Sprinter Tourer | Mercedes-Benz transporteris

Komfortas ir saugumas: Sprinter Tourer

Nuo 39 919 €

Progresyvus, našus ir patikimas.

Jis toks universalus, kad tikrai rasite tinkamiausią komplektaciją sau, ir atrodo taip patraukliai, kad patraukia kiekvieno praeivio akį. Naujasis Sprinter Tourer gali būti 3 ilgio variantų, 2 stogų aukščio variantų ir su iki 3 sėdynių eilių. Daugybė važiuoklių variantų leidžia pasiūlyti ekonomiškus bazinius automobilius ir papildoma įranga aprūpintus Tourer automobilius su komfortiškais suoleliais ir prabangia salono apdaila.

Ant pritaikytų komfortiškų suolelių sėdintys keleiviai gali individualiai pritaikyti sėdynių atlošų kampą ir komfortišką galvos atramų padėtį - tai tikrasis komfortas. Vairuotojas gali patogiai naudotis išmania valdymo ir informacijos rodymo sistema bei modulinėmis saugyklomis, kurias, kaip ir multimedijos ir pagalbines sistemas, galima tiksliai individualiai pritaikyti pagal transporto priemonės naudojimo paskirtį.

Dėl savo novatoriškų privalumų ir daugiau nei 20-ies metų patirties Sprinter vėl brėžia naujas gaires kaip novatoriškas, našus ir patikimas mobilumo sprendimas, kuris prisideda prie jūsų įmonės veiklos sėkmės.

Akcentai.

  1. Koncepcinis produktas
  2. Tinklo ryšys
  3. Pramoniniai sprendimai
  4. Sauga
  5. Ekonomiškumas
Blyksinčios įspėjamosios šviesos,

Jau dėl išvaizdos naujasis Sprinter Tourer yra įspūdingas - jo dizainas atitinka modernią Mercedes-Benz koncepciją Sensual Purity. Kabina taip pat buvo pertvarkyta ir dėl aukštos kokybės dizaino bei puikių funkcijų tapo dar įspūdingesnė. Pavyzdžiui, su integruota moduline dėtuvių sistema ir KEYLESS-START.

Pasirinktinis didelės galios klimato kontrolės įrenginys jūsų keleiviams užtikrina patogų temperatūros reguliavimą. Visiškai uždarame keleivių salone kiekvienai sėdynių eilei galima naudoti dėtuvę išmaniesiems telefonams su USB krovimo funkcija kiekvienai sėdynių eilei..

Priklausomai nuo įrangos profilio ir pageidaujamos naudojimo paskirties galite rinktis Sprinter Tourer su galinių ratų arba visų varančiųjų ratų1 pavara. Įjungiama per 6 pavarų dėžę2 rankiniu būdu arba automatiškai per 7G-TRONIC PLUS.  

Jūsų mobilumo standartas 4.0.

Kad darbai būtų atliekami kuo ekonomiškiau ir patogiau, Sprinter pagal užsakymą galima įrengti įvairias radijo ar multimedijos sistemas ir ryšio sprendimus. Pagal poreikį galima rinktis nuo laikiklio išmaniajam telefonui iki radijo su Bluetooth® sąsaja ir multimedijos sistemos su didelės skiriamosios gebos jutikliniu ekranu, sparčia navigacija su 3D žemėlapio atvaizdavimu ir išmaniojo telefono integracija3. Valdymas yra toks kaip reikia - paprastas. Multimedijos sistemas galima valdyti, pavyzdžiui, per didelės skiriamosios gebos jutiklinį ekraną arba jutiklinio valdymo mygtukais ant daugiafunkcio vairo. Visi valdymo ekranai ir valdikliai yra gerai pasiekiami ir perskaitomi.
Kadangi šiuolaikiniame pasaulyje neapsieinama be skaitmeninių sprendimų, mes Sprinter įrengėme integruotą ryšio modulį, per kurį galima palaikyti nuolatinį interneto ryšį. Tai užtikrina esamų ir ateities Mercedes Pro paslaugų naudojimą. Pranašumai jums - nuo mažiausios prastovos iki prevencinės techninės priežiūros procedūrų ir skaitmeninių važiavimo žurnalų.

Pritaikomas pagal poreikius.

Sprinter Tourer gali būti įvairių komplektacijų: 3 skirtingų ilgių, 2 stogų aukščio, iki 3 sėdynių eilių. Tai leidžia jums sukonfigūruoti itin tvirtas transporto priemones, pavyzdžiui, statybvietes, taip pat prabangiai įrengtus VIP autobusus - būtent taip, kaip to reikia jūsų darbui. Kad keleiviai važiuotų ypač patogiai, pagal poreikį galima rinktis 2 ir 3 vietų sėdynes su reguliuojamais atlošais ir komfortiškomis galvų atramomis. Sprinter Tourer patogiai tilps iki 8 keleivių.

