Citan Tourer | Mercedes-Benz transporteris

Pasiruošęs iššūkiams: Citan Tourer

Jis žino, kas svarbu gyvenime.

Ir darbo dienoms, ir savaitgaliams - Citan Tourer su iki 5 patogių sėdimųjų vietų, lanksčiai pritaikomų erdvių koncepcija, efektyviais varikliais ir ilgais techninės priežiūros intervalais yra pasiruošęs beveik viskam. Reikiamą saugą užtikrina, pvz., ADAPTYVI elektroninė stabilumo sistema, diskiniai stabdžiai ir iki 6 oro pagalvių. O daugiau individualumo gali suteikti patrauklios įrangos parinktys.

Akcentai.

  1. Patogumas
  2. Vairavimo malonumas
  3. Ekonomiškumas
  4. Lankstumas
  5. Saugumas
Mes žinome, kad svarbu tai, kas viduje.

Patogus salonas, kuriame dera funkcionalumas ir komfortas - nuo patogios aukštos sėdėjimo padėties vairuojant iki žemų durelių ir bortų, kurie palengvina įlipimą ar krovinių krovimą.

Patogi vairuotojo sėdynė su patogiu šoniniu fiksavimu yra patvari, iš kvėpuojančių medžiagų, rankiniu būdu pritaikoma pagal poreikius, reguliuojamo aukščio vairas. Visi valdikliai išdėstyti patogiai ir paprasti naudoti. Paprastai peržiūrimas kombinuotasis prietaisų skydelis. Standartinė šildymo ir vėdinimo sistema, patogios dėtuvės, pasirinktiniai elektriniu būdu valdomi langai stumdomosiose duryse - visa tai sudaro malonią darbinę aplinką.

Praktiškas dėtuvių sprendimas su funkcionaliomis ir lengvai prieinamomis dėtuvėmis: iki 8,5 l talpos daiktinė, standartinė lentynėlė virš priekinio stiklo iki 12,6 duryse 2 kišenės po 4,1 l ir ranktūrio dėtuvė, kurioje telpa iki 8,9 l.

Dar patrauklesnis salonas, kuriame pagal poreikį galima rinktis chromuotų salono apdailos detalių paketą, chromuotų apdailos detalių dizaino paketą arba spalvotų salono apdailos detalių dizaino paketą.

Kad malonus būtų kiekvienas kelias.

Citan Tourer vairuoti tikras malonumas - sudėtingose eismo sąlygose mieste, užmiestyje ir greitkeliuose transporto priemonė yra labai manevringa ir galinga.

Vienas iš galingų variklių tikrai atitiks jūsų poreikius. Moderni BlueEFFICIENCY technologija1 mažina sąnaudas ir taupo jūsų pinigus. 6 pavarų dėžė veiksmingai paverčia pavaros galią į varomąją galią.

Visi techniniai komponentai yra tiksliai koordinuojami tarpusavyje - nuo vairo su stiprintuvu ir nepriklausomos važiuoklės pakabos su spyruokliniu amortizavimu ir diskinių stabdžių ant priekinės ir galinės ašies. Taigi visada galite mėgautis nepriekaištingu Citan manevringumu.

Neprilygstamas efektyvumas. Trumpas ir ilgas.

Mercedes-Benz prekės ženklui tai yra įsipareigojimas ir su Citan Tourer toliau formuoti atsakomybės ir tvarumo kultūrą bei ateities mobilumą. Citan tai įgyvendina - ypač sudėtingomis miesto eismo sąlygomis. Dėl modernaus variklio ir novatoriškos BlueEFFICIENCY technologijos1 CO2 emisijos ir sąnaudos yra ypač mažos.

Citan neša pelną net ir neturint didelio biudžeto. Viena vertus, dėl patrauklios kainos, o kita - dėl nedidelių eksploatacijos kaštų, nedidelių kuro sąnaudų ir priežiūros intervalų iki 40 000 km.

Modernūs varikliai, vairas su stiprintuvu ir pavarų perjungimo indikatorius leidžia važiuoti ypač ekonomiškai. Su BlueEFFICIENCY paketu1 transporto priemonės efektyvumas dar padidėja.

Pasiruošęs bet kokioms užduotims.

Citan puikiai tiks bet kurioje vietoje. Patogios sėdynės ir pakankamai vietos susidėti bagažą, sudarant geriausias sąlygas saugiai ir maloniai keliauti - ir su visa šeima, ir į statybos prekių parduotuvę.

