The World of Driving performance.

Vienas požiūris. Jūsų pasirinkimas.

Bendros degalų sąnaudos: 17 - 6,9 l/100 km | bendra CO2 emisija: 397 - 162 g/km | Emisijos ataskaita

Filosofija


Filosofija.

Sveiki atvykę į AMG pasaulį.

Viskas sukasi aplink Performance mėgėjų svajones. Štai ką mes darome įmonėje Mercedes-AMG. Šių svajonių įgyvendinimas – didžiausias mūsų tikslas ir įkvėpimas. Mes pasiruošę žengti dar vieną žingsnį tolyn.

Filosofija


Filosofija.

Sveiki atvykę į AMG pasaulį.

Viskas sukasi aplink Performance mėgėjų svajones. Štai ką mes darome įmonėje Mercedes-AMG. Šių svajonių įgyvendinimas – didžiausias mūsų tikslas ir įkvėpimas. Mes pasiruošę žengti dar vieną žingsnį tolyn.

 • Charakteris

  Be technologijos, AMG turi kitą išskirtinį požymį – charakterį.

  Nuotraukoje pavaizduoti du didžiausiu greičiu važiuojantys AMG performance automobiliai.

  Be technologijos, AMG turi kitą išskirtinį požymį – charakterį.

  Didžiausias našumas nėra atsitiktinumas. Jis atsiranda iš ten, kur inžinerija susitinka su ypatingu požiūriu: AMG dvasia. Mes tikime, kad norint pasiekti naujus tikslus, būtina kovoti su ribomis. Nepriimame nieko kaip savaime suprantamo. Mes suprantame, kad šias ribas sukūrė žmonės, todėl tik jie gali jas peržengti. Remdamiesi šiuo charakteriu, mes kuriame Performance automobilius ir sportui, ir keliui. Mes vadiname tai „Driving Performance“.

  Mercedes-AMG GT R: bendros degalų sąnaudos: 11,4 l/100 km | bendra CO2 emisija: 259 g/km | Emisijos ataskaita

 • Driving Performance

  Kas AMG daro AMG.

  Nuotraukoje pavaizduotas geltonas AMG GT iš paukščio skrydžio.
  Nuotraukoje pavaizduotas geltonas AMG GT iš apačios.

  Kas AMG daro AMG.

  Mūsų nuolatinė kova su ribomis siekiant naujų tikslų jau įgavo formą iš plėtros perspektyvos:

  Mūsų darbas prasideda nuo naujojo Mercedes-Benz modelio architektūros. Tokiu būdu mes kuriame pagrindą aukščiausio lygio standartams. Performance automobilių rinkoje tai – unikalu. Kiekvienas Mercedes-AMG automobilis yra sukuriamas ir pagaminamas Afalterbache. Tobulas visų komponentų suderinamumas ir tarpusavio sąveika sukuria automobilį, kuris ne tik teikia malonumą kelyje, bet ir kelia iššūkį lenktynių trasoje.

  Nuotraukoje pavaizduoti įvairūs automobilio komponentai, išdėstyti virtualiose dirbtuvėse.

  Išskirtinė technologija leidžia sukurti intensyvią vairavimo patirtį, kuri atitiktų tikslinės grupės poreikius. 800 iš 1500 darbuotojų dirba išskirtinai plėtros srityje. Kiekvienam darbuotjui priskiriama pagrindines kompetencijas atitinkanti užduotis, kas užtikrina neįtikėtiną rezultatą. Remdamiesi šia kompetencija, mes kuriame automobilius su itini specifiniais genais. AMG genai.

  Mercedes-AMG GT R bendros degalų sąnaudos: 11,4l/100 km | bendra CO2 emisija: 259 g/km | Emisijos ataskaita

 • Pavara

  Nuotraukoje pavaizduotas 2 litrų ir 4 cilindrų AMG Performace variklis.

  „Galia yra tik pradžia. Svarbiausia užduotis – išleisti juos į gatvę.“

  Variklio ir transmisijos vystymo skyriaus vadovas Christian Enderle

  AMG pavaros širdis – variklis. Tačiau variklio galingumą garantuoja tik tiksli visų transmisijos sudedamųjų dalių, t.y. sankabos, pavarų dėžės, pavaros veleno ir diferencialo, sąveika. Važiuodami Mercedes-AMG galėsite patys patirti greitą, galingą, įspūdingą akceleraciją. Visą tai užtikrina unikali AMG Performance pavara. Ji užtikrina dinamišką variklio reakcijos laiką ir didelį tikslumą, kartu su maksimaliu našumu ir efektyvumu.

