Citan Tourer | Mercedes-Benz

Naujasis Citan Tourer. 

Jei iš mažo furgono tikitės daug.

Norite kompaktiško furgono su erdviu salonu, su kuriuo galėtumėte lengvai manevruoti, patogiai važiuoti ir lengvai judėti spūstyse? Jūsų furgonas turėtų palengvinti darbą, būti jūsų įmonės vizitine kortele ir nedaryti jokių kompromisų dėl saugumo įrangos? Turėtumėte susipažinti su naujuoju Citan Tourer.
 

Skirtas saugumo užtikrinimui.

Aukštą saugumo lygį užtikrina įvairios Mercedes-Benz pagalbinės sistemos, kurių daugelis jau yra standartinėje įrangoje, ir 7 oro pagalvės.

Didžiausias funkcionalumas.

Salono dizaino koncepcija grindžiama aiškumu ir verte. Štai kodėl jis yra toks funkcionalus ir reprezentatyvus.

Erdvus, pritaikomas keleivio salonas.

Erdvų ir lengvai pasiekiamą naujojo Citan Tourer keleivių saloną galite pritaikyti pagal keleivių pageidavimus, naudojant daugybę parinkčių.

Važiuokite vikriai, patogiai ir ekonomiškai.

Žavi puikios naujojo Citan Tourer važiavimo charakteristikos - nuo efektyvių, lengvai perjungiamų pavarų iki patogaus nuo greičio priklausančio vairo su stiprintuvu.

Mažas furgonas su didelėmis galimybėmis.

  

Keleivio salonas. Erdvė su daugybe galimybių.

Jūsų keleiviai naujajame Citan Tourer nuo pat pradžių jausis kaip namie: patogu įlipti pro dvejas standartines stumdomas duris, kurių varstomi langai užtikrina gerą ventiliaciją. Visos sėdynės aptrauktos patvariu audiniu. Jei reikia, atlošus galima nulenkti nuo 1/3 iki 2/3 santykiu, kad būtų lygūs su krovinių skyriaus pagrindu.
Keleivio salono sėdimosios vietos
Krovinių skyriaus talpa
Didžiausia krovinių skyriaus talpa
Maks. apkrova

3

 

517 l

2390 l

 

539 kg

Puiki išvaizda mažam furgonui: išorės dizainas.

Tipiškas Mercedes-Benz: naujojo Citan Tourer dizainas iš pirmo žvilgsnio rodo, kad jis giminingas didesniems„Mercedes-Benz furgonams.

Charakteringas priekinės dalies dizainas

Akį patraukia būdingas priekinės dalies dizainas - išraiškingos formos, gražaus dizaino žibintai ir Mercedes-Benz būdingi radiatoriaus dangalai su centre įmontuota Mercedes žvaigžde.

Įspūdingas šoninės dalies dizainas

Įspūdingas šoninės dalies dizainas pabrėžia naujojo Citan Tourer manevringumą. Be kitų dalykų, nauji yra 40,6 cm (16 colių) ratai su lengvojo lydnio ratlankių dangteliais.