Naujoji Mercedes-Benz V klasė.

Po turinio sukūrimo produktas galėjo būti pakeistas.

Automobilio koncepcija


Automobilio koncepcija.

V klasės Mercedes-Benz automobiliu važiuojančios šeimos yra dar labiau atsipalaidavusios, laisvalaikio nuotykių ieškotojams kiekviena akimirka yra dar intensyvesnė, o pavieniai važiuojantys keleiviai pasiekia savo kelionės tikslą taip patogiai ir stilingai, kaip niekada anksčiau.

Automobilio koncepcija


Automobilio koncepcija.

V klasės Mercedes-Benz automobiliu važiuojančios šeimos yra dar labiau atsipalaidavusios, laisvalaikio nuotykių ieškotojams kiekviena akimirka yra dar intensyvesnė, o pavieniai važiuojantys keleiviai pasiekia savo kelionės tikslą taip patogiai ir stilingai, kaip niekada anksčiau.

Deja, jūsų įrenginys nėra pritaikytas naudoti šią funkciją.

Deja, jūsų įrenginys nėra pritaikytas naudoti šią funkciją.

Prašome pamėginti įrenginį pasukti, kad būtų aktyvintas horizontalaus vaizdo režimas. Arba naudokite įrenginį pasirinkę didesnę skyros vertę.

Visiškai subalansuota gyvenimui.

Kur gyvenimas atrodo taip: yra V klasės Mercedes-Benz – ir viską turi kartu su savimi.
Nuotraukoje parodyta šeimos išvyka su trimis vaikais ir jų tėvu.
Close
Reklaminis priežodis V klasės Mercedes-Benz visiškai subalansuota gyvenimui: pajuskite turiningą šeimos savaitgalį.
Das gewünschte Video ist momentan leider nicht verfügbar. Bitte versuchen Sie es später noch einmal.
Peržiūrėti iš naujo
Tiems, kurie turi didelių planų.
V klasės Mercedes-Benz siūlo jums erdvę, kuri jums pagelbės visose gyvenimo situacijose. V klasės Mercedes-Benz yra pasiruošusi praktiškai bet kuriai situacijai – tai daro jūsų gyvenimą puikia patirtimi. Nesvarbu, ar jums reikia priimti bebaimę futbolininkę su visa jos įranga, ar planuoti kelionę dviračiais, ar numatyti šeimos atostogas užsiimant orlenčių sportu.
Paveikslėlyje parodytas V klasės Mercedes-Benz automobilis su atviru galiniu langu, kurį motina ir dukra pakrauna bagažu.

Šeimas patogiai nugabena į paskirties vietą.

V klasės Mercedes-Benz automobiliu galite keliauti saugiai, patogiai ir išskirtinai.
Paveikslėlyje parodyta V klasės Mercedes-Benz nuotrauka iš šono su trimis vaikais ant galinių sėdynių ir motina prie vairo.
Close
Vien tik malonumas.
V klasė veda į jūsų svajonių išsipildymą. Nesvarbu, ar vykstate į kalnus, ar prie jūros, su V klasės automobiliu keleiviai ir įranga gali būti saugiai ir patogiai nuvežti bet kur. Į kitą iššūkį su visais reikmenimis? Jokių problemų. V klasė gali mielai tapti ir komandos autobusu. Šeimos atostogų su vaikais, su visais jų žaislais? V klasės automobilyje visi žaisdami suras jaukią vietelę. Kintamos erdvės koncepcija suteikia iki 8 sėdimų vietų, ir taip pat papildomos vietos bagažui.
Paveikslėlyje parodyta V klasės Mercedes-Benz erdvės koncepcija iš viršaus su vietomis 8 asmenims.
Dinaminis važiavimas posūkiu V klasės Mercedes-Benz automobiliu su įrangos linija AVANTGARDE su eksterjero AVANTGARDE sportiniu paketu.

Tai vertinga kaip kartu su šeima praleistas laikas: V klasė su dviem slankiojančiomis durimis.

Žinoma, geriausios perspektyvos.

V klasės Mercedes-Benz. Galite tuo pasikliauti.
Paveikslėlyje pavaizduotas vandenlentininkas, einantis paplūdimiu ir rankoje laikantis savo vandenlentę.
Close
Didelis džiaugsmas, aukštas saugumo lygis.
Kitų atostogų kelionė naujais sudėtingais maršrutais. Gūsingais maršrutais į paplūdimį. Arba po įdomių renginių susiruošti atgal namo – yra daugybė priežasčių, kodėl V klasė yra tinkamas jūsų šeimos partneris. Su daugybe savo pagalbinių sistemų V klasė gali jums padėti įvairiausiose situacijose. Pavyzdžiui, standartinė pagalbinė šoninio vėjo sistema padeda išvengti nukrypimo nuo eismo juostos esant gūsingam šoniniam vėjui. Kadangi visuose planuojamuose nuotykiuose jūs norite žinoti, kad jūsų šeima yra gerose rankose.
Paveikslėlyje iš arti parodytas V klasės Mercedes-Benz prietaisų skydelis su aktyvinta pagalbine šoninio vėjo sistema.
Galite neabejoti.
V klasės Mercedes-Benz jūs jaučiatės lyg pakylėtas. Tai nenuostabu, nes integruotoji saugumo koncepcija su daugybe pagalbinių sistemų gali jums geriausiai padėti vairuoti. Visų jų viršūnė yra vairuotojo pagalbos paketas: išmanusis keturių pagalbinių ir saugos sistemų derinys, kuris gali palengvinti vairavimą ir užtikrinti didesnį saugumą.
Paveikslėlyje iš arti parodyta V klasės Mercedes-Benz prietaisų skydelio nuotrauka su aktyvinta pagalbine vairavimo pagalbos ir saugos sistema.

