Pasiruošęs kiekvienos dienos iššūkiams: keleivinis Citan Tourer.

Citan Tourer: daugiau vietos. Daugiau pramogų. Daugiau patirčių.

Citan Tourer: pasirengęs gyvenimo iššūkiams.

Ir darbo dienoms, ir savaitgaliams - Citan Tourer su iki 7 sėdimųjų vietų1, 2 ilgių variantai, lanksčiai pritaikomų erdvių koncepcija ir individualaus komplektavimo galimybės.

Sąnaudos iki 4,3 l/100 km2 ir BlueEFFICIENCY technologija3 tausoja aplinką ir saugo pinigus. Aptarnavimo intervalai net iki 40 000 km užtikrina savo patogumu ir patikimumu. Kad saugiai pasiektumėte savo kelionės tikslą, mes Citan įtraukėme ADAPTIVE ESP® su vertingomis papildomomis funkcijomis, jautriais diskiniais stabdžiais ir iki 6 oro pagalvių.

Dėl patogių sėdynių, tiksliai pritaikomos pakabos su atskirų ratų pakabomis Citan važiuoja labai minkštai ir lengvai manevruoja miesto gatvėmis. 4Pasirinktinai galima užsisakyti ir dvigubos sankabos pavarų dėžę 6G-DCT. Jis taip pat garsėja ir savo lankstumu, pavyzdžiui, su 2 atskiromis sėdynėmis 2-oje galinių sėdynių eilėje gali patogiai važiuoti iki 7 žmonių5. Arba su atlenkiamais sėdynių atlošais gale, taip vos keliais judesiais padidinant krovinių skyriaus dydį.

Citan turi viską, ko tikitės iš kompaktiško mikroautobuso su Mercedes žvaigžde. Atraskite jo privalumus bandomajame važiavime. Mercedes-Benz Vans. Born to run.

1

Tiktai itin ilgam Citan Tourer 111 CDI su lengvojo automobilio leidimu (M1) [Citan Tourer 111 CDI su BlueEFFICIENCY paketu, 6 pavarų dėžė ir lengvojo automobilio leidimas (M1). Degalų sąnaudos mieste/užmiestyje/mišriomis sąlygomis: 4,9–4,8/4,3–4,2/4,5–4,4 l/100 km; kombinuotos CO2 emisijos: 119–115 g/km [*]. Našumo klasė: A.  Faktinės sąnaudos yra priklausomos ir nuo tokių faktorių kaip transporto priemonės svoris ar papildoma įranga].

2

Citan Tourer 108 CDI su BlueEFFICIENCY paketu, 5 pavarų dėžė ir lengvojo automobilio leidimas (M1). Degalų sąnaudos mieste/užmiestyje/mišriomis sąlygomis: 5,0–4,7/4,4–4,2/4,6–4,3 l/100 km; kombinuotos CO2 emisijos: 119–112 g/km [*]. Našumo klasė: B-A. Faktinės sąnaudos yra priklausomos ir nuo tokių faktorių kaip transporto priemonės svoris ar papildoma įranga.

3

BlueEFFICIENCY paketas įeina į serijinę įrangą visų variklių ir ilgių variantuose, išskyrus variantą su dvigubos sankabos pavarų dėže 6G-DCT.

4

Dvigubos sankabos pavarų dėžė 6G-DCT pasirinktinė įranga Citan Tourer 112 CDI su BlueEFFICIENCY paketu, 6 pavarų dėžė ir lengvojo automobilio leidimas (M1). Degalų sąnaudos mieste/užmiestyje/mišriomis sąlygomis: 7,4–7,3/5,8–5,6/6,4–6,2 l/100 km; kombinuotos CO2 emisijos: 143–140 g/km [*]. Našumo klasė: C] ir Citan Tourer 112 [Citan Tourer 112 be BlueEFFICIENCY paketo, su 6G-DCT ir lengvojo automobilio leidimas (M1). Degalų sąnaudos mieste/užmiestyje/mišriomis sąlygomis: 8,1–7,9/5,6–5,5/6,5–6,4 l/100 km; kombinuotos CO2 emisijos: 147–144 g/km [*]. Našumo klasė: C.]. Faktinės sąnaudos yra priklausomos ir nuo tokių faktorių kaip transporto priemonės svoris ar papildoma įranga.

