Naujoji Mercedes-Benz V klasė.

Transporto priemonės koncepcija


Transporto priemonės koncepcija.

V klasės Mercedes-Benz automobiliu važiuojančios šeimos yra dar labiau atsipalaidavusios, laisvalaikio nuotykių ieškotojams kiekviena akimirka yra dar intensyvesnė, o pavieniai važiuojantys keleiviai pasiekia savo kelionės tikslą taip patogiai ir stilingai, kaip niekada anksčiau.

Transporto priemonės koncepcija


Transporto priemonės koncepcija.

V klasės Mercedes-Benz automobiliu važiuojančios šeimos yra dar labiau atsipalaidavusios, laisvalaikio nuotykių ieškotojams kiekviena akimirka yra dar intensyvesnė, o pavieniai važiuojantys keleiviai pasiekia savo kelionės tikslą taip patogiai ir stilingai, kaip niekada anksčiau.

Naujojo V klasės Mercedes-Benz AMG Line pakrantėje, fone – besileidžianti saulė
Mercedes-Benz V-Klasse
Peržiūrėti iš naujo
Naujojo V klasės Mercedes-Benz vaizdas iš priekio.

Trokštamas visų pojūčių.

Barzdotas vyras prie naujojo V klasės Mercedes-Benz vairo

Dinamiška važiavimo patirtis atsipalaidavus.

Naujasis V klasės Mercedes-Benz V miško kelyje, apsuptas paparčių

Padeda apsaugoti aplinką ir piniginę.

Didelio talpumo V klasė


Didelė kaip gyvenimas.

Didelio talpumo V klasė


Didelė kaip gyvenimas.

Įlipkite ir V klasės automobilyje mėgausitės kiekvienu kilometru. Šiuo automobiliu važiuojančios šeimos yra dar labiau atsipalaidavusios. Laisvalaikio nuotykių ieškotojams kiekviena akimirka yra dar intensyvesnė, o pavieniai važiuojantys keleiviai pasiekia savo kelionės tikslą taip patogiai ir stilingai, kaip niekada anksčiau.

 

V klasė atkreipia dėmesį savo galingomis, išskirtinėmis formomis – ypač su AMG Line. Salonas taip pat nustebina: kintamos erdvės koncepcija, išmanios pagalbinės ir saugumo sistemos, nepriekaištingai sujungtos multimedijos sistemos – pavyzdinės šiame segmente. Su naujuoju varikliu ir aukščiausios kokybės V 300 d su 176 kW (239 PS) [degalų sąnaudos mišriomis sąlygomis: 6,3-5,9 l/100 km; CO2 emisija: 165-154 g/km]<p>Degalų sąnaudos mišriomis sąlygomis: 6,0-5,9 l/100 km; CO<sub>2</sub> emisija mišriomis sąlygomis: 157-154 g/km.. Faktinės sąnaudos yra priklausomos ir nuo tokių faktorių kaip transporto priemonės svoris ar papildoma įranga.</p> <p>Pateiktos vertės yra apskaičiuotos „NEDC CO<sub>2</sub> vertės“ pagal Įgyvendinimo reglamento 2017/1153/ES 2 str. 1 punktą. Degalų sąnaudos skaičiuojamos pagal šias vertes. Remiantis automobilių mokesčio vertinimu, vertė gali būti didesnė. [Siekis apskaičiuotas pagal Reglamento 692/2008/EB reikalavimus. Atliekant skaičiavimus pagal Elektromobilių įstatymą (EmoG) remiamasi kita verte.]</p> <p>Pateiktos vertės yra apskaičiuotos „WLTP CO<sub>2</sub> vertės“ pagal Įgyvendinimo reglamento Nr. 2017/1153/ES 2 straipsnio 3 punktą. Degalų sąnaudos buvo apskaičiuotos pagal šias vertes.</p> <p>[*] Daugiau informacijos apie oficialias kuro sąnaudas ir oficialias konkrečių modelių CO₂ emisijas naujiems lengviesiems automobiliams rasite visose pardavimo vietose, lankstinuke Degalų sąnaudos, CO₂ emisijos ir elektros sąnaudos – naujųjų keleivinių transporto priemonių vadovas bei DAT (Deutsche Automobil Treuhand GmbH) svetainėje www.dat.de nemokamai.</p> [*] ir automatinė 9 pavarų perjungimo dėžė 9G-TRONIC kiekvieną kartą užtikrins dar geresnę važiavimo patirtį.

