Vito furgonas | Mercedes-Benz transporteris

Efektyvus sprendimas Jūsų verslui: Vito furgonas.

Nuo 33 319 €

Profesionalus krovininis transportas su žvaigžde.

Vito furgonas gali suteikti Jums visapusišką pagalbą: jis gali sutalpinti krovinius iki 6,6 m³. Ekonomiškos transmisijos su kiekvienu kilometru tvariai padeda užtikrinti Jūsų verslo sėkmę. Kaip Jūs ir tikitės iš Mercedes-Benz, saugos įranga su techniškai ištobulintomis pagalbos sistemomis yra pavyzdiniame lygmenyje. Be to, siūlomos ir naujausios Mercedes PRO 3 pasirenkamos garso sistemos bei ryšio sprendimai, sujungiantys Jus su skaitmeniniu pasauliu Jūsų Vito automobilyje.

Akcentai.

  1. Ekonomiškumas
  2. Sauga
  3. Ryšio užmezgimas
Patirkite savo pačių ekonominį stebuklą. Nedidelės degalų sąnaudos, kad galėtumėte judėti kuo toliau pirmyn.

Kiekvienas, kas taupiai naudoja išteklius, visada laukiamas partneris įmonėse. Todėl Vito užtikrina viską, ko reikia, kad dėl jo ekonomiškumo jūsų verslas klestėtų. Sertifikuotos degalų sąnaudos tesiekia nuo 5,7 l/100 km (Vito furgonas ir Vito Mixto 116 CDI su BlueEFFICIENCY paketu ir 7G-TRONIC PLUS bei komercinių transporto priemonių registracija (N1)). Degalų sąnaudos važiuojant mišriomis sąlygomis: 5,8–5,7 l/100 km; CO2 tarša važiuojant mišriomis sąlygomis: 153–150 g/km]1 [*], jis yra ekonomiškesnis nei bet kada anksčiau. Vertė, kuri gali būti laikoma pavyzdine. Kaip ir Mercedes-Benz tipiškas patikimumas ir ilgaamžiškumas. Taip užtikrinama, jog jūsų Vito jums tarnaus visada, kai jums to reikia. Tai taip pat padeda užtikrinti ilgi (40 000 km) techninės priežiūros intervalai. Apskritai, puiki produkto kokybė – geriausias būdas išlaikyti ypač mažą techninės priežiūros ir remonto išlaidų biudžetą. Tam, kad Vito būtų puikios išvaizdos ir po daugelio metų, mes užtikrinome ypatingą apsaugą nuo korozijos, įskaitant visiškai galvanizuotą kėbulą.

Pasiekite savo tikslą. Ypač saugiai. Būkite užtikrinti - visose kelionėse.

Visos pavyzdinės Vito saugos ir pagalbos sistemos, naudingos: jums, jūsų keleiviams ir netgi kitiems eismo dalyviams. Jūsų krovinius taip pat ypač patogu vežti Vito. Prieinama ši standartinė įranga: važiavimo pučiant šoniniam vėjui pagalbinė sistema ir ATTENTION ASSIST – dėmesio išlaikymo pagalbinė sistema, taip pat vairuotojo oro pagalvė, keleivio oro pagalvė, skirta Vito Mixto, turinčiam lengvojo automobilio registraciją (M1)2, taip pat naujausios kartos elektroninė stabilumo programa ADAPTIVE ESP®. Pastarosios atveju važiavimo dinamikos reguliavimo sistema taip pat atsižvelgia ir į transporto priemonės vežamą krovinį. Be to, ant B statramčio užklijuotas gelbėjimo tarnybų QR kodo lipdukas leidžia gelbėjimo komandoms tiesiogiai nuskaityti konkrečiai transporto priemonei skirtą gelbėjimo kortelę.

Išskirtinė įranga yra COLLISION PREVENTION ASSIST, kuri užmiestyje stebi atstumą iki priešais važiuojančių automobilių ir gali įspėti apie galimą susidūrimą. Pagal pageidavimą galima įsigyti langų oro pagalves ir keleivio oro pagalvę ir krūtinės ląstos, dubens srities šonines oro pagalves bei keleivių apsaugos sistemą PRE-SAFE®. Jei norite išplėsti Vito saugos ypatybes, jų, be abejo, rasite kitų saugos funkcijų3 skirsnyje. Visos jos pasižymi bendra ypatybe: padeda jums saugiau pasiekti jūsų tikslus.

Liekate prisijungęs net būdamas kelyje.

