Dizainas.

Mes kuriame automobilių ateities formos kalbą.

Design Insight


Design Insight.

Design Insight


Design Insight.

 • Filosofija

  Mercedes-Benz dizaino filosofija.

  Mercedes-Benz dizaino filosofija veikia ten, kur egzistuoja įtampą tarp tradicijos ir šiuolaikiškumo.
  Mercedes-Benz Group AG dizaino skyriaus direktorius Gorden Wagener.

  Mercedes-Benz dizaino filosofija.

  Dizainas sukuria išskirtinumą ir smarkiai prisideda prie prekės ženklo įvaizdžio formavimo. Daimler dizaino skyriaus specialistai, atsižvelgdami į įtampą tarp tradicijos ir šiuolakiškumo, šiandien projektuoja automobilius ateičiai.

  Čia būtinas holistinis požiūris į dizainą, kadangi Mercedes-Benz Group AG gaminiai ir prekės ženklas turi tobulai atitikti vienas kitą. Dėl šios priežasties tarptautinė Mercedes-Benz Group AG dizaino skyriaus direktoriaus Gorden Wagener vadovaujama komanda kuria visus įmonės prekės ženklus ir gaminius – nuo automobilių iki visos grupės prekės ženklų firminio dizaino. Tokiu būdu dizaineriai atranda įmonės sąlyčio taškus su klientais ir tuo pačiu gerina bendrą patirtį.

 • Procesas

  Kaip veikia Mercedes-Benz dizainas.

  Projektavimo procesas prasideda nuo eskizo, kuriame atsispindi naujovės ir dėmesys detalėms.

  Kaip veikia Mercedes-Benz dizainas.

  Dizainerių darbui yra būdingas aistra naujovėms ir dėmesys detalėms. Iki kol idėja tampa paruoštu modeliu, gali praeiti daug metų, todėl per šį laiką dizaineriai žingsnis po žingsnio kartu kuria galutinį automobilio variantą. Iš įvairių pateiktų dizainų komanda galiausiai sukuria naujos kartos Mercedes-Benz.

  Projektavimo procesas yra neatskiriama plėtros proceso dalis (Mercedes-Benz Development System). Dizaineriai artimai bendradarbiauja su tyrimų, plėtros ir gamybos skyriais, konsultuojasi dėl automobilio matmenų, medžiagų koncepcijos ir gamybos procesų, tokiu būdu užtikrindama, kad koncepctinis automobilis bus prieinamas gamybai.

 • Dizaino kodas

  Jautraus aiškumo apibrėžimas.

  Mercedes-Benz dizaino kodas leidžia kiekvienam modeliui asmeniškai interpretuoti jautraus aiškumo koncepciją.

  Jautraus aiškumo apibrėžimas.

  Mercedes-Benz dizaino kodas.

  Mercedes-Benz dizaino kodas.

  Jautraus aiškumo dizaino filosofija kaip modernios prabangos išraiška yra Mercedes-Benz dizainerių pagrindinis darbo tikslas. Jį apibrėžia Design Code. Jis paremtas šešiomis gairėmis, kurios interpretuojamos priklausomai nuo modelio, kadangi kiekvienas automobilis pasižymi išskirtiniu charakteriu, tačiau visada atpažįstamas kaip Mercedes-Benz.

Advanced Design Studios


Advanced Design Studios.

Dialogas su ateitimi.

Advanced Design Studios


Advanced Design Studios.

Dialogas su ateitimi.

Advanced Design Studios dizaineriai projektuoja ateities lengvuosius automobilius ir sunkvežimius.

Kiekvieną dieną Daimler dizaino skyriaus dizaineriai kuria automobilius, kuriuos keliuose pamatysime tik po daugelio metų. Jų kolegos kitose penkiose Mercedes-Benz Advanced Design Studios keliauja dar toliau į ateitį. Dažniausiai jie mąsto dešimt ar daugiau metų į priekį. Tokiu būdu jie ne tik sutelkia dėmesį į vidaus rinką, bet taip pat sugeria naujas tendencijas iš kitų žemynų ir kultūrų.

Moliniai modeliai perteikia apčiuopiamą Advanced Design Studios dizainerių viziją.

