Visame pasaulyje yra penkios Mercedes-Benz Advanced Design Studios.

Už visas studijas atsakingas Daimler Design direktorius Gorden Wagener. Advanced Design Studios yra įsteigta Sindelfingene (Vokietija), Komo (Italija), Pekine (Kinija), Karlsbade ir Saniveile (Kalifornija).

Studijos Komo mieste specializacija – ateities automobilių interjeras, pagrinde dėl to, kad ji įsteigta garsiame trikampyje tarp Komo, Milano ir Turino miestų. Advanced Design Studio Pekine taip pat yra labai svarbi dėl naujų mobilumo koncepcijų ir bendradarbiavimo tinklų.

Dizaineriai Karlsbade orientuojasi į ateities automobilių išorę, tuo tarpu Advanced Studio Saniveile visas dėmesys skiriamas automobilių skaitmeninės ateities ir holistinės sąsajos kūrimui. Visi kūrybiniai srautai suteka į Sindelfingeną.

Advanced Design Studios generuoja nepertraukiamą impulsą, kurio dėka galima nuolat tobulinti Mercedes-Benz dizaino filosofiją ir išnaudoti visas naujas idėjas, kurios yra nukreiptos į dizaino tendencijų nustatymą, taigi siekiama, kad Mercedes ir toliau išliktų jausmingas ir estetiškas, tarpais įgautų sportišką išvaizdą, bet neprarastų savo šaknų ir nebūtų paneigtas prekės ženklo savitumas. Ateitį galima matyti jau šiandien.