 • Važiavimo dinamika

  Galite važiuoti keliais. Arba pasirodyti.

  Nuotraukoje pavaizduota Mercedes-AMG Performance automobilių važiavimo dinamika.

  Galite važiuoti keliais. Arba pasirodyti.

  Įprastai keliu žmonės važiuoja iš taško A į tašką B. Su Performace entuziastams kelias yra šis tas daugiau. Džiaugsmą jiems kelia kiekvienas posūkis.

  Jų vairavimas yra aktyvus ir sąmoningas. Jie mėgsta atskleisti savo automobilio galią neprarasdami kontrolės tikslumo. Važiavimo dinamika tampa asmenybės išraiška.

  Sekimas aistra, rezultatų tobulinimas: pagal šį principą, Mercedes-AMG galia paverčiama vairavimo dinamika. Visos pakabos sistemos puikiai tarpusavyje suderintos.

  Nuotraukoje pavaizduotas Mercedes-AMG CLA Shooting Brake interjeras.

  Novatoriška AMG technologija užtikrina dinamikos ir valdymo pusiausvyrą, pavyzdžiai: AMG Performance 4MATIC ir 4MATIC + visų varančiųjų ratų pavara, išmani AMG RIDE CONTROL sportinė pakaba, kintamas sportinis parametrinis vairavimo valdymas, AMG didelio našumo stabdymo sistema ir optimizuota aerodinamika.

  Platus AMG technologijų asortimentas tarnauja vienam tikslui: užtikrinti jausmą, kad kiekvieno posūkio metu visa kontrolė yra jūsų rankose.

  Mercedes-AMG GT R: bendros degalų sąnaudos: 11,4 l/100 km; bendra CO2 emisija: 259 g/km

  Mercedes-AMG CLA 45 Shooting Brake: bendros degalų sąnaudos: 7,3 - 6,9 l/100 km; bendra CO2 emisija: 171 - 162 g/km

 • Garsas

  Nuotraukoje pavaizduotas trijų AMG automobilių variklių dangčių pjūvis iš šono.
  Šiuo metu šis vaizdo įrašas nepasiekiamas. Pabandykite dar kartą vėliau.
  Peržiūrėti iš naujo

  “Tada garsas įgauna formą. Tai girdisi visu kūnu.“

  Garsų skyriaus vadovas Ralph Illenberger

  Ar girdite adrenaliną? Atsakymas yra taip! Bet kas, vairuojantis Mercedes-AMG, nežino, kas yra tyla. Viskas prasideda užvedus variklį. Galingas išmetamųjų dujų vamzdžių riaumojimas yra išskirtinis kiekvieno Mercedes-AMG požymis – tačiau kiekvienas modelis pasižymi unikalia, tik jam būdinga garsų palete.

  Priklausomai nuo pasirinktos važiavimo programos, visas garsas atsiskleidžia važiavimo metu. Kiekvieną vairavimo situaciją lydi atitinkamo charakterio garsas. Tai unikali simfonija, skirta Performance entuziastams.

 • Dizainas

  Form follows Speed.

  Nuotraukoje pavaizduotas deimanto baltumo Mercedes-AMG S 63 4MATIC+ kupė priekis.
  Nuotraukoje pavaizduotas įspūdingas priešais dangoraižį stovinčio Mercedes-AMG E 63 S 4MATIC+ siluetas.
  Nuotraukoje pavaizduotas užburiantis pakrantės keliu važiuojančio SL rodsterio dizinas.

  Form follows Speed.

  Kiekvienas, savo kelyje sutikęs Mercedes-AMG, mato dizaino
  stebuklą. Kiekvienas Mercedes-AMG vairuotojas išreiškia
  estetiką.

  Dizainas yra tobula formos ir funkcijos simbiozė – dominuojanti ir neabejotina formos išraiška užtikrina, kad kiekvienas Mercedes-AMG automobilis jau iš pirmo žvilgsnio atspindi bekompromisį įsipareigojimą našumui. Išraiškingos radiatoriaus grotelės ir didelio skersmens oro įleidimo angos užtikrina išskirtinę Mercedes-AMG išvaizdą. Išskirtiniai šoniniai skydeliai, galiniai sparnai ir keturi išmetamųjų dujų vamzdžiai dar labiau išryškina sportinio automobilio genus.