Jų užduotis yra galvoti apie ateitį globaliu mastu, skatinti kultūrinius mainus ir atlikti naujų tendencijų paieškas. Todėl keturios iš penkių Mercedes-Benz studijų Advanced Design Studios yra įsikūrusios užsienyje. Čia ieškoma ilgalaikių tendencijų, kurios praėjus dešimtmečiams padidins Mercedes-Benz prekės ženklo vertę, bei idėjų, galinčių atitiktų aukščiausius technologinius, eksploatacinių savybių, komforto ir saugos standartus. Advanced Design Studios yra kūrybinės erdvės, kuriose dizaineriai gali generuoti idėjas negalvodami apie masinę gamybą.

Advanced Design Studios - vietos


Advanced Design Studios - vietos.

Advanced Design Studios - vietos


Advanced Design Studios - vietos.

 • Karlsbadas

  Advanced Exterior Design Studio Karlsbade.

  Karlsbade, Kalifornijoje, savo formą įgauna parodiniai automobiliai, atliekami automobilių tyrimai ir vystomos mobilumo koncepcijos.

  Advanced Exterior Design Studio Karlsbade.

  Advanced Design Studios yra kūrybinės erdvės, kuriose dizaineriai gali generuoti idėjas negalvodami apie masinę gamybą. Karlsbade, Kalifornijoje, dizaineriai kuria parodinių automobilių išorę, atlieka automobilių tyrimus ir plėtoja mobilumo koncepcijas ateičiai. Idėjoms didelę įtaką daro įprastas Kalifornietiškas gyvenimo būdas ir Holivudo kaimynystė. Pavyzdžiui, Karlsbade atsiskleidžia ypatingas kūrybingumas, paliekantis žymę Mercedes-Benz serijos dizainos sprendimuose ir atveriantis visiškai naujas perspektyvas.

  Advanced Exterieur Design Studio Karlsbade skleidžia Amerikos automobilių pasaulio impulsus.

  Tolesnė šios studijos užduotis – Amerikos automobilių pasaulio tendencijų pripažinimas ir jų impulsų skleidimas, kadangi jie iš dalies skiriasi nuo europietiškųjų.

  Tačiau visuose projektuose atpažįstama unikali Mercedes-Benz jautraus aiškumo dizaino filosofija. Studija Karlsbade artimai bendradarbiauja su kitais Advanced Design Studios padaliniais.

 • Komo

  Advanced Interior Design Studio Komo.

  Advanced Interior Design Studio Komo mieste įsikūrusi stilingoje itališkoje viloje.

  Advanced Interior Design Studio Komo.

  Komo miesto studijoje dizaineriai dirba su tolimos ateities interjero koncepcijomis, kuriose ypač svarbus vaidmuo čia tenka Color & Trim.

  Ši vila, pastatyta dar 1750 m., kerinti savo freskomis ištapytomis lubomis, ilgais koridoriais, terakotos spalvomis bei medinėmis grindimis, ypatingai įkvepia dizainerius, dirbančius Komo, Milano ir Turino trikampyje. Čia yra baldų pramonės ir mados pasaulio lopšys, kurio teikiamus privalumus dizaineriai pritaiko savo kasdieniame darbe.

  Tradiciniai senųjų meistrų darbai įkvepia Komo dizainerius kurti madingus interjerp dizainus.

  Kadangi čia itin vertinamas tradicinis meistriškumas, ši vieta sukuria idealią aplinką Advanced Interieur Design Studio veiklai. Komo kūrybingieji protai yra itin atviri regiono įtakai, todėl šio įkvėpimo šaltinio paskatintos idėjos yra įgyvendinamos naujų automobilių salonuose. Naujos spalvos ir medžiagos generuoja naujus impulsus, kurių derinys kartu su jautraus aiškumo dizaino filosofija lemia nuolatinį vis naujų detalių ir interjero formų atsiradimą.

 • Pekinas

  Advanced Design Studio Pekine.

  Advanced Design Studio Pekine yra Mercedes-Benz dizaino centras Azijoje.
  Advanced Design Studios Pekine pagrindinis dėmesys skiriamas naujoms mobilumo koncepcijoms.

  Advanced Design Studio Pekine.