[*] Daugiau informacijos apie oficialias degalų sąnaudas ir oficialias konkrečių modelių CO₂ emisijas naujosioms keleivinėms transporto priemonėms rasite visose pardavimo vietose, lankstinuke „Degalų sąnaudos, CO₂ emisijos ir elektros sąnaudos – naujųjų keleivinių transporto priemonių vadovas“.
Deja, jūsų įrenginys nėra pritaikytas naudoti šią funkciją.

Deja, jūsų įrenginys nėra pritaikytas naudoti šią funkciją.

Prašome pamėginti įrenginį pasukti, kad būtų aktyvintas horizontalaus vaizdo režimas. Arba naudokite įrenginį pasirinkę didesnę skyros vertę.

Šeima.

Gyvenimo pilnatvė.
Šeimos žmogus su dryžuotu megztiniu ir kepure
Close
V klasės Mercedes-Benz
Mercedes-Benz V-Klasse
Peržiūrėti iš naujo

Saugus važiavimas.

Sistemos, suteikiančios pagalbą ir pavyzdinę apsaugą.
Tėvas su vaiku ant pečių, žengiantis per mišką
Close
Sistemos, suteikiančios pagalbą ir pavyzdinę apsaugą.
Saugiam vairavimui skirtos įvairios ir aukštos kokybės saugumo ir pagalbinės sistemos suteikia pagalbą vairuotojui ir padeda išvengti pavojų. Serijinę įrangą sudaro šoninio vėjo asistentas ir dėmesio kontrolės asistentas ATTENTION ASSIST, kurie aptikus tipinius nuovargio požymius gali apie tai įspėti vairuotoją. Su kitomis papildomai užsakomomis sistemomis V klasė tampa saugesnė ir patogesnė. Pavyzdžiui, LED Intelligent Light System LED Intelligent Light System sistemą galima pasirinkti įsigyjant V klasės automobilį ir yra standartinė įranga V klasės AVANTGARDE bei V klasės EXCLUSIVE automobiliuose. ir tolimųjų šviesų asistentas Plus, kuriomis galima pagerinti važiuojamosios kelio dalies matomumą, pritaikant apšvietimą priklausomai nuo šviesos, kelio ir oro sąlygų.
Naujojo V klasės Mercedes-Benz saugumo ir pagalbinės sistemos saugesniam važiavimui

Viskas savo vietoje.

Vietos įvairiems daiktams padėti.
Barzdotas vyras krauna dėžę su daržovėmis per naujojo V klasės Mercedes-Benz galinį dangtį
Close
Viskas savo vietoje.

V klasė siūlo įvairias vietų daiktams sudėti galimybes, skirtas praktiškam didelių ir mažų daiktų saugojimui.

 

Vairuotojo ir priekinio keleivio vietos daiktams sudėti:

- Užrakinama ir apšviesta daiktinė

- Akinių dėklas stogo valdymo pulte

- Monetų ir kortelių dėklas kairėje

- Daugiafunkcis vairas, jei neįrengtas valdymo skydelis su pagalbinės sistemos jungikliais

- Dėtuvė duryse, kurioje telpa 1,5 l talpos buteliukas, pirmosios pagalbos rinkinys ir įspėjamasis trikampis

- Atviras daiktų skyrius viduriniame skydelyje

- Daiktų skyrius su užuolaidėle arba papildomu viduriniu skydeliu su užuolaidėle

- Puodelių laikiklis viduriniame skydelyje arba papildomas vidurinis skydelis su šaldymo skyriumi

- 3,2 l talpos šaldymo skyrius arba papildomas vidurinis skydelis su šaldymo skyriumi, serijinė įranga V klasės EXCLUSIVE


Vietos daiktams sudėti galinėje salono dalyje ir krovinių skyriuje:

- Vieta daiktams sudėti šoninėje dangoje 2-oje galinių sėdynių eilėje
- Vieta daiktams sudėtis galinių sėdynių nugarėlėse, kai atskirų sėdynių atlošai atlenkti į priekį
- Sulenkiamas stalas 1-oje galinių sėdynių eilėje su puodelių laikiklis su pasirinktiniu stalo paketu
- 2 pirkinių dėžės, atskiriančios krovinių skyriaus erdvę, kartu su galiniu dangčiu, turinčiu atskirai atsidarantį galinį stiklą, tik ilgame ir itin ilgame kėbule

Naujojo V klasės Mercedes-Benz vietos daiktams sudėti

Nuotykiai.