Priartina jus prie jūsų tikslų.

V klasės Mercedes-Benz. Naujas dydis versle.
Paveikslėlyje iš arti pavaizduota moteris prie vairo ir vyras keleivio sėdynėje V klasės Mercedes-Benz automobilyje.
Close
Tvirta sėkmė.
Ne tik norint įsijausti į vakaro renginio nuotaiką: V klasė sužavi savo erdviniu garsu. Idealiai tarpusavyje suderintos Burmester® stiprintuvo ir garsiakalbio sistemos Burmester® erdvinio garso sistema yra pasirinktinai V klasės ir V klasės AVANTGARDE, taip pat kaip standartinė įranga V klasės EXCLUSIVE automobiliuose. su savo 15 garsiakalbių pasiekia maksimalų rezultatą. Kad jus prikaustytų šis garsas, tikrai neturite būti simfonijų specialistas. O kad dėl garso žavesio V klasės Mercedes-Benz nesutriktų vidaus komunikacija, pokalbiai tarp vairuotojo ir priekinio keleivio perduodami iš priekio į galą per integruotą kristalinio aiškumo ir sustiprinto garso mikrofoną.
Paveikslėlyje iš arti pavaizduotas Burmester® erdvinio garso sistemos vaizdas V klasės Mercedes-Benz.
Visiems, kurie gyvena savo profesiją.
Išskirtinės profesijos žmonės savo darbą dažnai laiko pašaukimu. Jūs žinote: sėkmė nepriklauso nuo paros laiko. Pavyzdžiui, kaip klasikinio ansamblio narys, jūs repetuojate per dieną, bet net ir po saulėlydžio tai vis dar teikia daug džiaugsmo. Ypač sėdint V klasės Mercedes-Benz. Čia stilingą atmosferą galima papildyti viskuo, kas daro vakarą ypatingą: nuostabia soprano dainininke ar muzikantu-žvaigžde su savo instrumentu.

Visada suverenus pasirodymas.

Profesinei sėkmei yra naudinga galėti pasikliauti patikimu bendrakeleiviu. Ypač kai tai reiškia išskirtinį mobilumą, pavyzdžiui, V klasės automobiliu.
Vakaro atmosferos nuotrauka vaizduoja moterį, išlipančią iš V klasės Mercedes-Benz pro slankiojančias duris.
Close
Nuotaikingoje nakties nuotraukoje pavaizduota V klasės Mercedes-Benz su atviromis slankiojančiomis durimis.

Kviečia: V klasės Mercedes-Benz su 2 slankiojančiomis durimis.

Kai komfortas ir elegancija turi sistemą.
Taip patogiai, kaip su V klasės Mercedes-Benz, galima pasiekti savo tikslą, taip elegantiškai veikia ir pakrovimas bei iškrovimas: atskirai atidaromas galinis langas leidžia mechaniškai atidaryti ir uždaryti – nepriklausomai nuo bagažinės dangčio.
Paveikslėlyje parodytas V klasės Mercedes-Benz automobilis su atidarytu užpakaliniu langu.

Stilingai keliauti toliau, sėkmingai atvykti.

V klasės Mercedes-Benz. Gero skonio nuostata.
Įspūdinga V KLASĖS Mercedes-Benz inscenizacija EXCLUSIVE įrangos linijoje.
Close
V klasės Mercedes-Benz interjeras EXCLUSIVE įrangos linijoje spinduliuoja VIP poilsio zonos vertę.

Vidinė erdvė paverčiama VIP poilsio zona. Įrangos linija EXCLUSIVE.

Išskirtinumas dėl ir dėl.
Kas gerai atlieka savo darbą, nori tam turėti ir tinkamą aplinką. EXCLUSIVE įrangos linija V klasės Mercedes-Benz labai gerai patenkinta tokią paklausą: ji naujoviškai supranta prabangos temą. Pašiaušto aliuminio išvaizdos dekoratyviniai elementai suteikia ypatingą akcentą. O panoraminis stoglangis suteikia vertingos papildomos naudos: šalia esančios aplinkos įspūdžiai gali turėti įtakos keleiviams ir būti įkvėpimo šaltiniu. Vienas iš patraukliausių pavyzdžių – vakaro dangus su visais savo atspalviais ir šešėlių žaismu.
Paveikslėlyje parodytas V klasės Mercedes-Benz priekio ir šono vaizdas iš paukščio skrydžio.

