eVito Tourer | Mercedes-Benz transporteris
eVito Tourer

Efektyvi elektrinė pavara derinama su laiko patikrintomis transporto priemonės stipriomis savybėmis.

Nuo 69 590 €

Konfigūruoti dabar

Iki 421 km* elektra įveikiamas atstumas

eVito Tourer lygiai toks pat funkcionalus, patikimas ir patogus, kaip to tikimasi iš Mercedes-Benz Vito. Labai efektyvus elektrinis variklis su maks. 150 kW (204 AG) [eVito furgonas su lengvosios transporto priemonės registracija (M1). Energijos sąnaudos kombinuoto testavimo cikle20,2 –24,2  kWh/100 km, CO2 emisija 0 g/km] [*] ir sukimo momentu iki 362 Nm.

Elektra įveikiamas atstumas iki 186  km* leis Jums važiuoti ir į užmiesčio keliones. Naudinga baterijos talpa sudaro 90 kWh ir greito įkrovimo stotelėje pasirinktinai galima įkrauti iki 110 kW per maždaug 45 minutes nuo 10 iki 80 %. Erdviame krovinių skyriuje iki 8 sėdimų vietų ir vairuotojas - elektrinė pavara Jūsų erdvės visiškai neribos.

 

 

Akcentai.

 1. Pavara
 2. Ryšio užmezgimas
 3. Patikimumas
 4. Salonas
Elektros energija naudojama kuo efektyviau.

Išmani eksploatacijos strategija užtikrina patį efektyviausią energijos naudojimą: 3 važiavimo programos „E+“, „E“ ir „C“ bei 5 rekuperacijos pakopos „D– –“, „D–“, „D“, „D+“ ir „D Auto“ leidžia optimizuoti energijos sunaudojimą ir kartu siekį. Rekuperacija sugrąžina energiją, kai transporto priemonė sulėtėja. Rekuperacijos pakopos „D Auto“ atveju kuo geriausiai išnaudoti akumuliatoriaus įkrovą jums padės automatiškai įsijungianti ECO pagalbinė sistema. Jis pritaiko rekuperacijos pakopą pagal važiavimo situaciją automatiškai.

Puikiai linksminantis, geriausiai informuotas.

Informacijos ir ryšių sistemos su daugybe sąsajų, pageidaujant, užtikrina geriausią ryšį ir bendravimą. Pasirenkamų multimedijos sistemų Audio 30 ir Audio 40 valdymas per lietimui jautrų ekraną yra intuityvus ir patogus.

Parengtas, kai jūs esate pasiruošę.

Greitai turėtumėte įvertinti savo eVito, patikimą kaip partnerį. Štai kodėl mes darome viską, kad užtikrintume ilgą ir patikimą ryšį. Jūs gausite modernią Mercedes-Benz kokybės transporto priemonę, kurios elektros pavara ir šildymas išlaikė mūsų žiemos testą, kai temperatūra yra iki minus 30°C. Be to, visapusiška apsauga nuo korozijos, pvz., visiškai cinkuotas kėbulas ir patvarios vidaus medžiagos užtikrina, kad net po daugelio metų jis bus puikios išvaizdos ir tarnaus kaip jūsų įmonės vizitinė kortelė.

Čia galite mėgautis savo darbu.

Aptarkime malonius jūsų darbo aspektus: erdvus eVito salonas užtikrins geriausią darbo nuotaiką. Iš tvirtų ir patogių sėdynių ilgose kelionėse jausitės atsipalaidavę. Šaltojo sezono metu vertingas papildymas – standartinis vairuotojo sėdynių šildymas. Jei jums reikia vietos 2 keleiviams priekyje, galite užsisakyti papildomą priekinę keleivio sėdynę. Pagal pageidavimą montuojamos garso sistemos užtikrina puikiausią ryšį ir pokalbius keliaujant, be to, savo kelionės tikslą greičiau pasieksite naudodamiesi navigacinė sistema Audio 40.

Ateitis vairuoja elektromobilį: atraskite naują eVan ekosistemą.

eVan ekosistema

Elektrifikuokite savo verslą. Mes skaičiuojame, jūs lyginate.

Įkrovimo sprendimai

Mercedes-Benz įkrovimo sprendimai jūsų eVan.

Važiavimo nuotolis

Su eVAN Ready programėle leiskitės į virtualią bandomąją kelionę.

Bendros eksploatavimo sąnaudos

Kada elektromobilumas apsimoka?

eVAN. DUK.

 1. Ką galiu padaryti, kad išvengčiau įkrovos pikų įkraudamas savo elektra varomą transporterį?

  Naudodamiesi Mercedes PRO connect paslauga „Sumanus įkrovimo valdymas“ galite savo elektra varomą transporto priemonių parką įkrauti pakaitomis ir taip sumažinti būtiną prijungimo galią bei energijos sąnaudas. Kilus daugiau klausimų apie įkrovimą, jums mielai patars Mercedes-Benz partneris.

 2. Kas man palankiau, elektra varomas transporteris ar transporteris su vidaus degimo varikliu?

  Atsižvelgiant į naudojimo profilį ir elektromobilumo finansinius reikalavimus, bendros elektra varomo transporterio eksploatacinės sąnaudos gali būti tokio paties lygio kaip transporto priemonės su vidaus degimo varikliu. Daugiau aiškumo suteiks eCost skaičiuoklė: joje pateikta informacija apie metines jūsų dabartinės transporto priemonės išlaidas ir palyginama su elektra varomo Mercedes-Benz transporteriu.

