The World of Driving performance.

Vienas požiūris. Jūsų pasirinkimas.

Bendros degalų sąnaudos: 17 - 6,9 l/100 km | bendra CO2 emisija: 397 - 162 g/km | Emisijos ataskaita<p>Nurodytos degalų sąnaudos ir CO<sub>2</sub> emisija buvo apskaičiuoti pagal nustatytą matavimo procedūrą (§ 2 nr. 5, 6, 6a, lengvųjų automobilių energijos žymėjimo įstatymo šiuo metu galiojanti versija). Informacija nesusijusi su konkrečia transporto priemone ir nėra pasiūlymo dalis, ji naudojama tik palyginti skirtingus transporto priemonių tipus. Vertės gali skirtis priklausomai nuo ratų ir padangų.</p>

AMG Driving Academy


AMG Driving Academy.

Adrenalinas, greitis ir tikslumas – kasdienis AMG Driving Academy gyvenimas! Nauja renginio programa siūlo viską, kas patiktų Performance mėgėjams. Ieškokite įvairių mokymų ir gyvenimo būdo renginių su patraukliais automobiliais pasirinktose vietose.

AMG Driving Academy


AMG Driving Academy.

Adrenalinas, greitis ir tikslumas – kasdienis AMG Driving Academy gyvenimas! Nauja renginio programa siūlo viską, kas patiktų Performance mėgėjams. Ieškokite įvairių mokymų ir gyvenimo būdo renginių su patraukliais automobiliais pasirinktose vietose.

Nuotraukoje pavaizduotas Mercedes-AMG GT S vairuotojas.
Nuotraukoje pavaizduoti devyni AMG Driving Academy dalyviai.
Nuotraukoje pavaizduota renginio „AMG Winter Sporting“.
Nuotraukoje pavaizduoti devyni AMG Driving Academy dalyviai automobiliuose.
Das gewünschte Video ist momentan leider nicht verfügbar. Bitte versuchen Sie es später noch einmal.
Peržiūrėti iš naujo

AMG Driving Academy siūlo šį tą daugiau, nei kelionę ar renginio programą: jūs tampate greičiausios pasaulyje šeimos dalimi – tai panašiai mąstančių žmonių bendruomenė, kurioje galite atrasti Performance ir pasidalinti patirtimi.

Kaip ir Performance automobiliuose, renginių metu didžiausią dėmesį skiriame visų dalyvių saugumui užtikrinti.

Mercedes-AMG GT S: bendros degalų sąnaudos: 9,6 – 9,4 l/100 km; bendra CO2 emisija: 224 – 219 g/km<p>Nurodytos degalų sąnaudos ir CO<sub>2</sub> emisija buvo apskaičiuoti pagal nustatytą matavimo procedūrą (§ 2 nr. 5, 6, 6a, lengvųjų automobilių energijos žymėjimo įstatymo šiuo metu galiojanti versija). Informacija nesusijusi su konkrečia transporto priemone ir nėra pasiūlymo dalis, ji naudojama tik palyginti skirtingus transporto priemonių tipus. Vertės gali skirtis priklausomai nuo ratų ir padangų.</p>

AMG Private Lounge.

Nuotraukoje pavaizduotas pirmas AMG Private Lounge bendrumo įspūdis.

AMG Private Lounge.

Tapkite AMG Private Lounge nariu – AMG automobilių vairuotojų internetinės bendruomenės dalimi, kuri vertina Mercedes-AMG ekstra klasės meistriškumą ir eksploatacines savybes.

Visi nariai turi prieigą prie viešai neatskleistos informacijos, naujienų ir patrauklių pasiūlymų. Susisiekite su panašiai mąstančiais AMG entuziastais ir patirkite AMG prekės ženklo privalumus AMG bendruomenėje.

Customer Racing.

Nuotraukoje pavaizduotas lenktynių trasa važiuojantis Mercedes-AMG GT4.
Nuotraukoje pavaizduotas AMG Customer Racing programos dalyvis automobilyje.

Customer Racing.

Be Formulės 1 ir DTM, prie puikių Mercedes-AMG laimėjimų automobilių sporte jau kelis metus iš eilės ženkliai prisideda trečias padalinys – pasaulinė Customer Racing programa.

Visapusiška klientų sporto programa, kuri, kaip ir automobiliai, yra nuolat tobulinama. Pagrindinis principas – greitas ir profesionalus komandų palaikymas, kuriuo siekiama prisidėti prie kuo didesnės bendros sėkmės pasitelkus technologijas, žinias ir darbo jėgą.

Turas po gamyklą


Turas po gamyklą.

Mūsų gamykloje Afalterbache.

Turas po gamyklą


Turas po gamyklą.

Mūsų gamykloje Afalterbache.

 • Apžvalga

  Nuotraukoje pavaizduota Mercedes-AMG studija Afalterbache.
  Nuotraukoje pavaizduotas Mercedes-AMG Performance Studios įspūdis.

  Niekur kitur taip intensyviai nepatirsite unikalios Mercedes-AMG dvasios, kaip turo po gamyklą, esančios mūsų būstinėje Afalterbache, metu. Profesionalūs gamyklos gidai parodys jums mūsų įmonės širdį ir leis jums pajusti susižavėjimą Mercedes-AMG iš pirmų lūpų.

  Turo po gamyklą metu mes taip pat aplankysime šias vietas:

  • Klientų aptarnavimo centras: čia parodysime esamus automobilius ir papasakosime apie Mercedes-AMG privalumus.
  • AMG Performance Studio: čia pamatysite, kaip mūsų gamykloje fantastiškos automobilių vizijos įgauna materialią formą.
  • Variklių gamykla: čia galėsite stebėti, kaip mūsų inžinieriai surenka AMG V8 variklius remdamiesi principu „One Man - One Engine“.

  Mercedes-AMG GT S: bendros degalų sąnaudos: 9,6-9,4 l/100 km; bendra CO2 emisija: 224-219 g/km.19<p>Nurodytos degalų sąnaudos ir CO<sub>2</sub> emisija buvo apskaičiuoti pagal nustatytą matavimo procedūrą (§ 2 nr. 5, 6, 6a, lengvųjų automobilių energijos žymėjimo įstatymo šiuo metu galiojanti versija). Informacija nesusijusi su konkrečia transporto priemone ir nėra pasiūlymo dalis, ji naudojama tik palyginti skirtingus transporto priemonių tipus. Vertės gali skirtis priklausomai nuo ratų ir padangų.</p>
  Mercedes-AMG A 45: bendros degalų sąnaudos: 7,3 – 6,9 l/100 km; bendra CO2 emisija: 171 - 162 g/km<p>Nurodytos degalų sąnaudos ir CO<sub>2</sub> emisija buvo apskaičiuoti pagal nustatytą matavimo procedūrą (§ 2 nr. 5, 6, 6a, lengvųjų automobilių energijos žymėjimo įstatymo šiuo metu galiojanti versija). Informacija nesusijusi su konkrečia transporto priemone ir nėra pasiūlymo dalis, ji naudojama tik palyginti skirtingus transporto priemonių tipus. Vertės gali skirtis priklausomai nuo ratų ir padangų.</p>

 • Informacija

  Nuotraukoje pavaizduota Mercedes-AMG variklių gamyba.

  Aptarnavimo informacija:

  • Mūsų siūlomi turai po gamyklą vyksta nuo pirmadienio iki penktadienio, nuo 8 iki 16 valandos.
  • Įsidėmėkite, kad turas gali trukti nuo pusantros iki dviejų valandų.

  Dėl išsamesnės informacijos susisiekite su pardavėju.