Nuotykis trasoje.

V klasės Mercedes-Benz. Ir gatvė yra gyva.
Dinamiškas V klasės Mercedes-Benz su stogo bagažine ir užpakaliniu dviračių laikikliu – kelyje į naujus nuotykius.
Close
Paveikslėlyje vaizduojamas V klasės Mercedes-Benz su užpakaliniu dviračių laikikliu, kuris talpina iki 4 dviračių kiekvienam naujam nuotykiui.

Nuotykiams ant dviejų ratų: užpakalinis dviračių laikiklis, galintis laikyti iki 4 dviračių.

Dėžė visiems atvejams.
Jei kas nors keliauja, jis turi ką papasakoti, o dažnai – ir transportuoti. Ne bėda turint Mercedes-Benz stogo bagažinę 400: ji yra iki 400 litrų talpos ir gali pervežti iki 75 kg bagažo. Turint ją, tikrąja to žodžio prasme, telpa viskas. Praktiška: papildoma bagažinė lengvai ir saugiai pritvirtinama prie stogo bagažinės, kuri lengvai pritvirtinama prie V klasės Mercedes-Benz stogo. Taigi stogo bagažinė yra visais atžvilgiais universali. Ir lyg specialiai sukurta naujam nuotykiui.
Paveikslėlyje vaizduojamas V klasės Mercedes-Benz su stogo bagažine, kurioje galima sutalpinti iki 400 litrų daiktų, kurių gali prireikti kitam nuotykiui.
Visada kelyje.
Istorija apie judrų gyvenimą prasideda įlipant į V klasės Mercedes-Benz. Ir gali užtrukti iki saulėlydžio.  Nes tai yra V klasės naudingumo ir patirties veiksnys, kurį lemia jo dydis, kintamumas ir funkcionalumas: sportinė įranga iki visiško lenktyninių motociklų asortimento čia randa sau vietą – tai žavi ne tik sėkmingus trijų sporto rungčių atletus. Tuo pačiu metu jūs nuolat esate atsipalaidavęs ir saugus kelyje ir visada galite džiaugtis nauja patirtimi. Kadangi jau už kito posūkio gali laukti naujas nuotykis.

Visada pasiekti naujus tikslus.

V klasės Mercedes-Benz. Kai gyvenimas tampa patirtimi.
Paveikslėlyje vaizduojamas V klasės Mercedes-Benz paplūdimyje ir dvi moterys, norinčios pritvirtinti savo lenktyninius dviračius.
Close
Atsipalaidavus keliauti ramiau.
Multimedijos sistema COMAND Online COMAND Online yra pasirinktinė V klasės ir V klasės AVANTGARDE automobiliuose. V klasės EXCLUSIVE tai yra serijinė įranga. Kad būtų galima naudotis COMAND Online funkcijomis, reikalingas mobilusis telefonas su Bluetooth® ryšiu arba išmanusis telefonas su duomenų perdavimo paketu. padeda protingam vairuotojui saugiai ir be streso pasiekti savo kelionės tikslą. Greita standžiojo disko navigacija leidžia dinamiškai orientuoti maršrutą, realiuoju laiku ir atsižvelgiant į esamą eismo informaciją. COMAND Online aiškiai rodo šiuos duomenis topografiniuose 3D žemėlapiuose. COMAND Online pramogų ir komunikacijos priemonės suteikia dar vieną malonumą: interneto naršyklė, Central Media Display (centrinis medijos ekranas), integruotas 80 GB standusis diskas ir DVD įrenginys beveik leidžia jums pamiršti, kad esate kelionėje, o ne savo kambaryje.
Paveikslėlyje parodyta multimedijos sistemos COMAND Online su greitąja standžiojo disko navigacijos sistema nuotrauka iš arti.
Kiekviena vieta yra nuostabi.
Kartais kelias yra tikslas, kartais tikslas yra svajonė. Bet kokiu atveju, visų keturių ratų nuolatinė pavara 4MATIC nuves jus toliau: Visų keturių varančiųjų ratų pavara 4MATIC yra pasirinktinai 7G-TRONIC PLUS V klasės ir V klasės AVANTGARDE, taip pat kaip standartinė įranga V klasės EXCLUSIVE automobiliuose. ji užtikrina įtikinamą trauką ir didelį vairavimo stabilumą beveik bet kokiam paviršiui, ar tai būtų asfaltas, pieva, smėlis ar purvas. Tikras pranašumas žmonėms, norintiems jaustis kaip namuose bet kokioje vietovėje. Pavyzdžiui, paplūdimio mėgėjai ypač susižavi automatiniais 4MATIC  impulsais, kurie žymiai pagerina važiavimą ant smėlio ar žvyro. Taip galima patekti į nutolusius pasaulio kampelius ir leistis dar vienam nuotykiui.
Paveikslėlyje parodyta 4MATIC užrašo ant V klasės Mercedes-Benz automobilio nuotrauka.
V klasės Mercedes-Benz skerspjūvio vaizdas demonstruoja variantą su 2 atskiromis sėdynėmis ir gale primontuotu dviračiu iš viršaus.