Priartina jus prie nuotykių.
Moteris stovi prie grafičiais apipurkšto paplūdimio bunkerio
Close
V klasės Mercedes-Benz
Mercedes-Benz V-Klasse
Peržiūrėti iš naujo

Šiandien gali būti lietus, audra arba sniegas.

Daugiau traukos geresniam pravažumui.
V klasės Mercedes-Benz pora paplūdimyje su banglentėmis
Close
Efektyvesni didelio sukimo momento varikliai.
Keliaujate miesto džiunglėmis ir gamtos apsuptyje? V klasė su nuolatine visų varančiųjų ratų pavara 4MATIC <p>Nuolatinė visų varančiųjų ratų pavara 4MATIC gali būti pasirenkama V klasės, V klasės AVANTGARDE ir V klasės EXCLUSIVE automobiliuose</p> yra pasiruošusi abiem atvejams. V klasės elektroninė traukos sistema padeda jums pravažiuoti geriau: geru ir blogu oru, drėgna ir slidžia kelio danga, per ledą ir sniegą. Svarbiausias vaidmuo tenka saugumui, patogumui ir dinamikai. Taigi, jūsų keleiviai ir jūs prastomis oro bei kelio dangos sąlygomis jausitės gerai. Ir, kadangi transporto priemonės aukštis net su visų varančiųjų ratų pavara neviršija 2 metrų ribos, V klasė nepraranda savo pavyzdinio praktiškumo ir gali įvažiuoti į standartinius garažus, antžemines ir požemines stovėjimo aikšteles bei automobilių plovyklas.
Naujasis V klasės Mercedes-Benz su didelio sukimo momento varikliu
V klasės Mercedes-Benz
Mercedes-Benz V-Klasse
Peržiūrėti iš naujo

Įvykus nelaimingam atsitikimui.

Poreikius tenkinanti apsauga.
Tarp dviejų futbolo žaidėjų stovintis tvarkingai apsirengęs vidutinio amžiaus vyras
Close
Įvykus nelaimingam atsitikimui.
Įvairiapusė įranga su oro pagalvėmis ir kitomis įtempimo sistemomis eismo įvykio metu užtikrina pavyzdinį V klasės saugumą. Serijinę įrangą sudaro vairuotojo ir priekinio keleivio oro pagalvės, langų oro pagalvės ir šoninės oro pagalvės krūtinės ląstos ir dubens srityje. Papildomai užsakomos langų oro pagalvės galinėje salono dalyje užtikrina keleivių salono apsaugą. ISOFIX vaiko kėdutės tvirtinimas užtikrina patogų atitinkamo dydžio vaiko kėdutės tvirtinimą ant vienviečių sėdynių gale arba 2 sėdynių 3-oje eilėje.
V klasės Mercedes-Benz saugumo sistema

Maršrutinės transporto priemonės paslauga.

Patogumo jausmas keleivio salone.
Verslo partneriai siekia naujojo V klasės Mercedes-Benz
Close
V klasės Mercedes-Benz
Mercedes-Benz V-Klasse
Peržiūrėti iš naujo

Mercedes-Benz Intelligent Drive: Ateities vizija.

