Marco Polo ACTIVITY. Pavienis keliautojas.

Toks įvairialypis kaip gyvenimas.

Visų pirma laisvalaikis. Tik po to malonumai.

Įvairialypė ir ekonomiška poilsinė transporto priemonė.

Šiokiadieniai pasibaigė, pramogos prieš akis! Marco Polo ACTIVITY – tai universali ir ekonomiška poilsinė transporto priemonė šeimai ir akimuoju sugalvotoms laisvalaikio pramogoms. Kadangi yra praktinis pakeliamasis stogas ir 3-jų vietų sėdimasis suolelis, kuris naudojamas kaip patogus gultas, akimuoju galima pasiruošti penkias patogias miegamąsias vietas. Pasinaudoję numatytu 2.350 mm stovėjimo aukščiu, priekinėmis sukamosiomis patogiomis sėdynėmis ir atlenkiamuoju stalu visada turėsite patogią vietą iškyloms. Taip pat galima rinktis skirtingas Marco Polo ACTIVITY pavaros versijas, t.y. galinių ratų pavarą ir visų ratų pavarą. Be to, taip pat kiekvieną dieną galėsite džiaugtis Marco Polo ACTIVITY vikrumu ir dažniausiai naudojamiems garažams pritaikytu ne didesniu kaip 2 metrai šios transporto priemonės aukščiu.

Akcentai.

Miegojimas. Poilsio zona.

Patogios miegamosios vietos ne daugiau kaip 5-iems asmenims.

Keliaujant, mėgaujantis laisvalaikiu arba kasdieninėms reikmės – trumpam ar ilgesniam poilsiui – Marco Polo ACTIVITY pasiūlys jums 5 miegamąsias vietas. Po iškeliamuoju stogu yra erdvi, patogi miegamoji vieta, skirta dviems asmenims. Po putplasčio čiužiniu yra ypatingai ergonomiški patogūs taškiniai lankstieji spyruoklės elementai. Apačioje iš atlenkto 3-jų vietų sėdimojo suolelio su lovos ilgintuvu pasiruošiamas didelis, lygus gulėjimo paviršius 3-ims asmenims. Jeigu pageidaujama, galinėje salono dalyje galima užsisakyti tamsintus juodus langų stiklus, kurie apsaugo nuo smalsių žvilgsnių ir ryškios šviesos.

Viskas, kad būtų garantuojama patogi ramybė.

  • Po iškeliamu stogu yra dviems asmenims skirta lova, kurios gulėjimo paviršius apie 2,05 m x 1,13 m (apie 200 kg bendroji apkrova) ir apsauginis tinklelis
  • Kokybiškas, ergonomiškas po iškeliamu stogu esančios lovos putplasčio čiužinys su tampriosiomis spyruoklėmis ir labai veiksmingu vėdinimu patogiam miegojimui
  • 3-ims asmenims skirtas sėdėjimo suolelis – tai patogus gultas 3-ims asmenims su lovos pailginimu ir apie 1,93 m × 1,35 m
  • gulėjimo paviršiumi Elektriniais prietaisais nustatomas langas galinėje salono dalyje garantuoja papildomą vėdinimą
  • Priekinės ir galinės dalies užtamsinimo užuolaidomis galima visiškai užtamsinti saloną
  • Visais atžvilgiais šilumai nelaidus stiklas, jeigu pageidaujama, užtamsintas, juodos spalvos

Gyvenimas. Daugiafunkcė erdvė.

Tinkamai pritaikyta įvairių įvykių pripildytam gyvenimui.

Dideli tikslai ar trumpos išvykos – naudodami Marco Polo ACTIVITY atrasite įvairių tinkamų abiems atvejams erdvių. Žemyn pasukus patogias vairuotojo ir priekinio keleivio sėdynes galinėje salono dalyje, aplink atlenkiamą stalą, sukuriama pritaikyta sėdynių grupė, kur galima valgyti, žaisti arba kurti planus. Išmaniosios detalės – pvz., ištraukiamasis puodelių laikiklis ir elektros įtaisu nustatomas galinio lango stiklas – suteikia progą smagia, pabuvimui. Į erdvią bagažinę galima sukrauti nemažai krovinių, sporto arba poilsinės įrangos.

Viskas, ko reikia keliaujant.

  • Pasukamosios patogios vairuotojo ir priekinio keleivio kėdės, kurias poilsio reikmėms galima pasukti salono galinės dalies link. Šiuo veiksmu, kartu su galiniu sėdėjimo suoleliu, sukuriama patogi sėdynių grupė.
  • Atlenkiamasis stalas, įtaisytas naudojant lanksčias kreipiamąsias, su dviem atlenkiamosiomis stalo plokštėmis. Jeigu stalas nenaudojamas, tada jį galima tiesiog įsprausti į stalo nišą.
  • Trijų vietų sėdėjimo suolelį, naudojamą kaip gultą, su lovos ilgintuvu, mažomis rankenėlėmis galima paversti gulėjimo paviršiumi ir lanksčiai pastumti išilgai kreipiamųjų sistemos.
  • 2 stalčiai po triviečiu sėdėjimo suoleliu, kuris naudojamas kaip patogus gultas, tuose stalčiuose galima sudėti užklotus.

Lorem Ipsum