MBUX.

Multimedijos sistema su dirbtiniu intelektu.

Intuityviai žavinga.

Privalumai


Keturios raidės. Nesuskaičiuojami privalumai.

MBUX demonstruoja Jums naująjį infomacijos ir pramogų pasaulį. Intuityviai valdomas balsu, lietimu arba gestais. Sklandžiai integruotas į Jūsų skaitmeninį gyvenimą, su personalizuotais rodmenų stiliais. Susižavėjimas MBUX su kiekviena kelione vis auga, nes sistema pajėgi mokytis ir prisitaiko prie vairuotojo.

Privalumai


Keturios raidės. Nesuskaičiuojami privalumai.

MBUX demonstruoja Jums naująjį infomacijos ir pramogų pasaulį. Intuityviai valdomas balsu, lietimu arba gestais. Sklandžiai integruotas į Jūsų skaitmeninį gyvenimą, su personalizuotais rodmenų stiliais. Susižavėjimas MBUX su kiekviena kelione vis auga, nes sistema pajėgi mokytis ir prisitaiko prie vairuotojo.

The digital cockpit in the Mercedes-Benz S-Class Saloon.
The video shows the digital cockpit in the Mercedes-Benz S-Class Saloon.
Peržiūrėti iš naujo

Po šio turinio parengimo galėjo būti atlikti produkto pakeitimai.

Suasmeninimas


Tokiu būdu MBUX tampa Jūsų asmenine patirtimi.

Suasmeninimas


Tokiu būdu MBUX tampa Jūsų asmenine patirtimi.

  Nuotaikos

  Paveikslėlyje pavaizduotas Mercedes-Benz CLA kupė displėjus.

  Naudojant skirtingas temas, vienu mygtuko paspaudimu galima pritaikyti savo transporto priemonę pagal savo iš anksto nustatytas nuotaikas. Atitinkamai pasikeičia prietaisų skydelio ir media displėjaus vaizdo savybės, apšvietimas ir važiavimo režimas. Ir geriausia dalis: vairuotojas savo individualias temas gali susikurti ir pats.

  Naudotojo veiksmų numatymas

  Motyve parodytas Mercedes-Benz User Experience User Action Prediction.

  MBUX Jūsų transporto priemonę paverčia patikimu partneriu. Kasdien sistema išmoksta ko nors naujo, o pirmiausia – vis geriau pažįsta savo vairuotoją. Ji gali įsiminti Jūsų mėgstamiausias dainas ir kelią į darbą bei dažniausiai renkamus telefono numerius. Jei pageidaujate, ji automatiškai įjungia tinkamą radijo stotį arba parodo greitesnį kelią, jei įprastiniame yra spūstis. Spontaniškai ir visiškai natūraliai, jei to pageidaujama.

  Rodmenų režimai

  Motyve pavaizduotas Mercedes-Benz GLE SUV displėjus su MBUX.

  Galite pritaikyti dizainą ir bendrąją plačiaekranio vaizdo skydelio išvaizdą pagal savo poreikius. Galima rinktis keturis rodmenų režimus: „Classic“, „Sport“, „Progressive“ ir „Dezent“. Ypač kartu su pasirinktiniu foniniu apšvietimu pasirinktas stilius ypatingai išryškina salono atmosferą.

  Operacinės sistemos


  Viskas paklūsta Jūsų balsui, lietimui arba Jūsų gestams.

  Operacinės sistemos


  Viskas paklūsta Jūsų balsui, lietimui arba Jūsų gestams.

   LINGUATRONIC valdymo balsu sistema

   The image shows the interior of the GLE SUV with LINGUATRONIC voice control system.

   Naudodama papildomą LINGUATRONIC valdymo balsu sistemą, jūsų transporto priemonė yra jūsų norų ir komandų ausimi. Ji jus supranta nereikalaujadama iš anksto išmokti komandų. Ji kalbasi su jumis. Skaityti tekstinius pranešimus, ar juos diktuoti ir siųsti? Jokiu problemų. Ji tikrina orą jūsų paskirties vietoje (tik kartu su Mercedes me paslaugomis), keičia radijo stotį arba namo parveža greičiausiu maršrutu. Tam reikia tik dviejų žodžių - „Hey, Mercedes“ - ir transporto priemonė jūsų klauso.

   MBUX salono asistentas

   The image shows how MBUX Interior Assist works.

   Mėgaukitės bekontakčio valdymo komfortu: ši inovatyvi sistema stebi ir interpretuoja jūsų plaštakų bei rankų judesius. Todėl pasirinktas funkcijas galite aktyvinti akimirksniu. Sistema atskiria vairuotoją ir priekinį keleivį, todėl įjungsite būtent tuos meniu, kuriuos norite valdyti.

   Jutiklinio valdymo koncepcija

   Nuotraukoje pavaizduotas GLE SUV interjeras su jutiklinio valdymo koncepcija.