  Mercedes-AMG S 63 kupė: bendros degalų sąnaudos: 10,4l/100 km; bendra CO2 emisija: 242 -237 g/km

  Mercedes-AMG E 63 S sedanas: bendros degalų sąnaudos: 9,1 - 8,8 l/100 km; bendra CO2 emisija: 207 - 199 g/km

  Mercedes-AMG SL 65 rodsteris: bendros degalų sąnaudos: 11,9 l/100 km; bendra CO2 emisija: 279 g/km

Istorija


Istorija.

Driving Performance – 50 metų.

Per pusę amžiaus Mercedes-AMG daug kartų įrodė, kad gali kurti itin sėkmingus sportinius automobilius ir Performance ženklą, ir šiandien tą daro daugiau nei bet kada. Net ir ateityje pasaulis be papildomo našumo yra neįsivaizduojamas.

Istorija


Istorija.

Driving Performance – 50 metų.

Per pusę amžiaus Mercedes-AMG daug kartų įrodė, kad gali kurti itin sėkmingus sportinius automobilius ir Performance ženklą, ir šiandien tą daro daugiau nei bet kada. Net ir ateityje pasaulis be papildomo našumo yra neįsivaizduojamas.

Deja, jūsų įrenginys nėra pritaikytas naudoti šią funkciją.

Deja, jūsų įrenginys nėra pritaikytas naudoti šią funkciją.

Prašome pamėginti įrenginį pasukti, kad būtų aktyvintas horizontalaus vaizdo režimas. Arba naudokite įrenginį pasirinkę didesnę skyros vertę.

50 metų – dar ne pabaiga.

Emocijos - beribės. Nuo pat gimimo mūsų gyvenimas – dinamika. Mes vadiname tai Driving Performance. Ir mūsų nuolatos daugėja.
Nespalvota nuotrauka iš AMG istorijos.
Close
Performance prekės ženklo pagrindiniai etapai.

Hans Werner Aufrecht ir Erhard Melcher įkurta įmonė jau 50 metų pildo Performance entuziastų svajones. Jų pirmosios dirbtuvės, įkurtos 1967 metais senąjame malūne. 1971 metais jų sukurtas sportinis automobilis AMG 300 SEL 6.8 24 valandų lenktynėse Circuit de Spa-Francorchamps trasoje iškovojo pergalę savo klasėje ir užėmė antrąją vietą bendroje įskaitoje.

Bendradarbiavimas su Mercedes-Benz prasidėjo 1990 m. Tada 1993 m., bendradarbiaujant su Daimler-Benz, buvo išleistas pirmasis C 36 AMG automobilis. 2005 m. Mercedes-AMG tapo Daimler AG dukterine įmone ir 2009 m. pristatė Mercedes-Benz SLS AMG, pirmąjį įmonės Mercedes-AMG sukurtą automobilį. Nuo SLS AMG GT3 prasidėjo AMG 2011 triumfas automobilių sporte. Vėliau, 2014 m. buvo pristatytas Mercedes-AMG GT ir 2015 m. – 43 modeliai.

Nespalvota nuotrauka iš AMG istorijos.
Das gewünschte Video ist momentan leider nicht verfügbar. Bitte versuchen Sie es später noch einmal.
Peržiūrėti iš naujo

Yra tik vienas pasirinkimas – sėkmė!

Aistra, susižavėjimas, įkvėpimas – Hans Werner Aufrecht automobilių sportas reiškė viską. Kartu su Erhard Melcher jis įkūrė AMG. Aistra pavirto unikalia važiavimo patirtimi.
Nespalvota nuotrauka iš AMG sėkmės istorijos.
Close
Nespalvota nuotrauka iš AMG sėkmės istorijos.
Das gewünschte Video ist momentan leider nicht verfügbar. Bitte versuchen Sie es später noch einmal.
Peržiūrėti iš naujo
Mūsų didžiausias varžovas? Mes patys.
Praėjus 50 metų mes likome ištikimi savo standartams, toliau nuosekliai keliame reikalavimus sau ir paliekame neišdildomą įspūdį. 1986 m. buvo pristatyta greičiausias vokiečių gamybos automobilis: AMG 300 E 5.6, kuris sužavėjo JAV entuziastus pasiekęs rekordinį 303 km/h greitį. Amerikos spauda šį automobilį pavadino The Hammer – šis vardas išliko iki šių dienų ir yra neprilygstamas. O gal ne? Paklauskite dar po 50 metų. Mercedes-AMG E 63 S 4MATIC+ žymi šių metų pradžią.
Nuotraukoje pavaizduotas Mercedes-AMG E63 S 4MATIC+ stovintis šalia Hammer, originalaus Mythos AMG prekės ženklo.

