Mercedes-Benz Citan

Mercedes-Benz Citan.

Mažas furgonas su didelėmis galimybėmis.

Naujasis Citan pasižymi prekės ženklui būdingu dizainu ir ergonomišku salonu, kuriame galima lengva orientuotis, yra tikras Mercedes-Benz automobilis. Sėskite į automobilį ir atraskite pasirenkamos MBUX (Mercedes-Benz User Experience) multimedijos sistemos galimybes bei išmaniuosius ryšio sprendimus. Kelionės metu jums padės daugybė iš anksto reaguojantių asistavimo sistemų. Naujovė – abi įrangos linijos BASE ir PRO, su kuriomis galite susikurti tokį kompaktišką furgoną, kokio Jums reikia. Tai – tik pora naujovių. Sužinokite daugiau!

eCitan: naujas elektrinių furgonų šeimos narys.

Visiškai elektrinis Citan modelis eCitan pristatytas 2022 m. antroje pusėje. Pagal pasaulinės suderintos lengvųjų transporto priemonių bandymų procedūros (WLTP) duomenis, jo ridos atsarga siekia nuo 285 iki maks. 300 kilometrų. Tai atitinka komercinių naudotojų, kurie šiuos modelius dažnai naudoja kaip kurjerių ir pristatymo transporto priemones mieste, poreikius. Greito įkrovimo stotelėse akumuliatorių iki 80 procentų galima įkrauti per 40 minučių. Didelis privalumas yra tai, kad,lyginant su įprastais modeliais, nereikia daryti jokių kompromisų dėl krovinių skyriaus ir naudingosios apkrovos matmenų. Taip pat galima įsigyti eCitan skirtą priekabos sukabinimo įtaisą.

Naujoji MBUX multimedijos sistema

Informacijos ir pramogų sistemos įranga naujajame Citan siūlo sprendimą beveik visais atvejais. Norite esamomis eismo sąlygomis greičiau pasiekti kelionės tikslą arba įkrauti savo mobilųjį galinį įrenginį be laido? O gal norite valdyti pasirenkamą MBUX multimedijos sistemą per didelės skiriamosios gebos jutiklinį ekraną, daugiafunkcio vairo mygtukais ar balso komandomis? Viskas įmanoma. Naujovė yra taip pat ir Mercedes me ryšio paslaugos, kurios suteikia beveik neribotas informacijos ir pramogų galimybes ir pagerina Jūsų furgono saugumą.
Citan, MBUX

Išskirtinės naujojo Citan savybės

Citan, ATTENTION ASSIST

  • ATTENTION ASSIST

Citan, rėmas stogo bagažinei tvirtinti su įmontuotu pagrindo laikikliu

  • Rėmas stogo bagažinei tvirtinti su įmontuotu pagrindo laikikliu

Citan, belaidė įkrovimo sistema mobiliesiems galiniams įrenginiams

Belaidė įkrovimo sistema mobiliesiems galiniams įrenginiams

Susipažinkite su naujuoju Citan.

Registruotis bandomajam važiavimui

Registruotis bandomajam važiavimui

Registracijos forma
Ieškoti pardavėjo

Ieškoti pardavėjo

Paieška
Konfigūruoti  transporto priemonę

Konfigūruoti transporto priemonę

Konfigūratorius

* Mercedes-Benz CITAN VAN. Įmoka paskaičiuota su 20% pradiniu įnašu, 5 metų laikotarpiui, 36% likutine verte termino pabaigoje 2,29% kintama palūkanų norma.

 

Mercedes-Benz CITAN TOURER. Įmoka paskaičiuota su 20% pradiniu įnašu, 5 metų laikotarpiui, 40% likutine verte termino pabaigoje ir 2,29% kintama palūkanų norma.

 

Finansavimą teikia Luminor Lizingas UAB, nurodyta orientacinė mėnesio lizingo įmoka. Finansavimo pasiūlymas galioja nuo 2021 12 01  iki 2022 03 31. Daugiau informacijos rasite www.mercedes-benz.lt arba Mercedes-Benz atstovybėje. Pasiūlymas nėra Luminor Lizingas UAB įsipareigojimas suteikti finansavimą.