Pagal poreikį taip pat galima susikrauti iki 3500 kg papildomo svorio medžiagų ir įrankių. Su daugiau nei 600 priedų, įskaitant, pavyzdžiui, važiuoklės ir pakabos sprendimus, Sprinter Tourer galima pritaikyti būtent pagal jūsų poreikius.

Aukštas saugos lygis.

Sprinter yra skirtas visų pirma saugumo užtikrinimui. Stabilų pagrindą sudaro ypač patvari konstrukcija ir medžiagų sudėtis.


Tam skirta daug pagalbinių sistemų. Net labiausiai patyręs vairuotojas gali atsidurti situacijose, kai pagalba yra naudinga ir savalaikė. Tai gali būti papildoma įranga nuo serijinio šoninio vėjo asistento iki aktyvaus stabdymo asistento ir važiavimo juostos laikymosi asistento - abi šios pagalbinės sistemos įrangoje nuo 3500 kg leistino bendrojo svorio yra serijinė įranga. 3 kamerų variantai nuo atbulinės eigos kameros su vidinio veidrodėlio rodmeniuK iki 360° kameros pagal poreikį pagerina vairuotojo matomą vaizdą iš sėdynės. Tamsoje užsidega papildomai įsigyti galimi LED High Performance žibintai, apšviečiantys kelią.


Avarijos atveju standartinė oro pagalvė gali padėti apsaugoti vairuotoją susidūrimo metu. Pagal poreikį galima įrengti dar 5 oro pagalves vairuotojui ir šalia sėdinčiam keleiviui.

Ekonomiškas visais atžvilgiais.

Su Sprinter renkatės transporto priemonę, kuri jau daugiau nei per 20 metų įrodė savo ekonominį pranašumą. Naujasis Sprinter Tourer tęsia šią sėkmės istoriją, išsiskiriančią savo kokybe ir prieinamumu. Ekonomiškumo naudą įvertinsite nuo pat pradžių: tai patraukli pradinė kaina ir daugybė konfigūravimo parinkčių, leidžiančių pasirinkti komplektaciją, kuri yra jums reikalinga.

Kadangi norime, kad geri dalykai būtų dar geresniais, optimizavome savo dyzelinių variklių veikimo našumą ir padidinome krovinių talpą. Sprinter Tourer puikiai dera ekonomiškos degalų sąnaudos ir išmanios funkcijos, kartu sukuriančios visapusiško ekonominio mobilumo sprendimą.

1

Sprinter su visų ratų pavara galima užsisakyti nuo 2018 m. IV ketvirčio.

2

Serijinę 6 greičių pavarų dėžę su V6 cilindrų dyzeliniu varikliu OM642 galima įsigyti nuo 2018 m. IV ketvirčio.

3

Galimybe integruoti išmanųjį telefoną galima naudotis nuo 2018 m. IV ketvirčio.

Pagrindinė standartinė įranga.

Sprinter Tourer yra aukšto Mercedes-Benz lygio serijinė saugos ir komforto įranga.

Sprinter Tourer, šoninio vėjo asistentas

Šoninio vėjo asistentas

Sprinter, Tourer, elektrinis vairavimo mechanizmas

Elektrinis vairavimo mechanizmas

Sprinter Tourer, tolimųjų šviesų asistentas

Tolimųjų šviesų asistentas

Sprinter Tourer, KEYLESS-START

KEYLESS-START

Pagalba daugelyje eismo situacijų.

Ilgos atkarpos greitkelyje, persirikiavimas į kitą eismo juostą ar manevravimas ant rampos - yra daugybė situacijų, kuriose pagalbinės sistemos gali padėti vairuotojui. Pagal poreikį Sprinter gali būti papildomas įvairiais priedais. Visos pagalbinės sistemos kartu: Jūsų transporto priemonės technikos lygis visada yra naujausias. Pavyzdžiui, aktyvusis atstumo palaikymo asistentas DISTRONIC, kuris savarankiškai gali išlaikyti iš anksto nustatytą atstumą iki ankstesnės transporto priemonės ir taip patogiau įveikti ilgas kelio atkarpas. Arba transporto priemonės statymo paketas su 360° kamera, automobilio parkavimo asistentas ir Drive Away Assist asistentas, kurie gali palengvinti automobilio pastatymą ir manevravimą.

Sprinter Tourer, aktyvusis stabdymo asistentas

Aktyvioji stabdymo sistema

Sprinter Tourer, aktyvusis atstumo palaikymo asistentas DISTRONIC

Aktyvusis atstumo palaikymo pagelbiklis DISTRONIC

Sprinter Tourer, aklosios zonos perspėjimo asistentas

Aklosios zonos perspėjimo sistemos asistentas su funkcija Rear Cross Traffic Alert

Sprinter Tourer, aktyvusis važiavimo juostos laikymosi asistentas

Aktyvioji važiavimo juostos laikymosi pagalbinė sistema

Lengviau atlikti sudėtingus darbus.

Sprinter Tourer