MBUX:
Mercedes-Benz
User Experience.

Multimedijos sistema su dirbtiniu intelektu.

Stulbinančiai intuityvi.

Akcentai


Keturios raidės. Nesuskaičiuojami privalumai.

MBUX demonstruoja Jums naująjį infomacijos ir pramogų pasaulį. Intuityviai valdomas balsu, lietimu arba gestais. Sklandžiai integruotas į Jūsų skaitmeninį gyvenimą, su personalizuotais rodmenų stiliais. Susižavėjimas MBUX su kiekviena kelione vis auga, nes sistema pajėgi mokytis ir prisitaiko prie vairuotojo.

Akcentai


Keturios raidės. Nesuskaičiuojami privalumai.

MBUX demonstruoja Jums naująjį infomacijos ir pramogų pasaulį. Intuityviai valdomas balsu, lietimu arba gestais. Sklandžiai integruotas į Jūsų skaitmeninį gyvenimą, su personalizuotais rodmenų stiliais. Susižavėjimas MBUX su kiekviena kelione vis auga, nes sistema pajėgi mokytis ir prisitaiko prie vairuotojo.

Motyve pavaizduotas Mercedes-Benz GLC SUV.
Vaizdo įraše rodomos multimedijos sistemos MBUX (Mercedes-Benz User Experience) funkcijos Mercedes-Benz GLC visureigyje.
Peržiūrėti iš naujo

Po turinio sukūrimo produktas galėjo būti pakeistas.

Suasmeninimas


Tokiu būdu MBUX tampa Jūsų asmenine patirtimi.

Suasmeninimas


Tokiu būdu MBUX tampa Jūsų asmenine patirtimi.

  Nuotaikos

  Paveikslėlyje pavaizduotas Mercedes-Benz CLA kupė displėjus.

  Naudojant skirtingas temas, vienu mygtuko paspaudimu galima pritaikyti savo transporto priemonę pagal savo iš anksto nustatytas nuotaikas. Atitinkamai pasikeičia prietaisų skydelio ir media displėjaus vaizdo savybės, apšvietimas ir važiavimo režimas. Ir geriausia dalis: vairuotojas savo individualias temas gali susikurti ir pats.

  Naudotojo veiksmų numatymas

  Motyve parodytas Mercedes-Benz User Experience User Action Prediction.

  MBUX Jūsų transporto priemonę paverčia patikimu partneriu. Kasdien sistema išmoksta ko nors naujo, o pirmiausia – vis geriau pažįsta savo vairuotoją. Ji gali įsiminti Jūsų mėgstamiausias dainas ir kelią į darbą bei dažniausiai renkamus telefono numerius. Jei pageidaujate, ji automatiškai įjungia tinkamą radijo stotį arba parodo greitesnį kelią, jei įprastiniame yra spūstis. Spontaniškai ir visiškai natūraliai, jei to pageidaujama.

  Rodmenų režimai

  Motyve pavaizduotas Mercedes-Benz GLE SUV displėjus su MBUX.

  Galite pritaikyti dizainą ir bendrąją plačiaekranio vaizdo skydelio išvaizdą pagal savo poreikius. Galima rinktis keturis rodmenų režimus: „Classic“, „Sport“, „Progressive“ ir „Dezent“. Ypač kartu su pasirinktiniu foniniu apšvietimu pasirinktas stilius ypatingai išryškina salono atmosferą.

  Valdymo sistema


  Viskas paklūsta Jūsų balsui, lietimui arba Jūsų gestams.

  Valdymo sistema


  Viskas paklūsta Jūsų balsui, lietimui arba Jūsų gestams.

   Valdymo balsu sistema LINGUATRONIC

   Paveikslėlyje pavaizduotas GLE SUV su kalbine valdymo sistema LINGUATRONIC.

   Dėl papildomai pasirenkamos kalbinės valdymo sistemos LINGUATRONIC, Jūsų transporto priemonė geba girdėti komandas. Ir dar daugiau: ji suprantu Jus, iš anksto nesimokydama komandų. Ir kalbasi su jumis. Garsiai perskaityti arba padiktuoti ir išsiųsti žinutę? Jokių problemų. Ji patikrina orą paskirties vietoje (tik kartu su Mercedes me paslaugomis), perjungia radijo stotį arba greičiausiu maršrutu parveža namo. Pakanka tik dviejų žodžių: „Sveikas Mercedes“. Jūsų transporto priemonė Jūsų įdėmiai klauso.

   MBUX vidinės dalies pagalbinė sistema

   Nuotraukoje pavaizduoti Mercedes-Benz MBUX interjero asistentai.

   Mėgaukitės bekontakčio valdymo komfortu: ši inovatyvi sistema stebi ir interpretuoja jūsų plaštakų bei rankų judesius. Todėl pasirinktas funkcijas galite aktyvinti akimirksniu. Sistema atskiria vairuotoją ir priekinį keleivį, todėl įjungsite būtent tuos meniu, kuriuos norite valdyti.