Atvykite atsipalaidavę ir saugūs.
Verslo partneriai sėdi su dokumentais prie stalo
Close
Atvykite atsipalaidavę ir saugūs.
Mercedes-Benz Intelligent Drive yra naujoviška vairavimo asistentų ir saugumo sistema. Su ja V klasė užtikrina aukšto lygio važiavimo komfortą ir pavyzdinį saugumo lygį. Akcentas – pasirinktinis vairavimo asistento paketas, kurį sudaro 4 asistento ir saugumo sistemos. Jis gali padėti vairuotojui išlaikyti minimalų atstumą, pastebėti transporto priemones aklojoje zonoje ir netyčia nepalikti eismo juostos. Sunkiose situacijose jis gali padėti išvengti nelaimingų atsitikimų arba sušvelninti jų sunkumą. Be to, vėžių laikymosi asistento paketą sudaro aklosios zonos perspėjimo sistemos asistentas ir važiavimo juostos laikymosi asistentas.
V klasės Mercedes-Benz Intelligent Drive

Papildoma įranga.

Viskas, ko trokšta jūsų širdis.
Naujasis V klasės Mercedes-Benz, stovintis prie kelio priešais kavinę
Close
Viskas, ko trokšta jūsų širdis.

Pakeliui su tam tikrais priedais. V klasė su specialiais įtaisais didesniam komfortui, saugumui ir įvairiapusiškumui gali būti sukomplektuota taip, kad atitiktų individualius poreikius ir pageidavimus.

 

Pasirenkami specialūs įtaisai:

 

per panoraminį stoglangį į saloną patenka daug šviesos ir oro; taip užtikrinama šviesi ir maloni aplinka.

·Vidurinis skydelis su integruotu aušinimo skyriumi išryškina prabangią automobilio aplinką su 2 termostatiniais puodelių laikikliais, multimedijos dėže, porankiais ir įvairiomis vietomis daiktams sudėti.

·Prašmatnios sėdynės 1. Galinės kairės ir dešinės pusė sėdynės lepina masažo, klimatizavimo ir gulėjimo funkcijomis ir užtikrina V klasėje aukščiausio lygio bei malonią aplinką.

·Stogo bagažinės laikiklis naudojamas greitiems ir lankstiems Mercedes-Benz tvirtinimo sprendimams.

·Puikiai įrengtas naudoti planšetinį kompiuterį galinėje salono dalyje: Pramogų ir komforto paruošimą sudaro USB jungtis įrenginiams įkrauti.

·Salono apšvietimo paketą sudaro įvairios apšvietimo funkcijos optiniam ir funkciniam salono pritaikymui tamsoje.

·Veidrodėlių paketą sudaro pritemdomi veidrodėliai ir aplinkos apšvietimas didesniam komfortui.

·EASY-PACK galinis dangtis automatiškai atidaro ir uždaro galinį dangtį mygtuko paspaudimu

·Elektra reguliuojamos priekinės sėdynės siūlo patogias nustatymo parinktis ir praktišką atminties funkciją

·Su medijos sąsajos laidų rinkiniu nešiojamus įrenginius galima integruoti į transporto priemonės valdymo ir rodmenų koncepciją

·Komfortiškas apšvietimas prietaisų skydelyje ir galinėje salono dalyje arba tik prietaisų skydelyje sukuria prabangumo jausmą – reguliuojamos 3 spalvos ir 5 rūšių apšvietimas.

·Burmester® erdvinio garso sistema stebina pirmos klasės pojūčiu nepriklausomai nuo sėdėjimo vietos.

V klasės Mercedes-Benz specialūs įtaisai

Dual-Use.

Verslo ir laisvalaikio furgonas viename.
Moteris prie naujojo V klasės Mercedes-Benz vairo
Close
V klasės Mercedes-Benz
Mercedes-Benz V-Klasse
Peržiūrėti iš naujo

Įspūdinga išvaizda.

Išraiškingas eksterjero dizainas.
Naujasis V klasės Mercedes-Benz pastatytas priešais sieną, dešiniame nuotraukos krašte matyti gėlės
Close
Išraiškingas eksterjero dizainas.

Jau nuo pirmo žvilgsnio tampa aišku: V klasės automobilis puikiai įsisavino Mercedes-Benz dizaino kalbą. Jo ekspresyvus eksterjero dizainas – tai darnus charakteringų linijų ir didelių, nuoseklių paviršių žaidimas. Ši šiuolaikinė Mercedes-Benz dizaino kalba suteikia V klasės išvaizdai nepriklausomybę.