5

Tiktai Citan Tourer 111 CDI [Citan Tourer 111 CDI su BlueEFFICIENCY paketu, 6 pavarų dėžė ir lengvojo automobilio leidimas (M1). Degalų sąnaudos mieste/užmiestyje/mišriomis sąlygomis: 4,9–4,8/4,3–4,2/4,5–4,4 l/100 km; kombinuotos CO2 emisijos: 119–115 g/km [*]. Našumo klasė: A. Faktinės sąnaudos yra priklausomos ir nuo tokių faktorių kaip transporto priemonės svoris ar papildoma įranga.][*] Itin ilgas variantas su lengvojo automobilio leidimu (M1).

Akcentai.

  1. Patogumas
  2. Vairavimo malonumas
  3. ekonomiškumas
  4. Lankstumas
  5. Sauga
Mes žinome, kad svarbu tai, kas viduje.

Patogus salonas, kuriame dera funkcionalumas ir komfortas - nuo patogios aukštos sėdėjimo padėties vairuojant iki žemų durelių ir bortų, kurie palengvina įlipimą ar krovinių krovimą.

Patogi vairuotojo sėdynė su patogiu šoniniu fiksavimu yra patvari, iš kvėpuojančių medžiagų, rankiniu būdu pritaikoma pagal poreikius, reguliuojamo aukščio vairas. Visi valdikliai išdėstyti patogiai ir paprasti naudoti. Paprastai peržiūrimas kombinuotasis prietaisų skydelis. Standartinė šildymo ir vėdinimo sistema, patogios dėtuvės, pasirinktiniai elektriniu būdu valdomi langai stumdomosiose duryse - visa tai sudaro malonią darbinę aplinką.

Praktiškas dėtuvių sprendimas su funkcionaliomis ir lengvai prieinamomis dėtuvėmis: iki 8,5 l talpos daiktinė, standartinė lentynėlė virš priekinio stiklo iki 12,6 duryse 2 kišenės po 4,1 l ir ranktūrio dėtuvė, kurioje telpa iki 8,9 l.

Dar patrauklesnis salonas, kuriame pagal poreikį galima rinktis chromuotų salono apdailos detalių paketą, chromuotų apdailos detalių dizaino paketą arba spalvotų salono apdailos detalių dizaino paketą.

Kad malonus būtų kiekvienas kelias.

Citan vairuoti tikras malonumas - sudėtingose eismo sąlygose mieste, užmiestyje ir greitkeliuose transporto priemonė yra labai manevringa ir galinga.

Dyzeliniai didelių apsukų varikliai su 55 kW1 (75 PS), 66 kW2 (90 PS) ir 81 kW3 (110 PS) bei benzininiai 84 kW4 (114 PS) varikliai tikrai atitiks jūsų poreikius. Moderni BlueEFFICIENCY technologija5 mažina sąnaudas ir taupo jūsų pinigus. Priklausomai nuo variklio, 5 arba 6 pavarų dėžė veiksmingai paverčia pavaros galią į varomąją galią. Pasirinktinai įsigyjama dvigubos sankabos pavarų dėžė 6G-DCT6 leidžia sujungti rankinės pavarų dėžės vairavimo dinamiškumą su automatinės pavarų dėžės komfortu.

Visi techniniai komponentai yra tiksliai koordinuojami tarpusavyje - nuo vairo su stiprintuvu ir nepriklausomos važiuoklės pakabos su spyruokliniu amortizavimu ir diskinių stabdžių ant priekinės ir galinės ašies. Taigi visada galite mėgautis nepriekaištingu Citan manevringumu.

Neprilygstamas efektyvumas. Trumpas ir ilgas.

