ypač vairuojant naktį ir ilgose kelionėse. Sistema, nustačiusi tipinius mieguistumo ar dėmesio stokos požymius, jus įspėja vaizdiniu ir garsiniu signalu ir pasiūlo padaryti pertrauką.

                Saugumas

                Close X
                Kitas
                Perž.
                 Apsaugos nuo vagystės įspėjimo sistema Apsaugos nuo vagystės signalizacijos sistema (ATA) užtikrina aukštą transporto priemonės ir krovinio apsaugą nuo vagystės. Apsaugos nuo vagystės signalizacija įjungiama automatiškai, kai įjungiamas centrinio užrakto nuotolinio valdymo pultelis. Įjungus signalizaciją, ji įsijungia, kai tik atidaromos arba iš vidaus atrakinamos vienos iš durų.
                 Papildoma įranga.
                 GUARD 360° transporto priemonės apsauga GUARD 360° transporto priemonės apsauga[1] sujungia daugybę apsaugos funkcijų, kurios pagerina tiek jūsų transporto priemonės, tiek viduje esančių vertingų daiktų apsaugą. Aptikusi įsilaužimą ar vagystę, ji siunčia garsinį ir vaizdinį įspėjimą.
                 Papildoma įranga.
                 Apsaugos nuo vagysčių paketas Apsaugos nuo vagysčių paketas gali padėti apsaugoti transporto priemonę, nes, aptikus vagystės pavojų, įjungiamas vaizdinis ir garsinis signalas. Jį sudaro apsaugos nuo vagystės signalizacijos sistema (ATA), salono apsauga ir apsauga nuo vilkimo.
                 Papildoma įranga.
                 Priekyje ir gale esanti įspėjimo apie sumažėjusį padangų slėgį sistema, belaidė Įspėjimo apie sumažėjusį oro slėgį padangose sistema tikrina oro slėgį visuose 4 ratuose važiuojant 20 km/val. greičiu. Ji gali įspėti vairuotoją apie sumažėjusį slėgį padangose, todėl padidėja vairavimo saugumas ir padangų eksploatavimo trukmė.
                 Papildoma įranga.
                 „Premium“ padangų apsauga (3 metai) Aukščiausios klasės padangų apsauga apsaugo jus nuo netikėtų išlaidų. Ji apima visų įmonėje („ex works“) sumontuotų padangų žalą, pavyzdžiui, dėl į padangą įstrigusių daiktų, smūgių į bordiūrus, sprogusių padangų, vandalizmo ar vagystės. Garantijos atveju grąžinamos padangų ir montavimo išlaidos.
                 „Mercedes-Benz“ pagalbos iškvietimo sistema „Mercedes-Benz“ pagalbos iškvietimo sistema gali padėti sutaupyti daug laiko avarijos atveju. Naudojant ryšio modulį su atskira SIM kortele, po avarijos automatiškai inicijuojamas pagalbos skambutis, todėl gali sutrumpėti laikas, kol pagalbos tarnybos atvyks į įvykio vietą. Arba pagalbos skambutį galima įjungti rankiniu būdu ir paprašyti pagalbos.
                 Papildoma įranga.
                 Vairuotojo ir priekyje sėdinčio keleivio oro pagalvės Susidūrimo atveju priekinės oro pagalvės gali apsaugoti vairuotojo ir visų priekyje sėdinčių keleivių galvą ir viršutinę kūno dalį. Jos taip pat padeda stabilizuoti visą kėbulą. Taigi jos užtikrina aukštą apsaugos lygį; sumažina galvos, veido ir krūtinės sužalojimų riziką ir sunkumą.
                 Vairuotojo ir priekyje sėdinčio keleivio krūtinės ląstos ir dubens šoninės oro pagalvės Šoninė krūtinės ląstos ir (arba) dubens srities oro pagalvė gali padėti apsaugoti vairuotojo arba priekinio keleivio viršutinę kūno dalį ir dubens sritį šoninio smūgio atveju ir sumažinti sužeidimo riziką. Šoninė oro pagalvė montuojama vairuotojo sėdynės atloše ir priekinio keleivio sėdynėje.
                 Papildoma įranga.
                 Vairuotojo ir priekyje sėdinčio keleivio langų oro pagalvės Vairuotojo ir priekinio keleivio langų oro pagalvės užtikrina aukštesnio lygio apsaugą nuo galvos ir veido sužalojimų smarkaus šoninio susidūrimo atveju. Langų oro pagalvės įrengtos abiejose automobilio pusėse esančiame lubų skyde ir, užfiksavus susidūrimą, per kelias milisekundes prisipučia ir prieš šoninius langus suformuoja oro pagalvės užuolaidą.
                 Papildoma įranga.
                 Langų oro pagalvės vairuotojui, priekiniam keleiviui ir gale Vairuotojo, priekinio keleivio ir galinių sėdynių keleivių langų oro pagalvės užtikrina aukštesnį apsaugos lygį nuo galvos ir veido sužalojimų smarkaus šoninio susidūrimo atveju, ypač galinėse kraštinėse sėdynėse sėdintiems keleiviams.
                 Papildoma įranga.

