Mercedes-AMG GT Concept vaizdas juodame fone iš priekio ir iš šono.
Deja, pageidaujamo vaizdo įrašo šiuo metu nėra. Pabandykite dar kartą vėliau.
Peržiūrėti iš naujo

Mercedes-AMG GT Concept dizainas.

AMG Future Performance sportinių automobilių prekės ženklas pristato hibridinį parodinį automobilį.

Mercedes-AMG GT Concept dizainas.

AMG Future Performance sportinių automobilių prekės ženklas pristato hibridinį parodinį automobilį.

Mercedes-AMG GT Concept vaizdas juodame fone iš viršaus ir iš šono
Mercedes-AMG GT Concept vaizdas juodame fone iš priekio ir iš šono.

Raumeningos proporcijos.

Raumeningos proporcijos.

Išorinis dizainas stebina itin raumeningomis proporcijomis, didele apimtimi ir jautrumu bei mažesnio paviršiaus ploto dizainu. Koncepcinis automobilis atspindi jautraus aiškumo dizaino filosofiją ir papildomai pasižymi AMG būdingu našumu.

„GT Concept įkūnija ekstremaliausią mūsų dizaino kalbos formą ir pabrėžia unikalų AMG profilį kaip Performace prekės ženklą,“ - teigė Daimler AG dizaino skyriaus direktorius Gorden Wagener. „Jis sukuria puristinį, į paviršių akcentuotą dizainą su jautriomis formomis, pasižymi tobula proporcija, vienu metu yra ir karštas, ir kietas.“

AMG GT charakteristikos.

Mercedes-AMG GT Concept vaizdas juodame fone iš šono.

AMG GT charakteristikos.

Vertikalios PanAmericana stiliaus grotelės su raudonomis juostomis iš šonų, naujo dizaino itin siauro profilio priekiniai žibintai, dominuojančio dizaino grotelių aptakuose įrengtos šoninės ventiliacijos angos – visa tai yra tipiškos AMG GT dizaino savybės, išreiškiančios gryną galią. Iki pat rato arkos nusidriekęs variklio dangtis su dviem Powerdome dar labiau išryškina sportinio automobilio bruožus. Šios savybės taip pat atsispindi išskirtiniame raudonos Hot Red spalvos paviršiuje, kuris dėka specialios kompozicijos, kurios viena iš sudedamųjų dalių yra skystas metalas, spindi šviesoje.

Mercedes-AMG GT Concept vaizdas juodame fone iš galo ir iš šono.
Mercedes-AMG GT Concept galinio išorinio žibinto detalė.
Mercedes-AMG GT Concept vaizdas juodame fone iš galo ir iš šono.

Tipinė AMG GT išvaizda.

Tipinė AMG GT išvaizda.

Plati galinė dalis taip pat pasižymi su niekuo nesupainiojamomis AMG GT išvaizdos detalėmis – itin siauro profilio horizontalūs galiniai išoriniai žibintai ir išskirtinės formos galinis dangtis. Atbulinės eigos žibintai, įrengti po galinių išorinių žibintų stiklo dangteliu, taip pat aprūpinti modernia šviesos technologija. Siekiant kiek įmanoma labiau sumažinti šilumos išmetimą į išorę, po stiklo dangteliu taip pat įrengtas briaunotas aušinimo modulis.

Kiti galinėje dalyje esantys dizaino elementai – iš anglies pluošto pagamintas plačios formos difuzorius ir centrinio išmetimo vamzdžio galinis dangtelis, primenantis Mercedes-AMG GT R.

Mirror Cams.

Išorinio dangtelio su Mercedes-AMG GT Concept miniatiūrine kamera detalus vaizdas.

Mirror Cams.

Išorinių veidrodėlių funkciją perima aerodinamiškais privalumais pasižyminčios miniatiūrinės kameros, dar vadinamos Mirror Cams. Mirror Cam ženklas „EQ Power+“ reiškia padidintą našumą, kurį turėtų užtikrinti AMG hibridizavimas. Itin išraiškingo dizaino ratai suteikia galimybę pamatyti AMG keramikinius didelio našumo kombinuotus dviejų cilindrų stabdžius. Stabdžių apkaba nudažyta bronzine spalva ir pažymėta „AMG Carbon Ceramic“ ženklu.

„Nano active fibre technology“.

Mercedes-AMG GT Concept aukštųjų technologijų žibintų su „nano active fibre technology“ detalus vaizdas.

„Nano active fibre technology“.

Pasitelkus „nano active fibre technology“, Mercedes-AMG pirmą kartą nustato naują dienos šviesos žibintų tendenciją. Šiuos žibintus sudaro speciali ryški apšvietimo sistema, įgyvendinta laisvo dizaino lempučių juostoje. Be kitų aukštųjų technologijų žibintuose įgyvendintų sprendimų, trijų matmenų apšvietimo efektas suteikia AMG GT Concept išskirtinius bruožus. Viršutiniame krašte yra integruota žibintų funkcija. Serijiniai posūkių žibintai buvo tobulinti papildomai ir stebina itin greita mirksėjimo seka.