eVito Tourer | Mercedes-Benz transporteris
eVito Tourer

Efektyvi elektrinė pavara derinama su laiko patikrintomis transporto priemonės stipriomis savybėmis.

Nuo 70 939 €

Konfigūruoti dabar

332-370 km elektra nuvažiuojamas atstumas (WLTP)12

 

eVito Tourer PRO (eVito Tourer PRO su ​​automobilio registracija [M1]): energijos suvartojimas kWh/100 km (mišriomis sąlygomis): 26,9–26,2; CO2 emisija g/km (mišriomis sąlygomis): 0. Jis toks pat funkcionalus, saugus ir patogus, kaip ir galima tikėtis iš Mercedes-Benz Vito: labai efektyvus elektrinis variklis turi maksimalią 150 kW (204 AG) galią ir sukimo momentą iki 365 Nm.

Iki 370 km nuvažiuojantis eVito Tourer puikiai tinka kelionėms, kurios viršija miesto ribas. Naudojama akumuliatoriaus talpa yra 90 kWh, jis gali būti įkrautas nuo 10 iki 80 % per maždaug 45 minutes greito įkrovimo stotelėse, kurių galia iki 110 kW. Erdviame salone, kuriame yra iki 8 sėdimų vietų ir vairuotojas, neturite jokių apribojimų dėl elektrinės pavaros.

1

Elektros energijos sąnaudos ir ridos atsarga apskaičiuoti pagal Reglamento 692/2008/ES reikalavimus. Energijos sąnaudos ir diapazonas priklauso nuo transporto priemonės konfigūravimo, o ypač nuo parinkto didžiausio greičio apribojimo.

Elektros energijos sąnaudos ir siekis apskaičiuoti pagal Reglamento 2017/1151/ES reikalavimus. Energijos sąnaudos ir diapazonas priklauso nuo transporto priemonės konfigūravimo, o ypač nuo parinkto didžiausio greičio apribojimo.

2

Faktinis siekis priklauso nuo individualaus važiavimo stiliaus, kelių ir eismo sąlygų, išorės temperatūros, klimato kontrolės/šildymo naudojimo ir t.t., o prireikus gali nukrypti.

Akcentai.

 1. Pavara
 2. Ryšio užmezgimas
 3. Patikimumas
 4. Salonas
Elektros energija naudojama kuo efektyviau.

Išmani eksploatacijos strategija užtikrina patį efektyviausią energijos naudojimą: 3 važiavimo programos „E+“, „E“ ir „C“ bei 5 rekuperacijos pakopos „D– –“, „D–“, „D“, „D+“ ir „D Auto“ leidžia optimizuoti energijos sunaudojimą. Rekuperacija sugrąžina energiją, kai transporto priemonė sulėtėja. Rekuperacijos pakopos „D Auto“ atveju kuo geriausiai išnaudoti akumuliatoriaus įkrovą Jums padės automatiškai įsijungianti ECO pagalbinė sistema. Jis automatiškai pritaiko rekuperacijos pakopą pagal važiavimo situaciją.

Puikiai linksminantis, geriausiai informuotas.

Informacijos ir ryšių sistemos su daugybe sąsajų užtikrina geriausią ryšį ir bendravimą. Pasirenkamų multimedijos sistemų Audio 30 ir Audio 40 valdymas per lietimui jautrų ekraną yra intuityvus ir patogus.

Parengtas tuomet, kai Jūs esate pasiruošę.

Greitai turėtumėte įvertinti savo eVito kaip patikimą kaip partnerį. Štai kodėl mes darome viską, kad užtikrintume ilgą ir patikimą ryšį. Jūs gausite modernią Mercedes-Benz kokybės transporto priemonę, kurios elektros pavara ir šildymas išlaikė mūsų žiemos testą, kai temperatūra yra iki minus 30°C. Be to, visapusiška apsauga nuo korozijos, pvz., visiškai cinkuotas kėbulas ir patvarios vidaus medžiagos užtikrina, kad net po daugelio metų jis bus puikios išvaizdos ir tarnaus kaip Jūsų įmonės vizitinė kortelė.

Čia galite mėgautis savo darbu.