Kuo pasižymi tikras čempionas?

Viskas laimėta, viskas patirta – iš kur semtis motyvacijos, kai esi viską pasiekęs? Sužinokite, kas motyvuoja rekordininką ir čempioną Bernd Schneider.
Nuotraukoje stambiu planu pavaizduotas Mercedes-AMG čempionas Bernd Schneider.
Close
Nuotraukoje stambiu planu pavaizduotas Mercedes-AMG čempionas Bernd Schneider.
Das gewünschte Video ist momentan leider nicht verfügbar. Bitte versuchen Sie es später noch einmal.
Peržiūrėti iš naujo

Variklis įjungtas. Kasdienis gyvenimas – į šoną.

Nesvarbu, kurį modelį pasirinksite, Mercedes AMG visada bus kelių karaliumi. Be to, AMG prekės ženklas visada pasižymės šio pasaulio lenktynių trasose.
Nuotraukoje pavaizduotas stulbinantis geltonos spalvos AMG GT, stovintis priešais AMG Performance šeimą.
Close
Pusę šimtmečio suskaičiavęs Driving Performance.

Paskutinius 50 metų, kurdami unikalius automobilius ir kiekvieną kartą pasiekę pergalę automobilių sporte mes iš naujo įrodydavome savo teisę vadintis sportinių automobilių ir Performance prekės ženklu.

Afalterbache įkurta įmonė šiandien tarptautiniu mastu išsiskiria nepakartojama variklių kompetencija, kuri yra susijusi ne tik su vystymusi, bet ir su „One Man, One Engine“ filosofija, pagal kurią variklį gamykloje montuoja variklio gamintojas. AMG metus pradeda rekordiniais skaičiais – 2016 m. buvo surinkta apie 100 000 automobilių, taigi užfiksuotas daugiau nei 40 proc. augimas ir didžiausias modelio poreikis per visą įmonės istoriją.

Nuotraukoje pavaizduotas lenktynių trasa lekiantis Mercedes-AMG GT, jo padangų žymės paliko skaičių 50.

Neabejotinas namų karalius.

Nuo 2012 m. Formulės 1 sezono šios trys raidės – AMG – tapo aukščiausių sporto pasiekimų sinonimu. Jos yra Driving Performance sinonimas.
Nuotraukoje pavaizduotas Mercedes-AMG Safety Car per DTM 2016.
Close
Nuotraukoje pavaizduoti du Formulėje 1 pergalę švenčiantys Mercedes-AMG vairuotojai.
Aukščiausios klasės lyderis.

Nuo 2012 m. sezono AMG pavadinimas įsitvirtino Formulės 1 pasaulyje. Tačiau mūsų aistra ir meistriškumas lenktynėse turi gilias šaknis.

Trijų raidų derinys AMG tapo Driving Performance sinonimu. Kitas logiškas žingsnis yra pabrėžti Mercedes-Benz įsipareigojimą AMG ir Formulei 1 bendru pavadinimu: Mercedes-AMG Petronas Motorsport. Briksvorte, Anglijoje įsikūrusios variklių įmonės komanda, gaminanti Mercedes-AMG High Performance Powertrains buvo atitinkamai pervadinta į „One Team“.

Trys iš eilės FIA Formulės 1 konstruktorių čempiono titulai buvo įrašyti į ilgos ir sėkmingos automobilių sporto istorijos naują skyrių.

Nuotraukoje pavaizduotas 2017 m. Formulės 1 automobilis Mercedes-AMG.

Mes kuriame ne tik automobilius.