Keleiviams su ypatingais poreikiais: kintama sėdynių konfigūracija.

Nugalėtojai tarpusavyje.

V klasės Mercedes-Benz. Ir jūsų gyvenimas tampa prasmingesnis.
Paveikslėlyje parodytos dvi tvirtos moterys, besitreniruojančios važiuoti dviračiais, o V klasės Mercedes-Benz stovi priešais paplūdimį.
Close
Vaizdo įraše Sebastianas Kynle ir Anja Beranek ant savo lenktyninių dviračių lenktyniauja su V klasės Mercedes-Benz ir Sebastianas Kynle sustoja.
Das gewünschte Video ist momentan leider nicht verfügbar. Bitte versuchen Sie es später noch einmal.
Peržiūrėti iš naujo
Iššūkiai yra geras variklis.
IRONMAN tvirtoms moterims Anjai Beranek ir Kaisai Letonen galioja: kuo sunkesnė užduotis, tuo intensyvesnė patirtis. Sustoti nėra jų pasirinkimas. V klasės Mercedes-Benz puikiai atitinka šį kredo. Ji padeda tvirtoms moterims siekiant vis naujų tikslų ir įveikiant ribas – kaip ištikimas palydovas treniruotėse ir varžybose. Taip šios tvirtos ponios gali tapti sėkminga komanda. Ir savo triatlono gyvenimo stiliumi gyventi kelyje ir kitapus jo.
Paveikslėlyje matome Anją Beranek ir Kaisą Letonen V klasės Mercedes-Benz automobilyje.

V 220 d su automatine pavarų perjungimo dėže 7G-TRONIC PLUS. Degalų sunaudojimas mieste / užmiestyje / vidutinis: 7,3 / 6,4 / 6,8 l/100 km; bendras išmetamas CO2 kiekis: 179 g/km; efektyvumo klasė: B. [1][*]

V 250 d su automatine pavarų perjungimo dėže 7G-TRONIC PLUS. Degalų sunaudojimas mieste / užmiestyje / bendras: 7,1 / 6,6 / 6,8 l/100 km; bendras išmetamas CO2 kiekis: 179 g/km; efektyvumo klasė: B. [1][*]

[1] Nurodytos vertės buvo nustatytos pagal nustatytą matavimo procedūrą. Jos atitinka šiuo metu galiojančio 2017/1153 Reglamento (ES) dėl lengvųjų automobilių energijos vartojimo charakteristikų parametro NEFZ-CO2 vertės 2 Nr. 1. Informacija nesusijusi su viena transporto priemone ir nėra pasiūlymo dalis, bet naudojama tik palyginti tarp skirtingų transporto priemonių. Vertės gali skirtis priklausomai nuo pasirinktos specialiosios įrangos.[*] Daugiau informacijos apie oficialias kuro sąnaudas ir oficialias konkrečių modelių CO₂ emisijas naujosioms keleivinėms transporto priemonėms rasite visose pardavimo vietose, lankstinuke Degalų sąnaudos, CO₂ emisijos ir elektros sąnaudos – naujųjų keleivinių transporto priemonių vadovas bei DAT (Deutsche Automobil Treuhand GmbH) svetainėje www.dat.de nemokamai.

Akcentai


Akcentai.

Pajuskite V klasės kintamumą.

Įvairiapusiška vidaus erdvės koncepcija paverčia V klasės Mercedes-Benz komfortabiliu, erdviu limuzinu su daugybe galimybių. Prabangiai suprojektuotas interjeras yra pavyzdinis ergonomikos, funkcionalumo ir dizaino požiūriu.

Akcentai


Akcentai.

Pajuskite V klasės kintamumą.

Įvairiapusiška vidaus erdvės koncepcija paverčia V klasės Mercedes-Benz komfortabiliu, erdviu limuzinu su daugybe galimybių. Prabangiai suprojektuotas interjeras yra pavyzdinis ergonomikos, funkcionalumo ir dizaino požiūriu.

Paveikslėlyje pavaizduota vizualiai, jutimiškai ir ergonomiškai žavinti V klasės Mercedes-Benz kabina.
Paveikslėlyje pavaizduota vizualiai, jutimiškai ir ergonomiškai žavinti V klasės Mercedes-Benz kabina.

Komforto erdvė.

Patirtis visiems pojūčiams – vizualiai, paliečiant ir ergonomiškai. Išskirtinės detalės, tokios kaip medijų ekranas su aukštos kokybės stiklo paviršiumi, pabrėžia vertingumą.

