Citan Tourer | Mercedes-Benz transporteris

Naujasis Citan Tourer.

Naujasis Citan Tourer. Nuo 180 Eur/mėn.*

Norite kompaktiško furgono su erdviu salonu, su kuriuo galėtumėte lengvai manevruoti, patogiai važiuoti ir lengvai judėti spūstyse? Jūsų furgonas turėtų palengvinti darbą, būti Jūsų įmonės vizitinė kortelė ir su saugos įranga, užtikrinančia įvairiapusišką saugumą? Tuomet Jums reikėtų susipažinti su naujuoju Citan Tourer.
* Įmoka paskaičiuota su 20% pradiniu įnašu 5 metų laikotarpiui, 40% likutine verte termino pabaigoje ir 2,29% kintama palūkanų norma.

Akcentai.

  1. Kokybė
  2. Funkcionalumas
  3. Saugumas
  4. Patikimumas
Prekės ženklui būdinga kokybė, kurią galite matyti ir jausti.

Akį traukianti išvaizda ir aukšto lygio komfortas Citan automobilyje dera tarpusavyje. Savitas eksterjero dizainas išsiskiria iš kitų. Įsėdus viduje jus pasitinka stilingas salonas. Naujasis Citan yra tikras Mercedes-Benz furgonas taip pat ir dėl daugybės šiam prekės ženklui būdingų komforto funkcijų, kurios jau pažįstamos iš kitų modelių serijų.

Palengvina Jūsų kasdienį darbą.

Naujasis Citan Tourer yra skirtas Jūsų darbui palengvinti: nuo erdvaus, lanksčiai naudojamo salono su patogiu galinis sėdimuoju suoleliu FOLD & LOAD iki ergonomiškos vairuotojo darbo vietos. Čia Jūsų laukia patogios sėdynės, paprastas valdymas ir daug patogiai išdėstytų vietų daiktams, pvz., ant prietaisų skydelio.

Visapusiška saugos įranga jau standartiniame automobilyje.

Su Citan Tourer Jūs ir Jūsų keleiviais būsite sugūs kelyje. Transporto priemonė standartiškai tiekiama su keleivių apsaugos paketu, kuriame yra 7 oro pagalvės ir 5 asistavimo sistemos. Todėl naujasis Citan Tourer, kaip ir kiekvienas Mercedes-Benz automobilis, yra geriausiai paruoštas aktyviai padėti Jums eisme ir visapusiškai apsaugoti avarijos atveju.

Kasdien su jumis.

Prieš pasiekdamas Jus naujasis kompaktiškasis Citan Tourer furgonas savo patvarumą įrodė sudėtinguose Mercedes-Benz bandymuose vasaros ir žiemos sąlygomis bei korozijos testuose. Todėl jis yra toks patikimas, kokio ir tikitės iš bet kurio Mercedes-Benz furgono.

Kompaktiškas išorėje ir erdvus viduje.

Jūsų keleiviai naujajame Citan Tourer nuo pat pradžių jausis kaip namie: patogu įlipti pro dvejas standartines stumdomas duris, kurių varstomi langai užtikrina gerą ventiliaciją. Visos sėdynės aptrauktos patvariu audiniu. Jei reikia, atlošus galima nulenkti nuo 1/3 iki 2/3 santykiu, kad būtų lygūs su krovinių skyriaus pagrindu.
Keleivių salono sėdimosios vietos
Krovinių skyriaus talpa
Didžiausia krovinių skyriaus talpa
Maks. apkrova

3

 

517 l
2390 l
539 kg

Perkelia skaitmeninį pasaulį į transporto priemonę.

Norite, kad Jūsų darbo dienos būtų kuo labiau produktyvesnės ir be streso bei išlikti pasiekiami kelyje? Su moduline informacijos ir pramogų sistemos įranga naujajame Citan galėsite naudotis būtent Jums svarbiomis funkcijomis. Automobilio akcentas – MBUX multimedijos sistema su galimybe integruoti navigaciją ir išmanųjį telefoną.

Mercedes-Benz User Experience

MBUX leidžia Jums patirti naujoviškas multimedijos galimybes transporto priemonėje. Tai taikoma plačioms funkcijoms ir įtinklinimo galimybėms, taip pat įvairiems multimedijos sistemos valdymo būdams.

Jutiklinis ekranas

Multimedijos sistemą galite valdyti didelės skiriamosios gebos, 17,8 cm (7 col.) įstrižainės lietimui jautriame ekrane, kaip esate įpratę savo mobiliuosiuose galiniuose įrenginiuose. Kitas įvesties variantas: daugiafunkcio vairo mygtukai.

„Sveikas, Mercedes.“

„Sveikas, Mercedes“ pakanka, norint pradėti įvairiapusį valdymą balsu ir taip patogiai valdyti multimedijos sistemą.

Dirbkite produktyviau su išmaniojo prijungimo sistema.

Informacijos ir pramogų sistemos įranga naujajame Citan siūlo sprendimą beveik visais atvejais. Norite esamomis eismo sąlygomis greičiau pasiekti kelionės tikslą arba įkrauti savo mobilųjį galinį įrenginį be laido? O gal norite valdyti pasirenkamą MBUX multimedijos sistemą per didelės skiriamosios gebos jutiklinį ekraną, daugiafunkcio vairo mygtukais arba balso komandomis? Viskas įmanoma. Naujovė yra taip pat ir Mercedes me ryšio paslaugos, kurios suteikia beveik neribotas informacijos ir pramogų galimybes bei pagerina Jūsų mažo furgono saugą.

Citan automobilis uždaru kėbulu

MBUX multimedijos sistema

Citan automobilis uždaru kėbulu

Mercedes me connect paslaugos

Citan automobilis uždaru kėbulu

Belaidė įkrovimo sistema mobiliesiems galiniams įrenginiams

Susipažinkite su Citan Tourer.

Citan Tourer kainoraštis

Citan Tourer kainoraštis

Atsisiųsti kainoraštį
Registruotis bandomajam važiavimui

Registruotis bandomajam važiavimui

Registracijos forma
Ieškoti pardavėjo

Ieškoti pardavėjo

Paieška