Vito Mixto | Mercedes-Benz transporteris
Vito Mixto

Vito Mixto: visapusiškai sudėtingų užduočių sprendimai.

Nuo 35 079 €

Veža žmones ir krovinius.

Vito Mixto yra Jūsų universali transporto priemonė su žvaigžde: ji gali sutalpinti iki 6 žmonių ir iki 4,1 m³ krovinių. Ekonomiškos transmisijos su kiekvienu kilometru tvariai padeda užtikrinti Jūsų verslo sėkmę. Kaip Jūs ir tikitės iš Mercedes-Benz, saugos įranga su techniškai ištobulintomis pagalbos sistemomis yra pavyzdiniame lygmenyje. Be to, siūlomos ir naujausios Mercedes PRO 3 pasirenkamos garso sistemos bei ryšio sprendimai, sujungiantys Jus su skaitmeniniu pasauliu Jūsų Vito automobilyje.

Akcentai.

  1. Ekonomiškumas
  2. Saugumas
Patirkite savo pačių ekonominį stebuklą.

Kiekvienas, kas taupiai naudoja išteklius, visada laukiamas partneris įmonėse. Iš 5 Vito Mixto dyzelinių variklių tikrai išsirinksite ekonomišką sprendimą savo užduotims. Mercedes-Benz būdingas patikimumas ir ilgaamžiškumas užtikrina, jog Jūsų Vito Mixto Jums tarnaus visada, kai Jums to prireiks. Tai taip pat padeda užtikrinti ilgi (40 000 km) techninės priežiūros intervalai.

Pasiekite savo tikslą. Ypač saugiai.

Pavyzdinės Vito Mixto saugos ir pagalbos sistemos, naudingos visiems: Jums, Jūsų keleiviams ir kitiems eismo dalyviams. Serijinė saugumo įranga apima, pvz., šoninio vėjo asistentą ir atidumo pagalbinę sistemą ATTENTION ASSIST. Be standartinės vairuotojo oro pagalvės, galima įsigyti papildomą keleivio oro pagalvę1 ir šonines oro pagalvė krūtinės ląstos, dubens srities šonines oro pagalves bei langų oro pagalves. Jums pageidaujant, pagalbą suteiks aktyvus stabdymo asistentas, aktyvus atstumo palaikymo asistentas DISTRONIC ir kelio juostos laikymosi bei aklosios zonos perspėjimo sistemos asistentas.

1Vito Mixto, kurį leidžiama registruoti kaip lengvąjį automobilį (M1), kaip standartinė įranga sumontuota šalia vairuotojo sėdinčio keleivio oro pagalvė.

Didelės išvystymo galimybės.

Daugiausiai galimybių sėkmei turi tie, kurie gali visiškai išsivystyti. Vito Mixto su 3 transporto priemonės ilgiais puikiai atitinka individualius erdvės poreikius. Transporto priemonės su erdviu salonu aukštis siekia vos 1.910 mm, todėl ji be problemų gali įvažiuoti į daugelį garažų, daugiaaukščių stovėjimo aikštelių, požeminių garažų ir plovyklų.
Transporto priemonės ilgis
Kompaktiškas
Ilgas
Itin ilgas
Krovinių skyriaus paviršiai
Krovinių skyriaus ilgis
Krovinių skyriaus talpa
 Maks. apkrova
1,86 m2
2 433 mm
3,1 m3
1310 kg
2,26 m2 
2 678 mm
3,6 m3
1285 kg
2,26 m2
2 678 mm
 3,6 m3
1.260

Įvairiapusis kaip jūsų užduotys.

Visapusiška jėga. 3 pavarų variantai.

Tikslą pasieks kiekvienas. Jūsų poreikis judėti į priekį. Štai kodėl Vito Mixto yra pirmasis savo klasės transporteris, turintis 3 rūšių pavaras: priekinių ratų-, galinių ratų ir visų varančiųjų ratų pavarą. Priklausomai nuo to, ką planuojate ir kur važinėjate: Pasirinkite transporto priemonę su pavara, atitinkančia jūsų naudojimo profilį ir pageidaujamas važiavimo charakteristikas.

Automatinė pavarų perjungimo dėžė 9G-TRONIC arba 7G-TRONIC PLUS kelyje užtikrina vairavimo komfortą ir mažas degalų sąnaudas. Taip pat ir standartinė 6 pavarų mechaninė pavarų dėžė užtikrina puikų manevringumo ir efektyvumo derinį. Kokį pavaros variantą bepasirinktumėte: naudodami standartinį elektromechaninį vairo stiprintuvą, patogų važiuoklės reguliavimą ir nepriklausomą pakabą, galėsite mėgautis lengviesiems automobiliams būdingu Vito Mixto efektyvumu, manevringumu ir vairavimo komfortu.

Užtikrinama visapusiška sauga.

Vito Mixto aukštos kokybės saugos priemonės apima, pvz., serijinę šoninio vėjo kompensavimo sistemą ir ATTENTION ASSIST – dėmesio išlaikymo pagalbinę sistemą. Be standartinės vairuotojo oro pagalvės, galima įsigyti papildomą keleivio oro pagalvę1 ir šonines oro pagalvė krūtinės ląstos, dubens srities šonines oro pagalves bei langų oro pagalves. Pagal pageidavimą galima įsigyti COLLISION PREVENTION ASSIST, taip pat važiavimo juostos laikymosi pagalbinę sistemą bei nematomos zonos stebėjimo sistemą, kurios taip pat prisideda prie saugos.

Vito Mixto, COLLISION PREVENTION ASSIST

SUSIDŪRIMO PREVENCIJOS SISTEMA

Vito Mixto, važiavimo juostos laikymosi pagalbinė sistema

Važiavimo juostos laikymosi pagalbinė sistema

Vito Mixto, nematomos zonos stebėjimo sistema

Nematomos zonos stebėjimo sistema

1

Vito Mixto, kurį leidžiama registruoti kaip lengvąjį automobilį (M1), kaip standartinė įranga sumontuota šalia vairuotojo sėdinčio keleivio oro pagalvė.

* Išsamią informaciją apie oficialų sunaudojamą degalų kiekį ir oficialų naujo lengvojo automobilio išmetamą CO2 kiekį galite susirasti „Rekomendacijose dėl naujų lengvųjų automobilių sunaudojamo degalų kiekio, išmetamo CO2 kiekio, sunaudojamo elektros kiekio“, kurias nemokamai galima gauti visose pardavimo vietose ir iš DAT (Deutsche Automobil Treuhand GmbH) (www.dat.de).