Concept EQA su mėlynos šviesos LED Matrix vaizdas iš priekio.
Deja, pageidaujamo vaizdo įrašo šiuo metu nėra. Pabandykite dar kartą vėliau.
Peržiūrėti iš naujo

Concept EQA – Elektrinis atletas.

Mercedes-Benz Franfurto IAA parodys, kaip pasitelkus Concept EQA
EQ strategija gali būti perkelta į kompaktinę klasę.

Concept EQA – Elektrinis atletas.

Mercedes-Benz Franfurto IAA parodys, kaip pasitelkus Concept EQA
EQ strategija gali būti perkelta į kompaktinę klasę.

Elektromobilių tobulėjimas įgauna pagreitį.

Elektromobilių tobulėjimas įgauna pagreitį.

"Su Concept EQA tobulėjimas įgauna pagreitį: iki 2022 m. Mercedes-Benz Cars pristatys daugiau nei 10 elektromobilių."

Daimler AG valdybos pirmininkas ir Mercedes-Benz Cars direktorius dr. Dieter Zetsche.

Concept EQA vaizdas iš šono.

Kiekvieno elektrinio atleto priekinėje ir galinėje ašyje yra po elektrinį variklį, kurių sisteminis galingumas viršija 200 kW. Važiavimo charakteristikas galima pakeisti reguliuojant visų ratų pavaros priekio ir sukimo momento pasiskirstymą. Concept EQA ant virtualių radiatoriaus grotelių parodo, kuri programa buvo pasirinkta.

Važiavimo nuotolis – apie 400 kilometrų.

Važiavimo nuotolis – apie 400 kilometrų.

Concept EQA, kartu su Mercedes-Benz pažangiąja veiklos strategija, pasiekia maždaug 400 kilometrų važiavimo nuotolį, priklausomai nuo įrengto akumuliatoriaus talpos. Didelio efektyvumo ličio jonų akumuliatorius su kišenėmis tiekia Daimler dukterinė įmonė Deutsche ACCUMOTIVE.

Concept EQ vaizdas iš galo ir iš šono.

Dėl savo modulinės konstrukcijos, konkrečių modelių naujoviškų akumuliatorių sistemų bendra galia yra daugiau nei 60 kWh. Concept EQA galima įkrauti indukciniu būdu ir sieniniuose įkrovimo įrenginiuose, jis taip pat paruoštas greitam įkrovimui. Įkrovimo vizija viešuose įkrovimo įrenginiuose – „seamless charging“: naudojantis šia Mercedes me paslauga, įvairiuose įkrovimo įrenginiuose galima lengvai įkrauti automobilius ir susimokėti už elektrą.

Jautraus aiškumo dizaino kalba.

Concept EQA vaizdas iš šono.
Concept EQA vaizdas iš priekio.

Jautraus aiškumo dizaino kalba.

Concept EQA yra dar vienas jautraus aiškumo, nuoseklaus dizaino kalbos tobulinimo pavyzdys: smarkiai sumažinti įdubimai ir linijos. Naujos elektrinės estetikos pavyzdys – lazerinė šviesos technologija. Šiuo atveju lazerio aktyvioji terpė įterpta optinio šviesos kreiptuvo viduryje. Akį traukiantis spiralės formos šviesos ženklas reiškia elektrą ir vizualiai primena elektrinio variklio varinę apviją ir tuo pačiu metu vizualizuoja elektros impulsus.

Aukšta važiavimo dinamika dėl įvairių važiavimo programų.

Aukšta važiavimo dinamika dėl įvairių važiavimo programų.

Concept EQA su mėlynos šviesos LED Matrix vaizdas iš priekio.
Concept EQA su raudonos šviesos LED Matrix vaizdas iš priekio.
Concept EQA su mėlynos šviesos LED Matrix vaizdas tamsoje iš priekio.

Dvi važiavimo programos „Sport“ ir „Sport Plus“ siūlo skirtingą sukimo momento pasiskirstymą tarp priekio ir galo, todėl galima pasirinkti individualias važiavimo charakteristikas. Priekyje įrengtas juodas skydelis veikia kaip virtualios grotelės, kurios keičia savo išvaizdą priklausomai nuo važiavimo programos. Važiavimo programoje „Sport“ ant grotelių vaizduojami horizontalūs švelnios formos sparnai, tuo tarpu važiavimo programoje „Sport Plus“ rodomos vertikalios PanAmericana stiliaus grotelės.

