Citan VAN | Įranga ir priedai | Mercedes-Benz
Citan furgonas, įranga

Būtent tai, ko Jums reikia: įranga ir priedai Jūsų Citan furgonui.

Įvairių įrangos paketų apžvalga.

 1. Įrangos paketai
 2. Interjeras

  Dvivietė priekinio keleivio sėdynė su fiksuotu atlošu

  Ant dviviečio priekinių keleivių sėdimojo suolelio vairuotojo kabinoje užtenka vietos trečiam žmogui. Abejose sėdimosiose vietose yra reguliuojamo aukščio atramos galvai ir trijuose taškuose tvirtinami saugos diržai. Vienvietę sėdynės pagalvę galima atlenkti į priekį ir taip užtikrinti papildomos vietos daiktams padėti po sėdimuoju suoleliu.

  Specialūs įtaisai.
  Citan automobilis uždaru kėbulu, dvivietė priekinio keleivio sėdynė su fiksuotu atlošu

  Oda aptrauktas vairas

  Oda aptrauktas vairas vizualiai pagerina prietaisų skydelio vaizdą. Malonus suimti oda aptrauktas vairas ir ergonomiška vairo forma užtikrina žymiai didesnį vairavimo komfortą.

  Specialūs įtaisai.
  Citan automobilis uždaru kėbulu, odinis vairas

  Krovinių skyriaus apšvietimas su LED technologija

  LED technologijos krovinių skyriaus apšvietimas užtikrina gerą krovinių skyriaus apšvietimą, todėl padeda geriau orientuotis tamsoje, o krovinių skyrius yra geriau matomas pakraunant ir iškraunant transporto priemonę.

  Specialūs įtaisai.
  Citan automobilis uždaru kėbulu, krovinių skyriaus apšvietimas su LED technologija

  Išmaniojo telefono laikiklis

  Universalų išmaniojo telefono laikiklį transporto priemonėje galima naudoti įvairiems mobiliesiems galiniams įrenginiams. Jis patogiai fiksuojamas prie vairuotojo, ant prietaisų skydelio ir jo plotį galima lanksčiai reguliuoti nuo 57 iki 95 mm pagal mobilųjį arba išmanųjį telefoną.

  Specialūs įtaisai.
  Citan automobilis uždaru kėbulu, išmaniojo telefono laikiklis

  Daiktų skyrius ant prietaisų skydelio

  Ant prietaisų skydelio esančiame praktiškame daiktų skyriuje su dangčiu yra daug vietos būtiniausiems kasdieniniams daiktams, pvz., išmaniajam telefonui, planšetiniam kompiuteriui, piniginei arba raktams laikyti kelionės metu.

  Specialūs įtaisai.
  Citan automobilis uždaru kėbulu, daiktų skyrius ant prietaisų skydelio

  Atrama rankoms su dėtuve

  Porankis su didele dėtuve įrengtas tarp vairuotojo ir priekinio keleivio sėdynių. Kai dėtuvė uždaryta, ranką galima patogiai atremti ant paminkštinto porankio.

  Specialūs įtaisai.
  Citan automobilis uždaru kėbulu, atrama rankoms su dėtuvė
 3. Išorė

  Stumdomos durys kairėje ir dešinėje

  Stumdomos durys kairėje kartu su stumdomomis durimis dešinėje transporto priemonės pusėje suteikia daugiau lankstumo pakrovimo ir iškrovimo metu. Reikės mažai vietos atidaryti stumdomas duris, todėl vairuotojas galės įvažiuoti į siauresnes laisvas vietas.

  Specialūs įtaisai.
  Citan automobilis uždaru kėbulu, stumdomosios durys kairėje

  Dvivėrės galinės durys su langu

  Langas galinėse duryse su valymo ir plovimo sistema leidžia vairuotojui geriau matyti krovinių skyrių iš galo bei palengvina manevravimą ir važiavimą atbuline eiga.

  Specialūs įtaisai.
  Citan automobilis uždaru kėbulu, dvivėrės galinės durys su langu

  Galinis dangtis

  Galinį dangtį galima pakelti į viršų iki 90°, kad būtų patogu sudėti ir išimti krovinius pro didelę durų ertmę. Pro įrengtą langą užtirinamas geresnis matomumas. Jis yra šildomas ir turi valiklį ir apliejiklį.