Aptarkime malonius Jūsų darbo aspektus: erdvus eVito salonas užtikrins geriausią darbo nuotaiką. Tvirtų ir patogių sėdynių dėka ilgose kelionėse jausitės atsipalaidavę. Šaltojo sezono metu vertingas privalumas – standartinis vairuotojo sėdynių šildymas. Jei Jums reikia vietos 2 keleiviams priekyje, galite užsisakyti papildomą priekinę keleivio sėdynę. Pagal pageidavimą montuojamos garso sistemos užtikrina puikiausią ryšį ir pokalbius keliaujant, be to, savo kelionės tikslą greičiau pasieksite naudodamiesi navigacine sistema Audio 40.

Ateitis vairuoja elektromobilį: atraskite naują eVan ekosistemą.

eVan ekosistema

Elektrifikuokite savo verslą. Mes skaičiuojame, Jūs lyginate.

Įkrovimo sprendimai

Mercedes-Benz įkrovimo sprendimai Jūsų eVan.

eVAN. DUK.

 1. Kaip man įkrauti savo Mercedes-Benz elektra varomą transporterį?

  Yra skirtingų įkrovimo galimybių. Artimiausia: Mercedes-Benz Wallbox arba mūsų specialiai Jums sukurta įkrovimo galimybė jūsų šalyje. Be to, viešųjų įkrovimo įrenginių skaičius nuolat auga. DC greitojo įkrovimo stotelėje galite įkrauti savo eVito Tourer PRO iki 110 kW įkrovimo galia per mažiau negu 45 minutes nuo 10 iki 80 %. DC greitojo įkrovimo stotelėje galite įkrauti savo eVito Tourer PRO iki 50 kW; tokia galimybė numatyta standartinėje įrangoje.

 2. Kaip kuo efektyviau turėčiau važiuoti savo elektra varomu Mercedes-Benz transporteriu?

  3 skirtingos važiavimo programos ir 5 rekuperacijos pakopos palaiko tinkamą važiavimo būdą. Abi funkcijos leidžia jums optimizuoti savo eVito Tourer PRO energijos sąnaudas, o kartu ir nuotolį. Rekuperacijos pakopos „D Auto“ atveju kuo geriausiai išnaudoti akumuliatoriaus įkrovą Jums padės automatiškai įsijungianti ECO pagalbinė sistema. Jis pritaiko rekuperacijos pakopą pagal važiavimo situaciją automatiškai.

 3. Kokia eVito Tourer PRO vietų pasiūla?

  eVito Tourer PRO turi erdvų eVito Tourer keleivių saloną su vidaus degimo varikliu, nes baterijos yra apatinėje dalyje.

 4. Kaip dažnai reikia vežti elektra varomą Mercedes-Benz transporterį į techninę priežiūrą?

  Techninės priežiūros darbus būtina atlikti bent kartą per metus, kad būtų užtikrintas aukštavoltės įtampos komponentų ir kitų transporto priemonės dalių patikimumas. Techninės priežiūros paketo dėka techninė priežiūra ketverius metu nieko nekainuoja. Jeigu reikia pakeisti akumuliatorius, galėsite aštuonerius metus arba iki 160 000 km ridos naudotis savo akumuliatoriaus sertifikatu. Kilus daugiau klausimų apie elektromobilių techninę priežiūrą, Jums mielai patars Mercedes-Benz partneris.

 5. Ar akumuliatorių reikia pirkti atskirai?

  Jūsų eVito Tourer PRO akumuliatoriaus sertifikatas jau įtrauktas į pirkimo kainą. Todėl papildomų išlaidų už akumuliatoriaus nuomą nesusidaro. Finansinę akumuliatoriaus keitimo riziką, jeigu akumuliatoriaus talpa smarkiai sumažėtų, padengia akumuliatoriaus sertifikatas. Jis galioja 8 metus arba iki 160 000 km po pirmosios registracijos. Kilus daugiau klausimų apie akumuliatorių, Jums mielai patars Mercedes-Benz partneris.

 6. Kuo skiriasi AC ir DC įkrovimas?

  Akumuliatorius įkraunamas nuolatine srove (DC), kuri tiesiogiai siūloma DC greitojo įkrovimo stotelėse. Taip didelės įkrovos galios dėka nuotolį galima greitai prailginti. AC įkrovimo atveju per Wallbox arba buitinius tinklus į transporto priemonę patenka kintamoji srovė (AC). Transporto priemonėje ją į nuolatinę srovę pakeičia AC salono įkroviklis ir tik tada ji tiekiama į akumuliatorių.

