Padeda įmonei siekti rezultatų: Vito krovininis furgonas.

Parengtas, kai jūs esate pasiruošę.

Vito. Noriu, galiu, darau.

Jūs norite būti visada pasiruošę veikti? Jūs negalite atsispirti naujiems iššūkiams? Ar tikslingai vykdote savo darbą? Tada jūs ir Vito puikiai tinkate vienas kitam. Kadangi su Vito pasieksite galutinį tikslą tiek kelyje, tiek ir įmonėje. Automobilio ekonomiškumui ir kokybei nė kiek nenusileidžia lankstumo ir saugumo ypatybės. Tiesiog jį sukonstravo tikri komercinių transporto priemonių specialistai.

Kadangi degalų sąnaudos tesiekia nuo 5,7 l/100 km [Vito furgonas ir Vito Mixto 116 CDI su BlueEFFICIENCY paketu ir 7G-TRONIC PLUS bei komercinių transporto priemonių registracija (N1). Degalų sąnaudos važiuojant mišriomis sąlygomis: 5,8–5,7 l/100 km; CO2 tarša važiuojant mišriomis sąlygomis: 153–150 g/km]1 [*], jis yra ekonomiškesnis nei bet kada anksčiau ir kiekvienu nuvažiuotu kilometru ilgainiui prisideda prie jūsų sėkmės. Dėl naujoviškų pagalbos ir saugos sistemų galite dar saugiau pasiekti savo tikslus. Siūlomos pavaros rūšys taip pat yra unikalios: priekinių ratų2, galinių ratų arba visų varančiųjų ratų pavara padės jums įvykdyti iškeltas užduotis.

Be to, platus Mercedes-Benz partnerių tinklas teikia visapusiškas techninės priežiūros paslaugas ir užtikrina, kad jūsų Vito visada būtų patvarus ir patikimas. Patikėkite savo automobilio priežiūrą ir remontą Mercedes-Benz techninės priežiūros darbuotojams. Jie geriausiai žino jūsų automobilį. Tuo būdu Vito ilgai išliks jūsų vertingu partneriu.

Mercedes-Benz furgonai. Sukurti judėti.

1

Vito furgonas ir Vito Mixto 116 CDI su BlueEFFICIENCY paketu ir 7G-TRONIC PLUS, kurie turi būti registruojami kaip lengvieji krovininiai automobiliai (N1). Degalų sąnaudos mieste / užmiestyje / mišriomis sąlygomis: 6,7–6,6/5,3–5,2/5,8–5,7 l/100 km; kombinuotos CO2 emisijos: 153–150 g/km [*]. Realiosios naudojimo vertės, be kita ko, priklauso nuo transporto priemonės masės ir nuo pasirinktos įrangos.

2

Vito Mixto su priekiniais varančiaisiais ratais, kurį galima registruoti kaip lengvąjį automobilį (M1), nuo 2018-06 tam tikrose šalyse laikinai bus neprieinamas. Daugiau informacijos gali suteikti jūsų šalies „Mercedes-Benz“ prekybos atstovas.

Akcentai.

  1. ekonomiškumas
  2. Sauga
Patirkite savo pačių ekonominį stebuklą. Nedidelės degalų sąnaudos, kad galėtumėte judėti kuo toliau pirmyn.

Kiekvienas, kas taupiai naudoja išteklius, visada laukiamas partneris įmonėse. Todėl Vito užtikrina viską, ko reikia, kad dėl jo ekonomiškumo jūsų verslas klestėtų. Sertifikuotos degalų sąnaudos tesiekia nuo 5,7 l/100 km (Vito furgonas ir Vito Mixto 116 CDI su BlueEFFICIENCY paketu ir 7G-TRONIC PLUS bei komercinių transporto priemonių registracija (N1)). Degalų sąnaudos važiuojant mišriomis sąlygomis: 5,8–5,7 l/100 km; CO2 tarša važiuojant mišriomis sąlygomis: 153–150 g/km]1 [*], jis yra ekonomiškesnis nei bet kada anksčiau. Vertė, kuri gali būti laikoma pavyzdine. Kaip ir Mercedes-Benz tipiškas patikimumas ir ilgaamžiškumas. Taip užtikrinama, jog jūsų Vito jums tarnaus visada, kai jums to reikia. Tai taip pat padeda užtikrinti ilgi (40 000 km) techninės priežiūros intervalai. Apskritai, puiki produkto kokybė – geriausias būdas išlaikyti ypač mažą techninės priežiūros ir remonto išlaidų biudžetą. Tam, kad Vito būtų puikios išvaizdos ir po daugelio metų, mes užtikrinome ypatingą apsaugą nuo korozijos, įskaitant visiškai galvanizuotą kėbulą.

Pasiekite savo tikslą. Ypač saugiai. Būkite užtikrinti - visose kelionėse.

Visos pavyzdinės Vito saugos ir pagalbos sistemos, naudingos: jums, jūsų keleiviams ir netgi kitiems eismo dalyviams. Jūsų krovinius taip pat ypač patogu vežti Vito. Prieinama ši standartinė įranga: važiavimo pučiant šoniniam vėjui pagalbinė sistema ir ATTENTION ASSIST – dėmesio išlaikymo pagalbinė sistema, taip pat vairuotojo oro pagalvė, keleivio oro pagalvė, skirta Vito Mixto, turinčiam lengvojo automobilio registraciją (M1)2, taip pat naujausios kartos elektroninė stabilumo programa ADAPTIVE ESP®. Pastarosios atveju važiavimo dinamikos reguliavimo sistema taip pat atsižvelgia ir į transporto priemonės vežamą krovinį. Be to, ant B statramčio užklijuotas gelbėjimo tarnybų QR kodo lipdukas leidžia gelbėjimo komandoms tiesiogiai nuskaityti konkrečiai transporto priemonei skirtą gelbėjimo kortelę.

