S klasės sedanas.

Naujasis komfortas verslui.

S klasės sedanas simbolizuoja efektyvumą ir komfortą. Jis, pavyzdžiui, pasirūpins kūniškąja ir dvasine Jūsų transporto priemonės keleivių gerove. Komforto sistemos Jūsų pageidavimu atgaivins arba atpalaiduos. O pagalbos vairuotojui sistemos užtikrina pavyzdinį saugumą ir kaip niekada anksčiau efektyviai palengvina vairuotojui krūvį.

Kaina perkant gamykloje su 19 % PVM.

S klasės kupė.

Dizainas – stulbinantis žavesys.

S klasės kupė – liukso klasės kupė segmento etalonas. Naujoji šio svajonių automobilio karta žavi galinga išore ir stilingo bei nepakartojamo dizaino prabangiu vidumi.

Kaina perkant gamykloje su 19 % PVM.

S klasės kabrioletas.

Važiavimas be stogo – visų pojūčių atgaiva.

Šiltas oras, maloniai šviečianti saulė, minkšta oda, kuriai negali atsispirti, ir švytintys juodo fortepijono spalvos dažai. Jausmingas dizaino aiškumas. Kelionė S klasės kabrioletu sukels Jumyse tikrą jausmų audrą. Komfortas, prabanga ir išmanus valdymas − tobuliausia kelionė po atviru dangumi.

Kaina perkant gamykloje su 19 % PVM.

Mercedes-Maybach S klasės sedanas.

Prabangiausių automobilių viršūnė.

Mercedes-Maybach S klasės sedanas suvienijo tradicinę eleganciją ir aukščiausios klasės prabangą. Jūsų įvaizdis patvirtins šį teiginį iš bet kurios perspektyvos. Transporto priemonės viduje Jus apims didžiulės erdvės įspūdis ir pakerės savo išdėstymu, kuris garantuoja ne tik daugiafunkcę darbinę aplinką, bet ir išskirtinį saloną. Su bet kokia komforto detale, kurios galite tikėtis kaip pirmosios klasės keleivis. Vairuotojui išskirtinę pagalbą teikia moderniausios pagalbinės sistemos.

Kaina perkant gamykloje su 19 % PVM.