Įvadas
Išorės
Matmenys
Salonas
Įrangos
Video
Kontaktas
  Arctic white
  Jupiter Red
  Blue Grey
  Steel Blue
  Jet Black
  Iridium Silver Metallic
  Obsidian Black Metallic
  Canvasite Blue Metallic
  Tenorite Grey Metallic
  Selenite Grey Metallic
  Camper White
  Išorė Vizualus akcentas kiekvienoje kelionėje.
  LeftRight

  Išorės akcentai

  Close X
  Kitas
  Perž.
   LED didelio efektyvumo priekiniai žibintai LED didelio efektyvumo priekiniai žibintai tolygiai apšviečia kelią ir vizualiai išryškina priekinės dalies dizainą.
   Papildoma įranga.
   Chromu dengtos radiatoriaus
   grotelės
   Išraiškingai galingą išorę dar labiau išryškina 3 chromuotos radiatoriaus grotelių apdailos juostos.
   Papildoma įranga.
   Automobilio kėbulo spalvos radiatoriaus grotelių rėmelis Radiatoriaus grotelių rėmelis nudažytas kėbulo spalva, o tai pabrėžia aukštos kokybės automobilio išvaizdą.
   Papildoma įranga.
   Bagažinės ir (arba) galinių durų langas su plovimo/valymo sistema Galinių durelių langai užtikrina aiškų vaizdą iš galo, nes valytuvai ir plovimo sistema taip pat veikia ir šlapiomis oro sąlygomis. Jei įjungti priekinių stiklų valytuvai, automatiškai įsijungia ir galinių stiklų valytuvai, net ir tada, kai įjungiama arba pasirenkama atbulinė pavara.
   Papildoma įranga.

   Įlipimas ir pakrovimas

   Close X
   Kitas
   Perž.
    Elektra valdomos stumdomosios durys Elektra valdomos stumdomosios durys patogiai ir sklandžiai atidaromos ir uždaromos vos vienu mygtuko paspaudimu. Valdymo galimybių yra įvairių: pavyzdžiui, jungikliu iš kabinos arba nuotolinio valdymo pulteliu.
    Papildoma įranga.
    Stumdomosios durys (kairės pusės) Kairėje transporto priemonės pusėje įrengtos stumdomosios durys gerokai padidina komfortą, nes leidžia prieiti prie krovinių skyriaus iš šono.
    Tai ypač naudinga, kai transporto priemonės naudojamos intensyvaus eismo mieste arba kai vienu metu pakraunama ir iškraunama per stumdomąsias ir galines duris. Papildoma įranga.
    Elektrinis laiptelis prie stumdomųjų krovinių skyriaus durų Įmontavus didelį, iš nedeformuojamo aliuminio ir lakštinio plieno pagamintą elektrinį laiptelį, įlipti ar išlipti pro stumdomas duris transporto priemonės šonuose yra lengviau ir patogiau, nes laiptelio aukštis yra mažesnis.
    Papildoma įranga.
    Dvivėrės galinės durelės, atidaromos iki pat šoninės sienelės Virš galvos įmontuota efektyvi oro kondicionavimo sistema papildo priekyje esantį oro kondicionierių iki 7 kW, o gale esančio oro kondicionieriaus galia siekia 11 kW – iš viso galima pasiekti 18 kW oro kondicionieriaus galią – ir užtikrina aukščiausią klimato komfortą keleivių salone.
    Priekabos prikabinimo įtaisas su fiksuota rutuline galvute Priekabos prikabinimo įtaisas su standžiu vilkimui skirtu rutuliu leidžia vilkti priekabas su rutuliniais sukabinimo įtaisais, kurių priekabos apkrova neviršija 2000 kg. Į įrangos komplektą įeina 13-os kontaktų priekabos lizdas ir standus vilkimo rutulys.
    Papildoma įranga.
    Nuimama rutulinė galvutė su priekabos jungtimi Priekabos prikabinimo įtaisas su nuimama rutuline galvute leidžia vilkti priekabas, kurių apkrova iki 2000 kg. Priekabos prikabinimo įtaisą galima nuimti, kad būtų patogu pakrauti ir iškrauti. Tai sumažina riziką susižeisti dėl prikabinimo įtaiso arba susitepti nuo jo drabužius.
    Papildoma įranga.