Su AMG Line V klasės EXCLUSIVE arba V klasės AVANTGARDE automobiliai tampa dar individualesni, įgauna dar daugiau išskirtinumo ir sportiškumo, ypač su papildomu AVANTGARDE sportinio eksterjero paketu. Kitas individualizavimo galimybes sudaro iki 48,3 cm (19 col.) dydžio lengvojo lydinio ratlankiai ir AMG kontūro briauna.

V klasės Mercedes-Benz eksterjero dizainas

Komforto erdvė.

Interjero dizainas: sužavinti prabanga.
Dvi moterys sėdi prie V klasės Mercedes-Benz gale įrengto stalo su dokumentais
Close
Interjero dizainas: sužavinti prabanga.

Modernus ir išskirtinio dizaino interjeras pasižymi pavyzdine ergonomika ir vizualios bei lytėjimo išvaizdos verte didelės erdvės limuzinų segmente. Dizainas ir pasirenkamos medžiagos atitinka aukštus reikalavimus. Tą puikiai įrodo medijos ekranas su aukštos kokybės stikliniu paviršiumi, patrauklaus dizaino oro išleidimo angos arba šiuolaikiškos išvaizdos papuošimo elementai.

Dar didesniu individualumu, išskirtinumu ir sportiškumu pasižyminčiame V klasės salone galima papildomai įrengti AMG Line ir vidaus dizaino paketą arba šiam tikslui galima pasirinkti V klasės EXCLUSIVE ir V klasės AVANTGARDE įrangos liniją, taip pat AVANTGARDE vidaus dizaino paketą.

V klasės Mercedes-Benz interjero dizainas

Įvairiapusiškumas


Šioje draugiškoje atmosferoje gali tilpti iki 8 žmonių.

2 sėdynių eilės – neribotos galimybės

Įvairiapusiškumas


Šioje draugiškoje atmosferoje gali tilpti iki 8 žmonių.

2 sėdynių eilės – neribotos galimybės

Vyras sėdi naujojo V klasės Mercedes-Benz galinėje salono dalyje
V klasės Mercedes-Benz sėdynių konfigūracijos

V klasės Mercedes-Benz sėdynių konfigūracijos
V klasės Mercedes-Benz sėdynių konfigūracijos
V klasės Mercedes-Benz sėdynių konfigūracijos

V klasė auga atsižvelgiant į užduotį: Dviejose galinių sėdynių eilėse galima įrengti vienvietes sėdynes arba atitinkamai 2–3 vietų sėdynes su įvairiais variantais. Serijinę įrangą sudaro 4 patogios vienvietės sėdynės galinėje salono dalyje. Pageidaujant kompaktiško ilgio transporto priemonėje galima įrengti du trijų sėdynių suolelius, taigi V klasė tampa 8-viete. Jei 7 vietų pakanka, 1-os eilės galinė sėdynės gali būti 2 vietų arba iš 2 vienviečių sėdynių. Absoliutaus komforto akcentas yra prašmatnios sėdynės pirmoje galinių sėdynių eilėje. Praktiškos detalės, tokios kaip sėdynių bėgelių sistema, kuri leidžia išilgai stumti sėdynių suolą ir sėdynes arba priešpriešinės padėties nustatymas atitinka visus individualaus komforto reikalavimus.

Mercedes-Benz Intelligent Drive.


Be abejonės pavyzdinis modelis.

Naudingi asistentai visada po ranka.

Palydovas, kuriuo galima pasitikėti. Su savo pagalbos ir saugos sistemomis V klasės automobilis padės jums
daugybėje vairavimo situacijų ir leis pasiekti kelionės tikslą saugiau, mažiau pavargstant ir savarankiškiau.

Mercedes-Benz Intelligent Drive.


Be abejonės pavyzdinis modelis.

Naudingi asistentai visada po ranka.

Palydovas, kuriuo galima pasitikėti. Su savo pagalbos ir saugos sistemomis V klasės automobilis padės jums
daugybėje vairavimo situacijų ir leis pasiekti kelionės tikslą saugiau, mažiau pavargstant ir savarankiškiau.

Geriausiai apšviečia važiuojamąją kelio dalį.