 7. Ar akumuliatoriui teikiama garantija?

  Jeigu Jūsų akumuliatoriaus talpa po pirmųjų 8 metų arba pirmųjų 160 000 km po pirmosios registracijos sumažėtų mažiau 180 Ah ribinės vertės, Tuomet akumuliatoriaus keitimo išlaidas padengsime mes. Ir geriausia yra tai, kad akumuliatoriaus sertifikatas jau įtrauktas į pirkimo kainą.

 8. Ar elektra varomo Mercedes-Benz transporterio įkrovimo kabelis įeina į komplektaciją?

  Jūsų elektra varomo Mercedes-Benz transporterio įkrovimo kabelis neįeina į komplektaciją. Pageidaujant gamykloje galima užsakyti 4 įkrovimo kabelius su vienu 2 tipo įkrovimo kabelio kištuku. Galite rinktis iš 4 ir 8 m ilgio bei iš 1 ar 3 fazių įkrovimo. Kilus daugiau klausimų apie įkrovimo kabelius, Jums mielai patars Mercedes-Benz partneris.

 9. Kas yra rekuperacijos pakopos?

  Rekuperacija sugrąžina energiją, kai transporto priemonė sulėtėja. Pavyzdžiui, akumuliatorius įkraunamas važiuojant įkalnėn, užuot praradus energiją stabdant. Rekuperacijos stiprumą galite nustatyti 5 pakopomis pavarų perjungimo mentele prie vairo: D++ (0 m/s²), D+ (-0,5 m/s²), D (-1,0 m/s²), D- (-1,5 m/s²). Rekuperacijos pakopos „D Auto“ atveju kuo geriausiai išnaudoti akumuliatoriaus įkrovą Jums padės automatiškai įsijungianti ECO pagalbinė sistema. Ji automatiškai pritaiko rekuperacijos pakopą pagal važiavimo situaciją.

 10. Kaip kuo greičiau važiuoti savo elektra varomu Mercedes-Benz transporteriu?

  Standartiškai jūsų eVito Tourer PRO didžiausias greitis yra 140 km/h. Pasirinktinai galite padidinti didžiausią greitį iki 160 km/h. Tačiau atkreipkite dėmesį, kad didesni greičiai paprastai trumpina galimą nuvažiuoti atstumą.

 11. Kokį siekį kasdienybėje galima išgauti važiuojant elektra varomu Mercedes-Benz transporteriu?

  Jūsų elektra varomo Mercedes-Benz transporterio nuvažiuojamas atstumas priklauso nuo transporto priemonės konfigūracijos, ypač nuo didžiausio greičio pasirinkimo. Faktinis diapazonas priklauso nuo individualaus važiavimo stiliaus, kelių ir eismo sąlygų, išorės temperatūros, klimato kontrolės/šildymo naudojimo ir kitų elektros vartotojų. Galios rodmuo ir rekuperacijos pakopos Jums padės akumuliatoriaus įkrovimą naudoti kuo efektyviau ir pasiekti DIDELĮ NUOTOLĮ.

 12. Kokiu įkrovimo kištuku galiu įkrauti savo elektra varomą Mercedes-Benz transporterį?

  Combined Charging System (CCS) dėka savo eVito Tourer PRO lįkrausite ir įkrovimo punktuose, ir Wallbox: jis įkraunamas iki 11 kW ir kintamąja srove (AC), taip pat iki 50 kW nuolatine srove (DC). Pasirinktinai galite DC greitojo įkrovimo stotelėse greitai įkrauti net iki 110 kW.

[*] Daugiau informacijos apie oficialių degalų sunaudojimą ir oficialias konkrečių modelių CO₂ emisijas naujiems lengviesiems automobiliams rasite visose pardavimo vietose, lankstinuke „Degalų sąnaudos, CO₂ emisijos ir elektros sąnaudos - naujųjų keleivinių transporto priemonių vadovas“ bei DAT (Deutsche Automobil Treuhand GmbH) svetainėje www.dat.de nemokamai.