Mercedes-Benz originalios dalys. Jūsų sėkmės istorijos dalis.
Mercedes-Benz originalios dalys. Jūsų sėkmės istorijos dalis.

Mercedes-Benz originalios dalys. Jūsų sėkmės istorijos dalis.

Mercedes-Benz originalios dalys -tai puiki kokybė, patikrintas saugumas ir didelis patikimumas.

Originalios Mercedes-Benz dalys pagamintos taikant visas sukauptas mūsų kaip gamintojo žinias; jos sukurtos specialiai Mercedes-Benz transporto priemonėms, kruopščiai patikrintos ir suderintos su kitomis. Kiekvienam transporteriui galima rinktis iš tūkstančių tiksliai pritaikytų Mercedes-Benz originalių dalių. Tai užtikrina optimalų visų komponentų tarpusavio suderinamumą.

Atliekant išsamius vairavimo patikrinimus realiomis sąlygomis, originalios dalys turi įrodyti savo patikimumą ir kokybę - net esant ekstremalioms sąlygoms. Vėl parduoti jas leidžiama tik patvirtinus atitiktį pagal griežtus Mercedes-Benz reikalavimus.

Mercedes-Benz originalios dalys ir pirmojo pasirinkimo dalys gali būti pasirenkamos priklausomai nuo Jūsų transporto priemonės ypatybių, reikalingo komforto ir važiavimo ypatybių – jos užtikrina optimalų veikimą, ilgaamžiškumą ir patvarumą.

Glaustai apie Jūsų naudą:

  • Tikslus tikimas, nes pagaminta būtent Mercedes-Benz transporto priemonėms
  • Griežtai patikrintas Mercedes-Benz originalių dalių saugumas ir kokybė
  • Didelis prieinamumas ir ilgalaikis eksploatavimas, užtikrinantis maksimalų transporto priemonės prieinamumą
  • Patvarios medžiagos ilgalaikei apsaugai nuo nusidėvėjimo
  • Spartus, specializuotas ir standartizuotas montavimas, leidžiantis išvengti ilgų prastovų
  • Ekonomiškumas ir utilizavimo patogumas

Mercedes-Benz originalūs stabdžiai: trumpas stabdymo kelias. Ilgaamžė eksploatacija.

Avarinėse situacijose svarbu greitai sustoti: Mercedes-Benz originalios stabdžių sistemos optimaliai suderinamos tarpusavyje ir su Jūsų transporto priemonės saugos sistemomis, tokiomis kaip ABS arba ESP. Jos sukurtos specialiai Jūsų transporto priemonei. Tai užtikrina stipraus stabdymo savybes ir trumpą stabdymo kelią - be ilgo įsibėgėjimo ir netgi esant ekstremaliam kroviniui. Didelės vertės medžiagos saugo nuo smulkių nusidėvėjimų ir nuo korozijos. To galite tikėtis: nedidelių kaštų ir didelio saugumo.

Mercedes-Benz originalus oro filtras: švarus oras galingai veikiančiam varikliui.

Filmukas: viskas apie Mercedes-Benz originalaus oro filtro veikimą.

Švarus oras padaro Jūsų variklį ypač efektyvų ir ekonomišką: Mercedes-Benz originalūs oro filtrai užtikrina didelį filtro našumą ir didelį oro pralaidumą, taigi dulkėms ir purvui nėra galimybės patekti į degimo kamerą. Jūsų variklis gali užtikrinti didelį našumą ir mažas degalų sąnaudas. Be to, didelis oro filtro pajėgumas leidžia laikytis reguliarių techninės priežiūros intervalų - tai taupo Jūsų pinigus ir apsaugo aplinką.  

Mercedes-Benz originalus alyvos filtras: Jūsų variklio asmens sargyba.

Dėl puikių filtravimo savybių Mercedes-Benz originalūs alyvos filtrai patikimai užtikrina, kad alyvos teršalai būtų filtruojami. Tai saugo nuo pažeidimų Jūsų komercinio automobilio įpurškimo sistemą ir variklį. Dėl aukštos kokybės filtrą galima eksploatuoti ilgai. Variklis visada veiks optimalia galia ir naudos mažai degalų.

Originalus „Mercedes-Benz“ buferis- maksimali apsauga.

Filmukas: viskas apie Mercedes-Benz originalius amortizatorius.

Originalus „Mercedes-Benz“ buferis yra pritaikytas optimaliausiai. Tai yra svarbus pagalbininkas  įvykus  susidūrimui - jis maksimaliai apsaugo variklį, vairuotoją ir pėsčiąjį. Originalus „Mercedes-Benz“ priekinis buferis skirtas maksimaliam saugumui, aerodinamikai ir efektyvumui.

Mercedes-Benz originalūs amortizatoriai: neprilygstamas važiavimo komfortas net ir blogu keliu.

Mėgaukitės geriausiu patogumu ir saugumu, net ir bloguose keliuose: dėl tvirtų aukštos kokybės medžiagų Mercedes-Benz originalūs amortizatoriai taip pat gali slopinti ir kietus smūgius. Tai užtikrina ilgaamžiškumą kelyje. Be to, išvengsite galimų pasekmių ir išlaidų važiuoklei ir padangoms, nes amortizatoriai puikiai suderinti su jais.