Mercedes me Geriausias ryšys su Jūsų Mercedes.

Paprastesniam gyvenimui.

„Mercedes me“ sujungia jus su jūsų komerciniu automobiliu – taip jūsų darbo dienos, laisvalaikis ir laikas su šeima tampa paprastesni ir dar patogesni.

Kaip naudotis Mercedes me paslauga


Mėgaukitės didesniu komfortu, paslaugomis ir saugumu. Skaitmeniniai priedai privatiems klientams – tai jūsų pačių mobilumo palydovas. Jie užtikrina, kad jūs ir jūsų Mercedes visada būsite sujungti. Su juo galėsite lengvai pasiekti visą svarbią informaciją ir praktines funkcijas tiek transporto priemonės viduje, tiek už jos ribų.

Tik trys iš daugelio gerų priežasčių įsigyti „Mercedes me“. Atraskite universalius patogumo, aptarnavimo ir saugumo privalumus dabar.
Title
Didesnis komfortas. Išmanios funkcijos padaro jūsų darbo dieną patogesnę nei bet kada anksčiau – vairuojant, taip pat prieš ir po jo.
Title
Daugiau paslaugų. Įvairių paslaugų asortimentas paverčia jūsų Mercedes protingu partneriu, kuris jums primena, padeda ir informuoja.
Title
Užsisakyti bandomąjį važiavimą Content
  Daugiau komforto. Mercedes me sujungia jūsų Mercedes su išmaniuoju telefonu, namais ir praktiškomis skaitmeninėmis funkcijomis bei paslaugomis, kurios palengvina jūsų kasdienį gyvenimą. Tokiu būdu galite stebėti savo Mercedes net kai nesate šalia jo. Valdykite transporto priemonės funkcijas, tikrinkite esamą būseną ir sekite informaciją. Naujos kartos Mercedes me programėlė leidžia patogiai prisijungti prie išmaniojo telefono bet kur, naudojant Mercedes me ID. Prisijungę galite susieti savo transporto priemonę su Mercedes me paskyra. Button
  Daugiau paslaugų. Įvairios paslaugos paverčia jūsų „Mercedes“ išmaniuoju partneriu, kuris jums primena, padeda ir informuoja.

  Paprastas, tvarus įkrovimas, užtikrinantis maksimalų sąnaudų skaidrumą - kad ir kur keliautumėte.
  Įkraukite visiškai skaidriai nustatydami mokesčius ir centralizuotai išrašydami skaitmenines sąskaitas faktūras.
  Button
  Daugiau saugumo. Įvairios paslaugos teikia patikimus įspėjimus ir stebėseną, taip pat užtikrina, kad prireikus gausite skubią pagalbą.

  Visada galite stebėti savo Mercedes per Mercedes me programėlę. Pavyzdžiui, patikrinkite esamą transporto priemonės būseną: ar tikrai langai ir durys yra uždaryti? Ar automobilio padangų slėgis teisingas? Kiek degalų dar liko bake?
  Button
  LeftRight

  Tab 1

  Text here ....

  Šios skaitmeninės paslaugos žino geriausią būdą pasiekti tikslą:

  Tiesioginė eismo informacija

  Naudodami realiojo laiko eismo duomenis, saugiai ir be eismo pasieksite savo tikslą, be to, naudodamiesi Car-to-X ryšiu, būsite laiku įspėjami apie bet kokius artėjančius pavojus.

  Navigacijos paslaugos

  Pasiūlykite papildomos orientacijos ir naudingos informacijos apie orą ir parkavimo situaciją.

  Internetinis žemėlapio atnaujinimas

  Visada kelyje ir visada naujausia: internetinis žemėlapio atnaujinimas automatiškai atnaujina jūsų navigacijos duomenis.

  Išplėstinės MBUX funkcijos

  Be kita ko, jie supranta natūralią kalbą ir taip leidžia intuityviai ir patogiai valdyti įvairias funkcijas – nuo navigacijos sistemos ir internetinės paieškos funkcijos iki oro kondicionavimo sistemos valdiklių.

  Pradėkite dabar

  Text here ....

  Mercedes me Atraskite galimybių kupiną skaitmeninį pasaulį. Ar norite gauti daugiau naudos iš kiekvienos kelionės su savo "Mercedes-Benz" ar palengvinti gyvenimą sau? Jokių problemų, naudodami savo Mercedes me ID, mūsų skaitmeninius priedus ir Mercedes me programas, visada būsite prisijungę prie savo transporto priemonės [1][2]. Patirsite dar didesnį komfortą, aptarnavimą ir saugumą, net kai nesėdite savo "Mercedes-Benz".
   Skaitmeniniai priedai Papildoma vertė jūsų "Mercedes-Benz". Iš naujo atraskite savo "Mercedes-Benz" ir mėgaukitės dar didesniu komfortu, aptarnavimu ir saugumu su mūsų skaitmeniniais priedais. Norėdami valdyti savo automobilį nuotoliniu būdu, naudokite išmanųjį telefoną. Tinkinkite daugelį savo "Mercedes-Benz" funkcijų, visada stebėkite savo automobilį, įkraukite jį patogiau ir dar daugiau.