Išskirtinė įranga yra COLLISION PREVENTION ASSIST, kuri užmiestyje stebi atstumą iki priešais važiuojančių automobilių ir gali įspėti apie galimą susidūrimą. Pagal pageidavimą galima įsigyti langų oro pagalves ir keleivio oro pagalvę ir krūtinės ląstos, dubens srities šonines oro pagalves bei keleivių apsaugos sistemą PRE-SAFE®. Jei norite išplėsti Vito saugos ypatybes, jų, be abejo, rasite kitų saugos funkcijų3 skirsnyje. Visos jos pasižymi bendra ypatybe: padeda jums saugiau pasiekti jūsų tikslus.

1

Vito furgonas ir Vito Mixto 116 CDI su BlueEFFICIENCY paketu ir 7G-TRONIC PLUS bei komercinių transporto priemonių registracija (N1). Degalų sąnaudos mieste / užmiestyje / mišriomis sąlygomis: 6,7–6,6/5,3–5,2/5,8–5,7 l/100 km; kombinuotos CO2 emisijos: 153–150 g/km [*]. Realiosios naudojimo vertės, be kita ko, priklauso nuo transporto priemonės masės ir nuo pasirinktos įrangos.

2

Galima įsigyti pasirinktinai Vito furgonui ir Vito Mixto, turintiems komercinių transporto priemonių registraciją (N1); standartinė įranga, montuojama Vito Mixto, kai jį leidžiama registruoti kaip lengvąjį automobilį (M1).

3

Žr. standartinės ir specialios saugos įrangos aprašymą ir www.mercedes-benz.de

Kėbulas.

Transporto priemonės ilgis
Kompaktiškas
Ilgas
Itin ilgas
Krovinių skyriaus paviršiai
Krovinių skyriaus talpa
Krovinių skyriaus ilgis
 Maks. apkrova
3,97 m²
5,5 m3
2 586 mm
1374 kg
4,38 m²
6,0 m3
2 831 mm
1349 kg
4,76 m²
6,6 m3
3 061 mm
1324 kg

Užtikrinama visapusiška sauga.

Vito aukštos kokybės saugos priemonės apima, pvz., serijinę šoninio vėjo kompensavimo sistemą ir ATTENTION ASSIST – dėmesio išlaikymo pagalbinę sistemą. Be standartinės vairuotojo oro pagalvės, galima įsigyti papildomą keleivio oro pagalvę ir šonines oro pagalvė krūtinės ląstos, dubens srities šonines oro pagalves bei langų oro pagalves. Pagal pageidavimą galima įsigyti COLLISION PREVENTION ASSIST, taip pat važiavimo juostos laikymosi pagalbinę sistemą bei nematomos zonos stebėjimo sistemą, kurios taip pat prisideda prie saugos.

Įvairiapusis kaip jūsų užduotys.

Tikslą pasieks kiekvienas. Jūsų poreikis judėti į priekį. Štai kodėl Vito yra pirmasis savo klasės transporteris, turintis trijų rūšių pavaras: priekinių ratų, galinių ratų ir visų varančiųjų ratų pavarą. Priklausomai nuo to, ką planuojate ir kur važinėjate: Pasirinkite transporto priemonę su pavara, atitinkančia jūsų naudojimo profilį ir pageidaujamas važiavimo charakteristikas.

7 pavarų automatinė pavarų dėžė 7G-TRONIC PLUS1 kelyje užtikrina vairavimo komfortą ir mažas degalų sąnaudas. Taip pat ir standartinė 6 pavarų mechaninė pavarų dėžė užtikrina puikų manevringumo ir efektyvumo derinį. Kokį pavaros variantą bepasirinktumėte: naudodami standartinį elektromechaninį vairo stiprintuvą, patogų važiuoklės reguliavimą ir nepriklausomą pakabą, galėsite mėgautis lengviesiems automobiliams būdingu Vito efektyvumu, manevringumu ir vairavimo komfortu.

1

Automobiliams su galinių ratų ir visų varančiųjų ratų pavara.

Mercedes PRO: supaprastina ir paspartina jūsų verslą.

Mercedes PRO1 yra naujasis Mercedes-Benz Vans prekės ženklas, kuriuo bus ženklinami visi esami ir ateities sprendimai, tarnybos ir skaitmeninės paslaugos jūsų kasdieniam verslui. Mūsų tikslas - išnaudoti skaitmenines galimybes, kad jūsų verslas taptų dar efektyvesnis.

Mercedes PRO susieja visas tarnybas ir sprendimus į vientisą žiniatinklio platformą. Iš pradžių bus pasiūlytos tik atskiros paslaugos, tačiau jų asortimentas bus nuolat plečiamas ir pritaikomas pagal individualius poreikius. Mūsų tikslas yra suderinti jūsų poreikius su mūsų sukurtomis ateities technologijomis ir išmaniai integruoti juos į jūsų kasdienį darbą.

1

Mercedes PRO prieinama pasirinktose Europos šalyse. Daugiau informacijos gausite iš savo Mercedes-Benz prekiautojo.

[*] Išsamią informaciją apie oficialų sunaudojamą degalų kiekį ir oficialų naujo lengvojo automobilio išmetamą CO2 kiekį galite susirasti „Rekomendacijose dėl naujų lengvųjų automobilių sunaudojamo degalų kiekio, išmetamo CO2 kiekio, sunaudojamo elektros kiekio“, kurias nemokamai galima gauti visose pardavimo vietose.

Lorem Ipsum