Mes išpildome svajones. Mūsų varomoji jėga: tikėjimas maksimaliu našumu.
Nuotraukoje pavaizduotas geltonas AMG GT iš paukščio skrydžio.
Close
Meno kūrinio apibrėžimas pagal mus:
Mes patys kuriame visus Performance automobilių su našumu susijusius komponentus. Todėl nieko keisto, kad šiame plėtros skyriuje dirba virš 700 darbuotojų. Bendras mūsų tikslas – diegti naujoves nepaisant esamų standartų. Jis taikomas visoms automobilio dalims. Mercedes-AMG GT yra jau antras pilnai sukonstruotas sportinis automobilis. Transmisijos galia turi žinią: Mercedes-AMG GT yra ištroškęs pergalių.
Nuotraukoje pavaizduotas geltonos spalvos AMG GT.
Varikliai, valdantys visą pramonę.

Visi kiti lieka užnugaryje. Tai yra AMG variklio apibūdinimas. Galia atitinka tikslumą. Rezultate gauname įprastą AMG: dinamiškas variklio reakcijos laikas, didelis tikslumas ir neįtikėtinos apsukos – visa tai suderinta su maksimaliu našumu ir efektyvumu. Vienas iš pavyzdžių yra AMG 4,0 litrų V8 biturbininis variklis pasižymi nedidele emisija ir mažiausiu degalų suvartojimu savo segmente.

Variklis pasižymi atitinkamu galios perdavimu: AMG pavarų dėžė, atsižvelgiant į situaciją, užtikrina optimalų variklio galios perdavimą ir neįtikėtiną bei kontroliuojamą dinamiką. Važiavimo programų pasirinkimas garantuoja visišką laisvę: programos nuo ekstremalios sportinės iki efektyvios ir komfortiškos. Optimaliam galios išvystymui ir dar didesniam važiavimo malonumui.

Nuotraukoje pavaizduota renginio „AMG Winter Sporting“ programa.

Parodinis automobilis Mercedes-AMG Project ONE.

Automobilis su Formulės 1 technologija.
Mercedes-AMG: Mercedes-AMG Project ONE Nuotraukoje pavaizduotas dideliu greičiu važiuojantis Mercedes-AMG Project One lenktynių trasoje.
Close
Hyperformance.
Pirmą kartą dvivietis sportinis parodinis automobilis įgauna modernią ir efektyvią Formulės 1 hibridinę technologiją. Tikimasi, kad Performance hibridas pasieks daugiau nei 1000 arklio galių, o jo greitis viršys 350 km / h. Parodinis automobilis pasižymi neįtikėtinu, tik lenktynių trasoje pastebimu našumu ir didelio efektyvumo kasdiene Formulės 1 hibridine technologija.
Nuotraukoje pavaizduotas Mercedes-AMG Hypercar – tikriausiai patraukliausias kada nors į gatves išriedėjęs dviejų durų automobilis.
AMG Future Performance.
Dabar Mercedes-AMG pirmą kartą pritaikė unikalią lenktyninės pavaros koncepciją kelyje ir sukūrė Project ONE, pagal kurį bus kuriami kiti ateities automobiliai. Mūsų pagrindinis tikslas – tapti į našumą orientuoto mobilumo lydere, užtikrinti, kad viskas, pradedant jungiamumu ir baigiant novatoriškais mobilumo sprendimais, padėtų mūsų klientams atskleisti savo aistrą Performance.
Nuotraukoje pavaizduotas dideliu greičiu važiuojantis Mercedes-AMG One lenktynių trasoje.

AMG Track Pace.

Jūsų asmeninis lenktynių inžinierius.
Nuotraukoje pavaizduota funkcija Smart Phone
Close
Nuotraukoje pavaizduota išmaniojo telefono funkcija Track Pace priešais Mercedes-AMG GT.
Das gewünschte Video ist momentan leider nicht verfügbar. Bitte versuchen Sie es später noch einmal.
Peržiūrėti iš naujo
Duomenų registravimo įrenginys naudojimui lenktynių trasoje.
Funkcija AMG Track Pace yra prieinama abiems AMG GT rodsteriams. Ši funkcija yra informacijos ir pramogų sistemos COMAND Online dalis, paverčianti Apple iPhone® asmeniniu lenktynių inžinieriumi. Naudodamasis šia programa klientas gali analizuoti ir tobulinti savo važiavimo stilių lenktynių trasoje bei bendrinti savo rezultatus su kitais AMG vairuotojais per Facebook, YouTube arba AMG Private Lounge. Programa sujungia Apple iPhone® ir AMG GT modelius per WLAN ryšį. Automobilis realiuoju laiku perduoda įvairią informaciją į programą. Analizuojami duomenys gali būti, pavyzdžiui, greitis, pavara, posūkio kampas, laikas, pozicija ir akceleracija.
Nuotraukoje pavaizduota informacijos ir pramogų sistema COMAND Online su Track Pace funkcija.
AMG lenktynininkams.
Programėlės pagalba taip pat galite išsaugoti rato arba sektoriaus laiką. Programėlėje yra išsaugota daug maršruto profilių. Vairuotojas turi galimybę įrašyti ir išsaugoti dar daugiau maršrutų. Be to, Apple iPhone® kamera įrašo važiavimą trasoje ir pateikia vairuotojui interaktyvius vaizdo įrašus su visais telemetriniais duomenimis, atspindinčiais jo važiavimo patirtį.

