Tvirtas pagrindas: Sprinter važiuoklė.

Nuo 28 224 €

Progresyvus, našus ir patikimas.

Jis toks universalus, kad tikrai rasite tinkamiausią komplektaciją sau, ir atrodo taip patraukliai, kad patraukia kiekvieno praeivio akį: naujasis Sprinter gali būti trijų ilgių, taip pat galima rinktis standartinę arba dvigubą kabiną. Daugybė važiuoklių variantų leidžia pasiūlyti ekonomiškus bazinius automobilius ir papildoma įranga aprūpintus automobilius.

Transporto priemonės su priekiniais varančiaisiais ratais siūlomos už mažesnę kainą, turi papildomą naudingąją apkrovą ir žemesnį krovinių skyriaus bortą nei transporto priemonės su galiniais varančiaisiais ratais. Vairuotojas gali patogiai naudotis išmania valdymo ir informacijos rodymo sistema bei modulinėmis saugyklomis, kurias, kaip ir multimedijos ir pagalbines sistemas, galima individualiai pritaikyti pagal transporto priemonės naudojimo paskirtį. Šalia visų naujovių taip pat išlaikomos visos vertingiausios ankstesnių modelių ypatybės. Pavyzdžiui, be sudėtingų modifikacijų galima naudotis daugeliu papildomai sumontuojamų priedų.

Dėl savo novatoriškų privalumų ir daugiau nei 20-ies metų patirties Sprinter vėl brėžia naujas gaires kaip novatoriškas, našus ir patikimas mobilumo sprendimas, kuris prisideda prie jūsų įmonės veiklos sėkmės.

Akcentai.

  1. Koncepcinis produktas
  2. Tinklo ryšys
  3. Pramoniniai sprendimai
  4. Sauga
  5. Ekonomiškumas
Gražiai atrodo ir puikiai veikia.


Naujosios Sprinter važiuoklės kabinos išvaizda optiškai pabrėžiama su įprasta Mercedes-Benz radiatorių danga ir moderniais valytuvais. Kabina taip pat buvo pertvarkyta ir dėl aukštos kokybės dizaino ir puikių funkcijų tapo dar įspūdingesnė. Pavyzdžiui, su integruota moduline dėtuvių sistema ir KEYLESS-START.

Standartinėje kabinoje patogiai tilps iki 3 žmonių, dviguboje kabinoje - nedidelės komandos net iki 7 asmenų. Už kabinos esanti Sprinter važiuoklė, kurią galima rinktis iš 3 ilgių, yra puikiai pritaikoma įvairioms konkrečioms paskirtims.

Kiti privalumai yra kiti pavarų variantai - priklausomai nuo įrangos profilio ir pageidaujamos naudojimo paskirties galite rinktis Sprinter važiuoklę su priekinių ratų, galinių ratų arba visų varančiųjų ratų1 pavara. Įjungiama per 6 pavarų dėžę2 rankiniu būdu arba automatiškai per 7G-TRONIC PLUS arba segmentinę automatinę pavarų dėžę 9G-TRONIC3.

Jūsų mobilumo standartas 4.0.

Kad darbai būtų atliekami kuo ekonomiškiau ir patogiau, Sprinter pagal užsakymą galima įrengti įvairias radijo ar multimedijos sistemas ir ryšio sprendimus. Pagal poreikį galima rinktis nuo laikiklio išmaniajam telefonui iki radijo su Bluetooth® sąsaja ir multimedijos sistemos su didelės skiriamosios gebos jutikliniu ekranu, sparčia navigacija su 3D žemėlapio atvaizdavimu ir išmaniojo telefono integracija4. Valdymas yra toks kaip reikia - paprastas. Multimedijos sistemas galima valdyti, pavyzdžiui, per didelės skiriamosios gebos jutiklinį ekraną arba jutiklinio valdymo mygtukais ant daugiafunkcio vairo. Visi valdymo ekranai ir valdikliai yra gerai pasiekiami ir perskaitomi.
Kadangi šiuolaikiniame pasaulyje neapsieinama be skaitmeninių sprendimų, mes Sprinter įrengėme integruotą ryšio modulį, per kurį galima palaikyti nuolatinį interneto ryšį. Tai užtikrina esamų ir ateities Mercedes Pro paslaugų naudojimą. Pranašumai jums - nuo mažiausios prastovos iki prevencinės techninės priežiūros procedūrų ir skaitmeninių važiavimo žurnalų.

