Mercedes-AMG GT vaizdas, kurio padangų žymės paliko skaičių 50.

Mercedes-AMG – 50 metų.

Pusę šimtmečio suskaičiavęs Driving Performance.

Mercedes-AMG – 50 metų.

Pusę šimtmečio suskaičiavęs Driving Performance.

Didelis našumas, išskirtinumas, važiavimo malonumas.

Nuotraukoje pavaizduotas lenktynių trasa važiuojančių AMG Performance automobilių įspūdingas greitis.
Nuotraukoje pavaizduotas Mercedes-AMG E63 S 4MATIC+ stovintis šalia Hammer, originalaus Mythos AMG prekės ženklo.
Nuotraukoje pavaizduoti du miesto pakraščiu važiuojantys Mercedes-AMG Performance kabrioletai.

Didelis našumas, išskirtinumas, važiavimo malonumas.

AMG – šios trys raidės visame pasaulyje reiškia geriausias automobilių charakteristikas, išskirtinumą, efektyvumą ir itin dinamišką vairavimo malonumą. Hans Werner Aufrecht ir Erhard Melcher įkurta įmonė 2017 m. švenčia 50 metų jubiliejų. Per pusę amžiaus Mercedes-AMG, kurdama unikalius automobilius, daug kartų įrodė, kad geba gaminti itin sėkmingus sportinius automobilius ir auginti Performance ženklo vertę, o šiandien tai pastebima labiau nei kada nors anksčiau.

„One Man, One Engine“.

Afalterbache įkurta įmonė remiasi „One Man, One Engine“ filosofija, pagal kurią variklio surinkimo ir montavimo darbus atlieka to paties gamintojo pasamdytas specialistas.

„One Man, One Engine“.

Afalterbache įkurta įmonė tarptautiniu mastu išsiskiria nepakartojama variklių kompetencija, kuri yra susijusi ne tik su vystymusi, bet ir su „One Man, One Engine“ filosofija, pagal kurią variklį gamykloje montuoja variklio gamintojas. AMG metus pradeda rekordiniais skaičiais – 2016 m. buvo surinkta apie 100 000 automobilių, taigi užfiksuotas daugiau nei 40 proc. augimas ir didžiausias modelio poreikis per visą įmonės istoriją.

Kelyje į sėkmę visame pasaulyje.

Kelyje į sėkmę visame pasaulyje.

„Šiuo metu mes esame kelyje į sėkmę, vykdome strateginę asortimento plėtrą visame pasaulyje ir metus pradėsime tikra sensacija. Mūsų 1963-ų metų modeliai vis dar yra šerdis, įkvepianti automobilių entuziastus visame pasaulyje. Be to, mūsų pilnai ištobulinta AMG GT gaminių grupė dabar gali pasiūlyti platesnį nei bet kada anksčiau asortimentą, kas aiškiai parodo mūsų kaip sportinių automobilių prekės ženklo gamintojo meistriškumą."

Nuotraukoje pavaizduoti keturi charakteringiausi vienas šalia kito lenktynių trasoje važiuojantys AMG Performance automobiliai.

"Mūsų pareiga yra ne tik švęsti neįtikėtiną AMG sėkmės istoriją, bet ir formuoti ateitį šiame kol kas įdomiausiame automobilių istorijos amžiuje.“

Mercedes-AMG GmbH generalinis direktorius Tobias Moers.

Nuotraukoje pavaizduotas Mercedes-AMG GT3 ratas su geltonais keramikiniais didelio našumo kombinuotais dviejų cilindrų stabdžiais.
Nuotrauka, kurioje pavaizduotas įspūdingas Mercedes-AMG GT3 priekis.

Neįtikėtinas 2016 m. klientų sporto sezonas.

Neįtikėtinas 2016 m. klientų sporto sezonas.

Tarptautinės klientų ir Performance komandos, su naujuoju Mercedes-AMG GT3 2016 iš viso iškovojusios 18 aukso medalių ir užėmusios 32 kitas prizines vietas, atšventė nepaprastai sėkmingą sezoną. Sezono atidarymą pradėjo debiutinis GT3 lenktyninis automobilis. Gegužės pabaigoje Niurnberge vykusiose 24 valandų lenktynėse GT3 lenktyninis automobilis patyrė didžiausią sėkmę nuo pat AMG klientų sporto programos įkūrimo: pergalė bendroje įskaitoje, Pole Position, greičiausiai apvažiuotas ratas, antra, trečia, ketvirta ir šešta vietos dabar visiems laikams įrašyti į automobilių sporto istorijos knygas.

Performance prekės ženklo pagrindiniai etapai.

Nuotraukoje pavaizduoti keli Mercedes-AMG Performance automobiliai, iškovoję pergalę Spa-Francorchamps trasoje.

Performance prekės ženklo pagrindiniai etapai.

Hans Werner Aufrecht ir Erhard Melcher įkurta įmonė jau 50 metų pildo Performance entuziastų svajones. Jų pirmosios dirbtuvės, įkurtos 1967 metais senąjame malūne, vadinosi „Ingenieurbüro – Konstruktion und Versuch zur Entwicklung von Rennmotoren“ (liet. „Inžinerijos biuras – bandymas kurti ir tobulinti sportinių automobilių variklius“). 1971 metais jų sukurtas sportinis automobilis AMG 300 SEL 6.8 („Aufrecht und Melcher, Großaspach“ trumpinys) 24 valandų lenktynėse Circuit de Spa-Francorchamps trasoje iškovojo pergalę savo klasėje ir užėmė antrąją vietą bendroje įskaitoje.

Nuotraukoje pavaizduota, kaip AMG 300 SL aplenkia kitą AMG Perfromance automobilį ir iškovoja pergalę.
Nuotraukoje pavaizduoti du vienas šalia kito lenktynių trasa didžiausiu greičiu važiuojantys Mercedes-AMG Performance.
Nuotraukoje pavaizduoti du didžiausiu greičiu važiuojantys AMG performance automobiliai.

Bendradarbiavimas su Mercedes-Benz prasidėjo 1990 m. Tada 1993 m., bendradarbiaujant su Daimler-Benz, buvo išleistas pirmasis C 36 AMG automobilis. 2005 m. Mercedes-AMG tapo Daimler AG dukterine įmone ir 2009 m. pristatė Mercedes-Benz SLS AMG, pirmąjį įmonės Mercedes-AMG sukurtą automobilį. Nuo SLS AMG GT3 prasidėjo AMG 2011 triumfas automobilių sporte. Vėliau, 2014 m. buvo pristatytas Mercedes-AMG GT ir 2015 m. – 43 modeliai.