  Specialūs įtaisai.
  Citan automobilis uždaru kėbulu, galinis dangtis

  LED technologijos rūko žibintai

  LED technologijos rūko žibintai neakina priešpriešinio eismo dalyvių ir gali užtikrinti geresnį matomumą blogo oro sąlygimis.

  Specialūs įtaisai.
  Citan automobilis uždaru kėbulu, LED technologijos rūko žibintai

  Dažyti buferiai

  Kėbulo spalva nudažę priekinį ir galinį buferius suteiksite savo transporto priemonei dar išskirtinesnę išvaizdą ir gerokai patobulinsite visos transporto priemonės išorės dizainą.

  Specialūs įtaisai.
  Citan automobilis uždaru kėbulu, dažyti buferiai

  Priekabos sukabinimo įtaiso rutulinė galvutė, nuleista

  Naudodami gamykloje sumontuotą priekabos sukabinimo įtaisą su pagilinta rutuline galvute, taip pat galite atidaryti galines transporto priemonės duris, kai priekaba yra prikabinta. Montuojant gamykloje nebereikia papildomai važiuoti į dirbtuves ir atlikti papildomos TÜV patikros.

  Specialūs įtaisai.
  Citan automobilis uždaru kėbulu, priekabos sukabinimo įtaiso rutulinė galvutė, nuleista
 4. Komfortas

  Automatinė kondicionavimo sistema THERMOTRONIC

  Automatinė klimato kontrolė THERMOTRONIC automatiškai užtikrina nuolatinę klimato kontrolę vairuotojo kabinoje, netgi esant tiesioginiams saulės spinduliams, labai aukštai arba labai žemai lauko temperatūrai.

  Specialūs įtaisai.
  Citan automobilis uždaru kėbulu, automatinė kondicionavimo sistema THERMOTRONIC

  Galinio vaizdo kamera

  Galinio vaizdo kamera leidžia matyti plotą tiesiai už automobilio ir gali pagerinti matomumą manevravimo bei statymo metu, ypač manevruojant siaurose erdvėse. Be to, kamera gali būti naudojama siekiant geriau aptikti žemai už transporto priemonės esančius objektus.

  Specialūs įtaisai.
  Citan automobilis uždaru kėbulu, galinio vaizdo kamera

  Galinio vaizdo kamera su vidinio veidrodėlio rodmeniu

  Ši galinio vaizdo kamera vidinio veidrodėlio ekrane rodo tiesiai už transporto priemonės filmuojamą vaizdą. Tai padidina saugumą stabdant ir manevruojant, ypač riboto eismo sąlygomis, ir tai gali padėti apsaugoti transporto priemonę nuo sugadinimo.

  Specialūs įtaisai.
  Citan automobilis uždaru kėbulu, galinio vaizdo kamera su vidinio veidrodėlio rodmeniu

  Vairuotojo ir priekinio keleivio sėdynių šildymas

  Elektriniu būdu valdomas sėdynių šildymas padidina sėdėjimo komfortą šaltuoju metų laiku, nes šaltos sėdynės sušyla iškart aktyvinus funkciją.

  Specialūs įtaisai.
  Citan automobilis uždaru kėbulu, sairuotojo ir priekinio keleivio sėdynių šildymas

  Reguliuojamo aukščio vairuotojo sėdynė su juosmens atrama

  Reguliuojamo aukščio vairuotojo sėdynė su juosmens atrama užtikrina ergonomiškesnę, nugarą tausojančią sėdėjimo padėtį. Galite pagal savo poreikius reguliuoti ne tik sėdynės atlošo ilgį ir posvyrį, tačiau taip pat individualiai nustatyti sėdynės aukštį bei atramą juosmens slankstelių srityje.

  Specialūs įtaisai.
  Citan automobilis uždaru kėbulu, reguliuojamo aukščio vairuotojo sėdynė su juosmens atrama
 5. Technologija

  Velkamo krovinio masė 1500 kg

  Su pasirenkamu priekabos sukabinimo įtaisu naujasis Citan furgonas gali tempti iki 1500 kg svorio krovinį. Tai – ypač praktiškas sprendimas, kai reikia gabenti didesnius krovinius.

