C klasės kabrioletas.

Unikalus važiavimo nuleistu stogu patogumas.

Sportuokite daugiau, ir geriausia – atvirame ore. Naujasis C klasės kabrioletas pratęsia vairavimo atvirame ore malonumą ištisus metus. Vairavimas atvirame ore: automatiniai vėjo deflektoriai ir galvos zonos šildymo funkcija užtikrina optimalaus komforto sąlygas nepriklausomai nuo vėjo ir oro sąlygų.

Kaina perkant gamykloje su 19 % PVM.

E klasės kabrioletas.

Patirkite neįprastą malonumą.

Komfortas ir prabanga po atviru dangumi: naujasis E klasės kabrioletas su klasikiniu medžiaginiu stogu tęsia geriausias atvirųjų kabrioletų tradicijas. Jis jungia puristinį, jausmingą dizainą su moderniausiomis technologijomis ir išskirtiniu komfortu keturiems asmenims vykstant į ilgas keliones. Patirkite sportiškai prabangų važiavimo jausmą ir didžiulį malonumą gryname ore.

Kaina perkant gamykloje su 19 % PVM.

S klasės kabrioletas.

Važiavimas be stogo – visų pojūčių atgaiva.

Šiltas oras, maloniai šviečianti saulė, minkšta oda, kuriai negali atsispirti, ir švytintys juodo fortepijono spalvos dažai. Jausmingas dizaino aiškumas. Kelionė S klasės kabrioletu sukels jumyse tikrą jausmų audrą. Komfortas, prabanga ir išmanus valdymas − tobuliausia kelionė po atviru dangumi.

Kaina perkant gamykloje su 19 % PVM.

SL.

Legendinė sportinių automobilių tradicija.

SL – nėra kitų inicialų, garantuojančių daugiau euforijos. Leiskitės užvaldomi ikoniško dizaino, kuriančio modernų liuksą ir sportiškumą po atviru dangumi. Legendinį SL sportiškumą perkėlėme į dabartį naudodami šiuolaikines važiuoklės gamybos technologijas. Unikaliai važiavimo patirčiai ir aukštiems saugumo bei komforto standartams. Atpalaiduojantis vairavimas ar sportiška posūkių dinamika – pojūtis, lyg važiuotumėte pirmą kartą.

Kaina perkant gamykloje su 19 % PVM.

SLC.

Oras pradeda vibruoti.

Ekspresyvus dizainas. Maksimali galia. Kvapą gniaužiantis variklio garsas. Ir elektros hidraulika valdomas į bagažinę nuleidžiamas stogas, nusileidžiantis ir pakylantis per mažiau nei 20 sekundžių. Tokiu būdu SLC įkūnija nepamirštamą rodsterio vairavimo malonumą ir kupė kasdienio važiavimo komfortą bei triukšmo izoliavimą. Visada pasiruošęs dar intensyvesnei vairavimo patirčiai. Ir tempą diktuojate jūs.

Kaina perkant gamykloje su 19 % PVM.

Mercedes-AMG GT rodsteris.

Sukurta ir patobulinta greičio mėgėjų.

Rodsterių klasės Mercedes-AMG GT modelių priežiūrai skiriamas dėmesys rodo, kad įmanoma pagerinti net ir svajonių automobilį. Dėl tikslingai pagražinto išorės dizaino, ypatingos panelės, didesnio saugumo ir komforto su naujosiomis pagalbinėmis sistemomis šis automobilis yra dar geriau vertinamas. Klientui lieka nuspręsti, kokiomis šios automobilio savybėmis mėgautis, nes automobilis puikiai pritaikytas naudoti kasdien ir yra patogus, o taip pat pasižymi puikiomis veikimo charakteristikomis. Tai – trys puikios Mercedes-AMG GT, GT S ir GT C savybės.

Kaina perkant gamykloje su 19 % PVM.