Lithuania

Judėkite saugiai ir patogiai. Mercedes-Benz Vito.

Nuo 444 €/mėn.*

Mercedes-Benz T klasė.

Šeimoms ir aktyvaus laisvalaikio mėgėjams.

Mercedes-Benz Citan.

Sprinter. 100% Jums.

Perspektyvus, efektyvus, patikimas.

Mercedes-Benz komerciniai automobiliai

Kad galėtumėte sutelkti dėmesį į savo darbą ir kad verslas veiktų optimaliai, jums reikia stiprių ir patikimų partnerių - Mercedes-Benz komercinių automobilių.

Mercedes-Benz komerciniai automobiliai išsiskiria kokybe ir patikimumu. Jie siūlo universalius sprendimus įvairiems komerciniams ir privatiems tikslams.

Mūsų klientai siekia, kad kiekvieną dieną darbas būtų atliktas nepriekaištingai, ir tai yra mūsų motyvacija. Kad jūsų verslas neštų sėkmę, jums reikia stiprių partnerių, tad rinkitės: Citan – judrųjį miesto furgoną; Vito - mūsų profesionalųjį multi-talentą, Sprinter - mūsų universalųjį flagmaną!

Naujoji Mercedes-Benz T klasė.

Šiuo aukščiausios klasės automobiliu Mercedes-Benz Vans įmonė išplečia savo produktų privačiam klientui asortimentą, į Mercedes pasaulį įtraukdama patrauklų modelį, skirtą visiems, norintiems daug erdvės, bet kartu pageidaujantiems vairuoti kompaktišką automobilį.

Mercedes-Benz elektriniai komerciniai automobiliai

Mercedes-Benz elektriniai komerciniai automobiliai puikiai tinka kasdieniam naudojimui, yra saugūs ir patikimi, kaip ir galima tikėtis iš Mercedes-Benz. 

Atraskite važiavimo elektra žavesį ir sužinokite viską apie siekį, įkrovimą, kainas, palaikymą bei aptarnavimą mūsų eVan ekosistemoje.

Turite klausimų dėl komercinių automobilių?

Susisiekite su mumis nurodytais kontaktais arba užpildykite užklausos formą ir mes su Jumis susisieksime.

VEHO naudoti automobiliai.

Pasiruošę naujiems nuotykiams.

Įsigydami naudotą Mercedes-Benz automobilį galite būti tikri, kad ši transporto priemonė buvo kruopščiai patikrinta ir parengta. Pirkėjui suteikiame 8 naudas: patvirtiname ridą, suteikiame garantiją, užtikriname 24 val. pagalbą kelyje, galime atpirkti/pakeisti Jūsų turimą automobilį ir kt. Tai reiškia, kad galite drąsiai pradėti naują nuotykį.