  Citan automobilis uždaru kėbulu, velkamo krovinio masė 1500 kg


  6 pavarų mechaninė pavarų dėžė

  6 pavarų dėžė užtikrina dar tylesnį eigos mechanizmų veikimą važiuojant dideliu greičiu ir ekonomiškas degalų sąnaudas. Ją patogu perjungti ir laiku perjungus aukštesnę pavarą taupomi degalai.

  Citan automobilis uždaru kėbulu, 6 pavarų dėžė
 6. Saugumas

  Aktyvus stabdymo asistentas

  Aktyvusis stabdymo asistentas gali padėti išvengti nelaimingų atsitikimų susiduriant su priešais važiuojančia transporto priemone ir pėstiesiems kertant kelią bei sušvelninti nelaimingų atsitikimų pasekmes.

  Specialūs įtaisai.
  Citan automobilis uždaru kėbulu, aktyvus stabdymo asistentas

  Aktyvus važiavimo juostos laikymosi asistentas

  Aktyvusis važiavimo juostos laikymosi asistentas gali padėti išvengti avarijų, nes atpažįsta netikėtą nuvažiavimą nuo važiuojamosios kelio dalies, įspėja apie tai ir prireikus atlieka vairavimo veiksmus. Jūs visada galite kontroliuoti situaciją: jums aktyviai vairuojant, stabdant arba didinant greitį, sistema neįsijungia.

  Specialūs įtaisai.
  Citan automobilis uždaru kėbulu, aktyvus važiavimo juostos laikymosi asistentas

  Aklosios zonos perspėjimo sistemos asistentas

  Su aklosios zonos perspėjimo sistemos asistentu Jūs tiesiog būsite saugūs kelyje – ypač keisdami eismo juostą. Šis asistentas veikia pagal radarinę technologiją ir stebi zoną, kurios nematote per išorinius veidrodėlius. Jis gali Jus įspėti optiniu ir akustiniu signalu apie galimus šoninius susidūrimus su kitais eismo dalyviais.

  Specialūs įtaisai.
  Citan automobilis uždaru kėbulu, aklosios zonos perspėjimo sistemos asistentas

  Kelio ženklų asistentas

  Kelio ženklų asistentas padeda Jums laikytis greičio apribojimų ir kitų nurodymų. Tai užtikrina didesnį saugumą.

  Specialūs įtaisai.
  Citan automobilis uždaru kėbulu, kelio ženklų asistentas

  Tolimųjų šviesų asistentas

  Tolimųjų šviesų asistentas automatiškai įjungia ir išjungia tolimąsias šviesas, atsižvelgdamas į eismo situaciją, tokiu būdu palengvinamas vairavimas. Sistemą valdo už priekinio stiklo esanti kamera, kuri nuolat fiksuoja eismo situaciją priešais transporto priemonę.

  Specialūs įtaisai.
  Citan automobilis uždaru kėbulu, tolimųjų šviesų asistentas

  Padangų slėgio kontrolės sistema (priekinei ir galinei ašims), belaidė

  Padangų slėgio kontrolės sistema kontroliuoja visų keturių ratų padangų slėgį. Ji įspėja vairuotoją apie slėgio sumažėjimą padangose, todėl padidina važiavimo saugumą ir padangų tarnavimo laiką. Esant nedideliam slėgio mažėjimui arba didesniam slėgio skirtumui, sistema įspėja vizualiai.

  Specialūs įtaisai.
  Citan automobilis uždaru kėbulu, padangų slėgio kontrolės sistema (priekinei ir galinei ašims), belaidė

Susipažinkite su Citan automobiliu uždaru kėbulu dabar.

[*] Daugiau informacijos apie oficialias kuro sąnaudas ir oficialias konkrečių modelių CO₂ emisijas naujosioms keleivinėms transporto priemonėms rasite visose pardavimo vietose, lankstinuke „Degalų sąnaudos, CO₂ emisijos ir elektros sąnaudos - naujųjų keleivinių transporto priemonių vadovas“ bei DAT (Deutsche Automobil Treuhand GmbH) svetainėje (www.dat.de) nemokamai.