    Įrangos linijos

    Close X
    Strapline Content
    Techniniai duomenys ir matmenys „Sprinter Tourer“ techniniai duomenys ir matmenys
    LeftRight
    LeftRight
    Kitas
    Perž.
     Max. load compartment length 2597 mm
     Didž. krovinių skyriaus aukštis 2356 mm
     Didž. krovinių skyriaus plotas 4.012 m²
     Didž. krovinių skyriaus tūris 3.5 m³
     LeftRight
     Kitas
     Perž.
      Didž. krovinių skyriaus ilgis 3262 mm
      Didž. krovinių skyriaus aukštis 2659 mm
      Didž. krovinių skyriaus plotas 5.113 m²
      Didž. krovinių skyriaus tūris 3.3 m³
      LeftRight
      Kitas
      Perž.
       Didž. krovinių skyriaus ilgis 4297 mm
       Didž. krovinių skyriaus aukštis 2633 mm
       Didž. krovinių skyriaus plotas 6.941 m²
       Didž. krovinių skyriaus tūris 4.3 m³
       Kitas
       Perž.
        Max. load compartment length 4297 mm
        Didž. krovinių skyriaus aukštis 2633 mm
        Didž. krovinių skyriaus plotas 6.941 m²
        Didž. krovinių skyriaus tūris 4.3 m³
        Kitas
        Perž.
         Didž. krovinių skyriaus ilgis 4297 mm
         Max. load compartment height 2633 mm
         Didž. krovinių skyriaus plotas 6.941 m²
         Didž. krovinių skyriaus tūris 4.3 m³

         Aukštas stogas galimas tik su standartinio ir ilgo ilgio variantais.

         Salonas Patrauklumas už langų: žvalgytis iš salono galima iš bet kurios vietos.
         LeftRight

         Salono akcentai

         Close X
         Kitas
         Perž.
          MBUX multimedijos sistema su 10,25 colių jutikliniu ekranu Kai kalbama apie informacijos ir pramogų, navigacijos ir ryšių sistemą automobilyje, turint MBUX multimedijos sistemą su 26 cm (10,25 colio) jutikliniu ekranu, daugiau nieko nebereikia. Ypač naujoviška: valdymas per didelės raiškos jutiklinį ekraną, kurio įstrižainė 26 cm (10,25 colio), arba per „Touch Control“ mygtukus ant daugiafunkcinio vairo.
          Papildoma įranga.
          Daugiafunkcis vairas Naudojant daugiafunkcį vairą, borto kompiuterį, transporto priemonės funkcijas ir multimedijos sistemas galima patogiai valdyti liečiamaisiais (angl. Touch Control) arba įprastais mygtukais, neatitraukiant rankų nuo vairo.
          Papildoma įranga.
          Didelio efektyvumo stoge montuojamas oro kondicionierius Efektyvi oro kondicionavimo sistema optimizuoja salono mikroklimatą, papildomai aušindama galinėje dalyje tiekiamą orą, taip padidindama keleivių komfortą ir gerovę.
          Papildoma įranga.
          Skaitmeninis vidinis galinio vaizdo veidrodis Naudodami skaitmeninį vidinį galinio vaizdo veidrodėlį galėsite gerai matyti galinę automobilio dalį, net jei vaizdą užstoja pertvaros, durys ar kroviniai. Skaitmeniniame vidiniame galinio vaizdo veidrodėlyje esantis kameros vaizdas gali padėti geriau matyti eismo situaciją tiesiai už automobilio, todėl manevruoti ir parkuotis bus lengviau.
          Papildoma įranga.
          Išmaniųjų telefonų dėtuvė, įskaitant belaidį įkrovimą Lengvas įkrovimas be kištukinio lizdo: dėl belaidžio įkrovimo sistemos mobiliuosius įrenginius galima laikyti centrinėje konsolėje ir labai lengvai įkrauti. Tam reikia, kad įrenginiai palaikytų Qi 1.2 standartą arba turėtų jį įdiegtą papildomai.
          Papildoma įranga.

