Pasiruošęs neeilinei dienai. Ir nakčiai.

Išvenkite rutinos, atraskite naujus kelius. Mėgaukitės nepriklausomybe ir komfortu su V klasės ir Marco Polo automobiliais.

V klasė ir Marco Polo


Dar turtingesnei gyvenimo patirčiai.

V klasė ir Marco Polo


Dar turtingesnei gyvenimo patirčiai.

Marco Polo išorė
Mercedes-Benz klasė ir Marco Polo: dar turtingesnei gyvenimo patirčiai
Peržiūrėti iš naujo

Savaitgalį laukia dar daugiau atradimų. V klasė ir Marco Polo suteiks kelionei dar daugiau malonumo ir nesustos prie egzotiškiausių kampelių.

Viso dydžio nuotykių ieškotojas.

Kelionė V klasės transporto priemone.

Viso dydžio nuotykių ieškotojas.

Visada seka nuotykio pėdsakais: ir miesto džiunglėse, ir laukinėje gamtoje. V klasės automobilyje tikrai užteks vietos ir šeimai, ir draugams. Jis įrodo, kad dydis ne tik užtikrina daugiau erdvės salone, bet ir gali būti išskirtinio stiliaus. Jis tikrai išsiskiria iš kitų didžiųjų automobilių. Nauja išvaizda gali laukti tiesiog už kampo: V klasės milžinas pasižymi įspūdingu vairavimo malonumu ir veržliu sportiškumu, jame patogiai tilps iki aštuonių keleivių. Kad gyvenimas taptų tikri nuotykiu.

Kitas veiksmas: grožio miegelis.

Kelionė su Marco Polo.

Kitas veiksmas: grožio miegelis.

Stilingas atnaujinimas laukinių džiunglių užkariautojui: Marco Polo. Net po pilniausios įspūdžių dienos šis keliautojas nenusiteikęs sustoti ilgam. Jame patogiai išsimiegos iki keturių žmonių, kurie ne tik puikiai pailsės, bet ir jausis komfortiškai kaip namie. Ne tik pakelsite jo stogą, bet ir įvertinsite tikro nuotykio ieškotojo širdį. Apgalvotas ir patogus salonas Marco Polo leis mėgautis nuotykiais kiekvieną dieną už aukštos kokybės transporto priemonės vairo. Individualumas turi stilių.