Padeda įmonei siekti rezultatų: Vito Tourer.

Papildomos galimybės.

Vito. Noriu, galiu, padarau.

Jūs norite būti visada pasiruošę veikti? Jūs negalite atsispirti naujiems iššūkiams? Ar tikslingai vykdote savo darbą? Tokiu atveju Vito Tourer jums puikiai tinka. Kadangi su Vito Tourer pasieksite savo tikslą ir kelyje, ir siekdami įmonės sėkmės. Automobilio ekonomiškumui ir kokybei nė kiek nenusileidžia kintamumo ir saugumo ypatybės. Ši lengvoji komercinė transporto priemonė pritaikyta būtent profesionaliam keleivių vežimui.

Naujoviškos pagalbos ir saugos sistemos padės dar saugiau pasiekti savo tikslus. Galiniais ratais varoma ar su visų varančiųjų ratų pavara, Vito Tourer BASE, PRO ar SELECT: tiesiog pasirinkite jūsų reikmėms tinkamiausią transporto priemonę.

Be to, platus Mercedes-Benz partnerių tinklas teikia visapusiškas techninės priežiūros paslaugas ir užtikrina, kad jūsų Vito Tourer visada būtų patvarus ir patikimas. Patikėkite savo automobilio priežiūrą ir remontą Mercedes-Benz techninės priežiūros darbuotojams. Jie geriausiai žino jūsų automobilį. Tuo būdu Vito Tourer ilgai išliks jūsų vertingu partneriu.

Mercedes-Benz furgonai. Sukurti judėti.

Akcentai.

  1. Ekonomiškumas
  2. Saugumas
Jo patikimumas leidžia važiuoti be rūpesčių.

Kiekvienas, kas taupiai naudoja išteklius, visada laukiamas partneris įmonėse. Todėl Vito Tourer užtikrina viską, ko reikia, kad dėl jo ekonomiškumo jūsų verslas klestėtų. Mercedes-Benz tipiškas patikimumas ir ilgaamžiškumas yra pavyzdiniai. Taip užtikrinama, jog jūsų Vito Tourer jums tarnaus visada, kai jums to reikia. Tai taip pat padeda užtikrinti ilgi (40 000 km) techninės priežiūros intervalai. Apskritai, puiki produkto kokybė – geriausias būdas išlaikyti ypač mažą techninės priežiūros ir remonto išlaidų biudžetą. Tam, kad Vito Tourer būtų puikios išvaizdos ir po daugelio metų, mes užtikrinome ypatingą apsaugą nuo korozijos, įskaitant visiškai galvanizuotą kėbulą.

Būkite užtikrinti - visose kelionėse.

Pavyzdinės Vito Tourer saugos ir pagalbos sistemos naudingos visiems: jūsų keleiviams, jums ir netgi kitiems eismo dalyviams. Pradedant kaip standartinė įranga įdiegtomis Važiavimo pučiant šoniniam vėjui pagalbine sistema ir dėmesio išlaikymo pagalbine sistema ATTENTION ASSIST, naujausios kartos elektroninė stabilumo sistema ADAPTIVE ESP® ir baigiant apsauga, kurią užtikrina iki 6 oro pagalvių1. Be to, ant B statramčio užklijuotas gelbėjimo tarnybų QR kodo lipdukas leidžia gelbėjimo komandoms tiesiogiai nuskaityti konkrečiai transporto priemonei skirtą gelbėjimo kortelę.

Išskirtinė įranga yra COLLISION PREVENTION ASSIST, kuri užmiestyje stebi atstumą iki priešais važiuojančių automobilių ir gali įspėti apie galimą susidūrimą. Pageidaujant gali būti įrengta atbulinės eigos kamera ir prevencinė keleivių apsaugos sistema PRE-SAFE®. Jei norite dar pagerinti Vito Tourer saugos charakteristikas, jų, be abejo, rasite kitų saugos funkcijų2 skirsnyje. Visos jos pasižymi bendra ypatybe: padeda jums saugiau pasiekti jūsų tikslus.

1

Visuose Vito Tourer modeliuose kaip standartinė įranga sumontuotos vairuotojo ir šalia vairuotojo sėdinčio keleivio oro pagalvės. Pasirinktinai galima papildomai įsigyti šonines oro pagalves krūtinės ląstos ir dubens srityje ir langų oro pagalves priekinei daliai arba langų oro pagalves galinei daliai.

2

Žr. standartinės ir specialios saugos įrangos aprašymą ir www.mercedes-benz.de

Patikimas pagalbininkas.

Toks pat įvairiapusis, kaip ir jūsų kelionės.

Tikslą pasieks kiekvienas. Jūsų poreikis judėti į priekį. Todėl galima rinktis iš trijų galingų Vito Tourer variklių variantų, taip pat galinių ratų arba visų varančiųjų ratų pavarą. Priklausomai nuo to, ką planuojate ir kur važinėjate: Pasirinkite transporto priemonę su pavara, atitinkančia jūsų naudojimo profilį ir pageidaujamas važiavimo charakteristikas.

7 pavarų automatinė pavarų dėžė 7G-TRONIC PLUS kelyje užtikrina vairavimo komfortą ir mažas degalų sąnaudas. Taip pat ir standartinė 6 pavarų mechaninė pavarų dėžė užtikrina puikų manevringumo ir efektyvumo derinį. Kokį pavaros variantą bepasirinktumėte: naudodami standartinį elektromechaninį vairo stiprintuvą, patogų važiuoklės reguliavimą ir nepriklausomą pakabą, galėsite mėgautis lengviesiems automobiliams būdingu Vito Tourer efektyvumu, manevringumu ir vairavimo komfortu.

Mercedes PRO: supaprastina ir paspartina jūsų verslą.

Mercedes PRO1 yra naujasis Mercedes-Benz Vans prekės ženklas, kuriuo bus ženklinami visi esami ir ateities sprendimai, tarnybos ir skaitmeninės paslaugos jūsų kasdieniam verslui. Mūsų tikslas - išnaudoti skaitmenines galimybes, kad jūsų verslas taptų dar efektyvesnis.

Mercedes PRO susieja visas tarnybas ir sprendimus į vientisą žiniatinklio platformą. Iš pradžių bus pasiūlytos tik atskiros paslaugos, tačiau jų asortimentas bus nuolat plečiamas ir pritaikomas pagal individualius poreikius. Mūsų tikslas yra suderinti jūsų poreikius su mūsų sukurtomis ateities technologijomis ir išmaniai integruoti juos į jūsų kasdienį darbą.

1

Mercedes PRO prieinama pasirinktose Europos šalyse. Daugiau informacijos gausite iš savo Mercedes-Benz prekiautojo.

[*] Išsamią informaciją apie oficialų sunaudojamą degalų kiekį ir oficialų naujo lengvojo automobilio išmetamą CO2 kiekį galite susirasti „Rekomendacijose dėl naujų lengvųjų automobilių sunaudojamo degalų kiekio, išmetamo CO2 kiekio, sunaudojamo elektros kiekio“, kurias nemokamai galima gauti visose pardavimo vietose.

Lorem Ipsum