Paveikslėlyje vaizduojama išskirtinė V klasės Mercedes-Benz kabina, puikiai suprojektuota su parinktomis aukščiausios klasės medžiagomis.

Didelės erdvės kabina.

Vidinė erdvė turi išbaigtų formų dizaino kabiną su pirmos klasės medžiagomis. Panoraminis stoglangisPanoraminis stumdomas stogas yra pasirinktinė įranga. Ji priklauso V klasės EXCLUSIVE komplektacijai. lepina jus įleisdamas dar daugiau šviesos ir oro.

Paveikslėlyje parodytas galinės dalies vaizdas su 4 patogiomis atskiromis sėdynėmis ir atviromis slankiojančiomis durimis.

Erdvės stebuklas.

V klasės automobiliu gali važiuoti iki 8 asmenų ir būti vežama daug bagažo. Standartinėje įrangoje yra 4 patogios atskiros sėdynėsGalima rinktis pagal pageidavimą., kurias bet kada galima lengvai pašalinti.

Paveikslėlyje vaizduojamas V klasės Mercedes-Benz su atviromis vairuotojo durelėmis ir slankiojančiomis durimis.

Erdvė lankstumui.

Praktiška ribotomis kelių eismo sąlygomis: Stumdomosios durys, esančios kairėje transporto priemonės pusėjeStumdomas dureles galima pasirinkti įsigyjant V klasės automobilį ir tai yra standartinė įranga V klasės AVANTGARDE bei V klasės EXCLUSIVE automobiliuose., suteikia papildomą prieigą pakraunat arba iškraunant krovinį bei įlipant ir išlipant.

Paveikslėlyje vaizduojama V klasės Mercedes-Benz Cavansit mėlynos spalvos su atskirai atidaromu galiniu langu.

Nuostabios pakrovimo galimybės.

V klasės Mercedes-Benz pateikia išmaniąją vidaus erdvės koncepciją ir daugybę idėjų, reikalingų nesudėtingai pakrauti ir iškrauti, pvz., atskirai atidaromas galinis langa Atskirai atidaromą galinį langą galima pasirinkti įsigyjant V klasės automobilį ir tai yra standartinė įranga V klasės AVANTGARDE bei V klasės EXCLUSIVE automobiliuose..


Daugiau apie kintamos erdvės koncepciją.

V klasė buvo sukurta gyvenimo džiaugsmams ir iššūkiams. Viduje su kintamos erdvės koncepcija ji įrodo tikrąjį gyvenimo džiaugsmą.


Daugiau apie kintamos erdvės koncepciją.

V klasė buvo sukurta gyvenimo džiaugsmams ir iššūkiams. Viduje su kintamos erdvės koncepcija ji įrodo tikrąjį gyvenimo džiaugsmą.

Vidaus erdvės koncepcija


Sumani interjero koncepcija.

Automobilio vidus dar niekada nebuvo taip lanksčiai panaudojamas kaip V klasėje.

Vidaus erdvės koncepcija


Sumani interjero koncepcija.

Automobilio vidus dar niekada nebuvo taip lanksčiai panaudojamas kaip V klasėje.

V klasės Mercedes-Benz skerspjūvio vaizdas rodo du 3 vietų automobilio suoliukus iš viršaus.
V klasės Mercedes-Benz skerspjūvio vaizde matomas 3 vietų suolas ir vieta bagažui bei dideliam kroviniui iš viršaus.
V klasės Mercedes-Benz skerspjūvio vaizdas demonstruoja variantą su 2 atskiromis sėdynėmis ir gale primontuotu dviračiu iš viršaus.
V klasės Mercedes-Benz pjūvio vaizdas rodo V klasės Mercedes-Benz modulinę sėdynių koncepciją su atskiromis sėdynėmis ir 3 vietų suolu iš viršaus.
V klasės Mercedes-Benz pjūvio vaizdas rodo galines sėdynes priešpriešiais ir sulankstomą stalą iš viršaus.
Paveikslėlyje pavaizduota V klasės Mercedes-Benz galinė dalis su atviru bagažinės dangčiu ir tinklo formos bagažo keleivių apsauga.

Konstrukciniai ilgiai


V klasės Mercedes-Benz su 3 skirtingų ilgių transporto priemonėmis.

Tinka jūsų poreikiams: V klasės automobilis yra kompaktiškas, ilgas arba labai ilgas.

Konstrukciniai ilgiai


V klasės Mercedes-Benz su 3 skirtingų ilgių transporto priemonėmis.

Tinka jūsų poreikiams: V klasės automobilis yra kompaktiškas, ilgas arba labai ilgas.

 • Kompaktiškas

  Paveikslėlyje pavaizduota kompaktiško V klasės Mercedes-Benz versija iš šono.

  Transporto priemonės ilgis

  4,895 m

  Transporto priemonės aukštis: 1,88 m. Tinka beveik kiekvienam požeminiam automobilių garažui!

