Marco Polo | Mercedes-Benz kemperis
Marco Polo

Marco Polo. Patogusis kemperis.

MBUX ir MBAC: nustato standartus informacijai ir pramogoms bei transporto priemonės valdymui.

Dėl MBUX į savo Marco Polo Jūs gaunate informaciją, pramogas ir ryšį. Tai taip paprasta, kad Jūs greitai susigaudysite, ir toks modulinis, kad galėsite įsigyti būtent tas funkcijas, kurių Jums reikia.

Išskirtinai kemperiams yra skirtas Mercedes-Benz Advanced Control (MBAC). Su juo galite valdyti svarbias kemperio funkcijas ir gauti naudingą informaciją – ir prieš kelionę, ir stovyklaujant, ir po to. Jums suteikiamas lankstumas valdant: MBAC galite valdyti tiek per jutiklinį displėjų, tiek per programėlę išmaniajame telefone.

MBUX ir Mercedes-Benz Advanced Control (MBAC)

Jūs dar niekada nebuvote taip tampriai susijęs su savo transporto priemone: MBUX ir MBAC atveria Jums visiškai naujas galimybes - iškviesti informaciją ir valdyti transporto priemonės funkcijas - taip pat ir per programėlę išmaniajame telefone.

MBUX su maršrutų pasirinkimu ir jutikliniu displėjumi

Liečiant į tikslą: didelės skiriamosios gebos jutiklinis displėjus palengvina valdymą, o Marco Polo Jums parodo, kaip geriausiai atvykti į kelionės tikslą.

Mercedes me programėlė

MBUX galite valdyti ir naudodami programėlę. Tai ypač praktiška, pvz., kai norite nuotoliniu būdu patikrinti transporto priemonės degalų lygį.

Sumanus keliavimas

Naudojant Mercedes-Benz Advanced Control (MBAC), galima patogiai valdyti svarbius elektrinius kemperio komponentus, kaip antai, šildymą, stogą arba šaldytuvą, ir peržiūrėti naudingą informaciją.

Mercedes-Benz Advanced Control (MBAC) programėlė

 

Naudodami MBAC programėlę, rasite svarbią informaciją apie savo kemperio įrangą ir savo išmaniajame telefone. Pavyzdžiui, prieš kelionę galite lengvai patikrinti, ar viskas paruošta.

MBAC stogo valdymas

 

Galimybė iškeliamąjį stogą valdyti elektriniu būdu jau yra didelis komfortas. Naudodamiesi MBAC programėle, jį galite atidaryti ir uždaryti per savo mobilųjį galinį įrenginį.

Kai kurioms MBUX ir Mercedes-Benz Advance Control (MBAC) paslaugoms reikalingos papildomos ir mokamos paslaugos, kurias reikia užsisakyti per Mercedes Me.

Pasitikite nuotykius stilingai.  

Specialių modelių serija ArtVenture.

Leiskite sau pasimėgauti nuotykiais naujajame specialiame modelyje ArtVenture. Rinkitės iš 3 transporto priemonės šonų apdailos variantų: jie visi matinės juodos spalvos su akvamarino spalvos akcentais, o derantis akvamarino spalvos gofruotas gaubtas suteiks jūsų stiliui dar daugiau individualumo. Be to, specialaus modelio ArtVenture iškeliamame stoge įrengtas didelis priekinis langas. Papildoma dizaino detalė ir komforto įranga – EASY-PACK galinis dangtis. Nesvarbu, ar pasirinksite Marco Polo, Marco Polo HORIZON ar Marco Polo ACTIVITY: šis specialus modelis visur ir visada išliks išskirtinis.

Metallic atspalvių dažai

Specialaus modelio spalvos: grafito pilkumo metallic, selenito pilka metallic ir kalnų krištolo baltumo metallic.  

Spalvingas gofruotas gaubtas  

Akvamarino spalvos gofruotas gaubtas dera prie apklijavimo plėvele.  

Išskirtinis apklijavimas plėvele  

Galima rinktis iš trijų transporto priemonės šono apdailos variantų. Visi jie matinės juodos spalvos su akvamarino spalvos akcentais.

Didelis priekinis langas iškeliamame stoge

Pro didelį priekinį langą po iškeliamu stogu patenka daug gryno oro.  

Kitas dizainas ir komforto įranga (pasirinktinai)

Elektra valdomas EASY-PACK galinis dangtis ir komfortiškas apšvietimas virtuvėlėje taip pat yra specialaus modelio įrangos akcentai.  

[*] Daugiau informacijos apie oficialių degalų sunaudojimą ir oficialias konkrečių modelių CO₂ emisijas naujiems lengviesiems automobiliams rasite visose pardavimo vietose, lankstinuke „Degalų sąnaudos, CO₂ emisijos ir elektros sąnaudos - naujųjų keleivinių transporto priemonių vadovas“ bei DAT (Deutsche Automobil Treuhand GmbH) svetainėje www.dat.de nemokamai.