Naujasis A klasės sedanas.

Pirmoji A klasė su 3 dėžių dizainu.

Mes, kaip maži vaikai, piešiame automobilius pagal vadinamąjį 3 dėžių dizainą. Su naujosios A klasės sedanu mes vėl pradedame svajoti. Siluetas itin dinamiškas, tačiau taip pat pasižymi nesenstančia elegancija. Naujasis A klasės sedanas su MBUX (angl. Mercedes-Benz User Experience) ir sportišku 3 dėžių dizainu.

Kaina perkant gamykloje su 19 % PVM.

Naujoji A klasė.

Sveikas, Mercedes.

Ar atpažįstate? Susitinkate žmogų ir apima jausmas, kad jį pažįstate jau visą amžinybę. Panašiai yra su naująja A klase. Kartu keliaujate vos porą dienų, o ji jau žino Jūsų savybes, nuotaiką, kas Jums labiausiai patinka, o ko visai nemėgstate. Vos ne geriau už Jus patį. Naujoji A klasė ir Jūs staiga tampate viena. Kad visada galėtumėte būti tokie, kokie esate.

Kaina perkant gamykloje su 19 % PVM.

Naujasis C klasės sedanas.

Klasikinis sedanas – nauja dinamiška interpretacija.

Nereikia būti geresniais už kitus. Reikia tapti geresniu, nei esi pats. Tai tiesa. Sporte kaip ir kelyje. C klasė garsėja tobulomis proporcijomis, komfortu, kokybe ir savo varikliu: su kiekvienu nuvažiuotu kilometru ji viršija visus lūkesčius.

Kaina perkant gamykloje su 19 % PVM.

E klasės sedanas.

Vairavimo komforto ir saugaus važiavimo simbolis.

E klasės sedanas yra įtikinamas naujos Mercedes-Benz dizaino filosofijos rezultatas. Jis įkūnija modernų stilių ir išpuoselėtą sportiškumą kaip joks kitas aukštos klasės sedanas. Mercedes-Benz Intelligent Drive technologijos žymiai palengvina vairavimą ir užtikrina komfortą ir saugą, būdingą tik sedanams, taip pat ir visai E klasei.

Kaina perkant gamykloje su 19 % PVM.

S klasės sedanas.

Naujasis komfortas verslui.

S klasės sedanas simbolizuoja efektyvumą ir komfortą. Jis, pavyzdžiui, pasirūpins kūniškąja ir dvasine Jūsų transporto priemonės keleivių gerove. Komforto sistemos Jūsų pageidavimu atgaivins arba atpalaiduos. O pagalbos vairuotojui sistemos užtikrina pavyzdinį saugumą ir kaip niekada anksčiau efektyviai palengvina vairuotojo krūvį.

Kaina perkant gamykloje su 19 % PVM.

Mercedes-Maybach S klasės sedanas.

Prabangiausių automobilių viršūnė.

Mercedes-Maybach S klasės sedanas suvienijo tradicinę eleganciją ir aukščiausios klasės prabangą. Jūsų įvaizdis patvirtins šį teiginį iš bet kurios perspektyvos. Transporto priemonės viduje Jus apims didžiulės erdvės įspūdis ir pakerės savo išdėstymu, kuris garantuoja ne tik daugiafunkcę darbinę aplinką, bet ir išskirtinį saloną. Su bet kokia komforto detale, kurios galite tikėtis kaip pirmosios klasės keleivis. Vairuotojui išskirtinę pagalbą teikia moderniausios pagalbinės sistemos.

Kaina perkant gamykloje su 19 % PVM.