Vito Tourer | Mercedes-Benz transporteris
Vito Tourer

Vito Tourer. Šeimos keliauja.

Nuo 34 540 €

Specialus pasiūlymas

Atveria naujus horizontus - kasdienybėje ir leidžiant laisvalaikį.

Vito Tourer gali talpinti iki 8 žmonių, neskaitant paties vairuotojo, palengvina Jūsų kasdienybę ir atveria naujus horizontus Jūsų laisvalaikiui. Kaip Jūs ir tikitės iš Mercedes-Benz, saugos įranga yra pavyzdiniame lygmenyje. Taip pat Vito Tourer galingos pavaros yra pačio moderniausios. Jei užsisakysite vieną iš dviejų dizaino paketų Vito SPORT liniją arba sportinio eksterjero paketą, galėsite pamatyti, kaip sportiškas jis važiuoja. Be to, siūlomos ir 3 pasirenkamos garso sistemos bei Mercedes Me ryšio sprendimai, sujungiantys Jus su skaitmeniniu pasauliu Jūsų Vito automobilyje.

Akcentai.

  1. Saugumas
  2. Ekonomiškumas
  3. Ryšio užmezgimas
Jūsų specialistas, atsakingas už pavyzdinį saugumą.

Jūsų ir Jūsų keleivių saugumu leiskite pasirūpinti specialistams. Serijinė saugumo įranga Vito Tourer automobilyje apima, pvz., šoninio vėjo asistentą ir atidumo pagalbinę sistemą ATTENTION ASSIST. Joje yra oro pagalvės ir priminimo apie neužsegtą saugos diržą sistema vairuotojui bei priekiniam keleiviui. Pasirinktinai galima įsigyti šonines oro pagalves ir langų oro pagalves. Jums pageidaujant, pagalbą suteiks aktyvus stabdymo asistentas, aktyvus atstumo palaikymo asistentas DISTRONIC ir kelio juostos laikymosi bei aklosios zonos perspėjimo sistemos asistentas su Rear Cross Traffic Alert.

Geriausias taupumo pavyzdys.

Vito Tourer – taupus ir patikimas šeimos narys. Įsigydami pastebėsite patrauklų kainos ir kokybės santykį. Palankios 4 dyzelinių variklių sąnaudų vertės užtikrina taupumą kelyje. Lygiai taip pat pavyzdinis yra Mercedes-Benz būdingas patikimumas ir ilgaamžiškumas. Taip užtikrinama, jog jūsų Vito Tourer jums tarnaus visada, kai jums to reikia. Tai taip pat padeda užtikrinti ilgi (40 000 km) techninės priežiūros intervalai.

Liekate prisijungęs net būdamas kelyje.

Su Vito pasiimate skaitmeninį pasaulį kartu su savimi! Pasirenkamos garso sistemos siūlo laisvų rankų įrangą ir muzikos transliavimą per Bluetooth® bei iš dalies įgalina išmaniojo telefono intergraciją. Tokiu būdu Jūsų važiavimai taps dar linksmesni ir malonesni - taip pat ir dėl paprasto valdymo. Vis didėjantis Mercedes me connect paslaugų skaičius palengvina Jūsų mobilų gyvenimą. Platus, pasirenkamas pasiūlymo diapazonas - nuo Techninės priežiūros valdymo, automobilio seklio iki Mercedes-Benz pagalbos iškvietimo sistemos.

Toks pat įvairiapusis, kaip ir Jūsų kelionės.

Visapusiška jėga.

 

Jūsų Vito Tourer pavaros taip pat pagal Jūsų pageidavimus. Todėl galima rinktis iš 5-jų galingų variklių variantų, taip pat priekinių, galinių ratų arba visų varančiųjų ratų pavarą. Priklausomai nuo to, ką planuojate ir kur važinėjate: Pasirinkite transporto priemonę su pavara, atitinkančia jūsų keliones ir pageidaujamas važiavimo charakteristikas.

Pasirenkama 9 pavarų automatinė pavarų dėžė 9G-TRONIC kelyje užtikrina vairavimo komfortą ir mažas degalų sąnaudas. Taip pat ir standartinė 6 pavarų mechaninė pavarų dėžė užtikrina puikų manevringumo ir efektyvumo derinį. Kokį pavaros variantą bepasirinktumėte: naudodami standartinį elektromechaninį vairo stiprintuvą, patogų važiuoklės reguliavimą ir nepriklausomą pakabą, galėsite mėgautis lengviesiems automobiliams būdingu Vito Tourer efektyvumu, manevringumu ir vairavimo komfortu.

[*] Išsamią informaciją apie oficialų sunaudojamą degalų kiekį ir oficialų naujo lengvojo automobilio išmetamą CO2 kiekį galite susirasti „Rekomendacijose dėl naujų lengvųjų automobilių sunaudojamo degalų kiekio, išmetamo CO2 kiekio, sunaudojamo elektros kiekio“, kurias nemokamai galima gauti visose pardavimo vietose ir iš DAT (Deutsche Automobil Treuhand GmbH) (www.dat.de).

Lorem Ipsum