          Skyrius ir vairuotojo erdvė

          Close X
          Kitas
          Perž.
           Prietaisų skydelio įkrovimo paketas Įkrovimo paketas gerokai išplečia įkrovimo galimybes kabinoje. Jį sudaro dvi 5 V USB jungtys ir 12 V lizdas. Taigi po vieną USB jungtį ir 12 V lizdą įrengta prietaisų skydelio centrinėje daiktadėžėje ir centrinės konsolės apatinėje dalyje priekyje. Papildoma įranga.
           Atverčiamos daiktadėžės durelės Kabinos centre esančioje daiktadėžėje su praktiškomis atverčiamomis durelėmis galima saugiai laikyti asmeninius daiktus, dokumentus, pvz., siuntimo dokumentus, arba mobiliuosius įrenginius, pvz., planšetinius kompiuterius, paslėptus ir apsaugotus nuo nuslydimo ir (arba) nukritimo.
           Papildoma įranga.
           Kairės ir dešinės pusės atverčiamos daiktadėžių durelės Dviejuose prietaisų skydelio skyriuose su praktiškomis atverčiamomis durelėmis kairėje ir dešinėje pusėje galima laikyti asmeninius daiktus ir dokumentus, pavyzdžiui, krovinio dokumentus, taip pat mobiliuosius įrenginius. Taip užtikrinama, kad kelionės metu jie bus saugiai sudėti ir prireikus greitai pasiekiami.
           Papildoma įranga.
           Apšvietimas išlipant Atidarius priekines arba stumdomas duris, automatiškai įsijungia išlipti skirti žibintai. Dėl šių žibintų vairuotojui, antrajam vairuotojui ir keleiviams įlipti ir išlipti tamsoje yra saugiau ir patogiau.
           Papildoma įranga.
           Daiktadėžė po prietaisų skydeliu Antrojo vairuotojo pusėje po prietaisų skydeliu esančios plačios atviros daiktadėžės talpa yra maždaug 8,5 l. Joje galima laikyti asmeninius daiktus, dokumentus arba gertuves.
           Papildoma įranga.
           Prabangi sėdynė su pneumatine pakaba, vairuotojo ir antrojo vairuotojo sėdynės Vairuotojo arba antrojo vairuotojo sėdynė su pneumatine pakaba užtikrina maksimalų sėdėjimo komfortą dėl individualių reguliavimo galimybių ir mechaninių bei hidraulinių spyruoklių derinio. Vairuotojo prabangios sėdynės įrangą papildomai papildo sėdynės pakaba, kurią galima reguliuoti atsižvelgiant į vairuotojo ar antrojo vairuotojo svorį.
           Papildoma įranga.
           2 vietų prabangi suolelio tipo sėdynė Dviejų vietų prabangi suolelio sėdynė 1-oje arba 2-oje salono eilėje suteikia individualų sėdėjimo komfortą dviem žmonėms dėl atskirai reguliuojamų sėdynės atlošų ir patogių galvos atramų. Abiejose sėdynėse įrengti trijų taškų saugos diržai ir ISOFIX vaikų sėdynių tvirtinimo sistema. Sėdint ant dviejų sėdimųjų vietų suolo, dešinėje pusėje lieka vietos kroviniui pakrauti.
           Papildoma įranga.
           3 vietų prabangi suolelio tipo sėdynė 3-vietė prabangi sėdynė 1-oje, 2-oje arba 3-ioje salono eilėje suteikia individualų sėdėjimo komfortą 3 asmenims dėl atskirai reguliuojamų sėdynių atlošų ir patogių galvos atramų. Visose sėdynėse įrengti trijų taškų saugos diržai ir ISOFIX vaikų sėdynių tvirtinimo taškai ant dviejų išorinių sėdynių.
           Papildoma įranga.
           2 keleivių suolelio tipo sėdynė The 2-seater bench seat in the 1st, 2nd or 3rd row of the passenger compartment offers 2 comfortable seats with three-point safety belts, ISOFIX child seat attachment points and head restraints. To the right of the 2-seater bench seat, a through-loading facility extending forwards as far as the rear of the co-drivers seat remains.
           Optional equipment.
           3 sėdimų vietų suolelio tipo sėdynė Pirmoje, antroje arba trečioje keleivių salono eilėje esančiame 3 vietų suole yra 3 patogios sėdynės su trijų taškų saugos diržais ir galvos atramomis, taip pat ISOFIX vaikų sėdynių tvirtinimo įtaisais ant dviejų kraštinių sėdynių.
           Papildoma įranga.
           Puodelių laikikliai keleivių salone Keleivių salono sėdynėse galima įrengti lengvai pasiekiamus puodelių laikiklius, į kuriuos telpa iki 84 mm skersmens puodeliai ar buteliai. Dvigubi laikikliai integruoti tarp dviejų sėdynių pagalvėlių.
           Papildoma įranga.
           Porankiai prie praėjimo ir prie sienelės Šio įrangos varianto keleivių salone prie praėjimo ir sienelės pusėje prie kiekvienos suolo sėdynės įrengtas reguliuojamo pasvirimo porankis. Tai užtikrina didesnį važiavimo komfortą, ypač važiuojant ilgesnius atstumus, nes keleiviai gali pailsėti ir atpalaiduoti rankas kelionės metu.
           Papildoma įranga.
           Prabangi salono apdaila Prabangus salono apmušalas sukuria tinkamą atmosferą keleivių salone ir pagerina triukšmo bei šilumos izoliaciją. Ji pagaminta iš aukštos kokybės plastiko su plačiai integruota medžiagine apdaila.
           Papildoma įranga.
           Skyrelis daiktams susidėti su tinkleliu galinėse durelėse Kiekvienų galinių durų apdailoje yra integruotas skyrelis su tinkleliu. Tai suteikia galimybę laikyti įvairius daiktus, pavyzdžiui, tvirtinimo diržus ar darbines pirštines, tiesiai abiejų galinių durų vidinėje pusėje.
           Papildoma įranga.
           Dešinės pusės krovinių skyriaus stumdomųjų durų visiška apdaila Dešinės pusės stumdomųjų durų vidinė pusė visiškai apklijuota plastikinėmis plokštelėmis padidina keleivių ar krovinių skyriaus patrauklumą ir vertę. Tai plaunamas paviršius. Stumdomųjų durų apmušalas visų pirma rekomenduojamas transporto priemonėms, kurios daugiausia naudojamos keleiviams vežti.
           Papildoma įranga.
           Galinių varstomų durelių apdaila Plastikinėmis plokštelėmis visiškai apklijuota abiejų galinių durelių vidinė pusė padidina keleivių ar krovinių skyriaus patrauklumą ir vertę. Durelių apdailą lengva valyti, ji atspari vandeniui ir plaunama.
           Papildoma įranga.