Kur laukia užduotis transporteriui, - ten ir Sprinter.

Sprinter automobilis su bortais gali būti su vienguba arba dviguba vairuotojo kabina ir vieno iš trijų aukščių variantų. Asortimentą taip pat praplečia 4 variklių variantai, 3 pavarų variantai, važiuoklės variantai ir specifiniai konstrukcijų, ypatingos specialiosios įrangos sprendimai. Tai leidžia sukonfigūruoti transporto priemones, kurių bendras svoris yra iki 5 500 kg. Jei reikia, galima prikabinti papildomus 5 250 kg pertvarkant į vilkiką su bendruoju leistinu svoriu 8 750 kg.

Su daigiau nei 600 priedų, įskaitant, pavyzdžiui, važiuolės ir pakabos sprendimus, Sprinter važiuoklę galima pritaikyti būtent pagal jūsų poreikius. Dėl specialių transporto priemonių reikalavimų iš Mercedes-Benz VanSolution jau iš gamyklos gausite sukomplektuotą sprendimą pagal partnerių programą Mercedes-Benz VanPartner.
 

Užtikrina, kad sėkmingai pasieksite tikslą.

Sprinter važiuoklė yra skirta visų pirma užtikrinti saugumą. Stabilų pagrindą sudaro ypač patvari konstrukcija ir medžiagų sudėtis.

Tam skirta daug pagalbinių sistemų. Net labiausiai patyręs vairuotojas gali atsidurti situacijose, kai pagalba yra naudinga ir savalaikė. Tai gali būti papildoma įranga nuo serijinio šoninio vėjo asistento iki aktyvaus stabdymo asistento ir važiavimo juostos laikymosi asistento - abi šios pagalbinės sistemos įrangoje nuo 3.500 kg leistino bendrojo svorio yra serijinė įranga. Tamsoje užsidega papildomai įsigyti galimi LED High Performance žibintai, apšviečiantys kelią.

Avarijos atveju standartinė oro pagalvė gali padėti apsaugoti vairuotoją susidūrimo metu. Pagal poreikį galima įrengti dar 5 oro pagalves vairuotojui ir šalia sėdinčiam keleiviui.

Ekonomiška, kai to reikia.

Su Sprinter renkatės transporto priemonę, kuri jau daugiau nei per 20 metų įrodė savo ekonominį pranašumą. Naujoji Sprinter važiuoklė su bortiniu kėbulu tęsia šią sėkmės istoriją, išsiskiriančią savo kokybe ir prieinamumu. Ekonomiškumo naudą įvertinsite nuo pat pradžių: tai patraukli pradinė kaina ir daugybė konfigūravimo parinkčių, leidžiančių tiksliai pasirinkti tokią komplektaciją, kokia jums reikalinga.

Kadangi norime, kad geri dalykai būtų dar geresni, mes taip pat optimizavome savo dyzelinių variklių veikimo našumą. Papildoma nauda jūsų verslo ekonomikai su papildoma naudingąja apkrova ir pasirinktiniu 50 l pagrindiniu rezervuaru5 bei pagal poreikį - galine ašies linge iš Gfk.

Sprinter važiuoklėje puikiai dera ekonomiškos degalų sąnaudos ir išmanios funkcijos, kartu sukuriančios visapusiško ekonominio mobilumo sprendimą.

1

Numatoma, kad Sprinter su visų ratų pavara bus galima užsisakyti nuo 2018 m. IV ketvirčio.

2

Numatoma, kad serijinę 6 greičių pavarų dėžę su V6 cilindrų dyzeliniu varikliu OM642 bus galima įsigyti nuo 2018 m. IV ketvirčio.

3

Tik įskaitant priekinių ratų pavarą.

