Protingas vizijos EQ dviems.

Nauja mobilumo mieste vizija.

Protingas vizijos EQ dviems.

Nauja mobilumo mieste vizija.

Vaizdo medžiaga parodo, kaip visiškai elektrinis, visiškai automatinis koncepcinis automobilis "protingas vizija EQ" forwwo keičia judumą miestuose.
Šiuo metu šis vaizdo įrašas nepasiekiamas. Pabandykite dar kartą vėliau.
Peržiūrėti iš naujo

Mažiau nuosavybės. Daugiau laisvės

Paveikslėlyje pavaizduotas visiškai elektrinis automobilio dalijimo koncepcijos automobilis "Smart vision" EQ su dviem keleiviais.

Atleidus nuo vairavimo užduočių, keleiviai gali atsipalaiduoti interjere.

"Smart vision" EQ fortwo jau turi keleivį. Yra vietos keleiviams.

"1 + 1" bendrinamumo funkcija rodo jus dominančius panašius interesus.

Paveikslėlyje parodyta protinga vizija EQ fortwo, kuri kerta gatvę pėsčiųjų taku.

"Smart" bendrauja su savo aplinka.

Mažiau nuosavybės. Daugiau laisvės

Kaip savarankiška varomoji automobilių dalijimasis gali padaryti ateityje bus lengviau, paprasčiau ir labiau ekonomiškai efektyvus, rodantis koncepcija automobilio Smart Fortwo vizija EQ.

"Smart Fortwo vizija EQ yra mūsų vizija mobilumo ateityje miesto, tai yra radikaliausias automobilių dalijimosi koncepcinis automobilis išvis: visiškai savarankiška, maksimalus komunikabilus, draugiškas, pilnai pritaikoma ir, žinoma, elektra, sako protingas bosas Annette Winkler.

Labai lanksti ir maksimaliai efektyvi.

Paveikslėlyje parodyta savarankiška važiavimo protinga vizija EQ fortwo, kuri šiuo metu yra keleivių priėmimo priemonė.

Kelias į "nuomos automobilį" yra pašalintas.

Paveikslėlyje vaizduojamas "smart" visureigio automobilio dalijimosi koncepcinis automobilis, kuris laukia artėjančio keleivio.

Naujoji durų koncepcija palengvina atvykimą.

Paveikslėlyje parodyta savarankiškai važiuojanti protinga vizija EQ fortwo, kuri šiuo metu yra įkrovimo stotyje, norint įkrauti energiją.

Protingas regėjimas EQ gali būti įkrautas arba išmesti energijos, jei reikia.

Labai lanksti ir maksimaliai efektyvi.

Dėl protingo intelekto ir savarankiško vairavimo, "protingas" vizija EQ atveria naują automobilių pasidalijimo laikotarpį: vartotojai neturi ieškoti kito turimo automobilio - jie jį suranda ir savo keleivius paima tiesiogiai norima vieta. Jis skambinamas per mobilųjį įrenginį.

Sujungtos transporto priemonės visada kelyje. Krovos padidėjimas ir tuo pačiu metu sumažėja eismo intensyvumas ir stovėjimo aikštelės miestuose. Jei jis neveikia, jis atsitrenkia į įkrovimo stotį, kad būtų įkelta nauja energija. Arba automobiliai gali induktyviai "prijungti" prie tinklo, išmesti elektros energiją ir taip sušvelninti tinklelį kaip "pulko bateriją".

Aiškus, į ateitį orientuotas dizainas.

Paveikslėlyje pavaizduotas lounge-like stendas baltame Intelligent izijos EQ fortwo interjere.

Liuksemburgo stende yra dvi vietos.

Aiškus, į ateitį orientuotas dizainas.

Kaip pirmoji Daimler Group transporto priemonė, vaizduojamasis automobilis nuosekliai išsklaido vairą ir pedalus, automobilio funkcijos su asmeniniu mobiliuoju įrenginiu arba balso įvesties kontrolė yra intuityvi, patogi ir higieniška. Tradicinių valdymo įtaisų nebuvimas daro baltą vidinį erdvę dar didesnę.