           Įrangos linijos

           Close X
           Strapline Content
           Įranga Svarbiausi „Sprinter Tourer“ įrangos akcentai
           LeftRight

           Technologija

           Close X
           Kitas
           Perž.
            4x4 visų varomųjų ratų pavara, leidžianti reguliuoti sukimo momentą pagal poreikį Kintamos visų varomųjų ratų pavaros sistema pagal poreikį paskirsto varomąją jėgą priekinei ir galinei ašiai. Sistema per milisekundes visiškai automatiškai prisitaiko prie važiavimo sąlygų ir užtikrina geresnę trauką bei didesnį važiavimo komfortą.
            Papildoma įranga.
            "9G-TRONIC" „9G-TRONIC“ automatinė pavarų dėžė turi devynias pavaras, kurios užtikrina kuo mažesnį variklio sūkių dažnį bet kokioje važiavimo situacijoje. Platus transmisijos perjungimo laipsnių diapazonas optimizuoja automobilio veržlumą ir traukos jėgą bet kokiomis eksploatavimo būsenomis ir pagerina pajudėjimą iš vietos.
            Papildoma įranga.
            6 laipsnių mechaninė pavarų dėžė 6 laipsnių mechaninė pavarų dėžė suderina aukštą pavarų perjungimo lygį ir vairavimo komfortą su efektyvumu ir veržliu valdymu. Pavarų perjungimo svirtimi pavarą valdyti nesudėtinga, o pavaros perjungiamos sklandžiai.
            Sustiprinta sunkiai pravažiuojamų kelių versija Kai transporto priemonė reguliariai naudojama statybų arba miškininkystės ir žemės ūkio reikmėms, rekomenduojama naudoti sustiprintais sunkiai pravažiuojamų kelių techniniais duomenimis pasižymintį variantą. Jis skirtas važiuoti prastais keliais su duobėmis arba neasfaltuotais ir žvyruotais keliais bei keliukais.
            Papildoma įranga.
            Komfortiška pneumatinė pakaba Didesnis komfortas keleiviams ir saugesnis krovinių vežimas: tiesiai iš įmonės sandėlio (angl. ex Works) pateikiama pakaba yra su tiksliai sureguliuota pneumatine galine ašimi. Tai užtikrina didelį sėdėjimo komfortą ir apsaugo pažeidžiamus krovinius nuo kratymo.
            Papildoma įranga.