AMG Future Performance.

AMG 50 metų – tobulas laikas pradėti naują Driving Performance skyrių.
Nuotrauka, kurioje pavaizduotas įspūdingas Mercedes-AMG GT Concept su EQ Power+.
Close
Nuotrauka, kurioje pavaizduotas įspūdingas Mercedes-AMG GT Concept su EQ Power+.
Das gewünschte Video ist momentan leider nicht verfügbar. Bitte versuchen Sie es später noch einmal.
Peržiūrėti iš naujo
Ateityje: Mercedes-AMG GT Concept.
Mūsų parodinis automobilis Mercedes-AMG GT Concept parodo, kurios alternatyvios AMG pavaros koncepcijos buvo sukurtos. Be to, prie AMG GT šeimos prisidėjo keturių durų kupė. Šiam tikslui Afalterbache kuriama trečioji SLS AMG ir AMG GT papildanti gaminių grupė. Pagrindiniai dizaino elementai priekyje ir gale iš pirmo žvilgsnio panašūs į AMG GT gaminių grupę. Mirror Cam ženklas „EQ Power+“ reiškia padidintą našumą, kurį turėtų užtikrinti AMG hibridizavimas.
Nuotraukoje pavaizduotas AMG GT Concept Cars priekis iš apačios.
Perspektyvi hibridinė transmisija.
AMG GT Concept transmisija yra tobulas kūrinys. Mūsų SLS AMG Electric Drive dar 2010 m. įrodė akumuliatoriniai sportiniai elektromobiliai gali pasiekti neįtikėtinų rezultatų – dėl neįtikėtino našumo ir maksimalaus važiavimo malonumo. AMG Hypercar talpina savyje Formulės 1 važiavimo dinamiką ir efektyvumą. Šiuo metu tai yra geriausias pavyzdys, ką sugeba hibridinės technologijos.
Nuotraukoje pavaizduotas dideliu greičiu važiuojantis AMG GT Concept.
Nuotraukoje pavaizduoti gaminiai ateityje gali keistis.

One Man – One Engine


One Man – One Engine.

Aukštos kvalifikacijos Mercedes-AMG rankinis darbas.

One Man – One Engine


One Man – One Engine.

Aukštos kvalifikacijos Mercedes-AMG rankinis darbas.

Nuotraukoje pavaizduotas variklis su parašu.

Priešingai nei masinės gamybos atveju, Mercedes-AMG variklius R4, V8 ir V12 surenka rankomis pagal „One Man - One Engine“ filosofiją. Technikas montuoja kiekvieną variklį atskirai ir yra atsakingas už tokius darbus kaip alkūninio veleno montavimas karteryje, kumštelinio veleno montavimas, laidų sujungimas ir variklio alyvos pripildymas, visi darbai patvirtinami aiškiai matomu parašu ant AMG variklio ženklelio.

Automobiliai Performance


Automobiliai Performance.

Nuo tvirčiausio keturių cilindrų iki geriausio dvylikos cilindrų serijos variklio. Elegantiškas ir itin sportiškas.

Patirkite neįtikėtiną Mercedes-AMG automobilių įvairovę ir leiskitės nunešami su Driving Performance.

Automobiliai Performance


Automobiliai Performance.

Nuo tvirčiausio keturių cilindrų iki geriausio dvylikos cilindrų serijos variklio. Elegantiškas ir itin sportiškas.

Patirkite neįtikėtiną Mercedes-AMG automobilių įvairovę ir leiskitės nunešami su Driving Performance.

  Mercedes-AMG A klasės

  Nuotraukoje pavaizduotas miesto gatvėmis važiuojantis Mercedes-AMG A 45.

  Tvirčiausias kompaktiškas atletas pasaulyje.

  nuo 0,00 € / mėn.

