Marco Polo HORIZON | Mercedes-Benz kemperis
Marco Polo HORIZON

Marco Polo HORIZON. Stilingas nuotykių ieškotojas.

Metas judėti.

Konfigūruoti dabar

Išgyvenkite, apie ką kiti tik svajoja.

Poilsinė transporto priemonė nutrūktgalviškoms stilingoms kelionėms.

Marco Polo HORIZON – tai tikras atradimas visiems, kurie mielai, spontaniškai ir stilingai leidžiasi į viliojančias keliones. Su nauja, intuityviai valdoma multimedijos sistema MBUX savo svajonių tikslą pasieksite atsipalaidavę. Marco Polo HORIZON gerai apgalvotas interjeras gali suteikti naujų jėgų. Ramioms naktims yra skirta iki 5 patogių miegojimo vietų. Neskaitant plačios serijinės įrangos, Marco Polo HORIZON taip pat siūlo daugybę įrangos variantų, kuriuos galima pritaikyti prie Jūsų asmeninių poreikių.

Pasitikite nuotykius stilingai.  

Specialių modelių serija ArtVenture.

Leiskite sau pasimėgauti nuotykiais naujajame specialiame modelyje ArtVenture. Rinkitės iš 3 transporto priemonės šonų apdailos variantų: jie visi matinės juodos spalvos su akvamarino spalvos akcentais, o derantis akvamarino spalvos gofruotas gaubtas suteiks jūsų stiliui dar daugiau individualumo. Be to, specialaus modelio ArtVenture iškeliamame stoge įrengtas didelis priekinis langas. Papildoma dizaino detalė ir komforto įranga – EASY-PACK galinis dangtis. Nesvarbu, ar pasirinksite Marco Polo, Marco Polo HORIZON ar Marco Polo ACTIVITY: šis specialus modelis visur ir visada išliks išskirtinis.

Metallic atspalvių dažai

Specialaus modelio spalvos: grafito pilkumo metallic, selenito pilka metallic ir kalnų krištolo baltumo metallic.  

Spalvingas gofruotas gaubtas  

Akvamarino spalvos gofruotas gaubtas dera prie apklijavimo plėvele.  

Išskirtinis apklijavimas plėvele  

Galima rinktis iš trijų transporto priemonės šono apdailos variantų. Visi jie matinės juodos spalvos su akvamarino spalvos akcentais.

Didelis priekinis langas iškeliamame stoge

Pro didelį priekinį langą po iškeliamu stogu patenka daug gryno oro.  

Kitas dizainas ir komforto įranga (pasirinktinai)

Elektra valdomas EASY-PACK galinis dangtis ir komfortiškas apšvietimas virtuvėlėje taip pat yra specialaus modelio įrangos akcentai.  

[*] Išsamią informaciją apie oficialų degalų sunaudojimą ir oficialų naujo lengvojo automobilio išmetamą CO2kiekį galite susirasti „Rekomendacijose dėl naujų lengvųjų automobilių sunaudojamo degalų kiekio, išmetamo CO2kiekio, sunaudojamo elektros kiekio“, kurias nemokamai galima gauti visose pardavimo vietose ir iš DAT (Deutsche Automobil Treuhand GmbH) (www.dat.de).