            Skaitmeniniai priedai

            Close X
            Kitas
            Perž.
             MBUX multimedijos sistema su 10,25 colių jutikliniu ekranu Kai kalbama apie informacijos ir pramogų, navigacijos ir ryšių sistemą automobilyje, turint MBUX multimedijos sistemą su 26 cm (10,25 colio) jutikliniu ekranu, daugiau nieko nebereikia. Ypač naujoviška: valdymas per didelės raiškos jutiklinį ekraną, kurio įstrižainė 26 cm (10,25 colio), arba liečiamaisiais (angl. Touch Control) mygtukais ant daugiafunkcinio vairo.
             Papildoma įranga.
             MBUX multimedijos sistema su 7 colių jutikliniu ekranu MBUX multimedijos sistema su 17,8 cm (7 colių) jutikliniu ekranu stebina įvairiomis komunikacijos ir informacijos ir pramogų galimybėmis. Jos funkcijas galima intuityviai valdyti didelės raiškos 17,8 cm (7 colių) jutikliniame ekrane arba jutiklinio valdymo mygtukais ant daugiafunkcinio vairo.
             Papildoma įranga.
             Navigacija Taupykite laiką, nes „Mercedes-Benz“ navigacija su lanksčia įvestimi lietimu arba balsu greitai veikia. Ši išmanioji sistema patikimai nukreips jus į kelionės tikslą, remdamasi tiek vietine, tiek naujausia internetine informacija.
             Papildoma įranga.
             Navigacija priekaboms ir negabaritinėms transporto priemonėms Atvykimas į paskirties vietą tinkamais maršrutais: apskaičiuojant optimalų maršrutą atsižvelgiama į „Mercedes-Benz Sprinter“ transporto priemonės arba transporto priemonės ir priekabos junginio matmenis.
             Papildoma įranga.
             Optional equipment.
             Išankstinis įrangos įdiegimas nuotolinėms paslaugoms „Remote Services Plus“ Iš anksto įdiegus „Remote Services Plus“[1], galėsite dar geriau ir lanksčiau naudotis savo transporto priemone. Naudodamiesi ja galite naudotis įvairiais skaitmeniniais priedais („Digital Extras“), kurie jūsų kasdienį gyvenimą su transporto priemone padaro saugesnį ir patogesnį.
             Papildoma įranga.
             Išankstinis tiesioginės eismo informacijos diegimas Nenorite gaišti laiko spūstyse ir norite pasirinkti geriausią maršrutą, kad kuo greičiau atvyktumėte į vietą. Išankstinis tiesioginės eismo informacijos diegimas[1] užtikrina techninius reikalavimus, kad būtų galima gauti atnaujintą ir tikslią eismo informaciją, kad būtų galima optimaliai dinamiškai nurodyti maršrutą ir tiksliai apskaičiuoti atvykimo laiką.
             Papildoma įranga.
             Dviejų krypčių garsiakalbiai priekyje ir gale Dviejų krypčių garsiakalbių sistema pasižymi išskirtine garso kokybe dėl 12 arba 13 garsiakalbių, išdėstytų visame automobilyje.
             Papildoma įranga.
             Skaitmeninių priedų ryšio modulis (LTE) Turint nuolat įdiegtą eSIM, skaitmeninių priedų ryšio modulis (LTE) sukuria technines skaitmeninių priedų naudojimo sąlygas[1]ir užtikrina papildomą saugumą, patogumą ir ryšį.
             Papildoma įranga.
             [1] Nurodytos vertės gautos laikantis nustatyto matavimo proceso. Tai „WLTP CO₂ duomenys“ pagal Įgyvendinimo reglamento (ES) 2017/1153 2 straipsnio 3 dalį. Degalų sąnaudų duomenys apskaičiuoti remiantis šiuo pagrindu. Šie duomenys nėra taikytini konkrečiai transporto priemonei ir nėra produkto pasiūlymo dalis; jie pateikiami tik siekiant palyginti skirtingus transporto priemonių modelius. Skaičiai skiriasi priklausomai nuo pasirinktos specialiosios įrangos.