   Jutiklinio valdymo koncepcija

   Nuotraukoje pavaizduotas GLE SUV interjeras su jutiklinio valdymo koncepcija.

   MBUX siūlo naudotojui didžiausią patogumą valdyti visas funkcijas taip, kad jam būtų maksimaliai patogu. Jūsų transporto priemonėje yra lietimui jautrus displėjus, o vidurio konsolėje įrengtas lietimui jautrus laukas, kuris reaguoja į atskirus arba pakartotinius palietimus pirštu bei rašymą ranka. Be to, ekranus galima valdyti jutiklinio valdymo mygtukais ant vairaračio.

   Ekranas ir sujungiamumas


   Nuo priekinio stiklo iki galinės salono dalies: MBUX yra visur.

   Ekranas ir sujungiamumas


   Nuo priekinio stiklo iki galinės salono dalies: MBUX yra visur.

    Erdvinių pranešimų diplėjus

    Motyve pavaizduotas Mercedes-Benz GLE SUV interjeras su erdvinių pranešimų diplėjumi.

    Sportiško vairavimo malonumas ir patikimo vairavimo patirtis: paverskite priekinį stiklą įspūdinga skaitmenine prietaisų panele. Kad visa svarbi informacija būtų tiesiai prieš akis. Visą dėmesį turėtumėte skirti gatvei ir eismui joje.

    MBUX pramogų įranga gale esantiems keleiviams

    Nuotraukoje pavaizduotas Mercedes-Benz GLS SUV interjeras su MBUX pramogomis gale esantiems keleiviams.

    MBUX pramogos gale esantiems keleiviams transformuoja galinę salono dalį į patrauklų patirčių pasaulį ir darbinę aplinką. Čia jūs galite kurti kelionių programą pagal savo norus – laisvalaikiui arba svarbių užduočių užbaigimui. Didelės skiriamosios gebos lietimui jautrūs ekranai suteikia tiesioginę prieigą prie interneto ir telefonijos, taip pat multimedijos ir navigacijos sistemos.

    Navigacijai skirta MBUX papildytos tikrovės funkcija

    Nuotraukoje parodytas Mercedes-Benz CLA Shooting Brake interjeras su MBUX papildyta tikrove navigacijai.

    Kad susiorientuotumėte sudėtingose eismo situacijose, MBUX papildytos tikrovės funkcija susieja virtualų pasaulį su tikrove. Technika įkelia grafines navigacijos ir eismo nuorodas į tiesioginę vaizdo medžiagą. Taip jūs pasieksite kelionės tikslą greitai, saugiai ir be rūpesčių.

    Belaidis įkrovimas

    Motyvas rodo belaidį įkrovimą su Mercedes-Benz User Experience.

    Važiavimo laikas tampa krovimo laiku: savo išmanųjį telefonu įkrausite nenaudodami laido, vos vienu rankos judesiu padėję į tam skirtą vietą. Nepriklausomai nuo modelio ir markės, įkraunami visi suderinami išmanieji telefonai.

    Išmaniojo telefono integracija

    Nuotraukoje parodyta išmaniojo telefono integracija su Mercedes-Benz User Experience.

    Išmaniojo telefono integravimo paketas sujungia mobilųjį telefoną su medijų sistema per Apple® CarPlay® ir Android Auto® programėles. Tad turite patogią prieigą prie svarbiausių savo išmaniojo telefono programų. Galite greitai ir paprastai naudoti netgi trečiųjų šalių siūlomas taikomąsias programėles, pvz., Spotify.

    Išplėstos MBUX funkcijos

    Mercedes-Benz User Experience: (MBUX) inovacijų paketas

    Užmegzkite emocinį ryšį su savo naująja transporto priemone. Nes išplėstinės MBUX funkcijos visiškai prisitaiko prie jūsų. Ištarkite „Sveikas Mercedes“ ir MBUX jau klauso jūsų pageidavimų. Asmeniniai profiliai, prognozavimo funkcijos ir viešoji belaidžio interneto zona iš naujo apibrėžia skaitmeninį sujungimą tinklu.

    Prieinama su MBUX


    Mercedes-Benz User Experience yra patirtis visiems pojūčiams.

    Prieinama su MBUX


    Mercedes-Benz User Experience yra patirtis visiems pojūčiams.

    Nuotraukoje pavaizduotas GLB SUV interjeras su Mercedes-Benz User Experience.

    O geriausia – išbandykite patys. Informacijos ir pramogų sistema yra prieinama vis didesniam gaminių grupių skaičiui: nuo kompaktiško A klasės iki prabangaus SUV GLS.

    Prieinama įranga gali skirtis atsižvelgiant į transporto priemonę.