Poveikis klientams I Mercedes-Benz
Mercedes-Benz WLTP poveikis klientams

Poveikis klientams.

Darnusis sertifikavimas, skirtingas apmokestinimas.

Poveikis sunkvežimių apmokestinimui.

Dauguma Europos Sąjungos valstybių narių transporto priemonės išmetamą CO2 apmokestina – šį mokestį nustato nacionalinės valdžios institucijos. Daugumoje ES šalių dėl su CO2 susijusio apmokestinimo kol kas nėra priimta jokių privalomų sprendimų, kaip turėtų būti apmokestinamos taikant WLTP sertifikuotos transporto priemonės. ES valstybės narės apmokestinimą turėtų iš esmės pertvarkyti tik nuo 2021 m. sausio 1 d.

Tikėtina, kad taikant WLTP procedūras bus nustatytas didesnis išmetamo CO2 kiekis, negu kad jis būtų nustatytas taikant NEFZ procedūras. Jeigu mokesčio apskaičiavimo formulė nebus atitinkamai pakeista, tada sunkvežimiams bus taikomas didesnis mokestis.  

Iš pat pradžių optimizuotas veiksmingumas.

Naudojimo kontrolė taikant CO2 konfigūratorių.

Taikydami naujas WLTP sertifikavimo procedūras galite jau dabar konfigūruodami savo transporto priemonę įtraukti degalų taupymą. Mercedes-Benz aiškiai nurodo kiekvieno furgono išmetamą savitąjį CO2 kiekį. Vadinasi, jau dabar žinote, kai konfigūruojate transporto priemonę, kaip nuo transporto priemonės konstrukcijos priklausys naudojamų degalų kiekis.

Transporto priemonės masę galima sumažinti naudojant svorio atžvilgiu optimizuotas dalis, pvz., Sprinter automobiliui pasirinkus iš stiklo plastiko pagamintą galinės pakabos spyruoklę transporto priemonės masė sumažėja apie 12 kg. Oro pasipriešinimą optimizuojate, be kita ko, pasirinkdami uždarąją ratų konstrukciją, oro srautui pritaikytas dalis arba naudodami apatines kėbulo plokštes. Pasipriešinimas riedėjimui sumažinamas pasirinkus tinkamas padangas. Taikydami šias priemones savo transporto priemonę galite sukonfigūruoti ne tik funkcionalumo ir patogumo atžvilgiais, tačiau taip pat užsitikrinti kuo mažesnį sunaudojamų degalų kiekį.