  Mercedes-AMG CLA

  Nuotraukoje pavaizduotas visu greičiu važiuojantis Mercedes-AMG CLA kupė.

  Važiavimo dinamika. Intensyvesnė.

  nuo 0,00 € / mėn.

  Mercedes-AMG C klasė

  Nuotraukoje pavaizduotas visu greičiu važiuojantis Mercedes-AMG C 63 S kupė.

  Galingas didelio našumo sportininkas.

  nuo 0,00 € / mėn.

  Mercedes-AMG CLS

  Nuotraukoje pavaizduotas Mercedes-AMG CLS 63 S 4MATIC dalinis profilis su mirksinčia šviesa iš kairės.

  Patrauklus, dinamiškas ir dar sportiškesnis.

  nuo 0,00 € / mėn.

  Mercedes-AMG E klasė

  Nuotraukoje pavaizduotas pilnu greičiu gatve skrendantis Mercedes-AMG E 63 S 4MATIC+.

  Nustato naujus standartus.

  nuo 0,00 € / mėn.

  Mercedes-AMG G klasė

  Nuotraukoje pavaizduotas Mercedes-AMG G 63 miesto džiunglėse.

  Neįtikėtinas našumas ir išskirtinis dizainas.

  nuo 0,00 € / mėn.

  Mercedes-AMG GLA

  Nuotraukoje pavaizduotas Mercedes-AMG GLA 45 priekis iš apačios.

  Ribos? Tokių nėra.

  nuo 0,00 € / mėn.

  Mercedes-AMG GLC

  Nuotraukoje pavaizduotas Mercedes-AMG GLC 63 S SUV iš šono.

  Galia. Sportas.

  nuo 0,00 € / mėn.

  Mercedes-AMG GLE

  Nuotraukoje pavaizduota Mercedes-AMG GLE 63 S kupė galinė dalis iš apačios.

  Įspūdingi važiavimo našumas ir grynos emocijos.

  nuo 0,00 € / mėn.

  Mercedes-AMG GLS

  Nuotraukoje pavaizduotas Mercedes-AMG GLS 63 didmiestyje.

  Pirmos klasės Onroad ir Offroad.

  nuo 0,00 € / mėn.

  Mercedes-AMG GT

  Nuotraukoje pavaizduotas dideliu greičiu pravažiuojantis Mercedes-AMG GT R iš viršaus.

  Prisiminkite, kas yra pojūčiai.

  nuo 0,00 € / mėn.

  Mercedes-AMG S klasė

  Nuotraukoje pavaizduotas Mercedes-AMG S 63 4MATIC+ kvapą gniaužiančio kraštovaizdžio fone.

  Unikalus išskirtinumas ir našumas.

  nuo 0,00 € / mėn.

  Mercedes-AMG SL klasė

  Nuotraukoje pavaizduotas pilnu greičiu kelyje važiuojantis Mercedes-AMG SL 63 rodsteris.

  Galia. Valdoma.

  nuo 0,00 € / mėn.

  Mercedes-AMG SLC

  Nuotraukoje pavaizduotas ryškioje saulės šviesoje keliu važiuojantis Mercedes-AMG SLC 43 rodsteris.

  Sukurti posūkiams.

  nuo 0,00 € / mėn.

  Mercedes-AMG A 45: bendros degalų sąnaudos: 7,3 – 6,9 l/100 km; bendra CO2 emisija: 171 - 162 g/km

  Mercedes-AMG CLA 45 kupė: bendros degalų sąnaudos: 7,3 - 6,9 l/100 km; bendra CO2 emisija: 171 - 162 g/km

  Mercedes-AMG C 63 S kupė: bendros degalų sąnaudos: 8,9 - 8,6 l/100 km; bendra CO2 emisija: 209 - 200 g/km

  Mercedes-AMG CLS 63 S 4MATIC: bendros degalų sąnaudos: 10,5–10,3 l/100km; bendra CO2 emisija: 244–239 g/km

  Mercedes-AMG E 63 S 4MATIC+: bendros degalų sąnaudos: 9,1-8,8 l/100 km; bendra CO2 emisija: 207-199 g/km

  Mercedes-AMG G 63: bendros degalų sąnaudos: 13,8 l/100 km; bendra CO2 emisija: 322 g/km

  Mercedes-AMG GLA 45: bendros degalų sąnaudos: 7,4 l/100 km; bendra CO2 emisija: 172 g/km