   MBUX siūlo naudotojui didžiausią patogumą valdyti visas funkcijas taip, kad jam būtų maksimaliai patogu. Jūsų transporto priemonėje yra lietimui jautrus displėjus, o vidurio konsolėje įrengtas lietimui jautrus laukas, kuris reaguoja į atskirus arba pakartotinius palietimus pirštu bei rašymą ranka. Be to, ekranus galima valdyti jutiklinio valdymo mygtukais ant vairaračio.

   Ekranai ir ryšys


   Nuo priekinio stiklo iki galinės salono dalies: MBUX yra visur.

   Ekranai ir ryšys


   Nuo priekinio stiklo iki galinės salono dalies: MBUX yra visur.

    MBUX pramogos

    The image shows the functionality of MBUX Entertainment in the Mercedes-Benz S-Class Saloon.
    Peržiūrėti iš naujo

    Klausykitės norimos muzikos bet kuriuo metu: visiškai integruota MBUX pramogų sistema tiesiogiai sujungia jūsų transporto priemonę su srautinio perdavimo paslaugomis. Lengva pakeisti takelį ar grojaraštį, taip pat ir radijo stotį - naudojant valdymo elementus centriniame ekrane, prie vairo arba laisvų rankų režimu valdant balsu.


    Galima įsigyti tik kartu su kitomis papildomos įrangos dalimis.

    MBUX galinės sėdynės pramogų sistema

    The interior of the Mercedes-Benz S-Class Saloon with MBUX Rear Seat Entertainment System.

     

    MBUX galinės sėdynės pramogų sistema galinę sėdynę paverčia patraukliu pramogų pasauliu ir malonia darbo aplinka. Čia galite sudaryti savo kelionės programą taip, kaip norite - praleisti laiką ar užsiimti svarbiais darbais. Didelės raiškos jutikliniai ekranai suteikia tiesioginę prieigą prie interneto ir daugialypės terpės sistemos.

     

    MBUX pramogų įranga gale esantiems keleiviams

    The illustration shows the interior of the Mercedes-Benz GLS SUV with MBUX Rear Seat Entertainment System.

    MBUX pramogos gale esantiems keleiviams transformuoja galinę salono dalį į patrauklų patirčių pasaulį ir darbinę aplinką. Čia jūs galite kurti kelionių programą pagal savo norus – laisvalaikiui arba svarbių užduočių užbaigimui. Didelės skiriamosios gebos lietimui jautrūs ekranai suteikia tiesioginę prieigą prie interneto ir telefonijos, taip pat multimedijos ir navigacijos sistemos.

    Navigacijai skirta MBUX papildytos tikrovės funkcija

    The image shows the interior of the Mercedes-Benz CLA Shooting Brake with MBUX Augmented Reality Navigation.

    Kad susiorientuotumėte sudėtingose eismo situacijose, MBUX papildytos tikrovės funkcija susieja virtualų pasaulį su tikrove. Technika įkelia grafines navigacijos ir eismo nuorodas į tiesioginę vaizdo medžiagą. Taip jūs pasieksite kelionės tikslą greitai, saugiai ir be rūpesčių.

    Belaidis įkrovimas

    The illustration shows how wireless charging works with Mercedes-Benz User Experience.

    Važiavimo laikas tampa krovimo laiku: savo išmanųjį telefonu įkrausite nenaudodami laido, vos vienu rankos judesiu padėję į tam skirtą vietą. Nepriklausomai nuo modelio ir markės, įkraunami visi suderinami išmanieji telefonai.

    Išmaniojo telefono integracija

    The image shows how Smartphone Integration works with Mercedes-Benz User Experience.

    Išmaniojo telefono integravimo paketas sujungia mobilųjį telefoną su medijų sistema per Apple® CarPlay® ir Android Auto® programėles. Tad turite patogią prieigą prie svarbiausių savo išmaniojo telefono programų. Galite greitai ir paprastai naudoti netgi trečiųjų šalių siūlomas taikomąsias programėles, pvz., Spotify..

    Ekranas akių lygyje

    The image shows the interior of the Mercedes-Benz GLE SUV with head-up display.

    Sportiško vairavimo malonumo ir be vargo geresnio vairavimo jausmo perspektyva yra gera: priekinio stiklo ekranas paverčia jūsų priekinį stiklą įdomia skaitmenine kabina. Tai reiškia, kad jūs visada galite tiesiogiai matyti pagrindinę informaciją. Visas jūsų dėmesys lieka kelyje ir priešais jus eismo sąlygomis.

    Po šio turinio parengimo galėjo būti atlikti produkto pakeitimai.

    Galima įsigyti su MBUX


    MBUX (ang. Mercedes-Benz User Experience) yra patirtis visiems pojūčiams.

    Galima įsigyti su MBUX


    MBUX (ang. Mercedes-Benz User Experience) yra patirtis visiems pojūčiams.

    The interior of the GLB with Mercedes-Benz User Experience.

    Išbandykite patys. Informacijos ir pramogų sistema yra prieinama vis didesniam gaminių grupių skaičiui: nuo kompaktiško A klasės iki prabangaus GLS SUV.

    Prieinama įranga gali skirtis atsižvelgiant į transporto priemonę.