Sprinter bortinis sunkvežimis | Mercedes-Benz transporteris

Tvirtas ir galingas: Sprinter bortinis sunkvežimis.

Progresyvus, našus ir patikimas.

Jis toks universalus, kad tikrai rasite tinkamiausią komplektaciją sau, ir atrodo taip patraukliai, kad patraukia kiekvieno praeivio akį. Sprinter bortinis sunkvežimis gali būti 3 ilgio variantų, su standartine arba dviguba vairuotojo kabina ir su iki 9,2 m2 dydžio krovinių skyriumi. Daugybė įrangos variantų leidžia pasiūlyti ekonomiškus bazinius automobilius ir papildoma įranga aprūpintus automobilius.

Transporto priemonės su priekiniais varančiaisiais ratais siūlomos už mažesnę kainą, turi papildomą naudingąją apkrovą ir žemesnį krovinių skyriaus bortą nei transporto priemonės su galiniais varančiaisiais ratais. Vairuotojas gali patogiai naudotis išmania valdymo ir informacijos rodymo sistema bei modulinėmis saugyklomis, kurias, kaip ir multimedijos ir pagalbines sistemas, galima individualiai pritaikyti pagal transporto priemonės naudojimo paskirtį. Žinoma, mes išsaugojome išbandytas ir pasitvirtinusias priemones. Pavyzdžiui, be sudėtingų modifikacijų galima naudotis daugeliu papildomai sumontuojamų priedų.

Dėl savo novatoriškų privalumų ir daugiau nei 20-ies metų patirties Sprinter vėl brėžia naujas gaires kaip novatoriškas, našus ir patikimas mobilumo sprendimas, kuris prisideda prie jūsų įmonės veiklos sėkmės.

Akcentai.

 1. Koncepcinis produktas
 2. Tinklo ryšys
 3. Pramoniniai sprendimai
 4. Sauga
 5. Ekonomiškumas
Gražiai atrodo ir puikiai veikia.

Naujojo Sprinter bortinio sunkvežimio kabinos išvaizda optiškai pabrėžiama su įprasta Mercedes-Benz radiatorių danga ir moderniais valytuvais. Kabina taip pertvarkyta ir dėl aukštos kokybės dizaino ir puikių funkcijų tapo dar įspūdingesnė (pavyzdžiui, su integruota moduline dėtuvių sistema ir KEYLESS-START).
Iki 9,2 m² dydžio krovinių skyrius, aprėmintas patvariais aliumininiais bortais. Tai patogus ir tvirtas pagrindas padėklams, ant kurio vieną greta kito galima paguldyti du 1200 x 1000 mm dydžio pramoninius padėklus. Krovimo dėžės dešinėje ir kairėje po platforma su bortais pagal poreikį galima rinktis užrakinamą patogią dėžę, pvz., įrankiams ar medžiagoms laikyti. Jų tūris yra 30 litrų.

 

Jūsų mobilumo standartas 4.0.

Kad darbai būtų atliekami kuo ekonomiškiau ir patogiau, Sprinter pagal užsakymą galima įrengti įvairias radijo ar multimedijos sistemas ir ryšio sprendimus. Pagal poreikį galima rinktis nuo laikiklio išmaniajam telefonui iki radijo su Bluetooth® sąsaja ir multimedijos sistemos su didelės skiriamosios gebos jutikliniu ekranu, sparčia navigacija su 3D žemėlapio atvaizdavimu ir išmaniojo telefono integracija1. Valdymas yra toks kaip reikia - paprastas. Multimedijos sistemas galima valdyti, pavyzdžiui, per didelės skiriamosios gebos jutiklinį ekraną arba jutiklinio valdymo mygtukais ant daugiafunkcio vairo. Visi valdymo ekranai ir valdikliai yra gerai pasiekiami ir perskaitomi.
Kadangi šiuolaikiniame pasaulyje neapsieinama be skaitmeninių sprendimų, mes Sprinter įrengėme integruotą ryšio modulį, per kurį galima palaikyti nuolatinį interneto ryšį. Tai užtikrina esamų ir ateities Mercedes Pro paslaugų naudojimą. Pranašumai jums - nuo mažiausios prastovos iki prevencinės techninės priežiūros procedūrų ir skaitmeninių važiavimo žurnalų.

Sprinter ten, kur laukia užduotys.

Sprinter bortinis sunkvežimis iki 9,2 m2 pakrovimo ploto gali būti su vienguba arba dviguba vairuotojo kabina ir vieno iš trijų aukščių variantų. Asortimentą taip pat praplečia 4 variklių variantai, įvairios specialios konstrukcijos, važiuoklės variantai ir specifiniai konstrukcijų sprendimai. Tai leidžia sukonfigūruoti transporto priemones, kurių bendras svoris yra iki 5 500 kg. Pagal poreikį taip pat galima prikabinti iki 3 500 kg papildomo svorio. Krovimo dėžės dešinėje ir kairėje po platforma su bortais pagal poreikį galima rinktis užrakinamą patogią dėžę, pvz., įrankiams laikyti.

Užtikrina, kad sėkmingai pasieksite tikslą.

Sprinter bortinis sunkvežimis yra skirtas visų pirma saugumo užtikrinimui. Stabilų pagrindą sudaro ypač patvari konstrukcija ir medžiagų sudėtis.