Mercedes-Benz prekės ženklui tai yra įsipareigojimas ir toliau formuoti atsakomybės ir tvarumo kultūrą bei ateities mobilumą. Citan tai įgyvendina - ypač sudėtingomis miesto eismo sąlygomis. Dėl modernaus variklio ir novatoriškos BlueEFFICIENCY technologijos5 CO2 emisijos ir sąnaudos yra ypač mažos. Citan duoda gerą pavyzdį - nuo 4,3 l/100 km1.

Citan neša pelną net ir neturint didelio biudžeto. Viena vertus, dėl patrauklios kainos, o kita - dėl nedidelių eksploatacijos kaštų, nedidelių degalų sąnaudų ir priežiūros intervalų iki 40 000 km.

Modernūs varikliai, vairas su stiprintuvu ir pavarų perjungimo indikatorius leidžia važiuoti ypač ekonomiškai. Su BlueEFFICIENCY paketu5 transporto priemonės efektyvumas dar padidėja.

Pasiruošęs bet kokioms užduotims.

Citan puikiai tiks bet kurioje vietoje. Iki 7 patogių išimamų sėdynių7 ir pakankamai vietos kroviniams, kad kelionė būtų patikima ir saugi ir važiuojant su šeima, ir apsipirkus statybininių prekių parduotuvėje.

Ant patogių sėdynių su ergonomiškais atlošais ir kvėpuojančiais patvariais gaubtais jausitės būtent taip, kaip tikitės Mercedes-Benz mikroautobuse - patogiai. Aukštos kokybės funkcionalus salonas su daugybe praktiškų lentynėlių leidžia patogiai jaustis net ir ilgiausiose kelionėse. Pasirinktinai galima pasirinkti panoraminį stogą su 2 pakreipiamais stoglangiais - jis suteikia salonui ypač daug šviesos ir erdvės. Citan išsiskiria ne tik kelionių komfortu, bet ir trijų taškų saugos diržų sistema su diržų fiksavimo jėgos apribojimu ant kiekvienos sėdynės.

Neprilygstamas saugumas.

Citan išsiskiria ir saugumo funkcijomis: su ADAPTIVE ESP®, stabdymo asistentu ir antiblokavimo sistema ABS bei gerą sukibimą užtikrinantys priekinės ir galinės ašies stabdžių diskai užtikrina ypač mažą stabdymo kelią – net ant šlapios dangos. Važiuoklė su atskiromis ratų pakabomis užtikrina patikimą sukibimą su keliu. Jei važiuojate per sniegą, purvą ar smėlį, ASR pagalbinę funkciją galima išjungti.

Reguliuojamo aukščio trijuose taškuose tvirtinami saugos diržai su diržo įtempikliais ir įtempimo ribotuvais užtikrina gerą ir stabilų prilaikymą. Avarinio stabdymo atveju automatiškai įjungiamas mirksintis avarinių šviesų indikatorius.

Į Citan standartinę komplektaciją įeina dienos šviesos žibingai, pagalbinė pajudėjimo pradžios įkalnėje pagalbinis mechanizmas ir iki 6 oro pagalvių. Vairuotojo oro pagalvė, priekinio keleivio oro pagalvė,8 langų oro pagalvės8 ir krūtinės ląstą apsaugančios oro pagalvės8 9 gali padėti sumažinti sužalojimo pavojų avarijos atveju. Pagal poreikį galima papildomai naudotis tokiomis priemonėmis kaip apšvietimo ir lietaus jutiklis, padangų slėgio stebėjimo jutiklis8 ir atbulinės eigos vaizdo kamera, leidžianti matyti vaizdą už transporto priemonės galinėje pusėje per vidinį veidrodėlį.

Nepaisant to, kad Citan yra visų geidžiamas, su pasirinktine apsauga nuo įsilaužimo ir signalizacija10 būsite tikri, kad transporto priemonė nepaklius į piktas rankas.