Su Vito pasiimate skaitmeninį pasaulį kartu su savimi! Pasirenkamos garso sistemos siūlo laisvų rankų įrangą ir muzikos transliavimą per Bluetooth® bei iš dalies įgalina išmaniojo telefono intergraciją. Dėl to darbas tampa ir ekonomiškas, ir malonus - taip pat ir dėl paprasto valdymo.

Vis didėjantis Mercedes PRO ryšio paslaugų skaičius padeda Jums lengviau ir ekonomiškiau valdyti užduotis. Platus, pasirenkamas pasiūlymo diapazonas - nuo laivyno ryšių, transporto priemonių logistikos iki Mercedes-Benz pagalbos iškvietimo sistemos.

1

Vito furgonas ir Vito Mixto 116 CDI su BlueEFFICIENCY paketu ir 7G-TRONIC PLUS bei komercinių transporto priemonių registracija (N1). Degalų sąnaudos mieste / užmiestyje / mišriomis sąlygomis: 6,7–6,6/5,3–5,2/5,8–5,7 l/100 km; kombinuotos CO2 emisijos: 153–150 g/km [*]. Realiosios naudojimo vertės, be kita ko, priklauso nuo transporto priemonės masės ir nuo pasirinktos įrangos.

2

Galima įsigyti pasirinktinai Vito furgonui ir Vito Mixto, turintiems komercinių transporto priemonių registraciją (N1); standartinė įranga, montuojama Vito Mixto, kai jį leidžiama registruoti kaip lengvąjį automobilį (M1).

3

Žr. standartinės ir specialios saugos įrangos aprašymą ir www.mercedes-benz.de

Puikiai linksminantis, geriausiai informuotas.

Informacijos ir ryšių sistemos su daugybe sąsajų, pageidaujant, užtikrina geriausią ryšį ir bendravimą. Pasirenkamų multimedijos sistemų Audio 30 ir Audio 40 valdymas per lietimui jautrų ekraną yra intuityvus ir patogus.

Vito furgonas, Audio 40

Audio 40

Vito furgonas, Audio 10

Audio 10

Vito furgonas, Audio 30

Audio 30

Jums lieka mažiau rūpesčių.

Vito furgone yra daug vietos viskam, ką reikia pasiimti su savimi. Su 3200 kg sveriančia transporto priemone, kurios krovinių skyriaus ilgis gali siekti 3 m1, galima gabenti daug krovinių.

Bet ne tik tai: dėl galimybės pasirinkti 3 automobilio ilgius, 2 ratų bazes, lanksčią saugos sistemą ir praktiškas pertvaras, bus užtikrintas jūsų profesionalaus transporto įvairiapusis pritaikymas ir specialus naudojimas.

Kiti privalumai – didelės durų angos ir žemas pakrovimo slenksčio aukštis – padės lengvai susidoroti net ir su sunkiomis užduotimis – dar didesniam komfortui ir saugumui pakraunant ir iškraunant.

Transporto priemonės ilgis
Kompaktiškas
Ilgas
Itin ilgas
Krovinių skyriaus paviršiai
Krovinių skyriaus talpa
Krovinių skyriaus ilgis
 Maks. apkrova
3,97 m²
5,5 m3
2 586 mm
1374 kg
4,38 m²
6,0 m3
2 831 mm
1349 kg
4,76 m²
6,6 m3
3 061 mm
1324 kg
1

Skirta itin ilgiems Vito modeliams.

Čia galite mėgautis savo darbu.

Vito furgonas

Mercedes-Benz elektriniai furgonai: praktiški, ekonomiški ir orientuoti į taikymo sritį.

Susipažinkite ir su Vito furgonu, turinčiu elektrinę pavarą.

Susipažinkite su Vito.

Registruotis bandomajam važiavimui

Registruotis bandomajam važiavimui

Registracijos forma
Ieškoti pardavėjo

Ieškoti pardavėjo.

Paieška
Konfigūruoti transporto priemonę

Konfigūruoti transporto priemonę.

Konfigūratorius
[*] Daugiau informacijos apie oficialių degalų sunaudojimą ir oficialias konkrečių modelių CO₂ emisijas naujiems lengviesiems automobiliams rasite visose pardavimo vietose, lankstinuke „Degalų sąnaudos, CO₂ emisijos ir elektros sąnaudos - naujųjų keleivinių transporto priemonių vadovas“ bei DAT (Deutsche Automobil Treuhand GmbH) svetainėje www.dat.de nemokamai.