Tolimųjų šviesų reguliavimo asistentas Plus užtikrina geriausią važiuojamosios kelio dalies apšvietimą neakinant kitų priešais važiuojančių eismo dalyvių tolimosiomis šviesomis.

Tolimosios šviesos visada lieka įjungtos. Sistemai atpažinus priekyje ar priešingoje eismo juostoje važiuojančius automobilius, jis automatiškai išjungia tolimąsias šviesas. Taigi, kitas vairuotojas nėra akinamas ir gali visiškai susitelkti į kelią.

Apšvietimas, pritaikomas vairavimo situacijai.

Sistema LED Intelligent Light užtikrina gerą matomumą vairuotojui ir pagerina vairavimo saugumą, nes pritaiko kelio apšvietimą pagal skirtingas vairavimo situacijas.

Joje montuojami adaptyvūs priekiniai žibintai, kurie gali pasisukti vertikaliai ir horizontaliai, taip pat yra reguliuojamo šviesos stiprumo.
Be to, į įrangą įeina ir pagalbinė tolimųjų šviesų funkcija, kuri padeda neakinti artėjančių automobilių, bei aktyvūs posūkio žibintai, kurie sukasi posūkio kryptimi ir tokiu būdu žymiai pagerina kelio apšvietimą. Kitos funkcijos apima užmiesčio keliams ir greitkeliams skirtas šviesas, kurių atveju kelio apšvietimas taip pat optimizuotas pagal atitinkamą vairavimo situaciją.

Išmaniai suderintos sistemos.

Vairavimo pagalbinių funkcijų paketas – tai intelektualus 4 pagalbinių sistemų derinys, galintis padėti vairuotojui ir užtikrinti didesnį saugumą.

Jis gali, pavyzdžiui, padėti vairuotojui išlaikyti minimalų atstumą, pastebėti transporto priemones aklojoje zonoje ir netyčia nepalikti eismo juostos. Sunkiose situacijose jis gali padėti išvengti nelaimingų atsitikimų arba sušvelninti jų sunkumą. Prevencinė keleivių apsaugos sistema PRE-SAFE® gali iš anksto atpažinti pavojingas važiavimo situacijas ir inicijuoti reikiamas apsaugos priemones.

Stabdant sumažina iškrypimą iš eismo juostos.

Važiavimo pučiant šoniniam vėjui pagalbinė sistema atpažįsta nukrypimą nuo eismo juostos pučiant stipriam šoniniam vėjui ir padeda vairuotojui išlaikyti transporto priemonę eismo juostoje.

Pučiant šoniniam vėjui automobiliui staiga iškrypus iš važiavimo juostos vairuotojas gali prarasti transporto priemonės kontrolę. Todėl pasiekus 80 km/h greitį važiavimo pučiant šoniniam vėjui pagalbinė sistema transporto priemonės kursą koreguoja automatiškai. Kelio poslinkis stipriai sumažėja, o vėjo poveikis daugiausia kompensuojamas arba sumažinamas.

Vaizdas iš visų pusių ir pagalba statant automobilį.

Aktyvus statymo asistentas su 360° kamera padeda vairuotojui lengviau surasti stovėjimo vietą, į ją įvažiuoti ir iš jos išvažiuoti bei manevruoti.

Aktyvus automobilio statymo asistentas ieško laisvų stovėjimo vietų ir automatiškai nukreipia automobilį į stovėjimo vietas, esančias išilgai ir skersai važiavimo krypties. 360° kamera rodo vaizdą aplink automobilį – iš viršaus ir žemiau lango linijos. Ji padeda statant transporto priemonę ir manevruojant.

Įspūdis


Mercedes-Benz V klasės įspūdžiai.

Įspūdis


Mercedes-Benz V klasės įspūdžiai.

Mercedes-Benz V klasė: įspūdžiai
Mercedes-Benz V klasė: įspūdžiai
Mercedes-Benz V klasė: įspūdžiai
V klasės multimedijos sistema
Mercedes-Benz V klasė: įspūdžiai
Mercedes-Benz V klasė: įspūdžiai
Mercedes-Benz V klasė: įspūdžiai
Mercedes-Benz V klasė: įspūdžiai
Mercedes-Benz V klasė: įspūdžiai