1

Citan Tourer 108 CDI su BlueEFFICIENCY paketu, 5 pavarų dėžė ir lengvojo automobilio leidimas (M1). Degalų sąnaudos mieste/užmiestyje/mišriomis sąlygomis: 5,2–4,7/4,5–4,2/4,7–4,3 l/100 km; kombinuotos CO2 emisijos: 123–112 g/km [*]. Našumo klasė: B-A. Faktinės sąnaudos yra priklausomos ir nuo tokių faktorių kaip transporto priemonės svoris ar papildoma įranga.

2

Citan Tourer 109 CDI su BlueEFFICIENCY paketu, 5 pavarų dėžė ir lengvojo automobilio leidimas (M1). Degalų sąnaudos mieste/užmiestyje/mišriomis sąlygomis: 5,2–4,7/4,5–4,2/4,7–4,3 l/100 km; kombinuotos CO2 emisijos: 123–112 g/km [*]. Našumo klasė: B-A. Faktinės sąnaudos yra priklausomos ir nuo tokių faktorių kaip transporto priemonės svoris ar papildoma įranga.

3

Citan Tourer 111 CDI su BlueEFFICIENCY paketu, 6 pavarų dėžė ir lengvojo automobilio leidimas (M1). Degalų sąnaudos mieste/užmiestyje/mišriomis sąlygomis: 4,9–4,8/4,3–4,2/4,5–4,4 l/100 km; kombinuotos CO2 emisijos: 119–115 g/km [*]. Našumo klasė: A. Faktinės sąnaudos yra priklausomos ir nuo tokių faktorių kaip transporto priemonės svoris ar papildoma įranga.

4

Citan Tourer 112 su BlueEFFICIENCY paketu, 6 pavarų dėžė ir lengvojo automobilio leidimas (M1). Degalų sąnaudos mieste/užmiestyje/mišriomis sąlygomis: 7,4–7,3/5,8–5,6/6,4–6,2 l/100 km; kombinuotos CO2 emisijos: 143–140 g/km [*]. Našumo klasė: C. Faktinės sąnaudos yra priklausomos ir nuo tokių faktorių kaip transporto priemonės svoris ar papildoma įranga.

Citan Tourer 112 su BlueEFFICIENCY paketu, 6 pavarų dėžė ir komercinio automobilio leidimas (N1). Degalų sąnaudos mieste/užmiestyje/mišriomis sąlygomis: 8,1–7,9/5,6–5,5/6,5–6,4 l/100 km; kombinuotos CO2 emisijos: 147–144 g/km [*]. Faktinės sąnaudos yra priklausomos ir nuo tokių faktorių kaip transporto priemonės svoris ar papildoma įranga.

5

BlueEFFICIENCY paketas įeina į serijinę įrangą visų variklių ir ilgių variantuose, išskyrus variantą su dvigubos sankabos pavarų dėže 6G-DCT.

6

Dvigubos sankabos pavarų dėžė 6G-DCT pasirinktinė įranga Citan Tourer 112 CDI su BlueEFFICIENCY paketu, 6 pavarų dėžė ir lengvojo automobilio leidimas (M1). Degalų sąnaudos mieste/užmiestyje/mišriomis sąlygomis: 7,4–7,3/5,8–5,6/6,4–6,2 l/100 km; kombinuotos CO2 emisijos: 143–140 g/km [*]. Našumo klasė: C] ir Citan Tourer 112 [Citan Tourer 112 be BlueEFFICIENCY paketo, su 6G-DCT ir lengvojo automobilio leidimas (M1). Degalų sąnaudos mieste/užmiestyje/mišriomis sąlygomis: 8,1–7,9/5,6–5,5/6,5–6,4 l/100 km; kombinuotos CO2 emisijos: 147–144 g/km [*]. Našumo klasė: C.]. Faktinės sąnaudos yra priklausomos ir nuo tokių faktorių kaip transporto priemonės svoris ar papildoma įranga.

