Projektavimo procesas vyksta glaudžiai bendradarbiaujant su mokslinių tyrimų, plėtros ir gamybos skyriais.

Viskas prasideda nuo idėjos ir brėžinio.

Viskas prasideda nuo idėjos ir brėžinio.

Projektavimo proceso pradžioje visada yra idėja, iš kurios atsiranda brėžinys. Nesvarbu, ar užrašų sąsiuvinyje, ar kompiuterio ekrane – idėjos, kurios anksčiau egzistavo tik dizainerio prote, dabar tampa realybe.

Iš milžiniško kiekio sukurtų eskizų išrenkami tik geriausi ir daugiausiai žadantys, vėliau jie pagal geometrines specifikacijas nubrėžiami taip, kad proporcijos, matmenys ir grafiniai elementai sukurtų nuoseklų vaizdą.

Kelias iki pirmojo prototipo.

Sukūrus detalų toninį modelį, dizaino idėja įgauna trimatį vaizdą.

Kelias iki pirmojo prototipo.

Norint įvertinti tikrąjį erdvinį poveikį, pasirinktos konstrukcijos buvo paverstos detaliais 1:4 mastelio toniniais modeliais, tada beveik visi duomenys vizualizuojami naudojant Powerwall – milžinišką projekcinį ekraną, kuriame dizaineriai gali peržiūrėti ir analizuoti dizainą iš skirtingų perspektyvų.

Galima sukurti atitinkamų matmenų automobilio modelį ir vienu mygtuko paspaudimu keisti jo geometriją, spalvą ir tekstūrą. Abu metodai turi savo privalumus, tačiau virtuali sistema kol kas nėra pajėgi pakeisti modeliavimo naudojant originalų mastelį.

Dizainerių komandai priėmus galutinį sprendimą, naudojant nuskaitymo ir frezavimo stakles kuriamas pirmasis originalaus mastelio prototipas. Visos detalės kuriamos rankiniu būdu. Rezultatas – tikram automobiliui prilygstantis modelis, kuriame galima pamatyti naujojo automobilio charakteristikas.

Interjeras sukurtas.

Iš brėžinio perkelto interjero mastelis yra 1:1, jis kuriamas iš vidaus į išorę.
Visos toninio modelio detalės kuriamos rankiniu būdu.
Ypatingą dėmesį Color & Trim dizaineriai skiria medžiagų ir spalvų pasirinkimui.

Interjeras sukurtas.

Iš pradžių interjeras sukuriamas kaip modelis ar vizualizaciją. Molinis 1:1 mastelio modelis leidžia dizaineriams pamatyti trimetę formą ir visus patobulinimus atlikti iš vidaus, kol bus sukurtas estetiškai pažangus erdvės pojūtis. Dizaineriai sukuria kelias koncepcijas ir vėliau nusprendžia, kurią iš jų įgyvendinti.

Color & Trim dizaineriai paviršių dekoravimui pasirenka medžiagas ir spalvas iš šimto skirtingų audinių, odos, medžio ir metalo medžiagų. Pasitelkus haptinį efektą ir spalvas 1:1 mastelio modelis „Realiomis sąlygomis“.

Visi valdiklių elementai ir indikatoriai įprastam kuriami konkrečiam modeliui ir vėliau tobulinami iki optimalaus rezultato.

Pabaiga.

Prototipas yra projektavimo proceso rezultatas, kurio pradžioje buvo tik brėžinys arba eskizas.

Pabaiga.

Išorė ir interjeras sujungiami ir gaunamas pilnas modelis. Profesionalų komanda lyg dėlionę surenka rankomis pagamintas detales į tobulą automobilį su visomis charakteristikomis, vėliau toks prototipas naudojamas masinei automobilių gamybai. Scenoje sužiba nauja žvaigždė.