4

Numatoma, kad galimybe integruoti išmanųjį telefoną bus galima naudotis nuo 2018 m. IV ketvirčio.

5

Galima pasirinkti 50 litrų talpos pagrindinį degalų baką, jeigu Sprinter važiuoklė yra priekiniais varomaisiais ratais.

Pritaikoma pagal bet kokius poreikius.

Tokie pat skirtingi kaip ir krovinių transportavimo darbai.

Daugybė variantų ir įrangos variantų leidžia pritaikyti Sprinter važiuoklę reikalingoms pervežimo užduotims. Jei labai svarbi naudingoji apkrova, geriausia rinktis variantą su 5 500 kg keliamąja galia. Kaip specialiai įrengto vilkiko transporto priemonės galimas bendras svoris sudaro iki 8 750 kg - pavyzdžiui, transporto priemonėms transportuoti. Standartinėje kabinoje tilps iki 3 žmonių, dviguboje kabinoje - nedidelės komandos net iki 7 asmenų. Be to, daugeliui atskirų pramonės šakų galima pritaikyti specialius sprendimus pagal reikalingą kokybę.

Lengviau atlikti sudėtingus darbus.

Itin gero matomumo kabina sukurta taip, kad vairuotojo diena kasdien būtų kuo komfortiškesnė. Galima rinktis iš penkių galimų vairuotojo sėdynių padėčių, kurios patenkins įvairius komforto poreikius. Sėdynės atitinka Vokietijos stuburo ligų gydytojų asociacijos (Aktion Gesunder Rücken e.V. (AGR) reikalavimus. Modernios valdymo ir rodymo funkcijos leidžia integruoti išmaniuosius telefonus ir valdyti multimedijos sistemas per jutiklinius ekranus ir daugiafunkcio rato valdikliais. Vairuotojo kabinoje tvarką leidžia palaikyti suprojektuota modulinė saugojimo sistema su lengvai pasiekiamomis lentynomis (pasirinktinai - su dangteliais) ir išmania daugiafunkce dėže, su kuria patogiai galima atlikti rašymo darbus.

Komfortiška vairuotojo sėdynė

MBUX multimedijos sistema su 10,25 col. jutikliniu ekranu

Išmaniųjų telefonų dėtuvė su belaidžio įkrovimo funkcija

Dėtuvė su uždaromu dangteliu kairėje ir dešinėje

KEYLESS-START

Automatinė klimato kontrolė THERMOTRONIC

Individualūs kėbulo sprendimai.

Kad jūsų transporteris atitiktų jūsų profesinius reikalavimus.

Jei jūsų poreikiai neeiliniai, esame tikri, kad Mercedes-Benz galės pasiūlyti jums tinkamą sprendimą. Mes jums padėsime ir pasiūlysime tvirtus, optimaliai pritaikomus konstrukcinius variantus iš vieno šaltinio arba iš mūsų sertifikuotų partnerių. Kad jūs būtumėte optimaliai pasiruošę statybos, pristatymo ar apdirbimo darbams.

Mercedes PRO: supaprastina ir paspartina jūsų verslą.

Mercedes PRO1 yra naujasis Mercedes-Benz Vans prekės ženklas, kuriuo bus ženklinami visi esami ir ateities sprendimai, tarnybos ir skaitmeninės paslaugos jūsų kasdieniam verslui. Mūsų tikslas - išnaudoti skaitmenines galimybes, kad jūsų verslas taptų dar efektyvesnis.
Mercedes PRO susieja visas tarnybas ir sprendimus į vientisą žiniatinklio platformą. Iš pradžių bus pasiūlytos tik atskiros paslaugos, tačiau jų asortimentas bus nuolat plečiamas ir pritaikomas pagal individualius poreikius. Mūsų tikslas yra suderinti jūsų poreikius su mūsų sukurtomis ateities technologijomis ir išmaniai integruoti juos į jūsų kasdienį darbą.

1

Mercedes PRO pasirinktose Europos valstybėse ir JAV galima įsigyti nuo 2018 m. rugsėjo 20 d. Daugiau informacijos rasite Mercedes-Benz atstovybėje.