Efektyvi elektrinė pavara derinama su laiko patikrintomis transporto priemonės stipriomis savybėmis.

Iki 421 km,  elektra įveikiamas atstumas

eVito Tourer lygiai toks pat funkcionalus, patikimas ir patogus, kaip to tikimasi iš Mercedes-Benz Vito. Labai efektyvus elektrinis variklis su maks. 150 kW (204 AG) [eVito furgonas su lengvosios transporto priemonės registracija (M1). Energijos sąnaudos kombinuoto testavimo cikle20,2 –24,2  kWh/100 km, CO2 emisija 0 g/km] [*] ir sukimo momentu iki 362 Nm.

Elektra įveikiamas atstumas iki 186  km leis Jums važiuoti ir į užmiesčio keliones. Naudinga baterijos talpa sudaro 90 kWh ir greito įkrovimo stotelėje pasirinktinai galima įkrauti iki 110 kW per maždaug 45 minutes nuo 10 iki 80 %. Erdviame krovinių skyriuje iki 8 sėdimų vietų ir vairuotojas - elektrinė pavara Jūsų erdvės visiškai neribos.

 

Akcentai.

Mercedes PRO: supaprastina ir paspartina jūsų verslą.

Raskite tinkamus sprendimus savo Vito.

Ateitis vairuoja elektromobilį: atraskite naują eVan ekosistemą.

eVan ekosistema

Elektrifikuokite savo verslą. Mes skaičiuojame, jūs lyginate.

Įkrovimo sprendimai

Mercedes-Benz įkrovimo sprendimai jūsų eVan.

Važiavimo nuotolis

Su eVAN Ready programėle leiskitės į virtualią bandomąją kelionę.

Bendros eksploatavimo sąnaudos

Kada elektromobilumas apsimoka?

eVAN. DUK.

[*] Daugiau informacijos apie oficialių degalų sunaudojimą ir oficialias konkrečių modelių CO₂ emisijas naujiems lengviesiems automobiliams rasite visose pardavimo vietose, lankstinuke „Degalų sąnaudos, CO₂ emisijos ir elektros sąnaudos - naujųjų keleivinių transporto priemonių vadovas“ bei DAT (Deutsche Automobil Treuhand GmbH) svetainėje www.dat.de nemokamai.

Lorem Ipsum