Marco Polo ACTIVITY | Mercedes-Benz kemperis
Marco Polo ACTIVITY

Marco Polo ACTIVITY. Pavienis keliautojas.

Metas judėti.

Konfigūruoti dabar

Visų pirma laisvalaikis. Tik po to malonumai.

Įvairialypė ir ekonomiška poilsinė transporto priemonė.

Šiokiadieniai pasibaigė, pramogos prieš akis! Marco Polo ACTIVITY – tai universali ir ekonomiška poilsinė transporto priemonė šeimai ir spontaniškai sugalvotoms laisvalaikio pramogoms. Ši transporto priemonė puikiai tinka kasdieniniam naudojimui arba kelionėms, ji pasižymi serijine įranga ir turi daugybę papildomų detalių, kurios padidina saugumą, vairavimo komfortą ir malonumą vairuoti.

Pasitikite nuotykius stilingai.  

Specialių modelių serija ArtVenture.

Leiskite sau pasimėgauti nuotykiais naujajame specialiame modelyje ArtVenture. Rinkitės iš 3 transporto priemonės šonų apdailos variantų: jie visi matinės juodos spalvos su akvamarino spalvos akcentais, o derantis akvamarino spalvos gofruotas gaubtas suteiks jūsų stiliui dar daugiau individualumo. Be to, specialaus modelio ArtVenture iškeliamame stoge įrengtas didelis priekinis langas. Papildoma dizaino detalė ir komforto įranga – EASY-PACK galinis dangtis. Nesvarbu, ar pasirinksite Marco Polo, Marco Polo HORIZON ar Marco Polo ACTIVITY: šis specialus modelis visur ir visada išliks išskirtinis.

Metallic atspalvių dažai

Specialaus modelio spalvos: grafito pilkumo metallic, selenito pilka metallic ir kalnų krištolo baltumo metallic.  

Spalvingas gofruotas gaubtas  

Akvamarino spalvos gofruotas gaubtas dera prie apklijavimo plėvele.  

Išskirtinis apklijavimas plėvele  

Galima rinktis iš trijų transporto priemonės šono apdailos variantų. Visi jie matinės juodos spalvos su akvamarino spalvos akcentais.

Didelis priekinis langas iškeliamame stoge

Pro didelį priekinį langą po iškeliamu stogu patenka daug gryno oro.  

Kitas dizainas ir komforto įranga (pasirinktinai)

Elektra valdomas EASY-PACK galinis dangtis ir komfortiškas apšvietimas virtuvėlėje taip pat yra specialaus modelio įrangos akcentai.  

[*] Daugiau informacijos apie oficialų degalų sunaudojimą ir oficialias konkrečių modelių CO₂ emisijas naujiems lengviesiems automobiliams rasite visose pardavimo vietose, lankstinuke „Degalų sąnaudos, CO2emisijos ir elektros sąnaudos - naujųjų keleivinių transporto priemonių vadovas“ bei DAT (Deutsche Automobil Treuhand GmbH) svetainėje www.dat.de nemokamai.