EQ: naujas elektrinio mobilumo prekės ženklas.

EQ: naujas elektrinio mobilumo prekės ženklas.

EQ siūlo išsamią gaminių, paslaugų, technologijų ir naujovių ekosistemą. Spektras svyruoja nuo elektromobilių su įkrovimo paslauga iki naminių energijos kaupiklių. EQ pavadinimas reiškia „Electric Intelligence“ ir yra kilęs iš Mercedes-Benz prekės ženklo skelbiamų vertybių „Emotion and Intelligence“. Naujasis prekės ženklas apima visus svarbiausius į vartotoją orientuoto elektromobilumo aspektus ir yra daugiau nei automobilis.

Būsimi modeliai įkūnija šiuolaikinio elektromobilumo esmę: emocinio ir išmanaus dizaino derinys, išskirtinis vairavimo malonumas, didelis praktiškumas ir maksimalus saugumas – tai savybės, kuriomis automobilio išradėjas apibūdina visas transporto priemones. Pirmasis naujo EQ prekės ženklo EQC serijinis modelis bus gaminamas nuo 2019 m. Mercedes-Benz Bremeno gamykloje. Jis paremtas praėjusiais metais Paryžiuje pristatytu Concept EQ.

Įkraukite mažiau nei 10 minučių.

Įkraukite mažiau nei 10 minučių.

Automobilį galima įkrauti indukciniu būdu ir sieniniuose įkrovimo įrenginiuose, jis taip pat paruoštas greitam įkrovimui.

10 min

įkrovimo laikas

100 km

Važiavimo nuotolis

Concept EQA vaizdas iš priekio ir iš šono.

Su greito įkrovimo įrenginiu Concept EQA galima įkrauti mažiau nei per 10 minučių ir nuvažiuoti 100 km. Be vidinės plėtros, gamybos patirties bei modulinės alternatyvių pavarų sistemų strategijos, Daimler AG filosofija yra užtikrinti tiesioginę prieigą prie pagrindinių elektromobilumo komponentų.

Pažangaus tinklo įkrovimo sprendimai.

Pažangaus tinklo įkrovimo sprendimai.

Concept EQA vaizdas iš šono.
Mercedes pasaulis: Concept EQA

Elektromobiliams Mercedes-Benz siūlo jau dabar gali pasiūlyti išplėstinę įkrovimo infrastruktūrą, įskaitant nemokamą programą „Charge&Pay“, skirtą patogiam įkrovimui viešais įkrovimo įrenginiais, privačių namų savininkams bei įmonėms siūlomas stacionarus energijos kaupiklis, kuriame elektros energija gaunama iš fotoelektrinių ir saulės energijos sistemų. Ateityje maitinimo įtampos tiekimas taps dar patogesnis dėl intuityvaus įkrovimo valdymo ir pažangiosios degalinių paieškos. Kartu su Mercedes me, klientas išlieka Mercedes-Benz elektromobilumo ekosistemoje ir visas paslaugas gali gauti iš vieno šaltinio.

Nacionalinio masto įkrovimo įrenginių infrastruktūra.

Nacionalinio masto įkrovimo įrenginių infrastruktūra.

Mercedes-Benz Cars elektromobilumo tobulėjimo neatskiriama dalis yra pažangaus tinklo įkrovimo sprendimai, kadangi elektromobilumo srityje naujų technologijų priėmimas iš klientų pusės yra glaudžiai susijęs su nacionalinės infrastruktūros prieinamumu. Todėl 2017 m. pavasarį Daimler AG tapo pagrindiniu JAV įkrovimo sprendimų teikėjo ChargePoint Inc. investuotoju. Šių strateginių investicijų tikslas yra kiek įmanoma daugiau išplėsti išmanių įkrovimo sprendimų pasiūlą ir pateikti klientams aukščiausios kokybės pasiūlymus el. mobilumo srityje.