Daugiau galimybių: Vito Tourer naudojimas asmeninėms reikmėms.

Toks pat įvairiapusis, kaip ir jūsų kelionės.

Konfigūravimo priemonė

Vito. Noriu, galiu, padarau.

Vito Tourer palengvins jūsų kasdienybę ir atvers jums naujus laisvalaikio horizontus: erdviame salone telpa iki 8 keleivių ir vairuotojas ir dėl atitinkamai pritaikyto sėdynių išdėstymo yra daug vietos. Kelionės metu užteks vietos šeimai, draugams ir naminiams gyvūnams taip pat bagažui ir sporto inventoriui.

Galiniais ratais varoma ar su visų varančiųjų ratų pavara, Vito Tourer BASE, PRO ar SELECT: tiesiog pasirinkite jūsų kelionėms tinkamiausią transporto priemonę.

Gausus komfortiškos įrangos pasirinkimas ir naujoviškos pagalbos ir saugos sistemos padės dar laisviau ir saugiau pasiekti savo tikslus. Papildomai pasirinktina Vito Line SPORT su kontrastingų spalvų plėvele ir sportinės išvaizdos šoniniais slenksčiais, chromuotomis aušintuvo grotelėmis ir iki 48,3 cm (19 colių) dydžio lengvojo lydinio metalo ratlankiais jūsų Vito Tourer suteikia individualų ir dinamišką vaizdą.

Akcentai.

Patikimas pagalbininkas.

Toks pat įvairiapusis, kaip ir jūsų kelionės.

Visapusiška jėga.

Jūsų Vito Tourer pavaros taip pat pagal Jūsų pageidavimus. Todėl galima rinktis iš 3-jų galingų variklių variantų, taip pat galinių ratų arba visų varančiųjų ratų pavarą. Priklausomai nuo to, ką planuojate ir kur važinėjate: Pasirinkite transporto priemonę su pavara, atitinkančia jūsų keliones ir pageidaujamas važiavimo charakteristikas.

Standartinė 9 pavarų automatinė pavarų dėžė 9G-TRONIC kelyje užtikrina vairavimo komfortą ir mažas degalų sąnaudas. Taip pat 6 pavarų mechaninė pavarų dėžė užtikrina puikų manevringumo ir efektyvumo derinį. Kokį pavaros variantą bepasirinktumėte: naudodami standartinį elektromechaninį vairo stiprintuvą, patogų važiuoklės reguliavimą ir nepriklausomą pakabą, galėsite mėgautis lengviesiems automobiliams būdingu Vito Tourer efektyvumu, manevringumu ir vairavimo komfortu.

[*] Išsamią informaciją apie oficialų sunaudojamą degalų kiekį ir oficialų naujo lengvojo automobilio išmetamą CO2kiekį galite susirasti „Rekomendacijose dėl naujų lengvųjų automobilių sunaudojamo degalų kiekio, išmetamo CO2 kiekio, sunaudojamo elektros kiekio“, kurias nemokamai galima gauti visose pardavimo vietose ir iš DAT (Deutsche Automobil Treuhand GmbH) (www.dat.de).

Lorem Ipsum