             Charging

             Close X
             HIDE HIDE

             Pagalba vairuotojui

             Close X
             Kitas
             Perž.
              Pagalbinė kelio ženklų sistema Pagalbinė kelio ženklų sistema[1] prietaisų skydelio ekrane ir medijos ekrane rodo vairuotojo nustatytus greičio ribojimus, taip pat ženklus „draudžiama įvažiuoti“ arba „draudžiama lenkti“ ir jų atšaukimą, taip pat įspėja, jei nustato, kad nepaisoma draudžiančių įvažiuoti ženklų. Tai daugiausia padeda kelionėse, kuriose dažnai keičiasi greičio ribojimai, pavyzdžiui, vykstant kelio darbams.
              Papildoma įranga.
              Aktyvioji atstumo palaikymo sistema DISTRONIC Aktyvioji atstumo palaikymo sistema DISTRONIC[1]gali palaikyti vairuotojo nustatytą atstumą iki priekyje važiuojančios transporto priemonės ir gali jį sumažinti, pavyzdžiui, važiuojant greitkeliu arba sustojus eismui ir esant intensyviam eismo srautui. Sistema pati pagreitina transporto priemonę ir stabdo ją naudodama ne daugiau kaip pusę transporto priemonės stabdymo galios, kad būtų išlaikytas saugus atstumas.
              Papildoma įranga.
              Aktyvioji eismo juostos palaikymo sistema Dėl neatidumo ir nuovargio galite netyčia išvažiuoti iš savo eismo juostos. Aktyvioji eismo juostos palaikymo pagalbinė sistema[1]gali įspėti vairuotoją ir garsiniu, ir vaizdiniu signalu. Automobiliuose su priekiniais arba galiniais varomaisiais ratais taip pat įspėjama taktiliniu signalu, kuris pasireiškia vairo vibracija.
              Papildoma įranga.
              Aktyvioji pagalbinė stabdymo sistema Aktyvioji stabdymo pagalbinė sistema[1]gali padėti išvengti avarijų su priekyje važiuojančiomis transporto priemonėmis, pėsčiaisiais ar dviratininkais arba sušvelninti susidūrimo pasekmes.
              Papildoma įranga.
              Pagalbinė aklosios zonos sistema Pagalbinė aklosios zonos sistema[1]su galinio skersinio eismo įspėjimo sistema gali naudoti vaizdinius ir garsinius įspėjamuosius signalus, kad padėtų išvengti avarijų keičiant eismo juostas ir važiuojant atbuline eiga iš stovėjimo vietos. Jei aklosios zonos pagalbinė sistema aptinka aklojoje zonoje esančią transporto priemonę, ji atitinkamame išoriniame veidrodėlyje parodo įspėjimą raudonu trikampiu.
              Papildoma įranga.
              "ATTENTION ASSIST" ATTENTION ASSIST [1]gali laiku įspėti vairuotoją apie nuovargį ir mikromiegą. Sistema padeda užtikrinti eismo saugumą, ypač važiuojant naktį ir ilgų kelionių metu. ATTENTION ASSIST ekranas rodomas prietaisų skydelyje tarp apsukų skaitiklio ir spidometro.
              Papildoma įranga.
              Pagalbinė tolimųjų šviesų sistema Pagalbinė tolimųjų šviesų sistema[1] automatiškai įjungia ir išjungia ilgąsias šviesas, atsižvelgdama į eismo situaciją, todėl vairuotojui nereikia rankiniu būdu perjunginėti tolimųjų ir artimųjų šviesų. Sistemą valdo už priekinio stiklo esanti kamera, kuri nuolat fiksuoja eismo situaciją priešais transporto priemonę.
              Papildoma įranga.