  Advanced Design Studio Pekine yra mokslinių tyrimų ir plėtros centrų šerdis ir bendrovės naujasis dizaino centras Azijoje. Šios studijos pagrindinė užduotis – pasiūlyti Kinijos rinkai dar intensyvesnę Mercedes-Benz prekės ženklo patirtį. Ši studija, būdama dizaino, kultūros ir mobilumo tendencijų generatoriumi, yra neatskiriama Daimler pasaulinio dizaino tinklo dalis. Iš Kinijos sklindantis kūrybinis įkvėpimas praturtina Mercedes-Benz dizaino sprendimus. Šioje studijoje atliekamos užduotys svyruoja nuo pažangaus dizaino koncepcinių automobilių kūrimo pasitelkus įvairiausius bendradarbiavimo projektus iki konkurencijos su kitomis dizaino studijomis bei gaminamų automobilių dizaino sprendimais.

 • Sindelfingenas

  Advanced Design Studio Sindelfingene.

  Čia susikerta visi keliai: Advanced Design Studio Sindelfingene.
  Advanced Design Studio Sindelfingene kuriama Mercedes-Benz prekės ženklo dizaino kalba, kuri bus aktuali tik po 20 arba 30 metų.

  Advanced Design Studio Sindelfingene.

  Advanced Design Center Sindelfingene yra Mercedes-Benz dizaino idėjų generatorius. Kai žvilgsnis yra nukreiptas į ateitį, grožis įgauna gilesnę prasmę. Sindelfingeno dizaineriai, įkvėpti šios minties, kasdien dirba ties ateities automobilių asortimentu. Įkvepiančias asmenines ir kultūrines idėjas jie paverčia ateities mobilumo vizijomis ir svajodami nevaržo savo minčių: čia kuriami parodiniai automobiliai, atliekami moksliniai tyrimai, teikiami įvairūs gaminių ir dizaino pasiūlymai. Čia nusprendžiama, kuria dizaino kalba prabils prekės ženklas po 20 arba 30 metų.

 • Saniveilas

  Advanced UX Design Studio Saniveile.

  Advanced UX Design Studio Saniveile yra įsikūrusi Silicio slėnyje, po įkvepiančia Kalifornijos saule.

  Advanced UX Design Studio Saniveile.

  Mercedes-Benz Advanced Design Center Saniveile yra Mercedes-Benz Research & Development North America, Inc. dalis. Ši vieta idealiai tinka glaudžiai bendradarbiauti su įvairių sričių specialistais, nes čia galima gauti naudos ne tik iš aplinkinių pasaulinio lygio Stanfordo ar Berklio universitetų. Čia yra įsikūrę daug aukštųjų technologijų įmonių, kurių komandos aktyviai dalinasi mintimis ir viena kitą įkvėpia, o tam tikros iš šių vietų kilusios tendencijos persikelia į parodinius ar gamybinius automobilius.

  Keitimasis žiniomis su Silicio slėnio kaimynystėje dirbančiais įvairių sričių specialistais ženkliai prisidės prie ateities koncepcijų kūrimo.

  Saniveilo Advanced Design Studios specialistai yra susitelkę ties skaitmeninės automobilių naudotojų patirties ir sąveikos kūrimu, ypatingą dėmesį skiriant ateities Mercedes-Benz automobilių vairavimo patirčiai, koncepciniams ir tiriamiesiems automobiliams bei kitoms skaitmeninėms programoms. Dizaineriai, pasitelkę inžinierių pagalbą, ateities automobiliams kuria naujovišką turinį, koncepcijas, dizainą ir prototipus. Be to, komandos kuria ir įgyvendina strategijas, kuriose atsižvelgiama į socialines, kultūrines ir technologines tendencijas.

Mercedes-AMG GT Concept


Ekstremali išraiška: Mercedes-AMG GT Concept dizainas.

AMG Future Performance sportinių automobilių prekės ženklas pristato hibridinį parodinį automobilį.

Mercedes-AMG GT Concept


Ekstremali išraiška: Mercedes-AMG GT Concept dizainas.

AMG Future Performance sportinių automobilių prekės ženklas pristato hibridinį parodinį automobilį.

Keturių durų sportinis automobilis iš Afalterbacho.

Mercedes-AMG GT Concept vaizdas juodame fone iš šono.

Keturių durų sportinis automobilis iš Afalterbacho.

Sportinių automobilių ir Performance ženklo parodinis automobilis Mercedes-AMG GT Concept suteikia įžvalgų apie alternatyvias AMG pavaros koncepcijas. Keturių durų sportinis automobilis iš Afalterbacho toliau tęsia AMG GT sėkmės istoriją.