  Bagažinės tūris

  610 l

  su daugiausia 8 sėdimomis vietomis.

 • Ilgas

  Paveikslėlyje vaizduojama ilgoji V klasės Mercedes-Benz versija iš šono.

  Transporto priemonės ilgis

  5,14 m

  Transporto priemonės aukštis: 1,88 m. Tinka beveik kiekvienam požeminiam automobilių garažui!

  Bagažinės tūris

  1 030 l

  su daugiausia 8 sėdimomis vietomis.

 • Labai ilgas

  Paveikslėlyje pavaizduotas V klasės Mercedes-Benz labai ilgo automobilio versijos šoninis vaizdas.

  Transporto priemonės ilgis

  5,37 m

  Transporto priemonės aukštis: 1,88 m. Tinka beveik kiekvienam požeminiam automobilių garažui!

  Bagažinės tūris

  1 410 l

  su daugiausia 8 sėdimomis vietomis.

Patogumas


Patogumas.

Aukštosios technologijos visiems pojūčiams.

Patogumas


Patogumas.

Aukštosios technologijos visiems pojūčiams.

Paveikslėlyje pavaizduotas V klasės Mercedes-Benz planšetinio kompiuterio laikiklis iš arti.

Taip galinė sėdynė tampa lože.

Įranga pramogoms ir komfortui.

Paveikslėlyje iš arti vaizduojamas Burmester® erdvinio garso sistemos garsiakalbis V klasės Mercedes-Benz automobilyje.

Koncertų salė kelyje.

Burmester® erdvinio garso sistema.

Automobilio statymo paketas su 360° kamera visapusiškai padeda V klasės Mercedes-Benz vairuotojui, įskaitant stovėjimo vietų paiešką, automobilio statymą ir manevravimą.

Laimėk naują apžvalgą.

Automobilio statymo paketas su 360° kamera.

Paveikslėlyje išsamiai parodyta vairuotojo, priekinio keleivio ir galinių keleivių sėdynių durelėse esantis temperatūros reguliavimo blokas.

Jūsų mobilioji komforto zona.

Sėdynių temperatūros reguliavimas visiems keleiviams.

Mercedes-Benz Intelligent Drive.


Mercedes-Benz Intelligent Drive.

Pažangios sistemos, užtikrinančios didesnį saugumą, patogumą ir ryšį.

Palydovas, kuriuo galima pasitikėti. Su savo pagalbos ir saugos sistemomis V klasės automobilis padės jums daugybėje vairavimo situacijų ir leis pasiekti kelionės tikslą saugiau, mažiau pavargstant ir savarankiškiau.

Mercedes-Benz Intelligent Drive.


Mercedes-Benz Intelligent Drive.

Pažangios sistemos, užtikrinančios didesnį saugumą, patogumą ir ryšį.

Palydovas, kuriuo galima pasitikėti. Su savo pagalbos ir saugos sistemomis V klasės automobilis padės jums daugybėje vairavimo situacijų ir leis pasiekti kelionės tikslą saugiau, mažiau pavargstant ir savarankiškiau.

Adaptyvusis stabdymo asistentas.

Adaptyvusis stabdymo asistentas<p>Adaptyvųjį stabdymo asistentą pasirinktinai galima įsigyti su V klasės, V klasės AVANTGARDE ir V klasės EXCLUSIVE automobiliais. Ji yra pasirenkamoji vairuotojo pagalbos paketo dalis.</p> padės vairuotojui išlaikyti atstumą iki priekyje esančios transporto priemonės, o artėjant susidūrimui – siųs perspėjimus garsiniu signalu.

Adaptyvusis stabdymo asistentas vaizdiniu būdu įspėja, jei minimalus atstumas iki priekyje važiuojančios transporto priemonės yra per mažas. Tuo pačiu metu sistema aktyvina pagalbinę stabdymo funkciją BAS PRO, kuri, jei vairuotojas stabdo pernelyg silpnai, padidina stabdžių slėgį.

LED Intelligent Light sistema.

LED Intelligent Light sistema LED Intelligent Light sistemą galima pasirinkti įsigyjant V klasės automobilį ir yra standartinė įranga V klasės AVANTGARDE bei V klasės EXCLUSIVE automobiliuose.pritaiko apšvietimą pagal eismo ir oro sąlygas. Tai padidina saugumą ir mažiau vargina vairuotoją.

Adaptyvūs žibintai gali automatiškai prisitaikyti prie vairavimo situacijos. Pagalbinė tolimųjų šviesų funkcija padeda neakinti iš priekio atvažiuojančių vairuotojų. Aktyvioji posūkių šviesa nukreipia automobilio žibintus posūkio kryptimi ir pagerina kelio apšvietimą.

Pagalbinė važiavimo juostos laikymosi sistema.