              Saugumas

              Close X
              Kitas
              Perž.
               Adaptyvieji stabdžių žibintai Adaptyvieji stabdžių žibintai, kurie ryškiai mirksi, gali gerokai sutrumpinti iš paskos važiuojančių transporto priemonių vairuotojų reakcijos laiką ir taip užkirsti kelią susidūrimams iš galo. Mirksinčios stabdžių lemputės įsijungia važiuojant didesniu nei 50 km/val. greičiu.
               „Mercedes-Benz“ pagalbos iškvietimo sistema „Mercedes-Benz“ pagalbos iškvietimo sistema gali padėti sutaupyti daug laiko avarijos atveju. Pagalbos skambutis gali būti įjungiamas automatiškai arba rankiniu būdu, kad būtų iškviesta pagalba.
               Papildoma įranga.
               „Premium“ padangų apsauga (3 metai) Aukščiausios klasės padangų apsauga apsaugo jus nuo netikėtų išlaidų. Ji padengia žalą, padarytą visoms įmonėje („ex works“) sumontuotoms padangoms dėl į padangą įstrigusių daiktų, smūgių į bordiūrus, sprogusių padangų, vandalizmo ar vagystės.
               Papildoma įranga.
               Apsaugos nuo vagystės paketas Apsaugos nuo vagysčių paketas užtikrina visapusišką transporto priemonių ir krovinių apsaugą. Kai sistema įjungta, signalizacija suveikia, kai tik iš vidaus atidaromos arba atrakinamos vienos iš durų.
               Papildoma įranga.
               Šoniniai gabaritiniai žibintai Šoninio smūgio atveju į stogo apmušalus integruotos langų oro pagalvės gali apsaugoti kabinoje prie langų sėdinčių keleivių galvą, veidą ir krūtinę. Jos papildo priekines oro pagalves, užtikrindamos aukštą apsaugos lygį ir taip sumažindamos sužeidimų riziką ir sunkumą.
               Papildoma įranga.
               Vairuotojo ir antrojo vairuotojo langų oro pagalvės Šoninio smūgio atveju į stogo apmušalus integruotos langų oro pagalvės gali apsaugoti kabinoje prie langų sėdinčių keleivių galvą, veidą ir krūtinę. Jos papildo priekines oro pagalves, užtikrindamos aukštą apsaugos lygį ir taip sumažindamos sužeidimų riziką ir sunkumą.
               Papildoma įranga.
               Vairuotojo oro pagalvė Susidūrimo atveju vairuotojo galvą ir krūtinę gali apsaugoti vairo mechanizme integruota oro pagalvė. Taigi oro pagalvė užtikrina aukštą apsaugos lygį, kuris sumažina galimų galvos sužalojimų riziką ir sunkumą.
               Antrojo vairuotojo oro pagalvė Susidūrimo atveju priekinė oro pagalvė arba dviguba oro pagalvė, jei sumontuota antrojo vairuotojo sėdynė, gali padėti apsaugoti priekyje sėdinčių keleivių galvą ir krūtinę. Taigi ji užtikrina aukštą apsaugos lygį; sumažina galvos, veido ir krūtinės sužalojimų riziką ir sunkumą.
               Papildoma įranga.
               Vairuotojo ir antrojo vairuotojo krūtinės ląstos ir (arba) juosmens šoninės oro pagalvės Šoninio smūgio atveju išorinėje sėdynės atlošo pusėje esančios šoninės oro pagalvės gali apsaugoti krūtinės ir dubens sritį, išsiskleisdamos erdvėje tarp durų ir vairuotojo ar keleivio sėdynės.
               Papildoma įranga.