 3. Ar akumuliatorių reikia pirkti atskirai?

  Jūsų eVito Tourer PRO akumuliatoriaus sertifikatas jau įtrauktas į pirkimo kainą. Todėl papildomų išlaidų už akumuliatoriaus nuomą nesusidaro. Finansinę akumuliatoriaus keitimo riziką, jeigu akumuliatoriaus talpa smarkiai sumažėtų, padengia akumuliatoriaus sertifikatas. Jis galioja 8 metus arba iki 160 000 km po pirmosios registracijos. Kilus daugiau klausimų apie akumuliatorių, jums mielai patars Mercedes-Benz partneris.

 4. Kuo skiriasi AC ir DC įkrovimas?

  Akumuliatorius įkraunamas nuolatine srove (DC), kuri tiesiogiai siūloma DC greitojo įkrovimo stotelėse. Taip didelės įkrovos galios dėka siekį galima greitai papildyti. AC įkrovimo atveju per Wallbox arba buitinius tinklus į transporto priemonę patenka kintamoji srovė (AC). Transporto priemonėje ją į nuolatinę srovę pakeičia AC salono įkroviklis ir tik tada ji tiekiama į akumuliatorių.

 5. Kokias junglumo galimybes elektra varomam transporteriui siūlo Mercedes-Benz?

  Daugelis gausių Mercedes PRO connect paslaugų galimos ir elektra varomiems transporterimas. Abi paslaugos „Sumanus įkrovimo valdymas“ ir „Nuotolinis įkrovimo valdymas“ teikiamos tik elektra varomoms transporto priemonėms. Įkrovimą jos daro ekonomiškesnį ir patogesnį. Kilus daugiau klausimų apie Mercedes PRO, jums mielai patars Mercedes-Benz partneris.

 6. Ar akumuliatoriui teikiama garantija?

  Jeigu jūsų akumuliatoriaus talpa po pirmųjų 8 metų arba pirmųjų 160 000 km po pirmosios registracijos sumažėtų mažiau 180 Ah ribinės vertės, jus apsaugos akumuliatoriaus sertifikatas. Tuomet akumuliatoriaus keitimo išlaidas padengsime mes. Ir geriausia yra tai, kad: akumuliatoriaus sertifikatas jau įtrauktas į pirkimo kainą.

 7. Ar elektra varomo Mercedes-Benz transporterio įkrovimo kabelis įeina į komplektaciją?

  Jūsų elektra varomo Mercedes-Benz transporterio įkrovimo kabelis neįeina į komplektaciją. Pageidaujant gamykloje galima užsakyti 4 įkrovimo kabelius su vienu 2 tipo įkrovimo kabelio kištuku. Galite rinktis iš 4 ir 8 m ilgio bei iš 1 ar 3 fazių įkrovimo. Kilus daugiau klausimų apie įkrovimo kabelius, jums mielai patars Mercedes-Benz partneris.

 8. Kas yra rekuperacijos pakopos?

  Rekuperacija sugrąžina energiją, kai transporto priemonė sulėtėja. Pavyzdžiui, akumuliatorius įkraunamas važiuojant įkalnėn, užuot praradus energiją šilumos forma stabdant. Kaip smarkiai vyksta rekuperacija, galite 5 pakopomis nustatyti pavarų perjungimo mentele prie vairo: D++ (0 m/s²), D+ (-0,5 m/s²), D (-1,0 m/s²), D- (-1,5 m/s²). Rekuperacijos pakopos „D Auto“ atveju kuo geriausiai išnaudoti akumuliatoriaus įkrovą jums padės automatiškai įsijungianti ECO pagalbinė sistema. Jis pritaiko rekuperacijos pakopą pagal važiavimo situaciją automatiškai.

 9. Kaip kuo greičiau važiuoti savo elektra varomu Mercedes-Benz transporteriu?

  Standartiškai jūsų eVito Tourer PRO didžiausias greitis yra 140 km/h. Pasirinktinai galite padidinti didžiausią greitį iki 160 km/h. Tačiau atkreipkite dėmesį, kad didesni greičiai paprastai trumpina siekį.

 10. Kokį siekį kasdienybėje galima išgauti važiuojant elektra varomu Mercedes-Benz transporteriu?

  Pirmiausia jūsų elektra varomo Mercedes-Benz transporterio siekis priklauso nuo transporto priemonės konfigūracijos, ypač nuo didžiausio greičio pasirinkimo. Faktinis diapazonas priklauso nuo individualaus važiavimo stiliaus, kelių ir eismo sąlygų, išorės temperatūros, klimato kontrolės/šildymo naudojimo ir kitų elektros vartotojų. Galios rodmuo ir rekuperacijos pakopos jums padės akumuliatoriaus įkrovimą naudoti kuo efektyviau ir pasiekti didelio siekio.

 11. Kokiu įkrovimo kištuku galiu įkrauti savo elektra varomą Mercedes-Benz transporterį?

  Combined Charging System (CCS) dėka su savo eVito Tourer PRO lanksčiai prisiderinsite ir įkrovimo punktuose, ir Wallboxen: jis įkraunamas iki 11 kW ir kintamąja srove (AC), taip pat iki 50 kW ir nuolatine srove (DC). Pasirinktinai galite DC greitojo įkrovimo stotelėse greitai įkrauti naują siekį net iki 110 kW.

[*] Daugiau informacijos apie oficialių degalų sunaudojimą ir oficialias konkrečių modelių CO₂ emisijas naujiems lengviesiems automobiliams rasite visose pardavimo vietose, lankstinuke „Degalų sąnaudos, CO₂ emisijos ir elektros sąnaudos - naujųjų keleivinių transporto priemonių vadovas“ bei DAT (Deutsche Automobil Treuhand GmbH) svetainėje www.dat.de nemokamai.

Lorem Ipsum