                 Komfortas

                 Close X
                 Kitas
                 Perž.
                  "THERMOTRONIC" automatinė klimato kontrolė THERMOTRONIC automatinė klimato kontrolė pagerina klimato komfortą automobilyje ir padeda vairuotojams jaustis geriau, ypač važiuojant esant aukštai lauko temperatūrai. Ji automatiškai reguliuoja temperatūrą, oro srautą ir oro paskirstymą 2 klimato zonose, kad vairuotojas ir priekinis keleivis galėtų vienodai patogiai jaustis skirtingose, jiems patinkančiose klimato zonose. Papildoma įranga.
                  "TEMPMATIC" pusiau automatinė oro kondicionavimo sistema Pusiau automatinė oro kondicionavimo sistema TEMPMATIC padidina geros savijautos pojūtį dėl malonios temperatūros automobilio salone ir svariai prisideda prie vairuotojo fizinės būklės gerinimo. Oro kondicionavimo sistema automatiškai reguliuoja salono temperatūrą.
                  Papildoma įranga.
                  "TEMPMATIC" pusiau automatinė oro kondicionavimo sistema gale Galinėje sėdynėje esanti pusiau automatinė oro kondicionavimo sistema TEMPMATIC keleivius lepina maloniu klimato komfortu. Šildymo ir vėsinimo režimu automatiškai reguliuojama temperatūra, oro kiekis ir oro paskirstymas. Oro ventiliacijos angos įrengtos kairėje ir dešinėje priekinės panelės pusėje. Papildoma įranga.
                  Vairuotojo ir priekyje sėdinčio keleivio sėdynių šildymas Įjungus elektrinį sėdynių šildymą, šaltos sėdynės sušyla iš karto, todėl šaltuoju metų laiku ar šaltomis naktimis padidėja sėdėjimo komfortas ir pagerėja savijauta.
                  Papildoma įranga.
                  Atbulinės eigos vaizdo kamera Atbulinės eigos vaizdo kamera padeda parkuojant automobilį ir manevruojant: ji rodo iškart už automobilio esančią sritį, kurios tiesiogiai nematote. Todėl galima išvengti žalos, padarytos parkuojant ir manevruojant. Orientuotis važiuojant atbuline eiga taip pat palengvina dinaminės kreipiamosios linijos ir 180° vaizdas.
                  Papildoma įranga.
                  Parkavimo paketas su atbulinės eigos vaizdo kamera Nepriklausomai nuo to, ar parkuojatės skersinėje, ar lygiagrečioje stovėjimo vietoje, į priekį, ar atgal: parkavimo paketas su atbulinės eigos kamera padeda jums parkuotis ir išvažiuoti iš parkavimo vietos ir palengvina manevravimą ankštose vietose. Tai gali sutaupyti laiko ir nervų, taip pat padėti išvengti nereikalingos žalos parkuojantis.
                  Papildoma įranga.
                  Komfortiška vairuotojo ir priekinio keleivio sėdynė su pakaba, pasukama Pasukama komfortiška sėdynė su pneumatine pakaba suteikia ne tik malonų sėdėjimo komfortą kelionės metu: kai automobilis stovi, ją galima lanksčiai pasukti. Pavyzdžiui, 180° kampu, kad galėtumėte bendrauti su galinės sėdynių eilės keleiviais. Pasukus sėdynę iki 50° kampu į duris, lengviau išlipti.
                  Papildoma įranga.
                  Vairuotojo ir priekinės keleivio sėdynės juosmens atrama Keturių krypčių juosmens atrama palaiko juosmens srities slankstelius ir taip sumažina nugaros apkrovą. Tai ypač malonu ilgų kelionių metu. Komfortiškos pakabos sėdynės atloše esančias 2 oro pagalves galima individualiai reguliuoti pagal vairuotojo ar priekinio keleivio poreikius ir taip palaikyti ergonomišką laikyseną.
                  Papildoma įranga.
                  Pastovaus greičio palaikymo sistema Pastovaus greičio palaikymo sistema sumažina jūsų naštą, nes palaiko iš anksto pasirinktą greitį ir jums nereikia spausti akceleratoriaus pedalo. Pastovus greitis palaiko energiją taupantį vairavimo stilių. Naudodamiesi integruotu greičio ribotuvu galite nustatyti maksimalų greitį, kuris padeda, pvz., neviršyti leistino greičio.
                  Papildoma įranga.
                  Akustinis paketas Naudodami akustinį paketą sumažinsite triukšmo lygį automobilio salone ir taip padidinsite vairavimo komfortą. Šiuo tikslu durelėms suteikiama papildoma izoliacija, garso izoliacija ir sandarinimas, o transmisija optimizuojama siekiant sumažinti vibraciją.
                  Papildoma įranga.