Pagalbinė važiavimo juostos laikymosi sistemaVažiavimo juostos laikymosi paketas pasirinktinai galimas V klasės, V klasės AVANTGARDE ir V klasės EXCLUSIVE automobiliuose kartu su pasirinktiniu važiavimo juostų paketu arba pasirinktiniu vairuotojo pagalbos paketu. gali padėti išvengti avarijų, kai netyčia išvažiuojama iš kelio juostos. Priklausomai nuo pageidaujamo veikimo būdo, pagalbinė važiavimo juostos laikymosi sistema veikia nuo maždaug 60 km/val. greičio.

Daugiafunkcė kamera gali aptikti juostos ribas ir stebėti, ar transporto priemonė juda eismo juostoje. Jei iš eismo juostos išvažiuojama netyčia, pagalbinė važiavimo juostos laikymosi sistema, turinti haptinių signalų sekas, parodo, kad buvo peržengtos atpažintos juostos žymėjimo ribos.

Aktyvioji saugaus atstumo palaikymo sistema DISTRONIC.

Radaro principu veikianti aktyvioji saugaus atstumo palaikymo sistema DISTRONIC<p>Aktyvią atstumo palaikymo sistemą DISTRONIC pasirinktinai galima įsigyti su V klasės, V klasės AVANTGARDE ir V klasės EXCLUSIVE automobiliais.</p>palaiko atstumą iki priekyje esančios transporto priemonės ir padeda vairuotojui, pavyzdžiui, važiuojant greitkeliu arba dažnai stabdant ir vėl pajudant.

Aktyvioji saugaus atstumo palaikymo sistema DISTRONIC savarankiškai pagreitina ir stabdo automobilį ne daugiau kaip puse stabdymo galios, kad išlaikytų saugų atstumą. Jei nustatoma, kad vairuotojas turėtų stabdyti stipriau, tam tikrais intervalais skamba įspėjamasis signalas ir užsidega įspėjamasis simbolis.

Pažangios technologijos 1/2


Mercedes-Benz išmaniojo vairavimo funkcija – išsamiau apie technologijas.

Galios pojūtį skatinantis komfortas ir pavyzdinis saugumas.

Pažangios technologijos 1/2


Mercedes-Benz išmaniojo vairavimo funkcija – išsamiau apie technologijas.

Galios pojūtį skatinantis komfortas ir pavyzdinis saugumas.

Ar tai būtų intensyvaus eismo valandos, ar ilgas vairavimas naktį, ar nežinomi maršrutai – jūsų V klasės automobilis mažina jūsų nuovargį, ypač juntamą stresinėse situacijose. Už šito slypi koncepcija, kuri kiekvieną važiavimą Mercedes-Benz automobiliu daro saugesnį ir nepakartojamą: Mercedes-Benz Intelligent Drive. Nes laikas, kurį jūs praleidžiate vairuodami, yra jūsų laikas. Laikas atsipalaiduoti. Laikas pasisemti energijos. Kad savo tikslą pasiektumėte saugiai ir atsipalaidavę.

V klasės Mercedes-Benz su aktyviąja saugaus atstumo palaikymo sistema DISTRONIC automatiškai palaiko atstumą iki priekyje važiuojančios transporto priemonės ir padeda vairuotojui, pavyzdžiui, važiuojant greitkeliu arba dažnai stabdant ir vėl pajudant.

Aktyvioji saugaus atstumo palaikymo sistema DISTRONIC.

V klasės Mercedes-Benz adaptyvusis stabdymo asistentas atpažįsta priekyje esančias transporto priemones ir gali padėti išvengti susidūrimų iš užpakalio.

Adaptyvusis stabdymo asistentas

Dinamiškas važiavimas V klasės Mercedes-Benz automobiliu. Pagalbinė šoninio vėjo sistema padeda išvengti išvažiavimo į kitą eismo juostą esant šoninio vėjo gūsiams.

Pagalbinė šoninio vėjo sistema

V klasės Mercedes-Benz važiavimo juostos laikymosi paketas užtikrina didesnį saugumą važiuojant juostoje ir ją keičiant.

Važiavimo juostos laikymosi paketas

ATTENTION ASSIST sistema gali aptikti tipiškus nuovargio požymius ir įspėti V klasės Mercedes-Benz automobilio vairuotoją.

ATTENTION ASSIST

V klasės Mercedes-Benz su vairavimo pagalbinių funkcijų paketu palaiko saugų vairavimą ir padeda išvengti nelaimingų atsitikimų.

Vairavimo pagalbinių funkcijų paketas

V klasės Mercedes-Benz aklosios zonos stebėjimo sistema gali padėti išvengti avarijų rikiuojantis iš vienos eismo juostos į kitą, pavyzdžiui, automagistralėse.

Aklosios zonos stebėjimo sistema

Sistema PRE-SAFE® iš anksto gali nustatyti kritines vairavimo situacijas ir prevenciškai apsaugoti keleivius.

