Unexpected Moments.

Netikėtumo džiaugsmas yra neatskiriama Mercedes-Benz dizaino kodo dalis.

Unexpected Moments.

Pasitelkę dizainą mes kuriame malonią emocinę patirtį ir pozityvias staigmenas: netikėtumo, nepaprastumo ir didingumo džiaugsmą. Padedami „Unexpected Moments“ mes kuriame ikonas ir jausmingą jų pristatymą.

Stimulating Contrast.

Esant įtampai tarp emocijos ir intelekto, dizaino kodas atveria erdvę, skirtą „Stimulating Contrast“.

Stimulating Contrast.

Estetinis, kūrybiškas požiūris į medžiagas, spalvas ir formalią išraišką atitinka mūsų prekės ženklo bipoliariškumą. Emocija ir intelektas turi skirtingus polius ir sukuria įtampą, todėl mes sąmoningai siekiame „kontrastų harmonijos” ir kuriame „Stimulating Contrast“.

Stunning Proportions.

Įspūdingos proporcijos yra būtinos kiekvienam Mercedes-Benz dizainui.

Stunning Proportions.

Gero dizaino pagrindas yra įspūdingos propocijos, kuriomis mes išreiškiame galią ir harmoniją. Mūsų darbo tikslas – „Stunning Proportions“.

Freeform & Geometry.

Viena kitą papildančios švarios linijos ir jautrus paviršius sukuria išraiškingą prietaisų panelę.

Freeform & Geometry.

„Freeform & Geometry“ yra trimačio paviršiaus dizaino išraiška: Mercedes-Benz dizainą sudaro paprastos ir aiškios geometrinės formos, kurias papildo jausmingi, skulptūriški paviršiai.

Significant Graphics.

Tikslaus dizaino žibintai yra aukštųjų technologijų akcentas jausmingame automobilio kėbule.

Significant Graphics.

Mercedes-Benz dizaineriai, pasitelke „Significant Graphics“, gali vizualiai įvertinti tikslumą ir aukštųjų technologijų galimybes. Jie dalyvauja žaismingoje sąveikoje tarp jausmingų formų. Išmanus dizainas ir tikslios detalės akcentuoja jusmingą ir skulptūrišką variklio kėbulo dizainą.

Natural Attraction.

Jausminga figūrų, spalvų ir medžiagų patirtis užtikrina „Natural Attraction“.

Natural Attraction.

Jausminga patirtis – „Natural Attraction“ sukuria fizinės išraiškos raumeningos formos, natūralus akstinas, apčiuopiamos medžiagos, spalvos ir nuotaikos.