Vito Tourer. Šeimos keliauja.

Nuo 27 467 €

Atveria naujus horizontus - kasdienybėje ir leidžiant laisvailaikį.

Vito Tourer gali talpinti iki 8 žmonių, neskaitant paties vairuotojo, palengvina Jūsų kasdienybę ir atveria naujus horizontus Jūsų laisvalaikiui. Kaip Jūs ir tikitės iš Mercedes-Benz, saugos įranga yra pavyzdiniame lygmenyje. Taip pat Vito Tourer galingos pavaros yra pačio moderniausios. Jei užsisakysite vieną iš dviejų dizaino paketų Vito SPORT liniją arba sportinio eksterjero paketą, galėsite pamatyti, kaip sportiškas jis važiuoja. Be to, siūlomos ir 3 pasirenkamos garso sistemos bei Mercedes Me ryšio sprendimai, sujungiantys Jus su skaitmeniniu pasauliu Jūsų Vito automobilyje.

Akcentai.

Patikimas pagalbininkas.

Toks pat įvairiapusis, kaip ir Jūsų kelionės.

Visapusiška jėga.

 

Jūsų Vito Tourer pavaros taip pat pagal Jūsų pageidavimus. Todėl galima rinktis iš 5-jų galingų variklių variantų, taip pat priekinių, galinių ratų arba visų varančiųjų ratų pavarą. Priklausomai nuo to, ką planuojate ir kur važinėjate: Pasirinkite transporto priemonę su pavara, atitinkančia jūsų keliones ir pageidaujamas važiavimo charakteristikas.

Pasirenkama 9 pavarų automatinė pavarų dėžė 9G-TRONIC kelyje užtikrina vairavimo komfortą ir mažas degalų sąnaudas. Taip pat ir standartinė 6 pavarų mechaninė pavarų dėžė užtikrina puikų manevringumo ir efektyvumo derinį. Kokį pavaros variantą bepasirinktumėte: naudodami standartinį elektromechaninį vairo stiprintuvą, patogų važiuoklės reguliavimą ir nepriklausomą pakabą, galėsite mėgautis lengviesiems automobiliams būdingu Vito Tourer efektyvumu, manevringumu ir vairavimo komfortu.

[*] Išsamią informaciją apie oficialų sunaudojamą degalų kiekį ir oficialų naujo lengvojo automobilio išmetamą CO2 kiekį galite susirasti „Rekomendacijose dėl naujų lengvųjų automobilių sunaudojamo degalų kiekio, išmetamo CO2 kiekio, sunaudojamo elektros kiekio“, kurias nemokamai galima gauti visose pardavimo vietose ir iš DAT (Deutsche Automobil Treuhand GmbH) (www.dat.de).

Lorem Ipsum