                  Bendrieji pareiškimai dėl atsakomybės atsisakymo:

                  - Nurodytos vertės gautos laikantis nustatyto matavimo proceso. Tai „WLTP CO₂ duomenys“ pagal Įgyvendinimo reglamento (ES) 2017/1153 2 straipsnio 3 dalį. Degalų sąnaudų duomenys apskaičiuoti remiantis šiuo pagrindu. Šie duomenys nėra taikytini konkrečiai transporto priemonei ir nėra produkto pasiūlymo dalis; jie pateikiami tik siekiant palyginti skirtingus transporto priemonių modelius. Skaičiai skiriasi priklausomai nuo pasirinktos specialiosios įrangos.
                  - Nominaliosios galios ir nominaliojo sukimo momento vertės atitinka Reglamentą (EB) Nr. 715/2007 su pakeitimais.

                  [1] Pažymėti komponentai yra skaitmeniniai priedai. Norėdami naudotis šiomis skaitmeninėmis papildomomis priemonėmis, turite turėti asmeninį „Mercedes me ID“ ir taip pat sutikti su skaitmeninių papildomų priemonių naudojimo sąlygomis. Be to, automobilis turi būti susietas su atitinkama naudotojo paskyra. Pasibaigus pradiniam terminui, skaitmeninius priedus galima atnaujinti už tam tikrą mokestį, jei tuo metu jie vis dar siūlomi atitinkamai transporto priemonei. Pirmą kartą aktyvuoti skaitmeninius priedus galima per 1 metus nuo pirminės registracijos arba kliento atlikto naudojimo, atsižvelgiant į tai, kas įvyks anksčiau.

                  Pajauskite, ką reiškia jį vairuoti. Išbandykite "Vito Tourer" bandomojo važiavimo metu. Atsiųskite mums užklausą dėl bandomojo važiavimo ir mes netrukus su jumis susisieksime.