  Mercedes-AMG GLC 63 S SUV: bendros degalų sąnaudos: 10.7 l/100 km; bendra CO2 emisija: 244 g/km

  Mercedes-AMG GLE 63 S kupė: bendros degalų sąnaudos: 11,9 l/100 km; bendra CO2 emisija: 278 g/km

  Mercedes-AMG GLS 63: bendros degalų sąnaudos: 12,3 l/100 km; bendra CO2 emisija: 288 g/km

  Mercedes-AMG GT R: bendros degalų sąnaudos: 11,4 l/100 km; bendra CO2 emisija: 259 g/km

  Mercedes-AMG S 63 4MATIC+: bendros degalų sąnaudos: 8,9 l/100 km; bendra CO2 emisija: 203 g/km

  Mercedes-AMG SL 63 rodsteris: bendros degalų sąnaudos: 10,1 - 9,8 l/100 km; bendra CO2 emisija: 234 - 229 g/km

  Mercedes-AMG SLC 43: bendros degalų sąnaudos: 7,8 l/100 km; bendra CO2 emisija: 178 g/km

  Nuotraukos ir filmai


  Nuotraukos ir filmai.

  Nuotraukos ir filmai


  Nuotraukos ir filmai.

  Nuotraukoje pavaizduotas vairuotojas, sėdintis prie savo raudono Mercedes-AMG GT S Performance vairo.
  Nuotraukoje pavaizduotas gatvėje stovinti Mercedes-AMG E 63 S T modelis iš apačios.
  Nuotraukoje pavaizduotas įspūdintas Mercedes-AMG C 63 S kupė priekis.
  Nuotraukoje pavaizduotas Mercedes-AMG GT R vėjo tunelyje.
  Nuotraukoje pavaizduotas Mercedes-AMG GLC 43 Range pramoniniame pastate.
  Nuotraukoje pavaizduotas Mercedes-AMG S 63 4MATIC+ sedanas iš viršaus.
  Nuotraukoje pavaizduotas įspūdingas Mercedes-AMG CLA 45 kupė priekis.
  Nuotraukoje pavaizduotas keliu važiuojantis Mercedes-AMG SL 65 rodsteris.
  Nuotraukoje pavaizduotas Mercedes-AMG G 63 miesto džiunglėse.
  Nuotraukoje pavaizduotas Mercedes-AMG S 63 4MATIC+ kabrioletas iš paukščio skrydžio.

  Mercedes-AMG GT S: bendros degalų sąnaudos: 9,6 – 9,4 l/100 km; bendra CO2 emisija: 224 – 219 g/km

  Mercedes-AMG E 63 S T modelis: bendros degalų sąnaudos: 9,4 - 9,1 l/100 km; bendra CO2 emisija: 214 - 206 g/km

  Mercedes-AMG C 63 S kupė: bendros degalų sąnaudos: 8,9 - 8,6 l/100 km; bendra CO2 emisija: 209 - 200 g/km

  Mercedes-AMG GT R: bendros degalų sąnaudos: 11,4 l/100 km; bendra CO2 emisija: 259 g/km

  Mercedes-AMG GLC 63 S kupė: bendros degalų sąnaudos: 10,7 l/100 km; bendra CO2 emisija: 244 g/km

  Mercedes-AMG GLC 63 S SUV: bendros degalų sąnaudos: 10,7 l/100 km; bendra CO2 emisija: 244 g/km

  Mercedes-AMG S 63 4MATIC+: bendros degalų sąnaudos: 8,9 l/100 km; bendra CO2 emisija: 203 g/km

  Mercedes-AMG CLA 45 kupė: bendros degalų sąnaudos: 7,3 - 6,9 l/100 km; bendra CO2 emisija: 171 - 162 g/km

  Mercedes-AMG SL 65: bendros degalų sąnaudos: 11,9 l/100 km; bendra CO2 emisija: 279 g/km

  Mercedes-AMG G 63: bendros degalų sąnaudos: 13,8 l/100 km; bendra CO2 emisija: 322 g/km

  Mercedes-AMG S 63 4MATIC+ kabrioletas: bendros degalų sąnaudos: 10,1 l/100km; bendra CO2 emisija: 229 g/km

  Socialiniai tinklai


  Socialiniai tinklai.

  Socialiniai tinklai


  Socialiniai tinklai.