PRE-SAFE®

Pagalbinė kelio ženklų atpažinimo sistema padeda V klasės Mercedes-Benz vairuotojui, parodydama greičio apribojimus.

Pagalbinė kelio ženklų atpažinimo sistema

Automobilio statymo paketas su atbulinės eigos vaizdo kamera padeda V klasės Mercedes-Benz vairuotojui ieškant stovėjimo vietos ir manevruojant.

Automobilio statymo paketas su atbulinės eigos vaizdo kamera

Automobilio statymo paketas su 360° kamera visapusiškai padeda V klasės Mercedes-Benz vairuotojui ieškant stovėjimo vietos, taip pat statant automobilį bei manevruojant.

Automobilio statymo paketas su 360° kamera

V klasės Mercedes-Benz LED Intelligent Light System pritaiko apšvietimą pagal apšviestumą, eismo ir oro sąlygas.

Išmanioji LED šviesos valdymo sistema Intelligent Light System

Sujungiamumas


Jungiamumas.

Jūsų prieiga prie Mercedes-Benz pasaulio.

Sujungiamumas


Jungiamumas.

Jūsų prieiga prie Mercedes-Benz pasaulio.

Patirkite automobilio ir išorinio pasaulio sujungimą internetu.

Geriausias susisiekimas su Jūsų transporto priemone – Mercedes me connect.

Geriausias susisiekimas su Jūsų transporto priemone – Mercedes me connect.

Mercedes me connect sujungia Jus, Jūsų išmanųjį telefoną ir Jūsų Mercedes-Benz įspūdinga jungtimi. Kelyje ar iš namų – su Mercedes me connect galite internetu pažiūrėti svarbiausius transporto priemonės duomenis, pvz., ridą, slėgį padangose ir degalų kiekį, Mercedes me portale arba Mercedes me taikomojoje programėlėje. Nuotolinė transporto priemonės diagnostika, nelaimingų atsitikimų, techninės priežiūros ir gedimų valdymas bei Mercedes-Benz avarinio iškvietimo sistema suteikia Jums įstiklintą saugumą. Iš išmaniojo telefono patogiai išsiųskite savo kelionės tikslą į Mercedes-Benz automobilį. Su Live Traffic Information paslauga galite sužinoti eismo sąlygas beveik realiuoju laiku. Kelionės laiko numatymo įranga įspėja Jus apie spūstis ir pasiūlo optimalų išvykimo laiką.

Užsiregistruokite ir naudokite papildomas paslaugas, kurios praturtina ir supaprastina kasdienį gyvenimą keliaujant.

Taip aktyvinamos Mercedes me connect paslaugos.

Taip aktyvinamos Mercedes me connect paslaugos.

Šiais laikais niekas neturėtų atsisakyti skaitmeninio komforto. Jūs taip pat. Tiesiog registruokitės Mercedes me portale. Kai tik prisiregistruosite, Jūsų Mercedes-Benz partneris susies Jūsų Mercedes me paskyrą su Jūsų transporto priemone. Po to galite įjungti ir vėl išjungti norimus nustatymus, taikomąsias programėles ir paslaugas. Labai lankstu, labai asmeniška. Visada ir visur.

Nuotraukos ir vaizdo įrašai


V klasės Mercedes-Benz nuotraukos ir vaizdo įrašai.

Nuotraukos ir vaizdo įrašai


V klasės Mercedes-Benz nuotraukos ir vaizdo įrašai.

V klasės Mercedes-Benz AVANTGARDE šoninis vaizdas su slankiojančiomis durimis dešinėje ir antrosiomis slankiojančiomis durimis kairėje.
V klasės Mercedes-Benz šeimos iškyloje kalnuose.
V klasės Mercedes-Benz, saulėtą dieną važiuojantis kaimo keliu.
Briliantinės sidabro spalvos V klasės Mercedes-Benz nakties inscenizacijoje su atviromis slankiojančiomis durimis kairėje.
V klasės Mercedes-Benz sportinė kabina. AMG Line su prietaisų skydeliu su spalvotu ekranu ir dekoratyviniais elementais Carbon išvaizdoje.
V klasės Mercedes-Benz EXCLUSIVE automobilis su pašiaušto aliuminio išvaizdos dekoratyviniais elementais ir daugiafunkciu Nappa odos vairu.
V klasės Mercedes-Benz EXCLUSIVE nudažytas metalo spalvos dažais ir su panoraminiu stoglangiu.
V klasės Mercedes-Benz AVANTGARDE su puošniu apšvietimu ir dekoratyviniais elementais, atrodančiais kaip juodmedis.
Sportiškai ir išskirtinai pristatomas V klasės Mercedes-Benz AVANTGARDE automobilis su AMG Line.
V klasės Mercedes-Benz su AMG Line atkreipia dėmesį į savo sportišką ir išskirtinį eksterjerą.
V klasės Mercedes-Benz vidaus nuotrauka. Atviros slankiojančios durys ir patogios galinės sėdynės kviečia važiuoti kartu.