7

Tiktai Citan Tourer 111 CDI [Citan Tourer 111 CDI su BlueEFFICIENCY paketu, 6 pavarų dėžė ir lengvojo automobilio leidimas (M1). Degalų sąnaudos mieste/užmiestyje/mišriomis sąlygomis: 4,9–4,8/4,3–4,2/4,5–4,4 l/100 km; kombinuotos CO2 emisijos: 119–115 g/km [*]. Našumo klasė: A. Faktinės sąnaudos yra priklausomos ir nuo tokių faktorių kaip transporto priemonės svoris ar papildoma įranga.][*] Itin ilgas variantas su lengvojo automobilio leidimu (M1).

8

Standartinė įranga Citan Tourer su lengvojo automobilio leidimu (M1), specialioji įranga su krovininio automobilio leidimu (N1).

9

Keleiviui prie vairuotojo ir vairuotojui galima rinktis tik krūtinės ląstos apsauginė oro pagalvę.

10

Galima tik Citan Tourer su krovininio automobilio leidimu (N1).

Ypatingas patogumas kelyje.

Patogus Tourer tiems, kurie turi didelių planų.

Citan Tourer yra kompaktiškas mikroautobusas su iki 7 sėdimųjų vietų. Už vairuotojo ir priekinio keleivio sėdynės bei 3 vietų sėdimojo suolelio gale ilgajame Citan Tourer variante taip pat gali būti sumontuotos papildomos 2 atskiros sėdynės 2-oje sėdynių eilėje itin ilgame transporto priemonės variante. Be to, Citan Tourer dėtuvių talpa gali sudaryti iki 77 l.

Mercedes-Benz sėdynių komfortas – ir keleivių zonoje.

Patogios sėdynės iki 7-ių žmonių.

Jauku ir patogu ir Citan Tourer salone: 3 vietų sėdimasis suolelis su 3 reguliuojamo aukščio atramomis galvai ir trijų kontaktinių taškų saugos diržai prie kiekvienos sėdynės. Jei reikia daugiau vietos kroviniams, galima padidinti krovinių skyrių atlenkiant 1/3 ar 2/3 sėdynių. Citan Tourer išsiskiria lanksčiomis krovinių krovimo galimybėmis.

Itin ilgame Citan Tourer variante gali patogiai susėsti iki 7 asmenų. Standartinė įranga - dvi atskiros sėdynės kairėje ir dešinėje 2-oje sėdynių eilėje. Jas galima pastumti išilgai 13 cm, galvos atlošų aukštį galima reguliuoti, sėdynės turi trijų tvirtinimo taškų saugos diržus. Sėdynių atlošai yra atlenkiami, visą sėdynę taip pat galima atlenkti arba išimti, jei reikia daugiau vietos kroviniams.

Specialioji įranga - salono paketas.

Vertingi ir patrauklūs specialiųjų įtaisų paketai.

Spalvotų salono apdailos detalių dizaino paketas

Chromuotų salono apdailos detalių dizaino paketas

Dekoratyvinių raudonų salono siūlių paketas

* Pateiktos vertės nustatytos pagal atitinkamus dokumentuose nurodytus matavimo metodus. Jos atitinka šiuo metu galiojančio Reglamento dėl lengvųjų automobilių energijos vartojimo charakteristikų parametro „Išmatuotos NEFZ-CO2 vertės“ pagal 2 str. 2 dalies (ES direktyva 2017/1152 arba 2017/1153). Degalų sąnaudos skaičiuojamos pagal šias vertes. Dėl juridinių pokyčių atitinkamuose testavimo metoduose transporto priemonės atitikties sertifikate, reikalingame transporto priemonės registracijai, ir, jei taikoma, variklinės transporto priemonės mokesčiams apskaičiuoti reikalingos nurodytos vertės gali būti didesnės. Vertės netaikomos konkrečiam automobiliui ir nėra pasiūlymo dalis, jos skirtos naudoti kaip skirtingų tipų automobilių charakteristikų palyginimas.

Daugiau informacijos apie oficialias kuro sąnaudas ir oficialias konkrečių modelių CO2 emisijas naujosioms keleivinėms transporto priemonėms rasite visose pardavimo vietose, lankstinuke Degalų sąnaudos, CO2 emisijos ir elektros sąnaudos - naujųjų keleivinių transporto priemonių vadovas .