               Komfortas

               Close X
               Kitas
               Perž.
                Parkavimo paketas su atbulinės eigos vaizdo kamera Parkavimo paketas su atbulinės eigos vaizdo kamera ir integruota pagalbine parkavimo sistema visapusiškai palengvina vairuotojo užduotį, nes suteikia geresnį vaizdą automobilio gale parkuojant ir manevruojant. Atbulinės eigos vaizdo kamera leidžia matyti iškart už automobilio esančią erdvę. Taip ji padeda atpažinti bet kokias kliūtis parkuojant ar manevruojant.
                Papildoma įranga.
                Atbulinės eigos vaizdo kamera su ekranu vidiniame galinio vaizdo veidrodėlyje Dėl atbulinės eigos vaizdo kameros už transporto priemonės esanti zona, kurios be kameros tiesiogiai nematyti, matoma vidiniame galinio vaizdo veidrodėlyje esančiame ekrane. Tai padidina saugumą parkuojant ir manevruojant, ypač riboto eismo sąlygomis, ir gali padėti išvengti automobilio apgadinimo.
                Papildoma įranga.
                "THERMOTRONIC" automatinė klimato kontrolė THERMOTRONIC automatinė klimato kontrolė automatiškai užtikrina nuolatinį malonų klimatą kabinoje, net ir šviečiant tiesioginiams saulės spinduliams arba esant labai aukštai ar labai žemai lauko temperatūrai.
                Papildoma įranga.
                Elektrinis pagalbinis šilto oro šildytuvas Elektrinis pagalbinis šiltas oro šildytuvas vairuotoją ir keleivius maloniai sušildo vos užvedus variklį. Šildytuvas sušildo prieš oro angas įeinantį orą, todėl net ir šaltomis dienomis automobilio salone greitai galima mėgautis komfortiška atmosfera.
                Prabangi vairuotojo ir antrojo vairuotojo sėdynė Prabangios vairuotojo sėdynės padėtį, aukštį ir pasvirimą galima reguliuoti rankiniu būdu svirtimis ir reguliavimo ratukais, taip pritaikant ją prie individualių vairuotojo ar antrojo vairuotojo patogumo poreikių. Dėl daugybės reguliavimo galimybių galima patogiai keliauti net ilgas keliones.
                Papildoma įranga.
                Elektra reguliuojamos priekinės sėdynės Elektra reguliuojama sėdynė vienu mygtuko paspaudimu gali būti pritaikyta prie individualių komforto poreikių, o dėl aukšto ergonomiškumo lygio ji atitinka „Aktion Gesunder Rücken (AGR) e.V.“ (Kampanija už sveikesnes nugaras) kriterijus. Sėdynės pastūmimas į priekį ir atgal, sėdynės aukštis, taip pat atlošo ir sėdynės pagalvėlės kampas reguliuojami elektra.
                Papildoma įranga.
                Vairuotojo ir antrojo vairuotojo sėdynių juosmens atrama Sėdynės atloše esančią juosmens atramą galima individualiai reguliuoti pagal vairuotojo ar keleivio ergonominius poreikius. Abi oro pagalvės reguliuojamos pneumatiniu būdu. Pagalvių aukštį ir išlenkimo laipsnį galima reguliuoti 4 krypčių jungiklio mygtuku, esančiu sėdynės išorėje.
                Papildoma įranga.
                Vairuotojo ir antrojo vairuotojo sėdynių šildymas Sėdynėje integruotas 3 lygių sėdynės šildymas. Elektrinis sėdynių šildymas pagerina sėdėjimo komfortą ir savijautą šaltomis dienomis ar vėsiomis naktimis.
                Papildoma įranga.
                Pastovaus greičio palaikymo sistema Pastovaus greičio palaikymo sistema leidžia ramiai ir ekonomiškai vairuoti, ypač važiuojant ilgus atstumus. Ji palengvina vairuotojo darbą, nes palaiko iš anksto pasirinktą greitį, nereikalaudama valdyti akceleratoriaus pedalo.
                Papildoma įranga.
                "WET WIPER SYSTEM" Priekinio stiklo valytuvų sistema suteikia vairuotojui geresnį matomumą net ir valant. Plovimo skystis purškiamas tiesiai prieš valytuvų šepetėlius ir tuoj pat nuvalomas. Dėl koncentruoto paskirstymo gerokai sumažėja valomojo skysčio sąnaudos.
                Papildoma įranga.

                Bendrieji pareiškimai dėl atsakomybės atsisakymo

                - Nurodytos vertės gautos laikantis nustatyto matavimo proceso. Tai „WLTP CO₂ duomenys“ pagal Įgyvendinimo reglamento (ES) 2017/1153 2 straipsnio 3 dalį. Degalų sąnaudų duomenys apskaičiuoti remiantis šiuo pagrindu. Šie duomenys nėra taikytini konkrečiai transporto priemonei ir nėra produkto pasiūlymo dalis; jie pateikiami tik siekiant palyginti skirtingus transporto priemonių modelius. Skaičiai skiriasi priklausomai nuo pasirinktos specialiosios įrangos.

                - Nominaliosios galios ir nominaliojo sukimo momento vertės atitinka Reglamentą (EB) Nr. 715/2007 su pakeitimais.


                [1] Pažymėti komponentai yra skaitmeniniai priedai. Norėdami naudotis šiomis skaitmeninėmis papildomomis priemonėmis, turite turėti asmeninį „Mercedes me ID“ ir taip pat sutikti su skaitmeninių papildomų priemonių naudojimo sąlygomis. Be to, automobilis turi būti susietas su atitinkama naudotojo paskyra. Pasibaigus pradiniam terminui, skaitmeninius priedus galima atnaujinti už tam tikrą mokestį, jei tuo metu jie vis dar siūlomi atitinkamai transporto priemonei. Pirmą kartą aktyvuoti skaitmeninius priedus galima per 1 metus nuo pirminės registracijos arba kliento atlikto naudojimo, atsižvelgiant į tai, kas įvyks anksčiau.

                Pajauskite, ką reiškia jį vairuoti. Išbandykite "Sprinter Tourer" bandomojo važiavimo metu. Atsiųskite mums užklausą dėl bandomojo važiavimo ir mes netrukus su jumis susisieksime.