Komercinis Vito Tourer | Mercedes-Benz transporteris

Padeda įmonei siekti rezultatų: Vito Tourer.

Papildomos galimybės.

Konfigūravimo priemonė

Vito. Noriu, galiu, padarau.

 

Jūs norite būti visada pasiruošę veikti? Jūs negalite atsispirti naujiems iššūkiams? Ar tikslingai vykdote savo darbą? Tokiu atveju Vito Tourer jums puikiai tinka. Kadangi su Vito Tourer pasieksite savo tikslą ir kelyje, ir siekdami įmonės sėkmės. Automobilio ekonomiškumui ir kokybei nė kiek nenusileidžia savo kintamumo ir saugumo ypatybės. Ši lengvoji komercinė transporto priemonė pritaikyta būtent profesionaliam keleivių vežimui.

Naujoviškos pagalbos ir saugos sistemos padės dar saugiau pasiekti savo tikslus. Priekiniais, galiniais ratais varoma ar su visų varančiųjų ratų pavara, Vito Tourer BASE, PRO ar SELECT: tiesiog pasirinkite jūsų pomėgiams tinkamiausią transporto priemonę.

Be to, platus Mercedes-Benz partnerių tinklas teikia visapusiškas techninės priežiūros paslaugas ir užtikrina, kad jūsų Vito Tourer visada būtų patvarus ir patikimas. Patikėkite savo automobilio priežiūrą ir remontą Mercedes-Benz techninės priežiūros darbuotojams. Jie geriausiai žino jūsų automobilį. Tuo būdu Vito Tourer ilgai išliks jūsų vertingu partneriu.

Mercedes-Benz furgonai. Sukurti judėti

Akcentai.

Patikimas pagalbininkas.

Toks pat įvairiapusis, kaip ir jūsų kelionės.

Visapusiška jėga.

Tikslą pasieks kiekvienas. Jūsų poreikis judėti į priekį. Todėl galima rinktis iš Vito Tourer 5 galingų variklių variantų, taip pat priekinių, galinių ratų arba visų varančiųjų ratų pavarą. Priklausomai nuo to, ką planuojate ir kur važinėjate: Pasirinkite transporto priemonę su pavara, atitinkančia jūsų naudojimo profilį ir pageidaujamas važiavimo charakteristikas.

Pasirenkama 9 pavarų automatinė pavarų dėžė 9G-TRONIC kelyje užtikrina vairavimo komfortą ir mažas degalų sąnaudas. Taip pat ir standartinė 6 pavarų mechaninė pavarų dėžė užtikrina puikų manevringumo ir efektyvumo derinį. Kokį pavaros variantą bepasirinktumėte: naudodami standartinį elektromechaninį vairo stiprintuvą, patogų važiuoklės reguliavimą ir nepriklausomą pakabą, galėsite mėgautis lengviesiems automobiliams būdingu Vito Tourer efektyvumu, manevringumu ir vairavimo komfortu.

 

Mercedes PRO: supaprastina ir paspartina jūsų verslą.

Raskite tinkamus sprendimus savo Vito.
[*] Išsamią informaciją apie oficialų degalų sunaudojimą ir oficialų naujo lengvojo automobilio išmetamą CO2kiekį galite susirasti „Rekomendacijose dėl naujų lengvųjų automobilių sunaudojamo degalų kiekio, išmetamo CO2kiekio, sunaudojamo elektros kiekio“, kurias nemokamai galima gauti visose pardavimo vietose ir iš DAT (Deutsche Automobil Treuhand GmbH) (www.dat.de).

Lorem Ipsum