Ant patogių sėdynių su ergonomiškais atlošais ir kvėpuojančiais patvariais gaubtais jausitės būtent taip, kaip tikitės Mercedes-Benz mikroautobuse - patogiai. Aukštos kokybės funkcionalus salonas su daugybe praktiškų lentynėlių leidžia patogiai jaustis net ir ilgiausiose kelionėse. Citan išsiskiria ne tik kelionių komfortu, bet ir trijų taškų saugos diržų sistema su diržų fiksavimo jėgos apribojimu ant kiekvienos sėdynės.

Neprilygstamas saugumas.

Citan išsiskiria ir saugumo funkcijomis: su ADAPTIVE ESP®, stabdymo asistentu ir antiblokavimo sistema ABS bei gerą sukibimą užtikrinantys priekinės ir galinės ašies stabdžių diskai užtikrina ypač mažą stabdymo kelią – net ant šlapios dangos. Važiuoklė su atskiromis ratų pakabomis užtikrina patikimą sukibimą su keliu. Jei važiuojate per sniegą, purvą ar smėlį, ASR galite išjungti.

Reguliuojamo aukščio trijuose taškuose tvirtinami saugos diržai su diržo įtempikliais ir įtempimo ribotuvais užtikrina gerą ir stabilų prilaikymą. Avarinio stabdymo atveju automatiškai įjungiamas mirksintis avarinių šviesų indikatorius.

Į Citan standartinę komplektaciją įeina dienos šviesos žibingai, pagalbinė pajudėjimo pradžios įkalnėje pagalbinis mechanizmas ir iki 6 oro pagalvių. Vairuotojo oro pagalvė, priekinio keleivio oro pagalvė,2 langų oro pagalvės2 ir krūtinės ląstą apsaugančios oro pagalvės2 3 gali padėti sumažinti sužalojimo pavojų avarijos atveju. Pagal poreikį galima papildomai naudotis tokiomis priemonėmis kaip apšvietimo ir lietaus jutiklis, padangų slėgio stebėjimo jutiklis2 ir atbulinės eigos vaizdo kamera, leidžianti matyti vaizdą už transporto priemonės galinėje pusėje per vidinį veidrodėlį.

Nepaisant to, kad Citan yra visų geidžiamas, su pasirinktine apsauga nuo įsilaužimo ir signalizacija būsite tikri, kad transporto priemonė nepaklius į piktas rankas.

1

BlueEFFICIENCY paketas įeina į serijinę įrangą visų variklių ir ilgių variantuose.

2

Citan Tourer serijinė įranga su lengvojo automobilio leidimu (M1).

3

Keleiviui prie vairuotojo ir vairuotojui galima rinktis tik krūtinės ląstos apsauginė oro pagalvę.

Komfortas ir manevringumas kelyje.

Erdvus Tourer tiems, kurie turi didelių planų.

Citan Tourer yra kompaktiškas mikroautobusas su iki 5 sėdimųjų vietų. Be to, Citan Tourer dėtuvių talpa gali sudaryti iki 77 l.

Svarbus Citan Tourer privalumai:

  • Komfortiškas Small Van iki 5-ių žmonių (su vairuotoju)
  • Pagal poreikį, krovinių skyrių galima lanksčiai padidinti atlenkus ⅓ ar ⅔ 3-viečio sėdimo suolelio 1-oje eilėje
  • Praktiškos dėtuvės su iki 77 l talpa, pvz., pasirinktinė daiktavietė stogo zonoje galinėje salono dalyje su 3 skyriais arba dėtuvės galinės salono dalies grindyse

Mercedes-Benz - patogu važiuoti su visa šeima.

Patogios sėdynės iki 5-ių žmonių.

Jauku ir patogu ir Citan Tourer galinėje salono dalyje: 3 vietų sėdimasis suolelis su 3 reguliuojamo aukščio atramomis galvai ir trijų kontaktinių taškų saugos diržai prie kiekvienos sėdynės. Jei reikia daugiau vietos kroviniams, galima padidinti krovinių skyrių atlenkiant ⅓ ar ⅔ sėdynių. Citan Tourer išsiskiria lanksčiomis krovinių krovimo galimybėmis.

Specialioji įranga - salono paketas.

Vertingi ir patrauklūs specialiųjų įtaisų paketai.

Citan Tourer, spalvotų salono apdailos detalių dizaino paketas

Spalvotų salono apdailos detalių dizaino paketas

Citan Tourer, dekoratyvinių raudonų salono siūlių paketas

Dekoratyvinių raudonų salono siūlių paketas

Citan Tourer, chromuotų salono apdailos detalių paketas

Chromuotų salono apdailos detalių paketas