Tam skirta daug pagalbinių sistemų. Net labiausiai patyręs vairuotojas gali atsidurti situacijose, kai pagalba yra naudinga ir savalaikė. Tai gali būti papildoma įranga nuo serijinio šoninio vėjo asistento iki aktyvaus stabdymo asistento ir važiavimo juostos laikymosi asistento - abi šios pagalbinės sistemos įrangoje nuo 3 500 kg leistino bendrojo svorio yra serijinė įranga. Tamsoje užsidega papildomai įsigyti galimi LED High Performance žibintai, apšviečiantys kelią.

Avarijos atveju standartinė oro pagalvė gali padėti apsaugoti vairuotoją susidūrimo metu. Pagal poreikį galima įrengti dar 5 oro pagalves vairuotojui ir šalia sėdinčiam keleiviui.

Ekonomiškas, kai to reikalaujama.

Su Sprinter renkatės transporto priemonę, kuri jau daugiau nei per 20 metų įrodė savo ekonominį pranašumą. Sprinter bortinis sunkvežimis tęsia šią sėkmės istoriją, išsiskiriančia savo kokybe ir prieinamumu. Ekonomiškumo naudą įvertinsite nuo pat pradžių: tai patraukli pradinė kaina ir daugybė konfigūravimo parinkčių, leidžiančių pasirinkti tiksliai tokią komplektaciją, kuri yra jums reikalinga.

Kadangi norime, kad geri dalykai būtų dar geresni, optimizavome savo dyzelinių variklių veikimo našumą. Papildoma nauda jūsų verslo ekonomikai su papildoma naudingąja apkrova ir pasirinktiniu 50 l pagrindiniu rezervuaru2 bei pagal poreikį - galine ašies linge iš Gfk.

Sprinter bortiniame sunkvežimyje puikiai dera ekonomiškos degalų sąnaudos ir išmanios funkcijos, kartu sukuriančios visapusiško ekonominio mobilumo sprendimą.

1

Galimybe integruoti išmanųjį telefoną galima naudotis nuo 2018 m. IV ketvirčio.

2

Galima pasirinkti 50 litrų talpos pagrindinį degalų baką, jeigu Sprinter su bortiniu kėbulu yra priekiniais varomaisiais ratais.

Pagrindinė standartinė įranga.

Sprinter bortiniam sunkvežimyje yra aukšto Mercedes-Benz lygio serijinė saugos ir komforto įranga.

Sprinter automobilis su platforma su bortais, platforma su aliumininiais bortais

Platforma su aliumininiais bortais

Sprinter automobilis su platforma su bortais, šoninio vėjo asistentas

Šoninio vėjo asistentas

Sprinter automobilis su platforma su bortais, KEYLESS-START

KEYLESS-START

 

Sprinter automobilis su platforma su bortais, elektrinis vairavimo mechanizmas

Elektrinis vairavimo mechanizmas

Sprinter automobilis su platforma su bortais, tolimųjų šviesų asistentas

Tolimųjų šviesų asistentas

Pritaikomas bet kokiems poreikiams.

Tokie pat skirtingi kaip ir krovinių transportavimo darbai.

Daugybė variantų ir įrangos variantų leidžia pritaikyti Sprinter bortinį sunkvežimį reikalingoms pervežimo užduotims. Ilgose transporto priemonėse naudojant standartinę kabiną maks. pakrovimo platformos plotas siekia 9,2 m². Jei labai svarbi naudingoji apkrova, geriausia rinktis variantą su 5 500 kg keliamąja galia. Standartinėje kabinoje tilps iki 3 žmonių, dviguboje kabinoje - nedidelės komandos net iki 7 asmenų. Be to, daugeliui atskirų pramonės šakų galima pritaikyti specialius sprendimus pagal reikalingą kokybę.

Sprinter bortinio sunkvežimio variantų įvairovė trumpai:

 • Krovinių skyrius iki 9,2 m²
 • Galima rinktis 3.000 kg, 3.500 kg, 4.100 kg ir 5.000 kg leistino bendrojo svorio variantus su įvairiais sukrovimo ir iškrovimo sprendimais, kurie padidina bendrąją leistiną apkrovą net iki 5.500 kg
 • Maksimali naudingoji apkrova daugiau nei 3.000 kg su bendruoju svoriu 5.500 kg
 • Galima rinktis su priekinių ratų, galinių ratų arba visų ratų pavara
 • 3 transporto priemonių ilgiai: kompaktiškas, standartinis ir ilgas
 • 2 vairuotojo kabinų variantai: standartinė ir dviguba kabina

Lengviau atlikti sudėtingus darbus.

Sprinter platforminis sunkvežimis

Individualūs kėbulo sprendimai.

Kad jūsų transporteris atitiktų jūsų profesinius reikalavimus.

Jei jūsų poreikiai neeiliniai, esame tikri, kad Mercedes-Benz galės pasiūlyti jums tinkamą sprendimą. Mes jums padėsime ir pasiūlysime tvirtus, optimaliai pritaikomus konstrukcinius variantus iš vieno šaltinio arba iš mūsų sertifikuotų partnerių. Kad jūs būtumėte optimaliai pasiruošę statybos, pristatymo ar apdirbimo darbams.