Naujoji G klasė.

Stipresnis nei laikas.

Prieš daug metų inžinieriai Grace sukūrė visiškai naujos rūšies geną. Legendinio, tvirto ir neįtikėtinai patvaraus visureigio genas. Jie sukūrė detales, kurios iki šiol nepakitusios atlieka savo funkcijas. Konstrukcinius elementus, kurie ištisas kartas formavo unikalų automobilio charakterį. Kas tiki, kad naujosios G klasės stichija yra tik bekelė, tas labai klysta. Kelyje irgi greitai išaiškėja, kad visureigis nežino jokių kompromisų. Važiuojant dinamika ir komfortas pasiekia visiškai naują lygį ir suteikia važiavimo džiaugsmą, prie kurio G klasės vairuotojai seniai pripratę bekelėje.

Kaina perkant gamykloje su 19 % PVM.

GLA.

Sportiškiausias visureigis savo klasėje.

Atrasti naujus kelius nežymėtose atkarpose ir nežinomoje žemėje: smalsumo ir nuotykių troškimo srityse GLA yra tikrasis bekelės automobilis. Kita vertus, dinaminis dizainas pabrėžia veržlumą, kurio daugiau būtų galima tikėtis iš sportinio kabrioleto. Tai daro GLA kultūringu krosoveriu. Miestas jam – natūrali aplinka. Iš ten jis pradeda visus savo nuotykius, kuriems pasiryžtate. Sveiki atvykę į GLA pasaulį.

Kaina perkant gamykloje su 19 % PVM.

Naujasis GLC.

Stiprus charakteris su naujomis savybėmis.

Naujasis GLC – kaip niekad išmanus, dinamiškas ir patikimas. Su neįtikėtinai modernia valdymo sistema, kuri kasdien vis geriau prisitaiko prie jūsų poreikių. Dar įspūdingesnis SUV dizainas. Su komforto ir saugumo sistemomis, kurios dar geriau rūpinasi jumis ir jūsų gera savijauta.

Kaina perkant gamykloje su 19 % PVM.

GLE.

Įvairiapusiškas našumas.

Pasirenkamoji ir prieinama hidraulinė aukštos klasės važiuoklė ir naujoviškas MBUX (Mercedes-Benz User Experience) – tai naujojo GLE SUV naujoji išvaizda. Išmanesnis, labiau patraukiantis dėmesį ir subtilesnis nei iki šiol.

Kaina perkant gamykloje su 19 % PVM.

Naujasis GLS.

Įvairiapusiškas našumas.

Naujasis GLS didžiuojasi „S“ raide savo pavadinime. Ji atspindi SUV modelių patikimumą ir kitas vidines S klasės vertybes. Įlipkite į automobilį ir mėgaukitės aukščiausio lygio prabanga, komfortu ir pavyzdiniu saugumu.

Kaina perkant gamykloje su 19 % PVM.